PDA

View Full Version : Obriv



pfffff
07-31-2005, 19:25
Ima golqm obriv po polovite organi
Devstvena sym no otdolu e nqkakyv ko6mar silen obriv,boli syrbi,beli se dori!
Molq vi kajete kyde da otida na ginekolog v sofia
Daite mi adresi i telefoni ako moje
6te byda mn blagodarna :wink:

miloto_girl_4e
07-31-2005, 19:38
da ne si hvanala nekFi gubi4ki ??
emi otiva6 pri li4nia si lekur i ottam s
napravlenie kum ginekologa :!:

Lex
07-31-2005, 19:38
:wink: Нема ти ништо :wink:

KGW
07-31-2005, 19:59
Ех,ми къпете се бе!Има сапунчета от 20 стинки дори.Ако нямаш толкова,кажи,ще ти пратя или накарай баба ти на село да ти направи един от свинска мас.То в тази жега как няма да те сърби,като не се къпеш.Заслужаваш да ти окапе нещо,като не подържаш хигиена!

pfffff
07-31-2005, 20:14
nikoga ne sym si zanemarqvala higienata
miloto_girl-4e gybi4kite kak izglejdat 6tot predstva si nqmam
kajete mi pls togava s kakvo da go maja 4e e otvratitelno :cry: :cry: :cry:

KGW
07-31-2005, 20:24
Ех,забравих им имената на препаратите сега.Утре ще потърся кутийките и ще ти кажа.Ако подържаше хигиена,нямаше сега да те сърби,а ако всичките подържахте хигиена,нямаше и мен да ми се налага да давам пари за глупости. :evil:

pfffff
07-31-2005, 20:29
Ех,забравих им имената на препаратите сега.Утре ще потърся кутийките и ще ти кажа.Ако подържаше хигиена,нямаше сега да те сърби,а ако всичките подържахте хигиена,нямаше и мен да ми се налага да давам пари за глупости. :evil:
okiii mersi naistina mnogo ako moje6 da mi gi dade666

no nali ne misli6 4e e ot nqkoq veneri4eska bolest,6tot tva mi e glavnoto pritesnenie :roll:

chupacabra:)
07-31-2005, 21:09
това сигурно е генитален херпес или нещо такова гнусно. отиваш при личната си лекарка и и искаш направление за гинеколог, казваш и накратко за проблема.. и тя те изпраща при гинеколога.. изказваш се, сфаляш гащичките, преглежда те на магаренцету, изписфа лекарства и тва е.
звучи гадно, докато отидеш на лекар (а трябва да е възможно най-скоро) си прави промивки с лайка или смрадлика..
и не го отлагай - по-късно ще си имаш повече проблеми