PDA

View Full Version : Относно темата за 10те най.....



SummeRLove08
08-02-2005, 20:21
Колкото и да уважавам Linkin4eto мисля,че темата за 10те най...трябва да бъде заключена!Не съм аз единствената,която мисли така.Много хора се възмущават.Та винаги едни и същи хора са в 10те най...Темата направо се превърна в чат канал.Освен това авторката не си прави труда да направи самата класация и да подреди хората!Това не е хубаво за самия форум!

08-02-2005, 20:24
Ти друга работа освен да правиш излишни спорове немаш ли :evil: .

DiEsEl_GiRl4eTo
08-02-2005, 21:33
На който му пречи темата, да не я гледа! За темите игри кво да кажем? какво би направил на предшния? Как ще опишеш предишния? Тва не ти ли напомня повече на чат канал?
Относно това, че са все едни и същи в класациите...ти кой искаш да сложим? Някой, който не познаваме ли. И не се чак едни същи(освен класациите на Елито...убити забавни все си ги врътка заучените)...
Айде сега щом тая тема ти пречи вземи напусакй още недоволства и за темите игри!

nejna___
08-02-2005, 22:23
hah koito ne q haresva neka da ne q otvarq i da ne pi6e v neq,marzi ma da pi6a poi4e sorry

ton1
08-02-2005, 22:26
Според мене тая тука трябва да я заключат :)

LiNkiN4eTo
08-03-2005, 08:57
Ти друга работа освен да правиш излишни спорове немаш ли :evil: .




На който му пречи темата, да не я гледа! За темите игри кво да кажем? какво би направил на предшния? Как ще опишеш предишния? Тва не ти ли напомня повече на чат канал?
Относно това, че са все едни и същи в класациите...ти кой искаш да сложим? Някой, който не познаваме ли. И не се чак едни същи(освен класациите на Елито...убити забавни все си ги врътка заучените)...
Айде сега щом тая тема ти пречи вземи напусакй още недоволства и за темите игри!


hah koito ne q haresva neka da ne q otvarq i da ne pi6e v neq,marzi ma da pi6a poi4e sorry


Според мене тая тука трябва да я заключат

нямам какво повече да добавя :!: summer_love не пикай срещу вятъра :wink:
ton1 започваш да се ориентираш :lol:

Bimper-ska
08-03-2005, 10:19
Има къде къде по-тъпи и по-конфликтни теми, 10-те най е просто една тема, с която от време на време се позабавлявам. Само искам да кажа на Linkin4eto, че ама никак не е хубаво да прави класации от типа на "10-те най-превзети форумци", че само така се изпокарват хората.

LiNkiN4eTo
08-03-2005, 11:10
Има къде къде по-тъпи и по-конфликтни теми, 10-те най е просто една тема, с която от време на време се позабавлявам. Само искам да кажа на Linkin4eto, че ама никак не е хубаво да прави класации от типа на "10-те най-превзети форумци", че само така се изпокарват хората.

еми да се карат , аз какво да направя
като не разбират от майтап
всичко е в кръга на шегата , който го взима навътре - негов проблем :wink:

chupacabra:)
08-03-2005, 13:56
да бе, баси детската градина.. някой да се цупи щото некфи си(непознати) форумци му рекли 'превзет' ..
тъпотия...

San4o
08-03-2005, 14:10
Ти друга работа освен да правиш излишни спорове немаш ли :evil: .
Ахахах ама на тебе май ти е кеф да се гледаш винаги на челните места?

08-03-2005, 14:29
Ти друга работа освен да правиш излишни спорове немаш ли :evil: .
Ахахах ама на тебе май ти е кеф да се гледаш винаги на челните места?
НЕ! :D Плюс тва къде съм бил на челно място, се ме вкарват най пощурелите и заядливи :oops: .

Desert Rose...
08-03-2005, 14:48
Hah,mi az nz chovek,na koito da mu kajat,che e prevzet i toi da se spuka ot smqh.Ne che mi puka osobeno,no taq tema syzdava samo konflikti.Vse pak ,koito iska da si q gleda i da si "igrae" :roll: .

chupacabra:)
08-03-2005, 15:53
Hah,mi az nz chovek,na koito da mu kajat,che e prevzet i toi da se spuka ot smqh.Ne che mi puka osobeno,no taq tema syzdava samo konflikti.Vse pak ,koito iska da si q gleda i da si "igrae" :roll: .ч
ми трябва да имаш доста ниско самочувствие, за да
ти повлияе по такъв начин мнението на някфи хорица, дет нито са те виждали, нито те познават... било то
положително или отрицателно мнение..

Desert Rose...
08-03-2005, 18:41
chupacabra:),prava si i vse pak ne e mn priqtno.