PDA

View Full Version : Отново проблем с G-line :[



MxPx
07-31-2005, 18:55
До ся не ми се беше случвало,ама си знаех,че е голяма гадост :( .Вчера цял ден ме нямаше,прибирам се и кво да видя - имам g-line ,даже и причина не пише,помислих,че ше се опрай до няколко часа,ама нема е вече втори ден и няма :cry:

Ся ми иде да намеря опера дет ма е баннал тъй жестоко и да го напсувам поне,ама изобщо нямам никакъв достъп до UniBG :( :evil: Пък точно ся ми трябва много тая мирка проклета значи...

п.п Предполагам,че са ми баннали хоста,щото има бая зали дето са с моя хост..и не знам и аз през прокси ли да влизам вече или не знам :(

п.п.п Смених 4 mIRC версии и се тая,дори X-Chat пробвах :cry: Моля помагайте :D

07-31-2005, 19:03
Обади се на доставчика си и си вземи реално ИП!Ако нямаш познат опер...Тва е решението

ProstoAz
07-31-2005, 19:03
Отивай при интернет доставчика ти, приготви 5лв. за реално IP и готово! :wink:

07-31-2005, 19:47
Имам реално IP,ама проблема е там,че през Socks4(или Socks5) не ми го разпознава,дори не разпознава реалния ми хост,a през proxy не мога да вляза...е са на туй какво му са вика?...Лош късмет ли? :?

Явно е бая сложнаа работата и няма да се опрай лесно,ама поне кажете колко най-много мож да трай тоя g-line? :shock:

07-31-2005, 20:00
Зависи!Едва ли ще е дълго...Обаче ако проблема е толкова нерешим се обади за съдействие на доставчка!Там ще те помогнат!Малко странна е твйта история...Сигурен ли си,че не си лепнал някой вирус???

07-31-2005, 20:13
Абсолютно съм сигурна,че нямам вирус,сяка вечер касперския си се ъпгрейтва сам,през 2-3 дена прай цялостна проверка на сичко...просто не ми се вярва :?

А на доставчика не мога да се обадя,те са голяма фирма как ще тръгнат да се занимават с някво пишлеме дето иска да си чати(а всъщост не е само до едното чатене,а наистина ми трябва)ама тях туй не ги интересува и не мисля,че ше е хубаво да им обяснявам..

Просто исках да разбера има ли начин преждевременно да са махне туй,ма щом няма - добре :D

п.п ето точно кво ми пише :
* You were killed by Gliner ((Glined: clonez (2005/07/30 edva_li@Gliner)))
Closing Link:[~sOpoL@255.255.255.255] (Killed (Gliner (Glined: clonez (2005/07/30 edva_li@Gliner))))

Utopia
07-31-2005, 20:17
най вероятно са ти баннали .. НАТ адреса или там както се казваше :
ако не е направен както трябва.
ае .. говори с админа си .. той да го духа, след като не си е напраил мрежата както трябва!

infidеl
07-31-2005, 20:20
center.shumen.spnet.net ? Доста хора сте зад този адрес. Наказанието ще изтече на 1-ви август в 18:45

ProstoAz
07-31-2005, 20:22
Хахах, кво викаш, че не си пише причината бе :P
:arrow: clonez - нали знаеш какво е?
Споко обикновенно не трае дълго, за това и се учудвам, че още имаш G-line... :roll:
И си си с пълно право да ходиш при интернет доставчика, всъщност даже направо го смени! То така е като цялата мрежа сте с еднакво IP кво очакваш...тъпа работа!

Utopia
07-31-2005, 20:25
Хахах, кво викаш, че не си пише причината бе :P
:arrow: clonez - нали знаеш какво е?
Споко обикновенно не трае дълго, за това и се учудвам, че още имаш G-line... :roll:
И си си с пълно право да ходиш при интернет доставчика, всъщност даже направо го смени! То така е като цялата мрежа сте с еднакво IP кво очакваш...тъпа работа!

кво очакваш! :) по малките фирми купуват по 1 ИП на няколко човека. :)
+ това НАТ адреса понякога дава бъгове
аз съм засичал как на 10 човека с реални ИП
в някой сайтове засича и от 10те .. само НАТ адреса

07-31-2005, 20:40
хмм 1ви август...устройва ме :D

та значи както казах си имам реално ИП,то това другото дето си е на цялата мрежа си е отделно,ама аз само през него мога да влизам,ко да напрая че да влизам с реалното ИП...през прокси предполагам,ама кат не ще

п.п начи оперите нямат вина,само доставчика тъй ли?Да знам с кой да се разпраям като ида да си плащам таксата :lol:

MxPx
08-01-2005, 19:14
Уф,хора пак така стана за 20мин успях да вляза и отново g-line по същата причина като преди :(
Гаси и хората и сичкото,кво да му кажа на доставчика ся като му с еобадя,как да му обясня проблема? :cry:

MxPx
08-01-2005, 19:30
ем ей го ИП-то,с коет влизам принципно - 192.168.10.6

ето я и причината,както я бях написала по-горе
-irc.spnet.net- *** G-lined
-
-irc.spnet.net- *** Banned [Gliner1 Gliner2 Gliner3] clones v centura (2005/8/1 21.04)
-
Closing Link: 127.0.0.1 (*** Banned )

тъкмо неска мина предишния бан и ай ся пак :(

п.п не виждам с какво е замесен в това Цоки,аз дори не влизам в канала на теенпроблем... :roll:

mxpx
08-01-2005, 19:32
аа и ако можете да кажете поне какво ше рече това "clones v centura"

infidеl
08-01-2005, 23:40
Чудесно място да си рекламираш бозавата мрежа, пич.
А по темата, gline беше сложен за 2 часа и понастоящем (1:33 AM) вече е изтекъл. Причината поради която се слага е прекомерното количество народ, което влиза само от този адрес (center.shumen.spnet.net).