PDA

View Full Version : Всичко се връща



Shine
08-01-2005, 11:55
Zdraveite!!!Ot mnogo vreme ne sum pisala,no sq se zaburkah v edna kasha i ne znam kak da se opravq..Kogato bqh po-munichka,razkarvah momchetata kakto mi padne,vobshte ne mi pukashe chak tolkova mnogo..No,kakto se kazva,rano ili kusno vsichko se vrushta..I mai i na mene pochna da mi se vrushta..
S nego se poznavame ot okolo godina,vinagi sum mislela che e nqkakuv sladur,no nikoga ne sum poglejdala na nego po-seriozno..I prdi dve sedmici bqhme na rd ne edin fr v edno kafe,kudeto toi se subira..I kvo stana,ot duma na duma se zabihme..Toi mi kaza che ot predi mi se kefel,no ne smeel da napravi purvata krachka..E,v kraina smetka trugnahme..Bqhme edna sedmica zaedno,no v edin moment i dvamata usetihme che zapochvame da se zadushavame(znaete,che kogato prekarvash poveche vreme s nqkogo,se poqvqva edno tkova useshtane,pone za mene beshe taka)I..se razbrahme che nqma smisul taka i se razdelihme..Prekarahme dva dni razdeleni,no v momenta v koito se subrahme cqlata kompaniq,otnovo se zabihme..I sq sme zaedno,no toi kazav che ne moje da bude samo s edno momiche..OK,tova go priemam,kolkoto i da ne govori dobre za mene,no naistina sum hlutnala prekaleno mnogo,za da go zagubq zaradi gordostta si..No naposleduk pochna da ne mi zvuni,a kato se vidime,da se durji nqkak po-studeno(ne chak studeno,no po razlichno ot predi)I sq ne znam kakvo da pravq..Ne iskam da kusame,a i taka mi e dostatuchno gadno..Ne moga i da si predstavq kakuv suvet bi mogul da mi se dade v toq sluchai,no prosto imah nujda da si izleq mukata..Mersi na tezi koito shte go prochetat(ako vobshte se nameri nqkoi,koito da go napravi)....

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

bebe`16
08-01-2005, 12:05
попитай го има ли си друга,кажи му че държиш на него и не искаш да го изгубиш :wink:

Player
08-01-2005, 12:08
Ако се окаже че има друга,разпитваш приятели и познати коя е!После я намираш и отстраняваш конкуренцията!
Използвай насилие за тази цел!

RaiLi
08-01-2005, 12:21
xaxa Player ti napravo me razbi :D Am skapa sorry ama ako sam pro4ela vqrno ti sama kaza 4e toi nemojel samo s edno momi4e imala sam takav priqtel povqrvaimi zarqzvai go i go zabravqi dokato e vreme 4e posle... tva e koeto moga da ti kaja.

XR
08-01-2005, 12:32
spored men e po - dobre da si zadadesh vyprosa ima li smisal da tarpishe ne6ta koito ne sa ti priatni ?!

^FaiNt^F
08-01-2005, 12:39
Spored men trqbva da se razdelite. Znam 4e 6e ti e mnogo trudno no toi sam ti e kazal 4e e ot tipa mom4eta koito ne mogat d as a samo s edno momi4e...negovite 4uvstva kym teb mnogo byrzo 6e otminat vyv vremeto i tova samo 6e te narani :(

exotic^f
08-01-2005, 12:51
ostavi go!nameri si 4ovek,koito da te zaslujava!tiq jen4ovcite sa qsni..

Alli
08-01-2005, 12:56
Mi kato ne moje samo s edno momi4e zna4i nqma osobeno golemi 4yvstva kam teb ne iskam da te ot4aivam no trqbva da pogledne6 realnostta v o4ite 6tom ne ti se obajda ve4e...po-dobre go zabravi,nali ne iska6 da si edna ot mnogoto...broiki!

SnoW_GiRl_
08-01-2005, 12:56
prava si 4e vsi4ko se vra6ta rano ili kasno..na skoro i az se obedih v tova!!!
pogovorete za da razbre6 kakvo stava..no 6tom e kazal 4e ne moje samo s edno momi4e zna4i 4yvstvata my kam teb ne sa silni i seriozni a ``prosto taka``.ne se zanimavai da govori6 s dr momi4e koeto se predpolaga 4e e tvoq ``konkurentka`` za6toto taka 6te my padne6 vav o4ite i nqma da yspee6 da q premahne6!draj se na nivo i dori da skasate pred nego ne prolivai salza!!!
yspeh!

Shine
08-01-2005, 13:13
Da,moje bi naistina ste pravi,che trqbva da go ostavq i da ne se zanimavam s nego,no predpolagam znaete kak e,kogato razuma ti kazva neshto i znaesh che tova vqrnoto reshenie,no vupreki vsichko slushash surceto..
Toi..ne vinagi e takuv,kazval mi e che az sum purvoto momiche,koeto razbira shto za chovek e i che naistina mu e superqko kogato e s mene..No,v drugi momenti neshtata ne stoqt tochno taka(primerno dnes predi da postna temata bqh superrazocharovana ot nego i moje bi v sustoqnie na afekt q napisah)..Spored men prosto vse oshte ne moje da se razdeli s t.nar."ergenski jivot"(smisul da zazqpva madamite koito minavat po ulicata,da se subira s fr-ove i da se napivat kato kucheta,awe znaete za kvo staa vupros ili pone taka predpolagam:)..I moje bi s techenie na vremeto shte ulegne i moje tochno az da sum choveka koito da mu pomogne da go napravi..Nz..
Vupreki tva mersi na vsichki za otgovorite i razbiraneto!!!!!!!

Slayer
08-01-2005, 13:26
Не, всичко се връща, но е добре, че си се влюбила точно в този - така ще осъзнаеш и разбереш най-точно поведението си до сега... Може пък дори да се промениш към по-добро, кой знае...

LP_girl_14
08-01-2005, 16:11
Май наистина рано или късно всичко се връща и сега е дошъл твоя ред да плащаш за грешките си.Явно си си намерила майстора.Може би си осъзнала колко много държиш на него,едва тогава ,когато си започнала да усещаш студенина във взаимотношенията ви.Поговори с него и се изяснете.Обжаче щом ти е казал,че не може да бъде с едно момиче...Миличка,колкото и да ти е трудно,пробвай да го забравиш.Вероятно много скоро в живота ти ще се появи подходящия за теб човек,който ше те направи адски щастлива.Пък може би като мине малко време той ще осъзнае колко държи на теб! :)

pLaMa4eTo
08-01-2005, 19:13
spored men ne ti trqbva pove4e da se zanimava6 s nego,za6toto ne moje da se ostavq6 da ti ma4ka dostoinstvoto samo za6toto si super hlatnala.6te se nameri drugo mom4e.prosto se razdelete :roll:

sherry
08-02-2005, 15:17
Mnogo gadno naistina...
Kato za na4alo nameri go i pogovorete za tova,kakav e problema mejdu vas.
Ako toi prodaljava v sa6tiq duh-da e studen,da iska i drugi momi4eta,po-dobre go zareji,no ako ima nqkakva seriozna pri4ina,poradi koqto ne e na kef,imai tarpenie.
No barzo govori s nego,po-dobre e da si naqsno s istinata,kolkoto i da e gadna tq,otkolkoto da se 4udi6 kvo to4no stava i da ti minavat nai-gadnite ne6ta prez glavata :wink:

MaRiYa_86
08-02-2005, 15:22
ВРЪЩА СЕ МИЛА!!!Всичко се връща.И аз бях като тебе.Подигравах се и гледах с доста пренебрежение към много хора...И от доста време насам усещам цялото възмездие!!!НЕ е приятно!

08-02-2005, 15:37
Razbiram 4e si xlatnala mn po nego no ne moje toi taka da te tap4e.V smisal da se darji taka.Pogovori s nego i taka delikatno go popitai kakvo stava-da ne bi negovite 4yvsta da sa oxladneli sprqmo teb i go pomoli da ti kaje istina kolkoto i da te zaboli.Za6toto li4no az predpo4itam istinata(sigyrna sam 4e ne samo az q predpo4itam)Pojelavm ti yspex. :?

Pebals_
08-02-2005, 15:41
Razbiram 4e si xlatnala mn po nego no ne moje toi taka da te tap4e.V smisal da se darji taka.Pogovori s nego i taka delikatno go popitai kakvo stava-da ne bi negovite 4yvsta da sa oxladneli sprqmo teb i go pomoli da ti kaje istina kolkoto i da te zaboli.Za6toto li4no az predpo4itam istinata(sigyrna sam 4e ne samo az q predpo4itam)Pojelavm ti yspex.

unreality
08-02-2005, 16:28
Както ти каза наистина всичко се връща рано или късно колкото и да не ни се иска.В този случай мисля че е по-добре за теб да го оставиш и да си продължиш живота,защото малко по малко той ще започне да те използва(ако не го прави вече).Щом неможе да е с едно момиче (т.е. с теб)значи не те заслужава,а и съм сигурна че ще намериш някой да те обича истински и да не е нужно да пристъпваш достойнството си за него!Така че все пак избора си е твой.
Успех! :wink:

svetla_88
08-04-2005, 20:51
ами положението е мн сложно обичаш го а не искаш да се разделите ами просто се опитай да поговорите да му кажеш какво чуства и дано те разбере .просто няма как... не може да се примериш да има др то това не е ходене това е мъчение това е унижение.я се стегни! намери си др който да те цени и уважава! и кво като се връща ти тряа да се примиряваш ли оо неее

ton1
08-05-2005, 01:01
Този те мета на върбата яко .. "Не можел да има само 1",момиче я се стягай бе ти вярваш ли му на тоя пампуч .. Ако държи на тебе наистина ако е хлътнал силно или е влюбен в тебе въобще няма да мисли за друга ама те мета якооо...ритай го още докато имаш време и не се занимавай за в бъдеще с такива женкари че са голяма напаст!

BaT_GirL
08-05-2005, 01:22
Може би няма човек,който да те разбере по-добре от мен.Историята ти ми е до болка позната и това ми се случи преди 2 месеца...проблемът е там,че той самият е на прага на две граници(гаджето ти)...на границата да е с теб и на тази да е свободен.Ако досега връзките му са били временни,повече флиртове и мацки за по-една вечер,то с теб е станало по-сериозно.Това че сте се задушавали показва че има нещо по-силно от проста игра със симпатии,че има чувства.Може би в него живее страх да не те нарани(особено ако знае как си страдала за някого преди)...или се страхува той да не бъде наранен.Не искам да те плаша,но ако не поставиш фактите пред него:"Харесвам те,това няма да се промени.Не знам защо се държиш така,но не си мисли че съм щастлива"ще го загубиш.Аз не успях да спася своята връзка,затова се надявам ти да успееш.Но бъди сигурна че си няма друга.И аз подозирах след това "захладняване" в бившия ми приятел да не би да има друга,но няма.Това не е изневяра а страх от нещо по-сериозно...Успех :wink:

fire_boy^^^
08-07-2005, 20:39
da ti kaja ot moq gledna to4ka kolkoto i da ti e gadno 6te ti se naloji da skasate za6toto kakto ti kaza toi ne mojel da byde s edna sledovatelno i da ne skasate kak bi se po4uvstvala kato razbere6 4e ti kry6ka :?: moq savet e da go ostavi6 znam 4e 6te ti e gadno sled tva oba4e pomisli realno mlada si jivota e pred teb i e pylno s gotini pi4ove :D

RaZbiVa4ka
08-07-2005, 20:56
Веднъж ми се случи подобно нещо...Отначало момчето ми каза абсолютно същото,но аз му влезнах под кожата и той се влюби в мен...Както и да е.Не искам да те обезкуражавам,но може и да се лъжеш.Може той да ти говори тези неща,но да не е искрен,а ние жените много често сме доста наивни.Не забравяй,че той е голям женкар.Само едно мога да ти кажа-Никога не пренебрегвай себе си,заради някой друг,колкото и да ти е скъп!Изясни си всичко с него.Кажи му как се чувстваш.Ако наистина си нещо повече от поредната му бройка той ще те разбере

daniel radcliffe
05-08-2008, 21:21
momi4e ne se zablojdavai 4e toq nema da te ostavi shtom taka e trugnalo po dobre ne se zanimavai s nego 6e se vaspolzva ot teb i she te zahvurli AZ SUDQ PO MEN :razz: ostavi go i tova e

ziky
05-08-2008, 21:40
Zdraveite!!!Ot mnogo vreme ne sum pisala,no sq se zaburkah v edna kasha i ne znam kak da se opravq..Kogato bqh po-munichka,razkarvah momchetata kakto mi padne,vobshte ne mi pukashe chak tolkova mnogo..No,kakto se kazva,rano ili kusno vsichko se vrushta..I mai i na mene pochna da mi se vrushta..
S nego se poznavame ot okolo godina,vinagi sum mislela che e nqkakuv sladur,no nikoga ne sum poglejdala na nego po-seriozno..I prdi dve sedmici bqhme na rd ne edin fr v edno kafe,kudeto toi se subira..I kvo stana,ot duma na duma se zabihme..Toi mi kaza che ot predi mi se kefel,no ne smeel da napravi purvata krachka..E,v kraina smetka trugnahme..Bqhme edna sedmica zaedno,no v edin moment i dvamata usetihme che zapochvame da se zadushavame(znaete,che kogato prekarvash poveche vreme s nqkogo,se poqvqva edno tkova useshtane,pone za mene beshe taka)I..se razbrahme che nqma smisul taka i se razdelihme..Prekarahme dva dni razdeleni,no v momenta v koito se subrahme cqlata kompaniq,otnovo se zabihme..I sq sme zaedno,no toi kazav che ne moje da bude samo s edno momiche..OK,tova go priemam,kolkoto i da ne govori dobre za mene,no naistina sum hlutnala prekaleno mnogo,za da go zagubq zaradi gordostta si..No naposleduk pochna da ne mi zvuni,a kato se vidime,da se durji nqkak po-studeno(ne chak studeno,no po razlichno ot predi)I sq ne znam kakvo da pravq..Ne iskam da kusame,a i taka mi e dostatuchno gadno..Ne moga i da si predstavq kakuv suvet bi mogul da mi se dade v toq sluchai,no prosto imah nujda da si izleq mukata..Mersi na tezi koito shte go prochetat(ako vobshte se nameri nqkoi,koito da go napravi)....

Познато..секи си намира майстора..от личне опит знам хах.. :(

Жалко е да допуснеш да си избирана....жалко е да допуснеш да си разигравана и още повече да си още една...а не само една....бъди себе си и отстоявай това което искаш и целиш....

spenssi
05-09-2008, 08:47
незнам спорет мен не си влюбена във него просто не е мекошав като предишните които си ги развъртала и испитваш по голям истерес от обикновено лично мнение и найстина всеки си намира майстора :grin:

Pliok0019
05-09-2008, 08:53
Така е - всичко се връща. А относно приятеля ти... Това ми е любимия ми лаф - "Късно е приятелю, всичко си отиде." Предчувствията в повечето случаи са вярни. Съжалявам.

mickelangelo
05-09-2008, 08:56
Права си .. Всичко се връща .... по принцип не вярвам в господ но .. съм се убедил че всичко се връща ... ;) а колкото до момчето .. просто седнете ... и му кажи всичко което каза на нас ;) мисля че би г0 накарало да се замисли