PDA

View Full Version : ot vse syrce se molq na nqkoi bylgarin



antonia domovchijska
08-01-2005, 13:41
Iskam da otpravq edna iskrena molba kym vas studenti i kandidat studenti, koito razpolagate s gotovi temi po ikonomika za kandidatstvane v bylgarskite vuz-ove. Znam mnogo dobre che vsichki vie koito pritejavate tezi temi ste dali mnogo mnogo sredstva za tqx, no razberete me az nqmam vyzmojnostta da si gi zakupq. Az sym uchenichka za 12 klas, edinadeset godini sym bila pylna otlichnichka(nqkoi ako iska da se uveri v tova moga da mu pratq kopie ot belejnicite si za da ne byda goloslovna) i imam golqmo jelanie da ucha ikonomika v nqkoi ot universitetite v Bylgariq, no poradi oskydnostta na rabotata ryka v malkite gradove( v takyv jiveq i az) moite roditeli nqmat vyzmojnostta da mi otdelqt sredstva za chastni kursove ili za zakupuvane na gotovi razraboteni temi ot internet . Iskam da se obyrna naistina s edna ogromna molba. Nqkoi sluchaino ako iska da mi pomogne, ako na nqkoi mu dojalee za men, molq vi se pishete mi na e-maila mi, koito e skylar_f@abv.bg. Qsno se razbira che iskam vashite temi bez platno bez da byda nahalna razbira se
ako nqkoi iska da mi prati kopiq ot tqx, az sym vqrvashto momiche vsqka sedmica na vsqka sveta liturgiq shte palq po edna sveshtichka za nego. Obeshtavam!!! Vqrvam che ima oshte milostivi bylgari, koito biha se smilili nad men i silno ne nadqvam nqkoi ot vas da se svyrje s men.

chupacabra:)
08-01-2005, 13:45
аз лично не мога да ти помогна тъй като съм далеч от 12ти клас, но обещавам че ще се поровя в интернет за да намеря нещо (изпадала съм в такова положение) :D

08-01-2005, 14:00
Ами мога да ти пратя по пощата направо два учебника по Микроикономика и Макроикономика които са писани от доц. д-р Трайчо Спасов който е главния по икономика в УНСС.Аз така и не ги отворих тази година,та нищо не ми пречи да ти ги дам.Само дето нямам представа как се пуска нещо по пощата.

antonia domovchijska
08-01-2005, 14:37
naistina mnogo mnogo sha sym ti blagodarna ne znam kak moga da ti se izplatq no vsichko tova koeto e napisano i ako naistina mi pratish
cqla godina shte palq sveshtichki za tebe

Utopia
08-01-2005, 15:52
мисля, че ги имам темите по икономика!
развити от професор .. някой си .. ако ги намеря къде на харда съм ги сложил ще ти ги пратя!

antonia domovchijska
08-01-2005, 16:03
Oh gospodi ako naistina stane tova moje i da prepadna ot shtastie ako znaete samo kolko mnogo sym tyrsila, kolko mnogo sym se rovila iz neta iz uchebnici koito sym namirala, no bez rezultat. Ako naistina mi gi pratish shte te blagoslavqm cql jivot blagodarq vi mnogo na vsichki

09-23-2005, 17:32
Ами мога да ти пратя по пощата направо два учебника по Микроикономика и Макроикономика които са писани от доц. д-р Трайчо Спасов който е главния по икономика в УНСС.Аз така и не ги отворих тази година,та нищо не ми пречи да ти ги дам.Само дето нямам представа как се пуска нещо по пощата.

09-23-2005, 17:34
pri polojenie 4e se prodavat navsqkade u4ebnicite po mikro i makro kak taka ne moje da gi namerite
mn sa dobri
moqta gospoja po ikonomika e redaktirala teksta
izdatelstvoto e nova zvezda

problemniq
09-23-2005, 17:41
Ако някой случайно е минал 2-ри курс икономика, да драсне, ако може да се разбереме за учебници.
И аз се разписах, но по др. начин.

MINI
09-23-2005, 17:55
http://profibooks.com/index.php?cPath=62&sort=2a&page=4&osCsid=1a69dadbcaf8431e95f8b3ea9de356bd
IKONOMIKSITE SA NA TOZI SAIT

rosskata
09-24-2005, 07:52
:? АЗ нямам по икономика, но ако ти трябва история, кажи... Имам пълен комплект теми. Къде ще кандидатстваш?