PDA

View Full Version : Бели "пъпки" по тестисите :(



kane
08-03-2005, 05:33
Привет на всички...
пише ви един 16 годишен teenager ( незнам дали се пише така но все пак нали трябва да сме интерестни :П)
та да отидем направо към темата без да овъртам защото супер много се притеснявам...:
както са ми косъмчетата по тестисите всякаш на мястото където косъмчето излиза има малка пъпчица...бяла и косъмът се е огънал да се изразя така..немога да ви го опиша но е супер неприятно...не ме боли не го усещам но само при вида на "топките" ми и се плаша...мисля че съм болен от нещо а ме е страх да отида на гинеколог :( (срам...:) ) посъветвайте ме какво да правя..(освен това с гинеколога...)
(съжалявам ако е имало такава тема не съм търсил за което искрено съжалявам...)
и моля без отговори тип "ее отиди на гинеколог няма нищо срамно и страшно..."

Благодаря ви предварително.

liony-baby
08-03-2005, 06:16
и моля без отговори тип "ее отиди на гинеколог няма нищо срамно и страшно..."


няма да има такива отговори, зашото мъжете не ходят на гинеколог :?
така, както го описа мен единствено ме навежда на мисълта, че косъмчетата частат на вътре.
но никой тук не е лекар, че да ти каже със сигурност какво е.

бръснеш ли се там :?:

Sportexz
08-03-2005, 10:15
страх да отида на гинеколог :( (срам...:) )
Ми то остава да не те е срам ...
А за топките нормално е ...секи ю, който е виждал топки ще ти каже:-)

kane
08-03-2005, 13:51
nem ne se brusna... i mislq da otida na lazerno obezkosmiavane no tova e za v badeshte :)

Cradle of Death
08-07-2005, 08:47
доктора не е гениколког а уролог

09-20-2005, 07:35
aham i az imam s16tiq problem .DR sm1rf q kaji ne6to po v1prosa

DrSmurph
09-20-2005, 17:54
Много съм изписал във форума по този въпрос, но само за Ваше успокоение ще кажа, че проблем и болест няма! Повече от нормали са тези бели пъпчици на всеки косъм. Ще изчезнат с пубертета или малко след това. При някой от Вас кожата е по ... различна от тази на другите, затова на някой им личи много на други не, но всички ги имаме!

09-29-2005, 06:03
e dano da e taka Dr.Sm1rf malko t1po :?

BAD_GIRL_
09-29-2005, 07:15
hahaha hodi na lekar :wink:

09-30-2005, 18:41
BAD_GIRL_bivali da si tolkova prosta ma nie se pritesnqvame i t1rsim otgovori ti sa smee6 pone ve4e znaem 4e seki ima takiva ne6ta pri nqkoi sa li4at pove4e pri nqkoi ne.6tom DR.Sm1rf kazva zna4i mu vqrvam i ne samo toi mi kazva 4e tova e prosto pubertetska rabota.Ti sa radvai 4e nqma6 problem ti :evil:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 2 и 9 от правилника!
Благодаря!

DeRiL
10-05-2005, 16:00
Zna4i misla da pusna edin smislen otgovor 6toto tuka moga da pomogna... kajata po ta6acite ti pi4 e mnogo nejna... po princip tfa stava kogato se brysne6 kosyme ostava pod kojata i izbiva ot neq... se edno razste pod neq... sled vreme(moje da ne emalko) ot vyprosnata pyp4ica 6te izleze kosym4e... syotvetno tam kadeto trqa da ima kosym moje da ima pyp4ica, dori i da ne si se brysnal. Ne e nujno da hodi6 po doktori da ti gledat topkite s mikroskop

TEMANLI
10-05-2005, 17:48
DERIL tuka mislq 4e si adski prav 6tom priqtelkata mi ne se pritesnqva i mi pravi oralna :) .adski qki svirki prae tova momi4e zna4i nema problem tova nasitina e normalno za mladejite kato nas sled vreme predpolagam 6te se mahnat vseki do sega mi kazva 4e tova e normalno i DR sm1rf potvarjdava

Neko_Dream
10-06-2005, 19:29
проблем - няма. Тези бели пъпчици са част от устройството на косъма. Всички косми по тялото иамт такова, само на различните места се пройзвезда различно количество от тези мазнини. Те служат за предпазване от бактерий и за овлажняване. Сега тялото ти расте и още не знае колко количество да произвежда, след време ще се научи :)

MannieG
08-11-2012, 18:21
абе да ви питам и аз, че взех да се притеснявам, имам и аз такива бели пъпчици, обаче на 2-3 места са по-големи от другите смъсъл долу-горе колкото половин оризово зърно. Има ли повод да се притеснявам или е нормално и ще изчеснат, на 18 съм.

draid
08-11-2012, 19:08
Нормални са тези неща, мастно образувания някакви са.