PDA

View Full Version : петна



07-31-2005, 12:57
Здравейте,имам някакви странни петна по кожата на пениса (препуциумът ?),които са на цвят кафеви или нещо от тоя род.На 15 години съм.От какво може да са и махат ли се ?Благодаря !

червило
07-31-2005, 12:59
Като отидеш на лекар ,ще го попиташ ,той ще те прегледа и ще ти каже...НИЕ НЕ СМЕ ЛЕКАРИ.

Ani_girl
07-31-2005, 13:19
sujalqvam oba4e nqmam ni nai malka napredstava ot kakvo moje da ti se polu4avat teq petna po dobre otidi na lekar za veneri4eski bolesti .

Sportexz
07-31-2005, 13:23
sujalqvam oba4e nqmam ni nai malka napredstava ot kakvo moje da ti se polu4avat teq petna po dobre otidi na lekar za veneri4eski bolesti .
Кат оне знаеш 'що пишеш ма?!
И лекар за венерически болести аре си помисли как се казва?
Тука е пълно с много "разбиращи" хора, които трябва да напишат нещо, та дори и то да няма смисъл.

PY_MACKA
07-31-2005, 14:23
ABE PI4 SQ KAJI MI NE TI LI E TUPO DA SE PRAI6 NA OLIGOS(AKO NE SI DE)I DA PITA6 TAKIVA RABOTI-HODI NA LEKAR I TVA E A V KRAEN SLU4AI AKO TOLKOVA TE NERVQT TIQ PETNA VZIMAI NOJE I PAT... :shock: ...TOVA MI HSRESA

DrSmurph
07-31-2005, 15:07
Moje da sa pigmentni petna, moje da e gubichen problem, moje da e v sledstvie na travma. Triabva da se vidiat za da se komentirat.

Ani_girl
08-01-2005, 12:24
e da ama nikoi ne moje da mu kaje kakvo to4no e za6toto ne sme lekari za nikoi ni6to neiskam da kaja ama si e taka a na tebe k'uv ti e problema nestiga 4e ne ni6to ne napisa ama i reshi da se napravsi na vajen be nali ti napisa ne6to mnogo smisleni mali malii

mis_marry_jane_13
08-01-2005, 12:38
spored men otidi na genekolkog

Sportexz
08-01-2005, 13:59
sujalqvam oba4e nqmam ni nai malka napredstava ot kakvo moje da ti se polu4avat teq petna po dobre otidi na lekar za veneri4eski bolesti .
Това е твоя изпълнен със смисъл пост. Човека пита дали някой знае какво е, не е нужно да казваш, че не знаеш. Това е презумпцията на въпроса.
И след това не се казва "лекар за венерически болести", помисли как е правилно?
А и преди теб няколко човека му казаха да ходи на лекар, все пак не ти откри "топлата вода" в темата!
И по-леко с тона, с който ми пишеш. И помисли преди да постваш следващия път?