PDA

View Full Version : Кръв по главичката на пениса :(



08-01-2005, 08:27
Здравейте...

Не мислех, че ще ми се наложи да пиша във този форум но съм доста притеснен и бих искал съвет или по скоро някакво мнение от специалист на 1ва ръка.
Знам, че е повече от желателно да отида на лекар за да ме види но реших да попитам първо Вас.

Вчера бях на плаж....ходих на един басейн с моята приятелка. След като страстите се разгорещиха решихме да се приберем и да завършим започнатата игра.
Минахме през аптеката купихме презервативи и така след като свършихме секса аз забелязах кръв по главичката на пениса си. след като се изкъпах видях, че имам няколко червени точици по главичката от кадето е кървяло. Все едно много мънички миниатюрни пъпчици които явно от секса и триенето се бяха разранили и прокървили.

Днес сутринта пак си ги имаше но вече се бяха успокоили и някои от тях почти изчезнали.
Още вчера и след секса предположихме с приятелката ми, че е възможно да се е получи от прекалена възбуда....незнам идея си няма но общо взето шашнал съм се яко щото нито ме боли нито ме сърби нито ми се е случвало преди.
А мисълта да си сваля гащите пред докторката ме стряска ужасно:(

Ако някой може да ми каже две думи по въпроса ще съм Ви много благодарен....

Ani_girl
08-01-2005, 08:58
zdravei az imam predpolojenie za6toto se e slu4valo na moq priqtel i na moi priqtelki na tqhnite gadjeta .tova se polu4ava ot proturkvaneto za6toto prezartaviva se izsushava rano ili kusno taka da se izrazq ve4e ne e tolkova mazen i ot tova moje da se polu4i pro4ervenqvame na kojata okolo penisa i opredeleno boli a moje i da se polu4at pupci4i koito ot proturkvaneto i ot mokrotata na polovite organi ne se razranqvat i po4vat da kurvqt moje i da ne e opasno no vse pak otidi na lekar ako tolkova mnogo se pritesnqvash vse pak e normalno da se intresuvash ot sebe si:)! :wink:

08-01-2005, 11:04
Мдам :)
Вече съм по-спокоен след като прочетох това пък и говорих с личния си лекар по алото:)

Оказа се, че това е нормално да се случи при положение високите температури протъркването (което го имаше в изобилие) и също се допуска евентуално замърсяване от басейна или по принцип някакво вазпаление което да има такава реакция.
Личния ми лекар ми препоръча да си купя 3дерм някакво кремче и внимателно да се мажа 1-2 дена сутрин и вечер и ако този проблем не изчезне (в което той силно се съмнява) да отида на изследвания и да ме види кожен лекар.

Поуспокоих се чесно казано и след работа ще скокна до аптеката за това мазило:(

ProstoAz
08-01-2005, 11:35
Съдейки по горното мнение, мисля, че няма какво повече да се каже по темата, за това ще бъде заключена!
Благодаря!