PDA

View Full Version : na kakvo se dylji



rame
08-02-2005, 17:10
6te vi pomolq za syvet,spe6no e!Problemyt vsy6tnost e na nai-dobrata mi pr.Tq e na 14 godini(daje o6te ne gi e navyr6ila).Pravi sex za pyrvi pyt predi okolo mesec.Ne q e bolqlo mnogo,nqmalo kryv,no 2-3 dni sled tova imala nqkolko kapki kryv.Sled okolo sedmica i doide za okolo 3 dni(a obiknoveno i e 7 dni).Sled 06te sedmica pak i doide,tozi pyt normalno.I dvete mnogo se pritesnqvame-na kakvo se dylji tova,vazmojno li e da e bremenna ili nqkakvo zabolqvane?Da otide li na ginekolkog?

SweetBunny
08-02-2005, 17:27
Moje tova "stranno" idvane na menzisa da se dulji na tova 4e tq e malka i 4e menzisa i ne e reguliran (vupreki 4e az sum na 14 i polovina i ot 2godini menzisa mi e napulno to4en - no ima razli4ni organizmi)
AKO NE SA IZPOLZVALI PREZERVATIV e vuzmojno da e bremenna (no ako sa izpolzvali nqma veroqtnost) - trqbva da si kupi test za bremennost!
Spored men nqma ni6to seriozno (vse pak e malka) i nqma nujda da se hodi na ginekolog - ako ne e bremenna estestveno :!:
No ako sled nqkoi drug den PAK I DOIDE MENZISA - po dobre da ide na ginekolog! Aidi uspeh :wink:

08-02-2005, 20:17
Hah,e kak 6te e bremenna kato i e do6lo?!Ne e estestveno! :roll: I vse pak e dobre da otide na ginekolog,za da razbre dali nqma nqkakva infekciq.Uspeh!

Magrat 4esnova
08-02-2005, 22:15
Hah,e kak 6te e bremenna kato i e do6lo?!Ne e estestveno! :roll: I vse pak e dobre da otide na ginekolog,za da razbre dali nqma nqkakva infekciq.Uspeh!

Може и да не е често срещано ама не е неестествен
просто се нарича цветна бременност :wink:
А иначе варианта с теста на този етап е добро
решение :wink:

08-03-2005, 05:45
kaji na priqtelkata si da se ospokoi :D tva nai veroqtno e ot hormonite (da i idva tolkova 4esto) no 6te se oprvi!!!
no ima i dr variqnt da ne spre da i idva taka i v tozi slu4ai e zadaljitelno da ide na genekolog