PDA

View Full Version : Изтриване на профил?



AvLee_hah
07-31-2005, 22:36
Искам само да поптам,щото не съм запозната.
Когато ти изтрият профила(т.е. не можеш да си влезеш с паролата) после не може ли да ти пратят някаква и да си ползваш същия профил.
А когато си баннат по Ип може ли?

И въобще ако може си искам предишния профил :roll:

ПП.Като получа отговор,темата да се заключи.Благодаря!

^I don't give a fuck^
07-31-2005, 22:48
Ако ти е изтрит профила това е необратимо действие.Но можеш да си съзнадеш същия на ново :wink:

Ако е бан-независимо дали по IP или по ник когато ти го махнат можеш да си влизаш като хората :wink:

AvLee_hah
07-31-2005, 22:51
Ако е бан-независимо дали по IP или по ник когато ти го махнат можеш да си влизаш като хората :wink:
Ми аз незнам какво е :roll:
Първо не можех да си влизам в профила,а след следващото мое мнение :lol: ми пишеше,че съм изгонена от форума.

^I don't give a fuck^
07-31-2005, 22:53
Нямам си идея дали ти пише нещо като ти е изтрит профила :roll: По скоро прати лично на някой админ и го попитай :roll:

alex
08-07-2005, 13:12
Ako se iztrie profila - toi ne moje da se vyzstanovi.
Ako si bannata po IP - ne mojesh da vlizash v saita.

bulgarche
08-07-2005, 22:45
Алекс..незнам какво ми се случи с предишния ник..кой мойе да ми каже?
той беше me4eto_

ProstoAz
08-08-2005, 08:18
Алекс..незнам какво ми се случи с предишния ник..кой мойе да ми каже?
той беше me4eto_

Аз ще ти кажа, искаш ли? :D
Не се прави, че не помниш, защото аз много добре си спомням, че ти (me4eto_) и Nspi4 писахте простотии на ред докато най-накрая не ви бяха изтрити профилите и получихте банчета. (това стана с ника ти) :wink: Тебе специално с това съм те запомнила! :D А после СребърноСияние пишеше, че много и липсвате и изсипваше наблагоприятни слова по адрес на админите и модераторите. :P
Или греша?

alex
08-08-2005, 10:51
Ako znaeh che za tiah stava duma maleeeeeeee.... oshte ne sa izobretili neshto po-iako ot ban, koeto da im sloja ;)

tedo_davis
08-08-2005, 10:53
Ako znaeh che za tiah stava duma maleeeeeeee.... oshte ne sa izobretili neshto po-iako ot ban, koeto da im sloja ;)
imaima - BANN no da slojite nqkade tabela - bannahme edi koi si :twisted: