PDA

View Full Version : сънувах ..



chupacabra:)
08-03-2005, 17:03
...че съм в 7-звездния хотел в дубай, някой може ли да ми разтълкува този сън?
:D

e4o
08-03-2005, 17:09
i kak be6e,
kak izkara,
kvo qde :lol:

GreenLadyM
08-03-2005, 17:11
4e si sanuval/a neshto prekrasno!!! :lol:Btw edva li nqkoi shte ti go raztulkuva...ne mislq 4e tova go ima vuv nqkoi sunovnik 8)

Dharma
08-03-2005, 17:14
haha ei za6to az ne sunuvam takiva ne6ta :roll:
a kakvo ima da mu tulkuva6 we 4ovek-to si e qsno kato bql den, prosto iska6 da otide6 tam :wink:

chupacabra:)
08-03-2005, 17:15
оо беше вълшебно, тва ми беше един от най-хубавите сънища в живота .. спомням си кво ми беше меко леглото с червени чаршафи и балдахин ..
обаче имаше само още 5-6 човека персонал аз и една приятелка в целия хотел!!! и имаше някакъв басейн страхотен..
абе много дълъг беше съня но беше страхотно :D

miloto_girl_4e
08-03-2005, 17:16
az puk po onq den sanuvah,4e sam na gosti na
BABY_SEXY_GIRL i taman izlizahme da me razvede
iz grada i se sabudih :?
ina4e,chupacabra:),gotin sun,kak si izkara :D
dano sunqt ti stane realnost :P

LiNkiN4eTo
08-03-2005, 18:34
аз снощи сънувах че Оямата ме лиже :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

bulgarche
08-03-2005, 19:20
аз снощи сънувах че Оямата ме лиже :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Nali kaza da ne te izdavame be? Ti puk sama si go kaza...pone sega 6te ima koii posltoqnno da e sled tebe..

Oqma,...momi4eto te sanuva be !!!

mani4eto
08-04-2005, 06:48
...че съм в 7-звездния хотел в дубай, някой може ли да ми разтълкува този сън?
:D

ЛЕГЛО ако видиш насън, ще жадуваш за сексуални преживявания. Ако е чисто и оправено, ще общуваш с порядъчни хора или ще инвестираш в доходен бизнес. Ако е разхвърляно, чакат те позор и изневяра. Мръсно легло е знак за болести, а изтърбушено - за семейни или финансови проблеми. Ако насън лежиш в легло, ще имаш някакви неуспехи или ще се разболееш. Ако си в чуждо легло, ще ти завиждат. Друг човек в твоето легло означава намеса в работата ти или домашен скандал. Ако купуваш легло, бъди внимателен при сключване на договори или подписване на документи.


ЧАРШАФ сънуваш ли, ще постигнеш незначителни успехи. Ако шиеш чаршаф, ще се гордееш. Ако го переш или избелваш, някой ще се разболее. Стар и скъсан чаршаф е знак за тревоги и неприятности. Ако си покрит с чаршаф, някой крои интриги срещу теб. Ако се завиваш или си омотан в чаршафи, нещо в семейните отношения не е наред. Мокри чаршафи в съня показват опасност.

БАЛДАХИН в съня гарантира, че ще получиш заслужени хвалебствия и признание за работата си.
БАСЕЙН ако плуваш или скачаш в басейн насън, ще се разочароваш от приятелите си ПРИЯТЕЛ видиш ли насън, ще имаш помощник, ще срещнеш подкрепа за плановете си. Ако видиш починал или заминал надалеч приятел, очаквай новини. Спор или скарване с приятел насън е добър знак: двамата с този приятел ще постигнете голям успех. Ако изпращаш, посрещаш, посещаваш или приемаш на гости приятел, предстоят ти безгрижни дни и многобройни радости. Ако те напуска приятел, ще избегнеш нещастие. Ако насън пиеш, ядеш или се веселиш с приятели, наяве очаквай неприятности, проблеми, кавги.

DiEsEl_GiRl4eTo
08-04-2005, 07:47
Аз пък преди няколко дни сънувах Аз съм БЪЛГАРЧЕ, ма не беше нищо особено съня :?

GeRyTo
08-04-2005, 08:57
"Хотел - пази се от болест."

Явно ще да е някоя седемзвездна болест :lol: :P

Edit: Вие, обаче яко се издухвате с тоя форум щом едни други се сънувате вече.... :lol: :twisted:

08-04-2005, 09:29
Уааа...Geryto е права...Вас не ви бива нещо,бе хора?! :shock:

chupacabra:)
08-04-2005, 09:50
ахахаха, мерси за тъкуванието, ма аз тогава цяла нощ обикалях из хотела...лудница :lol:
аз сънувах и че се натискам с 1 друг форумец но засега няма да споменавам името му че.... :lol: :lol: :lol: :lol:

LiNkiN4eTo
08-04-2005, 11:33
ахахаха, мерси за тъкуванието, ма аз тогава цяла нощ обикалях из хотела...лудница :lol:
аз сънувах и че се натискам с 1 друг форумец но засега няма да споменавам името му че.... :lol: :lol: :lol: :lol:
ай кажи де
аз как си признах

Momchenceto
08-04-2005, 11:44
оо беше вълшебно, тва ми беше един от най-хубавите сънища в живота .. спомням си кво ми беше меко леглото с червени чаршафи и балдахин ..
обаче имаше само още 5-6 човека персонал аз и една приятелка в целия хотел!!! и имаше някакъв басейн страхотен..
абе много дълъг беше съня но беше страхотно :D Кфо си пафкала преди лягане бе Фани искам и аз от него :lol:

Мокри чаршафи в съня показват опасност.
Хахахаха според мене показват друго нещо :lol: :lol: :lol: :lol:

A-Terrorist
08-04-2005, 11:45
Чупакабра,определено смятам вече,че имаш нужда от неотложна психиатрична помощ.Това твойто не е нормално!!!

DiEsEl_GiRl4eTo
08-04-2005, 12:22
Чупакабра,определено смятам вече,че имаш нужда от неотложна психиатрична помощ.Това твойто не е нормално!!!
Кой ти иска мнението?!?! :evil:

Breakaway``
08-12-2005, 14:55
Искам и аз така, ама не на сън, а наистина :( :P :P А ето разтълкуване...
ЛУКС, ЛУКСОЗЕН ако сънуваш, че живееш в лукс или че притежаваш луксозни вещи, значи бюджетът ти е сериозно застрашен. Друг ако живее в лукс, ще претърпиш загуби заради разточителството си.

DeSiTo0o
08-13-2005, 19:40
Хаха...ми ти как искаш да ти разтълкуваме този сън?!Може би толкова силно искаш да идеш там,че чак го сънуваш. :lol: Де да знам! :roll:

So_Lonely
08-13-2005, 21:57
Аз пък снощи сънувах че флуудя в този форум!Я пък то взе че се сбъдна :lol:

Murderdoll
08-14-2005, 07:54
ахахахах аз па сънувах че са ми
пораснали ОГРОМНИ ама наистина
грамадански цици и ходя и ги возя в
количка пред мене

mani4eto
08-14-2005, 09:37
ахахахах аз па сънувах че са ми
пораснали ОГРОМНИ ама наистина
грамадански цици и ходя и ги возя в
количка пред мене

Xax, kakav san samo... :)
Ako sanuva6 koli4ka tova ozna4ava 4e 6te postigne6 golemi uspehi ako raz4ita6na sobstvenite si sili :)
A za cicite, ako sanuva6, 4e ima6 golqm bust 6te se podobri imotnoto ti sastoqnie :) :) :)

So_Lonely
08-14-2005, 09:44
ахахахах аз па сънувах че са ми
пораснали ОГРОМНИ ама наистина
грамадански цици и ходя и ги возя в
количка пред мене

Xax, kakav san samo... :)
Ako sanuva6 koli4ka tova ozna4ava 4e 6te postigne6 golemi uspehi ako raz4ita6na sobstvenite si sili :)
A za cicite, ako sanuva6, 4e ima6 golqm bust 6te se podobri imotnoto ti sastoqnie :) :) :)
Ебрее дебрее...яко!

KiSs_TeeN
08-14-2005, 18:18
de da imah takiva sani6ta :oops:

nenuTy
08-15-2005, 10:17
zapazi edna staq za men taka i taka si tam az ei sega stqgam kufarite i trugvam