PDA

View Full Version : malki gardi



08-03-2005, 05:35
zdraveite
Imam edin problem :ne haresvam gardite si!!!
bih iskala da badat malko po golemi i neznam kakvo da napravq , za da stane tova :(
kakvo bihte me posavetvali da pravq (no bez ideqta za silikon) ili nqkakvi hapcheta da si kypq koito shte mi pomgnat
blagorq predvaritelno

bebe`16
08-03-2005, 06:11
пий боза :lol: носи сутиени с подплънки :wink:

mira_
08-03-2005, 06:17
И аз не си ги харесвам мойте... прекалено са големи и ми пречат, да не говориме, че момчетата само там зяпат и е дразнещо...Добре си си с малки, ама правилно е казано, че човек винаги иска това, което няма :wink:
Прави упражнения за гърдите и носи сутиени с подплънки, иначе само силикон му е майката :P

sladka_blondi
08-03-2005, 07:53
Primiri se s tova,koeto ima6! :wink: Imam nqkoilko priqtelki s malki gurdi-i da ne misli6,4e im puka mnogo.Mom4etata 6te te haresvat ne zaradi gurdite ti,a zaradi samata teb!

08-03-2005, 08:53
Що не кажеш на колко си? :?
Ако си минала 20 не се надявай
да порастнат...Пък ако още си
малка,можеш наистина да пробваш
с боза или боб,леща :lol: :twisted:
и такиа раути,дето бабите ги
казват.Обаче и мойто мнение е,
че с по-малки е по-добре,ама се
пак ти си решаваш ;]

chupacabra:)
08-03-2005, 09:38
еми и аз няям цици ма не се оплакфам..
намери си друга положителна черта..

Sportexz
08-03-2005, 10:18
zdraveite
Imam edin problem :ne haresvam gardite si!!!
bih iskala da badat malko po golemi i neznam kakvo da napravq , za da stane tova :(
kakvo bihte me posavetvali da pravq (no bez ideqta za silikon) ili nqkakvi hapcheta da si kypq koito shte mi pomgnat
blagorq predvaritelno
Щом не искаш силикон... дерзай!

SweetBunny
08-03-2005, 10:47
И аз не си ги харесвам мойте... прекалено са големи и ми пречат, да не говориме, че момчетата само там зяпат и е дразнещо...Добре си си с малки, ама правилно е казано, че човек винаги иска това, което няма :wink:
Прави упражнения за гърдите и носи сутиени с подплънки, иначе само силикон му е майката :P
hahaa i az sum v su6toto polojenie - i na mene mi pre4at no.... :D
taa po temata - mili4ka ne se kompleksirai - gurdite ne sa vsi4ko - tozi koito nqma da te haresa zaradi gurdite - 6te e nqkoi idiot :wink: moje da nosi6 podplunki - no ne i da slaga6 mnooogo podplunki - da ti izglejdat ogromni - 6toto posle kogato spi6 s mom4eto 6te bude leko kofti! i vupreki tova gurdite ne sa vsi4ko....i tozi koito ne te haresa zaradi gurdite - neznae kakvo gubi :P :D

Mir@
08-03-2005, 10:58
Здравей:)
Аз съм в положението на mira_ и sineoka_kukla и честно ти казвам,че си късметлийка.Знаеш ли колко трудно се поддържа по-голям бюст,а да не говорим,че не само момчетата,а и момичетата като те зяпнат..аз поне се чувствам малко кофти-не е приятно определено.Такаче радвай се на това,което имаш-природата си знае работата,сигурна съм,че така изглеждаш много по-добре околкото ако беше с някакъв голям бюст.
Иначе като бяхме по-малки и продавачката в един магазин за белъо ни беше казала(на мен и приятелката ми),че ако ядеш салата от зеле и моркови и ще ти пораснат гардите-можеш да пробваш,нищо не ти коства.Успех:)

08-03-2005, 11:05
abe ne se kosi 4e ne sa ti golemi ve4e ne e moderno da si s nekvi baloni

Sportexz
08-03-2005, 11:23
abe ne se kosi 4e ne sa ti golemi ve4e ne e moderno da si s nekvi baloni
Абе малко момичета има естествени цици, които може да се нарекат балони. И ако имат такива най-често са при лично тегло от 70 и нагоре.

chupacabra:)
08-03-2005, 15:51
хахаха, госта, риванола няма да ти помогне - продава се в аптеките, не знам точно колко струва, но ще ти помогне само за това да си дезинфекцираш някоя рана.. ако риванол помагаше за големи цици, щяха ли сички мадами да лягат под ножа ?
по мнението ти разбирам че си още мноооого малка, за да хленчичш че нямаш големи бомби.
за да ти пораснат пробвай с общо напълняване и спортове за развиване на гръдния мускул - тенис, плуване и т.н.
обаче не очаквай на 2рата седмица да си като памела андерсън. едва след година усилено трениране ще видиш резултат (минимален) друг нАчин НЯМА :!:
и верно не пробвай с риванол - само за рани е :D

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 9 от правилника!
Благодаря!

Sportexz
08-03-2005, 16:09
хахаха, госта, риванола няма да ти помогне - продава се в аптеките, не знам точно колко струва, но ще ти помогне само за това да си дезинфекцираш някоя рана.. ако риванол помагаше за големи цици, щяха ли сички мадами да лягат под ножа ?

по мнението ти разбирам че си още мноооого малка, за да хленчичш че нямаш големи бомби.
за да ти пораснат пробвай с общо напълняване и спортове за развиване на гръдния мускул - тенис, плуване и т.н.
обаче не очаквай на 2рата седмица да си като памела андерсън. едва след година усилено трениране ще видиш резултат (минимален) друг нАчин НЯМА :!:
и верно не пробвай с риванол - само за рани е :D
Поправки :
Първо гръден муслкул няма - има гръдни мускули.
Второ тениса не е най-удачния пример за развиването на гръдните мускули.

ProstoAz
08-03-2005, 16:54
Не е тук мястото да се карате! :wink:

А по темата: имам една приятелка - много слаба, но с огромни гърди, аз мисля, че всичко си зависи от хормоните, но тя твърди, че са и станали такива, защото всеки път като се къпе си ги "мачка" по 10-15мин. Нищо не ти пречи да пробваш. :wink:
Също така тя и една другя моя приятелка гледали по "Огледала" друг начин да си уголемиш бюста - изтискваш един портокал, слагаш 1-2 лъжички брашно (но не обикновенно, това е лошото, че не се сещам какво точно беше, дали някой може да се сети? Прилича малко на грис?), разбърква се и си го мажеш на гърдите, покриваш с къпра и седиш 30мин., след което отмиваш всичко. Правиш го всеки ден в продължение на 2 седмици.
Казват, че тези неща действат, но аз не съм пробвала и не мога да ти кажа със сигурност, но щом толкова държиш да си уголемиш гърдите пробвай - по-малки няма да станат. :wink:

Колкото до тениса, плуването и т.н. те не уголемяват бюста. :shock: Може би само го повдигат и стягат?
Същото правят и геловете и хапчетата, които нон-стоп рекламират по Веселина ТВ (и други), че уголемявали бюста...пълна глупост. :wink:

chupacabra:)
08-03-2005, 16:58
Не е тук мястото да се карате! :wink:

А по темата: имам една приятелка - много слаба, но с огромни гърди, аз мисля, че всичко си зависи от хормоните, но тя твърди, че са и станали такива, защото всеки път като се къпе си ги "мачка" по 10-15мин. Нищо не ти пречи да пробваш. :wink:
Също така тя и една другя моя приятелка гледали по "Огледала" друг начин да си уголемиш бюста - изтискваш един портокал, слагаш 1-2 лъжички брашно (но не обикновенно, това е лошото, че не се сещам какво точно беше, дали някой може да се сети? Прилича малко на грис?), разбърква се и си го мажеш на гърдите, покриваш с къпра и седиш 30мин., след което отмиваш всичко. Правиш го всеки ден в продължение на 2 седмици.
Казват, че тези неща действат, но аз не съм пробвала и не мога да ти кажа със сигурност, но щом толкова държиш да си уголемиш гърдите пробвай - по-малки няма да станат. :wink:

Колкото до тениса, плуването и т.н. те не уголемяват бюста. :shock: Може би само го повдигат и стягат?
Същото правят и геловете и хапчетата, които нон-стоп рекламират по Веселина ТВ (и други), че уголемявали бюста...пълна глупост. :wink:

да де, стягат го, но ако се натрупат повече мускули там оптически го уголемяват (но пък е грозно)
а тая рецепта.. не съм сигурна че нещо външно може да помогне.. сигурно е само за стягане на кожата на гърдите..

също да добавя хормони помагат - и противозачатъчните (ВИНАГИ СЕ КОНСУЛТИРАЙ С ГИНЕКОЛОГ!)

Sportexz
08-03-2005, 17:37
Не е тук мястото да се карате! :wink:

А по темата: имам една приятелка - много слаба, но с огромни гърди, аз мисля, че всичко си зависи от хормоните, но тя твърди, че са и станали такива, защото всеки път като се къпе си ги "мачка" по 10-15мин. Нищо не ти пречи да пробваш. :wink:
Също така тя и една другя моя приятелка гледали по "Огледала" друг начин да си уголемиш бюста - изтискваш един портокал, слагаш 1-2 лъжички брашно (но не обикновенно, това е лошото, че не се сещам какво точно беше, дали някой може да се сети? Прилича малко на грис?), разбърква се и си го мажеш на гърдите, покриваш с къпра и седиш 30мин., след което отмиваш всичко. Правиш го всеки ден в продължение на 2 седмици.
Казват, че тези неща действат, но аз не съм пробвала и не мога да ти кажа със сигурност, но щом толкова държиш да си уголемиш гърдите пробвай - по-малки няма да станат. :wink:

Колкото до тениса, плуването и т.н. те не уголемяват бюста. :shock: Може би само го повдигат и стягат?
Същото правят и геловете и хапчетата, които нон-стоп рекламират по Веселина ТВ (и други), че уголемявали бюста...пълна глупост. :wink:

да де, стягат го, но ако се натрупат повече мускули там оптически го уголемяват (но пък е грозно)
а тая рецепта.. не съм сигурна че нещо външно може да помогне.. сигурно е само за стягане на кожата на гърдите..

също да добавя хормони помагат - и противозачатъчните (ВИНАГИ СЕ КОНСУЛТИРАЙ С ГИНЕКОЛОГ!)

Не е тук мястото да се карате! :wink:
Е как да не се карам като та'я малоумната и препоръчва хормони...
За момичето което пита:
Първо ако си под 15 години просто изчакай.
Спокойно можеш да използваш всички позволени добавки, които спомагат растежа на гърдите, но аз се съмнявам, че помагат. Също все пак наблегни на правилното и пълноценно хранене и си вземи мултивитамини може да не ти пораснат гърдите от това, но ще видиш доста други положителни последствия.
Също така плуването не е лошо с него може да увеличиш обема на гръдния кош.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 2 от правилника!
Благодаря!

chupacabra:)
08-03-2005, 17:39
Не е тук мястото да се карате! :wink:

А по темата: имам една приятелка - много слаба, но с огромни гърди, аз мисля, че всичко си зависи от хормоните, но тя твърди, че са и станали такива, защото всеки път като се къпе си ги "мачка" по 10-15мин. Нищо не ти пречи да пробваш. :wink:
Също така тя и една другя моя приятелка гледали по "Огледала" друг начин да си уголемиш бюста - изтискваш един портокал, слагаш 1-2 лъжички брашно (но не обикновенно, това е лошото, че не се сещам какво точно беше, дали някой може да се сети? Прилича малко на грис?), разбърква се и си го мажеш на гърдите, покриваш с къпра и седиш 30мин., след което отмиваш всичко. Правиш го всеки ден в продължение на 2 седмици.
Казват, че тези неща действат, но аз не съм пробвала и не мога да ти кажа със сигурност, но щом толкова държиш да си уголемиш гърдите пробвай - по-малки няма да станат. :wink:

Колкото до тениса, плуването и т.н. те не уголемяват бюста. :shock: Може би само го повдигат и стягат?
Същото правят и геловете и хапчетата, които нон-стоп рекламират по Веселина ТВ (и други), че уголемявали бюста...пълна глупост. :wink:

да де, стягат го, но ако се натрупат повече мускули там оптически го уголемяват (но пък е грозно)
а тая рецепта.. не съм сигурна че нещо външно може да помогне.. сигурно е само за стягане на кожата на гърдите..

също да добавя хормони помагат - и противозачатъчните (ВИНАГИ СЕ КОНСУЛТИРАЙ С ГИНЕКОЛОГ!)

Не е тук мястото да се карате! :wink:
Е как да не се карам като та'я малоумната и препоръчва хормони...
За момичето което пита:
Първо ако си под 15 години просто изчакай.
Спокойно можеш да използваш всички позволени добавки, които спомагат растежа на гърдите, но аз се съмнявам, че помагат. Също все пак наблегни на правилното и пълноценно хранене и си вземи мултивитамини може да не ти пораснат гърдите от това, но ще видиш доста други положителни последствия.
Също така плуването не е лошо с него може да увеличиш обема на гръдния кош.
НЯМА ЛИ НАЙ-ПОСЛЕ ДА СПРЕШ?!?!?!!
освен нахален си и СУПЕР ТЪП,
а на бас че от противозачатъчни растат

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 2 от правилника!
Благодаря!

Sportexz
08-03-2005, 17:41
Не е тук мястото да се карате! :wink:

А по темата: имам една приятелка - много слаба, но с огромни гърди, аз мисля, че всичко си зависи от хормоните, но тя твърди, че са и станали такива, защото всеки път като се къпе си ги "мачка" по 10-15мин. Нищо не ти пречи да пробваш. :wink:
Също така тя и една другя моя приятелка гледали по "Огледала" друг начин да си уголемиш бюста - изтискваш един портокал, слагаш 1-2 лъжички брашно (но не обикновенно, това е лошото, че не се сещам какво точно беше, дали някой може да се сети? Прилича малко на грис?), разбърква се и си го мажеш на гърдите, покриваш с къпра и седиш 30мин., след което отмиваш всичко. Правиш го всеки ден в продължение на 2 седмици.
Казват, че тези неща действат, но аз не съм пробвала и не мога да ти кажа със сигурност, но щом толкова държиш да си уголемиш гърдите пробвай - по-малки няма да станат. :wink:

Колкото до тениса, плуването и т.н. те не уголемяват бюста. :shock: Може би само го повдигат и стягат?
Същото правят и геловете и хапчетата, които нон-стоп рекламират по Веселина ТВ (и други), че уголемявали бюста...пълна глупост. :wink:

да де, стягат го, но ако се натрупат повече мускули там оптически го уголемяват (но пък е грозно)
а тая рецепта.. не съм сигурна че нещо външно може да помогне.. сигурно е само за стягане на кожата на гърдите..

също да добавя хормони помагат - и противозачатъчните (ВИНАГИ СЕ КОНСУЛТИРАЙ С ГИНЕКОЛОГ!)

[b]Не е тук мястото да се карате! :wink:
Е как да не се карам като та'я малоумната и препоръчва хормони...
За момичето което пита:
Първо ако си под 15 години просто изчакай.
Спокойно можеш да използваш всички позволени добавки, които спомагат растежа на гърдите, но аз се съмнявам, че помагат. Също все пак наблегни на правилното и пълноценно хранене и си вземи мултивитамини може да не ти пораснат гърдите от това, но ще видиш доста други положителни последствия.
Също така плуването не е лошо с него може да увеличиш обема на гръдния кош.
НЯМА ЛИ НАЙ-ПОСЛЕ ДА СПРЕШ?!?!?!!
освен нахален си и СУПЕР ТЪП,
а на бас че от противозачатъчни растат
Да съм споменал нещо за противозачатачни!
Чети правилно и после поствай.

chupacabra:)
08-03-2005, 17:42
в ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИТЕ се съдържат ХОРМОНИ да те светна :!:

Sportexz
08-03-2005, 17:50
в ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИТЕ се съдържат ХОРМОНИ да те светна :!:
Виж какво си написала, защото ми писна да споря с теб като не помниш дори к'во си писла:

също да добавя хормони помагат - и противозачатъчните (ВИНАГИ СЕ КОНСУЛТИРАЙ С ГИНЕКОЛОГ!)[/b]
Пределно ясно ми е, че и в противозачатъчните има хормони, но прочети какво си написала малката и тогава ми спори.
Това не означава, че противозачатъчните са хормони и обратното!

chupacabra:)
08-03-2005, 17:53
означава че хормоните помагат - следователно могат да се вземат противозачатъчни, тъй като те съдържат хормони.
съжалявам че не го бях написала като за малоумни дано Всевишния ми прости тази непростима грешка

ro6li4ka
08-03-2005, 19:09
to 4e ima hormoni v protivoza4ata4nite ima ama ne sa sy6tite...na vsi4koto otgore momi4eta v puberteta ne trqbva da piqt nito hormoni nito protivoza4ata4ni za6toto im obyrkva totalno hormonalniq balans i 6te si nvlekat mn po seriozni problemi ot malki gyrdi...pyk za momi4eto deto e pusnalo temata mila malkite gyrdi ne sa tragediq daje nikak moite sa malki i nqmam problem s tova na vsi4koto otgore ako se zagleda6 malko v manekenkite(4ujdestrannite ne na6te) 6te vidi6 4e tqhnite gyrdi sa malki sredno im e okolo 85 grydnata obikolka 4e na nqkoi i tolkova nqma ama pak sa edni ot nai jelanite jeni nali :) taka 4e spoko

08-04-2005, 13:16
съвет от момче:

не ти трябват големи гърди, а момче (момиче, кой каквото го влече) което да те харесват такава каквато си. аз примерно харесвам дребнички момичета с малки до средни гърди и яко цапнати в главата, въпреки, че това е в тотален противовес с мене (без частта за главата).

kin
08-06-2005, 20:38
по едно време тъпкаха кокошките с женски хормони за да снасят повече яйца и продаваха яицата и ако ядеш такива яица с женски хормони ше станеш по-жена (не говора конкретно за теб а този който яде такиа яица) :)

NumSkull
08-06-2005, 22:04
Що не вземеш да накараш някое момче да ти ги дърпа,пък кой знае може и да порастнат

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 11 от правилника!
Благодаря!

08-06-2005, 22:16
Ае според мене плуването стопява циците, обаче уголемява гръдния кош и раменете. :roll:

08-07-2005, 12:43
плуването не стопява циците.. оформя ги и ги стяга :)

08-09-2005, 01:02
haresvat mi momi4eta s malki gyrdi ... ima edna ot moq klas malee 6te q skysam ot s** ne moga da q gledam pove4e ... zadnika vse edno mi vika " ela ela fkarai go CELIQ "

:) moeto mnenie

08-12-2005, 18:23
Не че се хваля, ама на гаджето ми, майка му е забелязала разликата. Били й добре оформени зърната.

TheDarkLady
08-12-2005, 19:38
[
също да добавя хормони помагат - и противозачатъчните (ВИНАГИ СЕ КОНСУЛТИРАЙ С ГИНЕКОЛОГ!)[/b][/quote]

[b]Не е тук мястото да се карате! :wink:
Е как да не се карам като та'я малоумната и препоръчва хормони...
За момичето което пита:
Първо ако си под 15 години просто изчакай.
Спокойно можеш да използваш всички позволени добавки, които спомагат растежа на гърдите, но аз се съмнявам, че помагат. Също все пак наблегни на правилното и пълноценно хранене и си вземи мултивитамини може да не ти пораснат гърдите от това, но ще видиш доста други положителни последствия.
Също така плуването не е лошо с него може да увеличиш обема на гръдния кош.[/quote]
НЯМА ЛИ НАЙ-ПОСЛЕ ДА СПРЕШ?!?!?!!
освен нахален си и СУПЕР ТЪП,
а на бас че от противозачатъчни растат[/quote]
Да съм споменал нещо за противозачатачни!
Чети правилно и после поствай.[/quote]

AZ pia protivoza4atu4ni(po prednazna4enie) i gurdite mi naistina stanaha po golemi (no ne 4ak tolkova) a i zadnika mi ne6to se ugolemi za tva ti kazvam 4e e nai dobre da ostavi6 prirodata da si vur6i rabotata :wink:

haha
08-12-2005, 20:33
sladka_blondi:Primiri se s tova,koeto ima6! Imam nqkoilko priqtelki s malki gurdi-i da ne misli6,4e im puka mnogo.Mom4etata 6te te haresvat ne zaradi gurdite ti,a zaradi samata teb. ..emm ne e taka...pove4eto mom4eta ..haresvat..momi4etata ne zaradi samite tqh a zaradi .....se6tate se usta.dupe.gurdi.i p**kata taka 4e nqma smisal da gi ugolemqva6..ako ti samata si kraciva te nqma da li4at 4e sa malki :P)

08-12-2005, 23:18
бе размера не е толкова важен!
по-важно е да са
1. стегнати
2. добре оформени

размера не можеш да промениш, но тези 2 неща можеш... ходи, тренирай, пий боза(помага)


съвет от момче :)

ПС: ако си стегнеш и задника няма толкова да обръщаме внимание на гърдите ^^

PhoeniX
08-14-2005, 15:56
ne sa malko momi4etata duski tui 4e ne se kosi puk ako tolko ne ti haresva silikon! tupo e ama tvoia slu4ai e hem boli hem surbi! s 2 dumi trai babo (ili ne babo) za hubost

МаRi
08-15-2005, 16:49
няма такива хап4ета които да ти оголемят гърдите..ако има6е пове4ето 6тяхме да бъдем с големи.. :wink:

MaCeTo_
08-15-2005, 17:02
Е,и аз не съм Памела Андерсън,ама съм си доволна от моите и на този етап...пък те имат още да растат,тъй че изобщо не ми е проблем :wink:

dafi86
08-15-2005, 18:45
i az ponqkoga stradam ot kompleksa 4e imam malki gardi no ponqkoga puk vaob6te ne mi puka.. mislia 4e e po dobre da sa malki otkolkoto golemi, pone 6te znae6 4e mom4etata ne te haresvat samo zaradi gardite ti, a tarsqt drugi ka4estva v teb.. :) taka 4e da ne ti puka :)

ocb
08-17-2005, 11:57
А аз пък харесвам малки цици!! Споко!

SancheZzZz
08-17-2005, 16:52
Някъде бях прочела или чула че гърдите растат до 5 години след първата менструация :!: :?: :arrow: някой знае ли верно ли е :?:

Бай Вълчо с големия салам
08-17-2005, 17:44
Стига бе момичета.Попринцип момчетата харесват големите цици поради първичния инстинкт да "бозаят" същото така по-големите цици са признах за зрялост.Не се притеснявай от това.Аз никога не съм обръщал чак толкова голямо внимание на едно момиче заради гърдите й,а заради самата нея.Просто да не ти пука. :)

wetti
08-17-2005, 18:51
Ами чувала съм че в такива случаи се пие боза (но при нея порастват или гърдите или дупето-такаче не е много сихурно)За хапчета не знамНо ти не уточни на колко си години.Ако си още малка ги чакай да растат,а ако не говори с някоий лекар или....оо не знам.И моите не са големи,но доколкото знам гърдите растат до 18-19 години такаче ще почакам още малко преди да започна да се притеснявам.

08-22-2005, 10:37
Абе най добре ще е да ни дадеш снимка да ги разгледаме кво им е, па може да измислим нещо :D .

Bloody_Tear
08-24-2005, 07:53
Абе най добре ще е да ни дадеш снимка да ги разгледаме кво им е, па може да измислим нещо :D .
Хахахах и ти лично ще идеш да ги снимаш нали :lol:
Ами мила големия или малкия бюст се дължи изцяло на генетиката...няма как да го промениш освен ако не станеш 80 кила.НИКАКВИ ХОРМОНИ!ro6li4ka си го каза точно и ясно.Ще ти навредят много.
Честно казано да не ти пука.Ако ще намираш гадже ще намериш някое,което да не цени само циците на момичето. :roll:
А да ти кажа почнавам едно момиче,което има много малък бюст.Почти няма.Тя си пъха всичко що намери в сутиена и пак са много малки.Но това момиче има такова самочувствие дето и Памела Андерсън не го има.И всички момчета я желаят.Всичко е въпрос на тактика и на това да се харесваш такава каквато си.АКо ти не се харесваш тогава не очаквай другите да те харесат

machoka
08-24-2005, 08:19
Добър ден,

Гледам, споменава се Памела Андерсън. Аз пък не мога да разбера какво ви харесва в това подобие на жена :shock:

До авторката:
Мога да ти кажа, че най-секси моделите и като цяло жените са с малки бюстове. Едно, че големия бюст ще ти пречи на теб самата, друго, че на много момчета това не им се нрави. Просто някак си ме отблъсква голям бюст - то нито те възбужда, нито нищо :roll: :? И не съм само аз така, доста са на това мнение.

Карай си така, както си си в момента и не се притеснявай. Най-много можеш да идеш на плуване или фитнес няколко пъти. Вярвай ми, плуването невероятно много оформя гръдните мускули. Тренирал съм бая годинки - гръдните ми мускули бяха станали като женски гърди големи, сериозно :oops: 8) :wink:

Това да ти е проблема. Лек ден.

Stefka_st
08-24-2005, 10:54
Аз мисля, че няма смисъл да се притесняваш за подобни неща. Всеки иска това, което няма. Така че, повярвай ми, ако имаше големи гърди щеше да искаш да имаш малки. Примири се! И се радвай на живота.

Nightwish_f
08-26-2005, 11:37
Az ne vijdam ni6to lo6o v malkite gurdi,li4no az ne sum s golqm bust daje sum s mnogo maluk ,no kakvo kato mina po ulicata po4ti vsi4ki mom4eta se zaglejdat... :lol:
I kakto kazaha vuprosa ne e do goleminata a do samo4uvstvieto! Puk i pove4eto mom4eta koito poznavam kazvat, 4e ne haresvat golemi gurdi taka4e uspokoi se, za vseki vlak si ima putnici!

Хуй Чевръст
08-26-2005, 19:51
@Nightwish_f -> Хмммм.... :oops:

Тука се задяна една тема дето най я обичам.ГЪРДИ !!!
И даже вървите в правилна насока..!!!
Големите гърди не са предимство на една жена защото попринцип когато гърдите са големи значи 80% от случайте(естествените не силиконените) гърди са пълни с мазнини !!!
Това предполагам се досещате какво означава... ЧЕ от балоните надолу момичето е като Матриошка( руска дървена играчка наподобяваща момиче но с овална форма)

Извода е следния !!!
Не винаги големите гърди са предимство и даже в повечето случаи недостатък... Така че не се стряскайте от малките гърди ... те са по - голям обект на желание!!!

Аз лично харесвам малките гърди !!! :roll: