PDA

View Full Version : momi4eta trqbav da mi pomognete



kani4ka
08-03-2005, 19:08
kajete mi dali e vqrno tova 4e 2 dena sled kato vi e svar6il cikala ako pravite seks nqma opasnost da zabremeneete ako nqkoi se izprazni v vas .. smisal pri mene slu4aq ne be6e to4no takav ami savsem malko svar6i v mene .. ne se izprazni iz cqla .. pls kajete i kajete sled kolko vreme moje da si napravq test za bremennost za da razbera dali sam bremenna . sa6to taka molq da mi pi6at hora koito imat opit i znaqt . predvaritelno blagodarq :)

08-03-2005, 19:31
ei hora mislete s glavite si!pii burzo postinor duo :!:

kani4ka
08-03-2005, 19:37
e to ve4e minaha 3 dena .. a i plus tova ne se isprazni mn v mene savsem mani4ko xora kajete koga da si praa testa

e4o
08-03-2005, 19:51
to daje po vreme na cikul moje da se zabremenee :!:
7 dni sled akta pravi6 test :)

kani4ka
08-03-2005, 19:53
ebi mu maikata hora sa ako sam bremenna kvo 6e praa e ...znam 4e vinata si e izcqlo moq a ma pak ako sam bremenna 6e mi kajete li nqkoq klinika za aborti ili nqkoq v koqto moje da se prai bez saglasieto na roditelite molq vi

e4o
08-03-2005, 20:09
nz za takava klinika, bes suglasieto na roditelite 6te trqbva da e nqkude na 4erno, i ne se znae kak 6te se spravqt :(

chupacabra:)
08-03-2005, 20:15
еми като не си мислила с главата си сега ще си носиш последствията. дори и съвсем малко да е свършил, щом е свършил в теб значи има голяма вероятност да е станал гафа.. нужни са съвсем малко сперматозоиди за да оплодят яйцеклетката.
друго - няма клиники за аборти където не искат родител.... ти на тва ли разчиташе - 'ако забременея ше аброртирам??'
и толко ли си куха да чакаш 3 дни ????
ти знаеш ли тфа аборта кво е бе ?? тва е буквално да ти чегъртат плода от матката ! даваш ли си сметка колко боли?! а да не говорим че заради единия кеф може по-късно да не можеш да забременееш..
дано това ти е за урок, да се научиш че се ползват презервативи...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 2 от правилника!
Благодаря!

sherry
08-03-2005, 20:52
Momi4e,na koi svqt jivee6?
Razbira se,4e e vazmojno da zabremenee6 dori pri"malko izprazvane" :shock:
ti znae6 li v edna kapka sperma kolko mnogo spermatozoidi ima?
A tova za ovulaciqta i za seksa sled cikal-ne se nadqvai mnogo,za6toto ne vinagi e vqrno :!:
Trqbvalo e da pie6 postinor,a sega kato minat 7 dni sled poloviq akt,si kupi test!
Nadqvam se da e otricatelen,no ako vse pak si bremenna,napravi aborta v hubava klinika,ne biva da riskuva6 zdraveto,jivota si zaradi sram pred roditelite!
Vnimavai pove4e za v bade6te! :!: :wink:

^FaiNt^F
08-03-2005, 21:08
Awe ti trqq si mn zle 4e da go prai6 bez prezervativ :!: awe ima nekyf 6ans da si bremenna...trqqlo e da se seti6 navreme a ne sled dyjd ka4ulka... :roll: Otnosno aborta-nz na kolko godini si no naistina aborta v po-ranna vyzrast moje da ti popre4i da ima6 deca kakto kazaha a ti tva borta za kfo go ima6-otiva6 sledobed i ve4erta si ok?!.....Nadqvam se iskreno si4ko da e ok i da ne si bremenna stiskam palciii

chupacabra:)
08-03-2005, 21:13
то аборта по-сяко фреме е опасен, пък да не говорим в ранна възраст

ro6li4ka
08-04-2005, 00:31
ima naistina veroqtnost da si bremenna kolkoto i malko da se e izpraznil v teb 6toto za da se oplodi edna qicekletka trqbva to4no 1 sprematozoid i e gotovo...taka 4e nai hubavo misli s glavata si...pyk ako si nepylnoletna v nikoq klinika nqma da ti napravqt abort bez syglsieto na roditelite..iskrenno se nadqvam da ne si bremenna za6toto ako si i kakto kazva6 bi napravila abort tova zna4i da ubie6 sobstvenoto si dete i spored men e ujasno..dano ne si bremenna

Ani_girl
08-04-2005, 04:36
ndaqvam se da ne si bremena za6toto 6te si napravish jivota 4eren nali nzesh 4e ako napravish abort moje da nqmash pove4e deca ne sum 4uvala za klinika za aborti bez suglasieto na roditelite ti za sujalenie moje da nqma takiva a ako ima posle i tebe moje da te nqma nali se se6tash kvo iskam da ti kaja ne 4e iskam da te plasha ili da ti se karam ama e taka ako iskash da go pravsih bez prezervativ pone priqtellqti da se oseshta malko predi da svurshi i da si go iskara nqma zna4enie 4e e svurshil malko v v tebe pak moje da 6te napravili belqta a po vuprosa za testa ami nqkade sled edna sedmica ama po dobre si napravi nqkolko za da si po sigurna i ako ne ste naptavili belqta drugiq put vnimavai za6toto tva ne e igra4ka rabota ako nemoje da se kontrolira priqtelq ti togava s kaput 6tete nes6tete tva e polujenieto osven ako neiskash da stanesh mama are uspeh dano da ne si bremena i drugiq put umnata !!

adult
08-04-2005, 08:23
Първо си направи тест, тогава мисли за аборти :!:

mil4eto_
08-04-2005, 12:36
ми неем тфа са пълни глупости... ВИНАГИ прави секс с презерватив за да си спокойна после :!:

kani4ka
08-04-2005, 20:03
awe ei pa4i smotani ne si pozvolqvai te da mi gvorite taka qsno li e!!! ... nikoi ne vi kara da mi pi6ete bqh napisala 4e iskam da mi pi6at hora s opit .. kat mislite 4e sam tapa pa speste te si mnenieto nito me poznavate nito ni6to .. zada si pozvolqvate takova povedenieo .. dori i ne razbiram kva e taq zloba vmesto da me ospokoite sednali da me obijdat deeba i tapiq narod .. ma nqma kvo da se obqsnqvam na nepoznati kakto kazah gajeto mi 6e napravi vsi4ko vazmojno za da sam dobre i men tva me pravi 6tastliva a otnosno praveneto na sex pez prezarvativi sa6to sam protiv no prsoto taka se slu4i a i na vseki moje da mu se slu4i .. blagodarq vse pak 4e me nakarahte da osaznaq kolko zal narod e balgariq ae \/

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 2 от правилника!
Благодаря!

ro6li4ka
08-04-2005, 23:24
awe ei pa4i smotani ne si pozvolqvai te da mi gvorite taka qsno li e!!! ... nikoi ne vi kara da mi pi6ete bqh napisala 4e iskam da mi pi6at hora s opit .. kat mislite 4e sam tapa pa speste te si mnenieto nito me poznavate nito ni6to .. zada si pozvolqvate takova povedenieo .. dori i ne razbiram kva e taq zloba vmesto da me ospokoite sednali da me obijdat deeba i tapiq narod .. ma nqma kvo da se obqsnqvam na nepoznati kakto kazah gajeto mi 6e napravi vsi4ko vazmojno za da sam dobre i men tva me pravi 6tastliva a otnosno praveneto na sex pez prezarvativi sa6to sam protiv no prsoto taka se slu4i a i na vseki moje da mu se slu4i .. blagodarq vse pak 4e me nakarahte da osaznaq kolko zal narod e balgariq ae \/

abe momi4e ti kak si..gadjeto ti 6tqlo da se pogriji i tova te pravi mn vesela..mai ne usaznava6 kakvo zna4i abort a i o6te po malko 4e ne samo 6te si navredi6 na zdraveto 6toto si o6te malka...pyk seriozno ne znam kak 6te s epogledne6 v ogledaloto posle kato znae6 4e si ubila svoeto dete i to s nqkvo gnusno zadovolstvo 4e ne ti e opropastilo jivota jivota...pyk da ti kaja malko hora 6te nameri6 s tvoq akyl 4e i da te uspokoqvat pyk s opit kato tvoq mai si unikat4e gordei se sys sebe si...iskrenno se nadqvam da ne si bremenna za6toto bi bilo mn jalko i nadqvam se nakoi den da osyznae6 kakvi gluposti drynka6 sega...dano testa ti e otricatelen

Moderated by ^npocTo^a3^f^

Sexy_Boy_16
08-06-2005, 23:30
na4i dori samo 1 ot milionite spermatozoidi na muja ako vleze v qicekletkata i q oplodi stava strashno---shtoto toi izfurlq miloni spermatozoidi ama samo 1 oplojda taka 4e i 1 kapka pak e mnogo strashno osven ako ne si zela kontraceptivi

iceblast
08-07-2005, 00:45
...нужни са съвсем малко сперматозоиди за да оплодят яйцеклетката...


Не мила нужен е само 1 от хилядите, за да оплоди клетката!
Стига сте нападали момичето, да е мислио, ами този, който, и го е вкарал, защо го е направил без презерватив, можеш само да се надяваш да не си, ако не трябва да представиш информацията на вашите, или да измислиш някаква врътка, да представиш някой за татко си. Лош гаф, е танал, май :(

Bimper-ska
08-07-2005, 12:04
Има възможност да си бременна. Минимална, но има.
Тестът го направи 7 дни след акта. Сега също може да има верен резултат, но няма смисъл да бързаш, понеже нищо не може да се направи, ако си бременна. Дали сега или след няколко дни - няма разлика.
Аборт - ми без майка ти поне няма никой легално да се съгласи. Иначе недей на черно нещо да правиш, щото тези неща обикновено ги правят т.нар. "касапи" - лекари, изгубили правото ти са практикурат, или лекари, работещи на черно извън кабинетите си. И в двата случая ако стане нещо, за тях ти все едно не съществуваш.
Айде като направиш теста, кажи как е.
И другият път, след като стане някакъв фал, без ама минутка да губиш, пий Постинор Дуо - има го в аптеките, а както знаеш, даже и денонощни аптеки има. Пие се първото до 12 часа след акта. Тъй че умната!
Ползвай вече винаги презервативи! Ако момчето не ще - недей да правиш секс с него! Ако пък ти е сериозен партньор - иди на лекар, да ти предпише някакви противозачатъчни.(внимавай ! те се предписват само индивидуално, не купувай като на някоя приятелка или нещо такова). За хапчетата мисля не трябва да се ходи с родител.

mell-mell
08-09-2005, 23:48
прави ми впечатление, че в този форум един да заеме една страна и всички останали се застъпват за него като пишат едни и същи глупости. вярно е че и 1 спероматозуид е достатъчен, но замислете се. овулацията е към 15тия ден от цикъла, а не както някой беше казал по рано. освен това не сте ли чували и за брачни двойки, които опитват със месеци да имат бебе и не успяват от първия път. успокоете малко момичето.
важно е да се ползва презерватив, за да няма после и подобни притеснения. и все пак дори и презерватива може да се скъса, а и има 3% вероятност за нежелана бременност.
kani4ka напражи си тест, а за аборт е осхте рано. не се притесняжаи

sisiFF
08-10-2005, 10:23
Надявам се всичко да не наред и да не се стига до клиники за аборти а най-добре е да споделиш с родителите си защото никой друг няма да застане до теб както те!
П.П. Не очаквай много от момчето повечето бягат от отговорност!!!
П.П.1 Винаги ползвай те презерватив !!!

NoGooD
08-10-2005, 11:41
е наистина има възможност да си бременна ама да се надаваме че няма да ставаш мама скоро .. а колкото до това момичето иска подкрепа и помощ не се нахвърляйте над нея .. пък и тя не поема цялата вина хмм..аз искрено се надявам всичко да се оправи и да не си бременна но следващия път внимавай

09-12-2005, 22:30
вземи по специална литература и си сметни кога си в оволация. така ще провериш дали е вероятно да забременееш.Оволацията трае около 7 дни от цикъла. По това време вероятността от забременяване е над 80%. Извън оволация шанса е по-малък от 20%.
Абе момичета секса не е само да е пълно червото.Вземете се в ръце.

darla
09-13-2005, 13:41
abe uspokoite se be hora..6e go izqdete tva momi4e....kav e smisala da i 4etete moral kato ve4e gafa e stanal....kato ne misli navreme sq ili test ili cql mesec pritesnenie.az li4no sam si patila ot sa6tata slu4ka i mi be6e naistina za urok.za 6tastie ne stana nai-lo6oto ama mi e obica na uhoto.pak i "ne"na aborta-aide de!Verno 4e ima UJASNI posledstviq ama pomislete si malko-ako e primerno na 14(nz na kolko e taq liohma)ama primerno-i kvo iskate da go rodi li?!Abe vseki si blaska glavata kakto si znae-aide stiga s taq tema ve4e

xa-xo
09-13-2005, 13:47
[quote="Sexy_Boy_16"]na4i dori samo 1 ot milionite spermatozoidi na muja ako vleze v qicekletkata i q oplodi stava strashno...
Da,taka e!

тайна майна ;О
09-13-2005, 22:40
kajete mi dali e vqrno tova 4e 2 dena sled kato vi e svar6il cikala ako pravite seks nqma opasnost da zabremeneete ako nqkoi se izprazni v vas .. smisal pri mene slu4aq ne be6e to4no takav ami savsem malko svar6i v mene .. ne se izprazni iz cqla .. pls kajete i kajete sled kolko vreme moje da si napravq test za bremennost za da razbera dali sam bremenna . sa6to taka molq da mi pi6at hora koito imat opit i znaqt . predvaritelno blagodarq :)
Не е ли трябвало да попиташ за това преди да правиш секс ? Ти каквото си чувала ... а неси сигорна.. доста тъпа постъпка ако е станала белята ти си виновна. От мен да знаеш .. никога неможеш да си сигорна че няма да забременееш ако неса използвани някакви контрацептивни средства. А относно това "че само малко в теб" страшнооо мноогооо се у4удих ти знаеш ли колко сперматозоида се съдържат в 1 капка сперма БЕ ?

nqkuv tam dryg
09-13-2005, 23:31
abe vie, xora, ste mnogo zle!!! sprete da opqvate na momi4eto we, vie da ne se izjivqvate kato nqkvi pensionerki ot oniq deto vinagi sa kompetenciq po vsi4ki vuprosi i podrejdat drygite xora nalqvo i nadqsno?! syper zle ste! nqma vie da zabremeneete, tq moje da zabremenee, opitaite se da i pomognete po nqkakuv na4in ili puk si zatvarqite golemite ysti ot vreme na vreme, imaite malko spirka :!: a ro6li4ka, ti izob6to ne moga da razbera po silata na kakva nezemna logika smqta6 2 toky 6to suzdadeni polovi kletki za "sobstvenoto si dete", moje6 li da ni svetne6 po vuprosa? sobstvenoto ti dete se poqvqva 4ak kogato izleze prez sobstvenata ti dypka, a ne kogato nqkoi ot vsi4kite spermatozoidi yspee da oplodi qicekletkata... AMAN OT MORALIZATORI :!:

P.S: ako o6te nqkoi napravi yto4nenieto 4e EDIN spermatozoid oplojda qicekletkata, 6te bude napravo kato za purvi, yse6tate li go?

Atika
09-14-2005, 00:16
Kanichka li tam kakvato si .. po spokoino .. :)
Oshte utre otivash na ginekolog , ne ti trqbvat testve i t.n. a pyk da ne govorim za aborti!Prosto otivash i v momenta ima nqkakvi metodi.. shte ti izpishe hapcheta na bilkova osnova s koito moje da se otstrani ploda .. taka che hi4 ne se shashkai.. vajnoto e da se usetish na vreme!

Viatoris
09-14-2005, 08:57
abe momi4e ti kak si..gadjeto ti 6tqlo da se pogriji i tova te pravi mn vesela..mai ne usaznava6 kakvo zna4i abort a i o6te po malko 4e ne samo 6te si navredi6 na zdraveto 6toto si o6te malka...pyk seriozno ne znam kak 6te s epogledne6 v ogledaloto posle kato znae6 4e si ubila svoeto dete i to s nqkvo gnusno zadovolstvo 4e ne ti e opropastilo jivota jivota...pyk da ti kaja malko hora 6te nameri6 s tvoq akyl 4e i da te uspokoqvat pyk s opit kato tvoq mai si unikat4e gordei se sys sebe si...iskrenno se nadqvam da ne si bremenna za6toto bi bilo mn jalko i nadqvam se nakoi den da osyznae6 kakvi gluposti drynka6 sega...dano testa ti e otricatelen

Аве като почнете с глупостите относно аборта и немате спирка, честно ви казвам. Колко било опасно! Ама каква ОГРОМНА вероятност имало след това никога да нямаш деца. Ставате смешни! Вие не сте ли забелязали къде живеете ве!? Аборта се прави за нула време и не представлява нищо страшно.

pyk seriozno ne znam kak 6te s epogledne6 v ogledaloto posle kato znae6 4e si ubila svoeto dete i to s nqkvo gnusno zadovolstvo 4e ne ti e opropastilo jivota
Спри се ве! Какви са тези глупости! За какво убийство става въпрос - 15 клетки на кръст. Тогава всеки мензис не е ли убийство. Явно е - всеки месец убиваш по една яйцеклетка, как не те е срам. Чудя ти се как се гледаш в огледалото. И еакулирането е убийство. Дори 100 милиона убийства наведнъж.
Аман от детските ви акъли. Огледайте се вместо да зяпате в мониторите по цял ден. Пълно е с жени, които са правили аборт и продължават да живеят пълноценно. И да - имат деца.
Разберете че да направиш аборт не означава да си провалиш живота. Да си провалиш живота означава заради пилешкия си мозък да родиш на 18.

някоя си там
09-14-2005, 09:14
недей издивява така,каничке! знаеш ли кога ти е овулацията? по принцип сперматозоидите могат да оживеят в тялото ти от 2-3 до 5 дни. ако овулацията ти е длеч,няма от какво да се плашиш.как да разбереш кога е? при мен примерно има напрегнатост в гърдите около 7-10 дена преди да ми дойде и май мога да се ориентирам кога ми е овулацията. не се притесняваи,защото дори и да не е станало нищо заради стреса може да ти закаснее много и тогава наистина ще превъртиш от ужас. ако след седмица си направи тест и гледай друг път да не стават подобни гафове. СПОКОЙНО!.....и КЪСМЕТ!!!

penywise
09-14-2005, 10:07
Хихихи то ше стане като в тоя вица:

"... Мамо... аз съм малко бременна..."

:lol: :lol:

А ти верно не си в час нещо, "той малко свърши в мен". Ти как го прецени, че малко първо и после оди на гинеколог, прави тестове и оправяй нещата навреме, че за рисковете на аборта не ми се говори, да не говорим и за психическата тежест, която носи...

Аре действай...

Хлапета!!! :evil:

xa-xo
09-14-2005, 20:19
Ili ''az mislq malko da rodq...''
Ne be macka,seriozno vzimai merki dokato e vreme 4e posle 6te sgavi6 :oops:

dudeto_sy
09-14-2005, 20:40
www.durex.com/bg

Хората са го измислили, това противозачатъчни, това презервативи и всякакви подобни мерки! Мислете преди да правите глупости!

Absconding
09-15-2005, 14:28
kajete mi dali e vqrno tova 4e 2 dena sled kato vi e svar6il cikala ako pravite seks nqma opasnost da zabremeneete ako nqkoi se izprazni v vas .. smisal pri mene slu4aq ne be6e to4no takav ami savsem malko svar6i v mene .. ne se izprazni iz cqla .. pls kajete i kajete sled kolko vreme moje da si napravq test za bremennost za da razbera dali sam bremenna . sa6to taka molq da mi pi6at hora koito imat opit i znaqt . predvaritelno blagodarq :)

ВИНАГИ има шанс да забременееш, независимо от това преди колко време ти е свършил цикъла. Вярно, че има по малка вероятност, но това е без значение след като има някакви си там проценти. Не си струва рискът!

06-03-2006, 21:00
Testa za bremennost na sure choice moje da se napravi oste parvija den sled kato ti zakasnee cikala i 99% siguren.

iLoveChocolate
06-03-2006, 21:18
ей мила пажелавам ти сичко да се опрай...успех и дано да не си...

vikito_666
06-04-2006, 11:58
prezervativ4e moito detence...prezervativ4e..

the^one
06-04-2006, 12:02
Аз от лекар знам ,че до 3 ,4 дена след цикъла не може да се забременее.

06-04-2006, 12:37
Nai mnogo se nervq na takiva nedorasli momi4enca, koito izob6to ne si davat smetka edna takava gre6ka do kakvo moje da dovede! Nqkoi be6e pisal 4e aborta bil ni6to rabota i "kakvo 4ak tolkova" ! Abe tva da ne e vadene na zub be! Da kajem 4e vsi4ko mine normalno ot kum hirurgi4eskata strana, ama posle? Smqta6 li 4e 6te si pak su6tiq 4ovek? Taq nekompetentnost napravo me ubiva ! "Kani4ka" - ti na kolko godini si be momi4e?!? Ne znaqt dali moje da se zabremenee ot "malko" sperma, i trugnali ve4e da budat "golemi" ! pfff :evil:

ProstoAz
06-04-2006, 17:47
Темата вече не е актуална, за това ще бъде заключена!
Благодаря!