PDA

View Full Version : BLIZNACI / BLIZNA4KI!?



Antoniq
08-02-2005, 10:43
MOLQ KAJETE POZNAVTE LI BLIZNACI ILI BLIZNA4KI , I AKO DA RAZKAJETE NE6TO ZA TQH MOLQ..KAKVI RAZLIKI IMA I TN

exotic^f
08-02-2005, 10:57
ami da v purviq mi klas ima6e bliznaci,a vuv vrotiq blizna4ki :))bqha simpatqgi i si bqhme fr i gi razli4avahme po 1 beleg!mi kvo da ti kaja-normalni hora sa si ;}kaji to4no kakvo iska6 da razbere6? :wink:

e4o
08-02-2005, 10:58
imala sum gadje s bliznak,
no ne bqha ednakvi, milsq 4e se kazvaha raznoqi4ni, i hi4 ne si prili4aha,
imah 2 suu4eni4ki pak blizna4ki, absolutno ednakvi, napravo trudno moje6e da se razli4at i dvete nqkvi 4itanki s o4ila, ednakvo podstrigano s nqkvi kusi kudravi kosi(bqha golemi smotli :lol: , a se misleha za vurha)
ot kvartala mi su6to ima dvama bliznaka, koito poznavam, i te absolutno ednakvi, s luni4ki i rijavi kusi kosi, i te sa mnogo sme6ni.
Teb kakvo po-to4no te interesuva, ako moga i znam da ti kaja :roll: :wink:

sini4kata
08-02-2005, 11:27
poznavam 3 dvoiki bliznaci.
1-absoliutna prilika(nqma nachin da gi razlichish)
2-golqma prilika no ediniq e malko po visok
3-nishto obshto(ediniq e po visok,po palen i dori kosata mu e s po svetal cvqt ot kosata na drugiq)

LP_girl_14
08-02-2005, 11:48
да,имам познато близнаци.Направо не мога да ги различа.Такава невероятна прилика имат.Мисля,че само се различаваха по една бенка на врата.Еднакво облекло,еднакви прически,руси коси,адсколютна прилика.
имах и още едни приятелки -близначки.Те бяха от бившия ми клас(сега нали ще съм в нов).Учителките много ги бъркаха,ама за нас в класа си бяха абсолютно различни.Имаха еднакви тела,и нали стръктора на тялото,ама иначе си носеха и различни дрехи,с различни прически пък и в лице не мисля,че маше кой знае каква прилика.

bulgarche
08-02-2005, 11:49
E mnogo qsno che pozvanam...ma de da znam
ima razliki..ima nqkoii otlichitelni belezi: belezi, benki, bradavici, teloslojeni (ediniq treniraa, a drugiq ne)....

aBnOrMaL_BaBy
08-02-2005, 12:51
Познавам да.В 8 клас имахме близнаци ама бяха момче и момиче, по което може да разберете че нямаха никфа прилика.Но за съжеление след това момчето го изключиха от даскало.Но това е друг въпрос :?
Също така познавам други две момчета близнаци но са разнояйчни и също нямат абсолютно никаква прилика.
Може да има още но точно в момента всичко ми се е изпарило от главата. :wink:

kaka_lara
08-02-2005, 13:34
az ot 1vi do 8mi klas u4ih s edni blizna4ki, mnogo golemi sladurani i strashno mnogo si prili4at na vunshen vid (po-harakter sa korenno razli4ni). 4ak kum 5 klas uspqh da gi razli4awam i po vunshnost. Naskoro v bloka mi se nanesoha dwe momi4enca blizna4ki, edno kum edno sa :wink:

Sportexz
08-02-2005, 13:35
MOLQ KAJETE POZNAVTE LI BLIZNACI ILI BLIZNA4KI , I AKO DA RAZKAJETE NE6TO ZA TQH MOLQ..KAKVI RAZLIKI IMA I TN
Питай ЛУНА!

Breakaway``
08-02-2005, 14:25
Еми чичовците ми са близнаци ... като малки са си приличали повече, доскоро не чак толкова, но откакто са с почти еднакви прически, отдалече не мога да ги позная :)

08-02-2005, 14:29
Imam priatelki bliznachki. Mnogo sa gotini i mnogo si gi obichkam :). V nachaloto mi beshe dosta trudno da gi razlichavam, no sega niamam nikakvi problemi :D

NoSeX
08-02-2005, 15:15
Emi az imam bratov4ed bliznak :) imame 4-5 meseca razlika, no sme 1kym1 :) Daje se kazva kato mene :)

chupacabra:)
08-02-2005, 15:27
Emi az imam bratov4ed bliznak :) imame 4-5 meseca razlika, no sme 1kym1 :) Daje se kazva kato mene :)
малко трудно е да ти е близнак (било то брадовчед, чичо, дядо или къфто и да било) при положение, че не се сте излязли.. от едно и също място...

GeRyTo
08-02-2005, 15:34
Хахахах, за близнаци до утре мога да говоря :) Познавам много двоийки. Значи първо в моя клас имаме близнаци, само че са разнояични и хич не си приличат, ама се обличат еднакво :) Освен това в съседните два класа има две двойки близнаци, едните са момичета и си приличат страшно много, еднакви са, но аз ги познавам и мога да ги различавам, а и по характери не са много еднакви, а другите са момче и момиче и не си приличат. Освен това имам едни много добри приятели близнаци, които са еднояични и са досущ еднакви. Беше мн смешно в началото като познавах само единия, и като срещна някой от тях чакам да ми каже здрасти, за да кажа и аз :) А сега си ги различавам вече без проблем, защото се познаваме добре и от доста време. А и познавам още една двойка близнаци момче и момиче, които обаче не си приличат разбира се. Май до тука се изчерпват мойте познанства :) Ама не са малко де.. 8) :D

П.П.Аааа...сетих се, че познавам и един татков колега, който има близнак, ама близнака му не го познавам и всеки път като срещам някой от тях не смея да се обадя, че да не направя фал пак :) Те си приличат страшно много и не мога да ги различа...може би и защото не ги познавам двамата де... :roll:

sladkata_sara
08-11-2005, 12:39
vsi4ki bliznaci koito poznavam sa korenno razli4ni nqmat ni6to ob6to po mejdu si.

mis_marry_jane_13
08-11-2005, 12:44
ami az poznavam mnogo bliznaci i blizna4ki no 6te razkaja za blizna4kite ot stariq mi klas az tqh vuob6te ne moga da gi ponasqme i si4ki tvurdim 4e se razli4avat po tova:
1.Ednata e tupa drugata e po tupa
2.Ednata e po grozna a drugata e o6te po grozna
tova be6e ot men 4ao

GreenLadyM
08-11-2005, 18:12
mi da poznavah bliznaci!V starato daskalo v susedniq klas...oba4e izobshto ne si prili4aha!Daje bqha s razli4na viso4ina...a i v bloka na dqdo mi na dolniq etaj jiveq dve bizna4ki,koito pak nqmat nishto obshto...

Twista
08-11-2005, 20:23
От моя клас едно момче и едно момиче бяха близнаци. Но какво да разкажа за тях? Нормални хора. Нямат някакви спообности като телепатия и т.н. :lol:

^VictoR^
08-11-2005, 20:24
Аз съм зодия близнаци :D

HanoMnaH
08-11-2005, 20:53
Ам имахме две близначки,много си приличаха.Тва беше от 1 до 7 клас и ги различавах.И то разлиакта беше такава че едната имаше 1 обица с камък на лявото ухо а другата на дясното:)Много е трудно защото бяха с дълги коси пък и се обличаха долу-горе еднакво:)УжасТ,бяха и много красиви и после станаха...........

santRi
08-12-2005, 06:13
ooo da :) i bliznaci i blizna4ki. no neka da vi razkaja za bliznacite. te sa 87 nabor. mnogo ludi mom4eta, nerazbelni sa, vinagi sa izlizali zaedno daje ima6e edin period hodeha s dve sestri. te nikoga ne se obli4at ednakvo i ne si prili4at potresava6to na vun6en vid. o6te po vida im moje6 da poznae6 koi e po olegnaliq i koi e po ludiq :) stra6ni mom4eta sa i mnogo gi haresvaT :P

sexy_girl14
08-13-2005, 21:17
ami poznavam mnogo bliznaci i blizna4ki daje baba mi si ima bliznak. :P

Dharma
08-14-2005, 12:50
da pone 7-8 dvoiki poznavam. bratov4edite mi su6to sa bliznaci i kogato bqh malka ne gi razpoznavah vuob6te, ama sega ve4e nqma kak da se oburkam.