PDA

View Full Version : Какво е за вас приятелството?



Beyonceeee
08-01-2005, 16:34
Имате ли истински приятели,защо мислите че са истински и какво бихте дали за тях?

lovely_di
08-01-2005, 17:14
az imam tri mnogo gotini priqtelki,koito mnooogo OBICHAM i te sashto mnooogo me obichat,ne moga da kaja ni6to drugo za tqx osven,che sa nai-gotinite xora na sveta i mnogo gi uvejavam!! :D :) :D

LP_girl_14
08-01-2005, 17:22
ами аз загубих най-добрата си приятелка,заради многото глупости и простотии които направи.За съжаление не можах да направя нищо,за да я вкарам в правия път.:(Но засметка на това до мен все още е най-добрия ми приятел,който наистина супер много обичкам.Държа на него и наистина бих направила всичко за него.По веднъж сме рискували животите си един за друг и това още повече засили приятелството ни. :)

08-01-2005, 17:36
имам само един истински приятел и това се е доказало хиляди пъти.Останалите около мен са лицемери и биха ме предали винаги.

ellii
08-01-2005, 18:25
Ami ne znam vs1shtnost dali imam istinski priqteli...okolo men mn hora,mn ot tqh mi se pishat za priqteli, no dali vs1shtnost sa mi... ne se znae...v momenta nai-dobri priqteli sa maika mi i priqtelqt mi i predpo4itam da s1m sama...otkolkoto da s1m zaobikolena ot hora,koito samo se pravqt na moi priqteli!

miloto_girl_4e
08-01-2005, 19:34
Ami ne znam vs1shtnost dali imam istinski priqteli...okolo men mn hora,mn ot tqh mi se pishat za priqteli, no dali vs1shtnost sa mi... ne se znae...v momenta nai-dobri priqteli sa maika mi i priqtelqt mi i predpo4itam da s1m sama...otkolkoto da s1m zaobikolena ot hora,koito samo se pravqt na moi priqteli!

i az sam taka gore dolu :? :?
predi imah edin best friend,za kogoto bqh gotova na
vsi4ko,NO .. bqh predadena ot nego :( a go obi4ah
stra6no mnogo :roll:
imam si edna nai dobra friend-ka,koqto do sega nito
vednuj ne me e predala i vinagi me e podkrepqla :wink:
no za sega nai blizuk friend mi e gadjeto :D

ForBidden
08-01-2005, 20:36
Когато съм приятелка с някой,аз съм способна да направя всичко за него по всяко време,на всяко място....Абсолютно всичко.Напълно лоялна съм към приятелите ми,защото съм ИСТИНСКА приятелка.Сигурно това е причината да нямам много такива,защото повечето не оценяват такъв вид лоялност.В повечето случаи ти даваш всичко от себе си и не искаш нищо в замяна,защото си мислиш,че приятелите са за това.Споделяш всичко с тях и правиш така че те да се чувстват добре,защото едно приятелство е по-скъпо от всичко материално...но в последствие забелязваш,че те "ОЧАКВАТ" винаги да правиш абсолютно всичко ши**но за тях.На тези хора ще им кажа само:''Maй***а ви!Вървете в ада".Просто искам да помнят,че всичко което съм направила за тях,е защото съм добър човек,но всичко си има граници...а сега се ******* и никога не се връщайте!Всички разбират какво са имали,тогава когато го изгубят.
А на малкото ми,но стойностни приятели бих казала ,че наистина нямам думи да изразя колко много съм им благодарна и,че страшно много ги обичам,за дето са истински към мен!Това са...не можете да си представите колко прекрасни хора,които показват любовта си към мен и оценяват всичко каквото правя...което винаги ме кара да се чувствам добре.Благодаря на всичките ми приятели,които ми показват любов и подкрепа ,в периодите когато никъде другаде не мога ги да намеря.

Root Me Baby !
08-01-2005, 20:41
edna kora qica i 2 kokoshki !

bazikam se ..
priqtelstvoto e otositelno! neshto spored men.. neska edin utre druk .. no vij semestvoto e drugo! to e vechno ne che i te ne te predavat ..oo boje te ti biat nai gadnite potsechki ! da ne zabravq me za incidenta v knigata "sicilqneca" kadeto .. glavnia geroi biva obit ot nai doverenia si priatel pri tova e mu e bratovched! a priatelite .. o te sa neshto tolkova zamenimo ! semestvoto nemojesh da zamenish! no kakto i da go gleda me i dvete strani sa loshi .. az lichno nemoga da imam 100% doverie na nishto koeto shava! zashtoto ot sqkade sa me predava li i moje be sam stanal malko zul no sam na principa che sichko e biznesh i che doverieto se dokazva a ne se kazva prosta ei taka ..

celuvki i mnogo bira
::Rooted

SeXy^GiRl
08-01-2005, 21:42
Istinski priqteli nqma ... osobeno na tazi vyzrast. Pyrvo zashtoto sega izmenqme mnogo haraktera i interesite si a syshto i, zashtoto se nalaga ponqkoga da smenqme i gradovete kadeto uchim.. tova e moeto mnenie

bebe`16
08-01-2005, 22:50
Istinski priqteli nqma ... osobeno na tazi vyzrast. Pyrvo zashtoto sega izmenqme mnogo haraktera i interesite si a syshto i, zashtoto se nalaga ponqkoga da smenqme i gradovete kadeto uchim.. tova e moeto mnenie

от една страна съм съгласна :wink: ама от друга аз имам приятели на които мога 100% да се доверя и знам че те няма да ме предадат въпреки че променят характера си или нещо от сорта.

bulgarche
08-02-2005, 01:27
^tqh da kaja, 4e nqmam, no se setih za edin 4ovek, koiito mi e mnogo skup


Nemoga da vi obqsnq za6to, puk i ne e va6a rabota :!!

Bloody_Tear
08-02-2005, 09:49
Приятелството е много важно поне за мен.Поне един истински трябва да имаш.Да можеш да се държиш свободно при него и да му споделяш всичко без да те е страх какво ще си помисли за тебе.Жалко е че все повече се уверявам,че малко останаха истинските приятелчета.Но пък ако поне 1 имаш то е предостатъчно! :D

pLaMa4eTo
08-02-2005, 09:59
imam mn priqteli i poznati.samo oba4e edin 4ovek mi ostava istinski i nezamenim priqtel. tfa e LoONeyGirL(tq pose6tava foruma)...samo na neq moga da kaja vsi4ko koeto mi e na du6ata i sarceto.samo ot neq moga da o4akva neveroqtna podkrepa.samo s neq se smeq kato za posledno.abe tq e 4oveka koito znam 4e vinagi 6te bade do men i az 6te buda do neq...i dvete davame vsi4ko edna za druga...mnogo puti sme se karali no nakraq vsi4ko e nared i sme priqtelki ve4e ot 4 godini i sme po4ti nerazdelni :wink: super 6tastliva sam 4e imam takuv 4ovek do men

DeSiTo0o
08-02-2005, 17:10
Аз имам една истинска приятелка и съм много щастлива,че познавам човек като нея.Винаги мога да разчитам на нея,мога да споделям всичко и знам,че това,което съм й казала ще си остане тайна.За нея бих дала и живота си ако трябва!

eNigMaTic^
08-02-2005, 21:58
Да имам истински приятели.Да, те не са ме предавали.Да, те са ме подкрепяли и ме подкрепят в трудни моменти.Да, те са ме размисмивали.Да,те ме обичат.Да, те са ми ПРИЯТЕЛИ :wink:

GeRyTo
08-02-2005, 22:04
no za sega nai blizuk friend mi e gadjeto :D [/color]

Голяма грешка е това...но както и да е ти си знаеш хората...

Аз имам една истинска приятелка и за нея сичко давам и правя, изключително много я обичам и добре, че я има иначе незнам какво щях да правя.
Имам и още един много добър приятел от сравнително скоро, но той ми доказа, че ми е приятел и него също много обичам...за съжаление той сега е далеч от мен, но се надявам по бързо да мине времето, в което ще го няма, за да го видя отново... :roll:

Това са хората, които за момента са ми наистина близки и обичам много, иначе имам още доста много хора, които си обичам...просто в сърцето ми има място за всички, които имат добри чувства към мен ;) (колкото и банално да ви звучи)

sladkata_sara
08-11-2005, 13:26
vsiko

mis_marry_jane_13
08-11-2005, 13:46
za men priqtelstvote e ne6to nezamenimo :)

aBeP4eTo
08-11-2005, 21:34
Имате ли истински приятели,защо мислите че са истински и какво бихте дали за тях?

мда имам точно една истнинка приятелка и за нея съм способна винаги и повсяко време да направя каквото мога.

12-30-2005, 11:59
moje li da mi pratite nqkakvi tekstove ili pojelaniq za priqte nekakvi takiva na imeila pavkata_pk@abv.bg

VAMP_GIRL
12-30-2005, 13:13
Ами бих дала всичко за тях ,включително и живота си.За мен приятелството е всичко на света и нищо друго не е на първо място.Въпреки, че не го показвам толкова често. http://www.a-free-guestbook.com/images/forum/loveys.gif

pain
12-30-2005, 13:41
Всичко и нищо

`Death`Whore`
12-30-2005, 14:02
Нямам приятели. Отчасти е по моя вина.

cMeTaHka
12-30-2005, 14:06
az imam edna istinska priqtelka,zaedno sme ot 10 godini pochti i tq se prevurna v nai-vajniq chovek v jivota mi.osven semeistvoto mi tq e edinstveniq chovek na koito imam doveriq,moga da kaja vsichko bez da se sramuvam ili pritesnqvam i znam che vinagi ima na koi da se opra.razbirase,kakto v vsqko priqtelstvo i pri nas ima sporove,karame se i nai mnogo sled 10 min pak se smeem zaedno.kogato ne e do men mi e super skuchno i samotno!tq dori otskoro jivee v kushti za da sme vinagi zaedno...awe nqma kakvo da komentiram,koito ima takuv priqtel shte me razbere,a koito nqma nai iskrenno mu pojelavam da go otkrie da bude mnooogo shtastliv! :D