PDA

View Full Version : maikata na priateliat vi?



08-03-2005, 10:51
zdraveite neznam dali i e tuka miastoto na temata no nesnaex kade to4no da ia napi6a no se nadiavam da vi xaresa.

razbirate li se s maikite na gadjetata si az maikata na moia ne moga da ia ponasiam nai ve4e poslednite 7-8 meseca napravo super mnogo mi xodi po nervite :evil: samo zabelejki pravi i kakvoto i da napravi6 za neia vse e nedovolna imam 4ustvoto 4e me mrazi na6to e kato niakva tixa voina

08-03-2005, 10:53
Ami taka 6te e zanapred,ami az o6te ne ia poznavam...pak ne znam kakva 6te e.Emi te sa za tova da is pazat sin4encata,ne i obra6tai mnogo vnimanie...tia se opitva samo da te izkara 4e za ni6o ne stava6...a ti i pokaji to4no obratnoto :)

08-03-2005, 11:11
гадно е.Моята майка досега нито една от приятелките ми не е харесала но на мен не ми пука.Просто правя така че да не се срещат

Loreena
08-03-2005, 11:47
Amiii ne sum se zapoznala o6te s neq, ne sum q vijdala, oba4e mnogo me e strah kakva 6te bude. Dano da se okaje svqstna jena :)

liony-baby
08-03-2005, 12:34
ами аз с майката на моя приятел се запознах почти веднага като тръгнахме (така се получиха нещата просто) и честно казано ме кефи. досега винаги се е държала готино с мен и не е показала с нищо, че не ме харесва :roll:
даже миналата седмица като спах в тях и на сутринта като станах си пих кафенце с нея и си обсъждахме разни работи доста време двечките, защото приятеля ми беше на работа тогава :)

а иначе и той се познава с моята майка и тя много му се радва като го види и никога не ми е казала нещо против него, дори му се скара (на шега разбира се) когато 1-2 пъти не искаше да остане да спи в нас :oops: :P

e4o
08-03-2005, 13:46
mi ne q obi4am mnogo, na nqkoi biv6 mnogo sum q obi4kala, no sega6nata ne :lol:

_Jessy_
08-03-2005, 14:12
A pyk maikata na moq priqtel e tolkova mila s men, 4e... napravo se 4udq kakvo ne e nared... Zapoznahme se moje bi 6 meseca sled kato bqhme trygnali s priqtelq mi, 6toto toi be6e v kazarmata, na drugiq krai na BG i az mn iskah da go vidq, a edna druga jena znae6e, 4e 6te hoddqt tehnite i ni zapozna.
I ot togava vsi4kite v semeistvoto se dyrjat tooolkova dobre s men, 4e prosto nqma na kade pove4e... ba6tata, maikata, 4i4oto... samo babata kato me vidq i zadade vyprosa "KOQ E TAQ" i az potynqh v zemqta... ama tva e druga tema :) Posle maika mu zamazva6e polojenieto... se6tate se "ama tq si e takava, ne i obry6tai vnimanie, tq i na mene taka mi govore6e kato se ojenih za ba6ta mu..." se6tate se, tq jenata se pritesni pove4e ot mene :)

kurabiika
08-03-2005, 20:00
ами ние ходим отдавна с приятеля ми и съответно майка му ме знае отдавна и той казва че много ме харесва и си личи де(както и баща му и брат му), защото когато сме били заедно се се държали мило с мен.
Обаче...гаджето ми замина преди време за щатите и аз малко излизах с едно друго момче и майката на гаджето ми ни видяла..и познайте сега какво си мисли за мене както и семейството й :evil: той приятеля ми даже знае за тая временна забежка, но вече ще ме е срам да се покажа пред тях щото ще бъде странно и сконфузно :? ама се някога ще се наложи де

moreLi
08-03-2005, 20:26
ami maikata na priqtelq mi mi se kefi o6te predi da trygna s nego, godina i polovina predi tova, pone toi taka kaza.. tq e super qka i otka4ena, se edno e na moite godini i se dyrji super qko!!! apak ba6ta mu i toi e edin obraz, super e!! postoqnno me 4erpi s nqkakvi raboti, govorim si..mn qko!! BABA mu i prababa mu sy6to me haresvat do kolkoto znam..samo deto prababata malko ne pomni :) dqdo mu mai ne me znae... vui4o mu ne me haresva mai....sestra mu me haresva... mm mai teq rodnini znam.. a moqta maika ne go poznava..vednyj se slu4i taka 4e zvynna vky6ti 4 i polovina sutrinta i togava se sre6tnaha..i toi be6e piinal i miri6e6e na alkohol i maika napravo... bes komentar..taka 4e dobrite 4uvbstva sa mai samo v ednata strana..i to nai - ve4e 6tot az sam super sramejliva.. :)

lunichka
08-09-2005, 07:38
Ми като се има впредвид, че само с едно момче, което обичах се видях на живо... Не мога да кажа хахаха... Познавам само брат му, ама той мноо обичаше да се заяжда с мен и като цяло и аз не го понасях... Ама ние по друга причина се разделихме, той мноо ме лъжеше и общо взето не беше за мен и понеже майка му работеше на смени, когато си беше в тях той не смееше да ми звъни за да не разбере майка му за мен... абе беше пиклио с 2 думи страхливец... Имам чувството че обичаше майка си повече от мен :shock: А и като се погледне като цяло той е от тия тип момчета, които на един месец си намират нова и...като цяло не са много сериозни, не се задържат само на едно момиче... Като си помисля хубаво беше че се откъсна от мен, можеше и мен да развали :roll:

avrora
08-09-2005, 12:37
Ами мойта е мн странна. Аз се познавам с майката на бившото ми гадже още преди да тръгнем. И аз редовно ходех в тях заради сестра му. И всъщност така се почна де. А с майка му мн се обичаме. :lol: Двете като почнем да си говорим и забравяме за другите. Тва супер мн дразни и него и сестра му и те все и се карах ана жената. Ама тя е голяма пичка и мн точна жена. И така. Сега вече не ходим ама сме в мн добри отношения. И аз пак си ходя в тях и пак съм дружка с майка му. А и тя на няколко пъти само казва, че мн ме искала за снаха ама сина и бил още мн тъп и не бил забелязал какво е изгубил. :P

Desert Rose...
08-09-2005, 20:55
Ami az se razbiram mn dobre s neq,pyrvo zashtoto e mn razbrana jena i mn dobra i vtoro zashtoto gledam vinagi da se dyrja maximalno dobre s neq.Tq me obicha,a i az q obicham,malko e stranno mai.Vsyshtnost cqloto mu semeistvo me obicha i uvajava ujasno mn,a i az tqh,makar che ponqkoga me draznqt,no tova ili ne go kazvam ili mu go kazvam na nego,to po princip e za nqkakvi drebolii.No te cqloto semeistvo sa mn mili - poznavam pochti vsichkite mu rodnini i vsichki me uvajavat.
Inache ako iskash otgovor na problema si nai-dobre se opitai da poglednesh ot neinata gledna tochka,opitai se da q razberesh,da govorish s neq.Absoliutno nevyzmojno e,ako ti se dyrjish ujasno milo,tq da se dyrji bezobrazno zle s teb.Nai-malkoto,che shte i stane neudobno i shte si promeni otnoshenieto.

LP_girl_14
08-09-2005, 22:35
ами аз се разбирам със майката на гаджето ми,защото в началото ние бяхме само приятели,много се уважавахме,прекарвахме много време заедно и така.Освен това майките ни са приятелки,със сестрата на гаджето ми сме израснали заедно,абе всичко е на 6.Разбирам се прекрасно с цялото му семейство! :D

ThePainIsReaL
08-10-2005, 10:02
Ммм..не я познавам,не съм я виждала дори. :oops:

mis_marry_jane_13
08-10-2005, 13:06
maikata na gadjeto mi mnogo me haresva ama az en moga da q ponasqm taq jena lazi mi po nervite.

BABY_SEXY_GIRL
08-10-2005, 13:09
Аз много добре се разбирам с майката на моя :) На моменти имам чувство, че ме има като дъщеря :? Дори като бяхме на море с гаджето и тя като му званеше питаше повече за мен отколкото за него :shock: Кефи ме това, че не е консервативна, всичко което правя и не е кой знае колко редно тя го приема веднага и вика "какво ти пука" :P Много точна :)

Dragon^girl
08-12-2005, 15:17
Emi az v momenta si nqmah, no s maikata na poslednoto mi gaje, se razbirah mn dobre i sa6to gajeto mi se razbira6e s moqta. vinagi kogato imahme malko svobodno vreme, kato az go 4akah da se opravi za da izleznem, tq se pribira6e ot rabota i po4vahme da klukarstame i gajeto mi sem i dava6e zor haide haide i se ne mojehme da se naprikazvame.

Ekita
08-12-2005, 20:00
Maikata na priqtelq mi e stra6no elegantna i neveroqtno hubava jena!Prosto nqma kak da ne q haresva 4ovek!I makar,4e nqmam mnogo kontakti s neq(4uvstvam se leeko neudobno kogato semeistvoto mu e naokolo),ne moga da ne q uvajavam i respektiram.

AmyLeeRall
06-02-2007, 21:59
Да не кажа голяма дума, ама супер се разбираме...засега...

mid_get
06-05-2007, 16:14
Хаха, ами по мненията дотук май ще направя заключение, че историите за свекърви и снахи са просто измислици :lol: И това е много хубаво :wink: А за моя случай...ами тя е много печена и точна, все едно си говоря с моята майка... :smt016 Дори когато сме направили един месец, той й споделил за мен и тя иронично попитала "Коя е тая героиня, дето те търпи цял месец?!" :smt005 И така, до ден днешен :-D Много се радвам \:D/

xOtkiSsSs
06-05-2007, 17:07
Аз мн й се радвам :) Мн мила и добричка ми се струва поне за сега .. познавам я от около половин година и не съм останала с лоши впечетления, а и мисля че и тя ме харесва :)

Sam90
06-05-2007, 17:08
Ами нито моите, нито неговите родители знаят за връзката ни... :)

lLady_MooN_RaiN
06-05-2007, 18:07
О, да! С нея сме почти приятелки, понякога пием кафе, черпим се и т.н. Много съм щастлива, че се разбирам толкова добре с нея!

black_idiot
06-05-2007, 19:42
С майка му не сме си общували много до сега,но се държи нормално и добре :) не харесвам сестра му и братовчедка му, защото са ужасни , направо не ги издържам.

meri88
06-07-2007, 14:04
ами аз с майката на моя приятел се запознах почти веднага като тръгнахме (така се получиха нещата просто) и честно казано ме кефи. досега винаги се е държала готино с мен и не е показала с нищо, че не ме харесва :roll:
даже миналата седмица като спах в тях и на сутринта като станах си пих кафенце с нея и си обсъждахме разни работи доста време двечките, защото приятеля ми беше на работа тогава :)

а иначе и той се познава с моята майка и тя много му се радва като го види и никога не ми е казала нещо против него, дори му се скара (на шега разбира се) когато 1-2 пъти не искаше да остане да спи в нас :oops: :P


nie sme sa6tite az mn se kefq na maika mu , a toi na moita :smt005

NeNaSiTnA_TA
06-07-2007, 14:15
li4no az mn dobre e razbiram s neq za sega :D dori kafeto sme si pili samo dvete mn priqtno jena e!predi okolo 2 godini se zapoznahme i ot samoto na4alo tq se darji mn dobre s men i az s neq

Glezanka
06-07-2007, 15:12
Ne sum q wijdala,ne q poznawam,po prostata prichina che ne jiwee w Bulgaria.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-08-2007, 12:34
mm ne q poznavam :smt017 :smt017 ama s nego tolkoz i hodim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

06-13-2007, 10:49
С майката на бившия ми много се разбирахме. Когато ходех в тях и постоянно ми угаждаше-чехли на краката, безалкохолно, винаги правеще някви сладкиши и т.н. От когато скъсах с приятеля ми не съм я виждала и ми е мъчно за нея. :(