PDA

View Full Version : КАКВО ДВИЖИ СВЕТА?



LiNkiN4eTo
08-01-2005, 21:26
и защо?

bebe`16
08-01-2005, 21:41
секса,парите и любовта движат света според мен.Любовта като смисъл на живота,Секса като удоволствие и потребност,а Парите са необходимост :lol:

sini4kata
08-01-2005, 21:45
za sajalenie parite dvijat sveta.oshte ot malak vseki se sblaskva s parite,sled koeto sex i liubovta a za nqkoi liubov daje i ne sashtestvuva.
liubovta e nepostoqnna i trudno otkrivaema,sexa e do vreme,no parite sa vechni.
jalko e naistina che parite sa 'golqata sila' no tova e deistvitelnostta.

08-01-2005, 21:52
парите движат света.Всичко което се случва на този свят като войни,съюзи,избори на правителства опира до парите
и власта която гарантират те.Парите дори пречат и на любовта.Ако двама се обичат и искат да живеят заедно но
нямат пари то отношенията им в един момент ще се обтегнат не поради липса на любов а на пари.Щом хората се избиват за пари както животните за храна то какво повече да говорим.Колкото и да не ни се иска парите ще движат този свят винаги. Този който вярва че любовта движи света просто си затваря очите пред истината която отказва да приеме

LP_girl_14
08-01-2005, 21:58
мисля че и чрез трите може да се пробие в различни насоки.
СЕКСЪТ-всички знаем как млади момичета правят секс за пари,като обричат на провал както техния живот така и този на близките си.
ПАРИТЕ-колкото и да не ми се иска да си го призная парите осигуряват власт,сила,самочувствие.Мн го хора живеят с мисълта че с пари може да се купи всичко.
ЛЮБОВТА-Любовта заедно със здравето са нещата които никога не могат да се купят с пари.Тя е най-красивота магия на света пред която са безсилни парите и власта.Би било хубаво за света ако повече хора отварят сърцето си за нея,защото когато човек обича той става по-добър човек и има още една причина да живее.

tra^la^la
08-01-2005, 21:59
Движат света...?Как по-точно го движат...дават смисъл на живота ли...би ли уточнила?

alien_f
08-01-2005, 22:09
Za moe ogromno sujalenie ve4e parite sa na parvo mqsto!v na6i dni s pari moje da si kupi6 kakto sex,taka i lubov(makar i ne iskrena) :evil: :evil: :evil:

Sportexz
08-01-2005, 22:19
Кинтите.
Ми вие на Марс ли живеете да ви обяснявам:-)

ton1
08-01-2005, 23:12
Гласувах за любовта,защото ако си влюбен най-малко те интересуват парите :) Но наистина е важен и кинтът без него не може определено :)

<S><t><E&g
08-01-2005, 23:24
estestveno 4e parite i lubovta i sexa se kupuvat :?

lethal{P}
08-01-2005, 23:29
parit[i][b]e

bog :)
08-01-2005, 23:32
az go dvija :mrgreen:[/u][/i][/b]

bulgarche
08-02-2005, 00:19
Ot vsi4ko pomalko

chupacabra:)
08-02-2005, 05:53
парите.. без тях си за-гу-бен

Bloody_Tear
08-02-2005, 06:10
П А Р И Т Е могат да купят :
Леглото,но не и СЪНЯ
Храната,но не и АПЕТИТА
Лекарството,но не и ЗДРАВЕТО
Дрехата,но не и ИЗЛЪЧВАНЕТО
Една книга,но не и ИНТЕЛИГЕНТНОСТТА
Една къща,но не и ЕДИН ДОМ
Удобството,но не и РАДОСТТА
Лукса,но не и КРАСОТАТА
Безопасността ,но не и СПОКОЙСТВИЕТО
Усмивката,но не и БЛАГОСТТА
Секса,но не и ЛЮБОВТА
Развлечението,но не и УДОВЛЕТВОРЕНИЕТО
Успеха,но не и ЩАСТИЕТО
Постижението,но не и ПОСВЕЩЕНИЕТО
Разпятието,но не и ВЯРАТА
По-луксозно място в гробището,но не и на НЕБЕТО!

Аз залагам на любовта

LiNkiN4eTo
08-02-2005, 07:44
П А Р И Т Е могат да купят :
Леглото,но не и СЪНЯ
Храната,но не и АПЕТИТА
Лекарството,но не и ЗДРАВЕТО
Дрехата,но не и ИЗЛЪЧВАНЕТО
Една книга,но не и ИНТЕЛИГЕНТНОСТТА
Една къща,но не и ЕДИН ДОМ
Удобството,но не и РАДОСТТА
Лукса,но не и КРАСОТАТА
Безопасността ,но не и СПОКОЙСТВИЕТО
Усмивката,но не и БЛАГОСТТА
Секса,но не и ЛЮБОВТА
Развлечението,но не и УДОВЛЕТВОРЕНИЕТО
Успеха,но не и ЩАСТИЕТО
Постижението,но не и ПОСВЕЩЕНИЕТО
Разпятието,но не и ВЯРАТА
По-луксозно място в гробището,но не и на НЕБЕТО!

Аз залагам на любовта

така е , парите не ти дават духовното , но ако нямаш пари - нямаш легло , храна , лекарство , дреха , удобвство , лукс , развлечение , луксозно място в гробището ( :twisted: )
а любовта тогава дава ли ти всички тези неща , щом парите не ти ги дават :?:

chupacabra:)
08-02-2005, 07:48
П А Р И Т Е могат да купят :
Леглото,но не и СЪНЯ
Храната,но не и АПЕТИТА
Лекарството,но не и ЗДРАВЕТО
Дрехата,но не и ИЗЛЪЧВАНЕТО
Една книга,но не и ИНТЕЛИГЕНТНОСТТА
Една къща,но не и ЕДИН ДОМ
Удобството,но не и РАДОСТТА
Лукса,но не и КРАСОТАТА
Безопасността ,но не и СПОКОЙСТВИЕТО
Усмивката,но не и БЛАГОСТТА
Секса,но не и ЛЮБОВТА
Развлечението,но не и УДОВЛЕТВОРЕНИЕТО
Успеха,но не и ЩАСТИЕТО
Постижението,но не и ПОСВЕЩЕНИЕТО
Разпятието,но не и ВЯРАТА
По-луксозно място в гробището,но не и на НЕБЕТО!

Аз залагам на любовта

така е , парите не ти дават духовното , но ако нямаш пари - нямаш легло , храна , лекарство , дреха , удобвство , лукс , развлечение , луксозно място в гробището ( :twisted: )
а любовта тогава дава ли ти всички тези неща , щом парите не ти ги дават :?:

ne - zna4i sexa gi dava .....
q vijte kolko logi4no 6te se polu4i :wink:

Bloody_Tear
08-02-2005, 08:32
П А Р И Т Е могат да купят :
Леглото,но не и СЪНЯ
Храната,но не и АПЕТИТА
Лекарството,но не и ЗДРАВЕТО
Дрехата,но не и ИЗЛЪЧВАНЕТО
Една книга,но не и ИНТЕЛИГЕНТНОСТТА
Една къща,но не и ЕДИН ДОМ
Удобството,но не и РАДОСТТА
Лукса,но не и КРАСОТАТА
Безопасността ,но не и СПОКОЙСТВИЕТО
Усмивката,но не и БЛАГОСТТА
Секса,но не и ЛЮБОВТА
Развлечението,но не и УДОВЛЕТВОРЕНИЕТО
Успеха,но не и ЩАСТИЕТО
Постижението,но не и ПОСВЕЩЕНИЕТО
Разпятието,но не и ВЯРАТА
По-луксозно място в гробището,но не и на НЕБЕТО!

Аз залагам на любовта

така е , парите не ти дават духовното , но ако нямаш пари - нямаш легло , храна , лекарство , дреха , удобвство , лукс , развлечение , луксозно място в гробището ( :twisted: )
а любовта тогава дава ли ти всички тези неща , щом парите не ти ги дават :?:

Темата не е за това кое какво дава а това,което задвижва света!И не смятам,че това са парите.Има толкова много хора без пари,които едва оцеляват ,но са оцелели благодарние на какво?На любовта,на близките,на приятелите,на доброто в себе си.На способността им да обичат живота въпреки всичко.Вярно е че парите са средство без което не можем,но те НЕ задвиждват света.А ни доставят материалното.Което вече за десети път повтарям НЕ Е най-важното!!!

pLaMa4eTo
08-02-2005, 09:02
kolkoot i mu4no mi e da go kaja-tova sa parite.ako ne bqha te-vsi4ki 6tqhme da sme na ulicata,nqma6e da mojem da si postvame vav forum4eto...i mn drugi ne6ta.moje bi puk i ako ne sa6testvuvaha 6te6e da e mn po-ailqk , amaaa...bi mi se iskalo lubovta da e v osnovata na varteneto na sveta,no.. :roll:

LunaTriCk
08-02-2005, 09:03
Всъщност гравитацията движи света...

Pe666o
08-02-2005, 09:07
според мен отговорът е егоизмът :) ако не беше той много неща нямаше да съществуват...едно от тях е любовта...друго е секса...Всеки гледа да е устроен добре и да си живее на мах... :)
П.С. от изброените...любовта :)

tra^la^la
08-02-2005, 11:05
Гласувах за Любовта...всеки знае :D
Love!

Elitooooo
08-02-2005, 13:52
Ami spred men lubovta...za6toto i da ima6 pari kakvo 6te gi izhar4i6,ne moje6 da jivee6 ot sex :roll: :wink:

sherry
08-02-2005, 16:49
Lubovta e nad vsi4ko!!!
Nqkoi tuk 6te kajat ,4e parite sa nai-vajnoto,no q se zamislete kolko bogati miliarderi sa samotni ,za6toto jenite sa s tqh zaradi parite im...
Moje bi na tqh im se iska da nqmat nito lev,no da pritejavat istinska,silna,krasiva lubov...da znaqt,4e nqkoi naistina gi obi4a.
Parite mogat da ti donesat nqkoi udovolstviq,no nikoe ot tqh ne moje da se sravni s udovolstvieto,koeto izpitva6,kogato sarceto ti ludo zabiva pri vida na 4oveka,kogoto obi4a6

unreality
08-02-2005, 17:14
Мисля че любовта движи света колкото и банално да звучи!Тя дава стимул на човек за се развива,вдъхновява го ако щете!Без любов света би бил пуст и сив.Това чувство ни дава много нови усещания и емоции.Имаше един такъв израз"когато човек е влюбен,той живее"!

morsmordre
08-02-2005, 17:43
секса,парите и любовта движат света според мен.Любовта като смисъл на живота,Секса като удоволствие и потребност,а Парите са необходимост :lol:

Да де, ама в различен ред - пари, за да имаш с какво да живееш; любов, за да имаш с кого да живееш и секс, за да има за какво да живееш :roll:

TpaKTopucT-xyJluraH
08-02-2005, 17:50
Света го движа аз :idea: По-точно го тегля с моя трактор "Беларус"

_bad_girl_
08-02-2005, 18:17
Spored men i 3-te ne6ta dvijat sveta no vseki 4ovek si ima svoi sviat i sam go kara da se dviji napred :? :wink:

Dharma
08-02-2005, 18:45
hah mi i trite-pari, sex, lubov
a lubovta e za naivnite
parite za da ima s kakvo da si kupim koli, "priqteli",sex
sex-za vsi4ki, koito tursqt udovolstvie

vra4ka
08-02-2005, 19:07
Естествено че парите
Без тях всеки е нищо :wink:
Просто такъв ни е светът :roll:

sisa_pisa
08-02-2005, 19:48
Mnogo mi se iska da e lubovta no za jalost sa parite..

miloto_girl_4e
08-02-2005, 20:56
lubovtaaaaaaaaaa e po silna ot vsi4koooooooo :lol: :lol: :wink: