PDA

View Full Version : Tema, koqto ne e za tuk, no e tuk, za da q vidite



Go_Sk8
08-04-2005, 02:50
Az s risk, s tova i drugoto mi mnenie, da nastroq negativno administratorite kum moito IP (6tot ne sum se registrital) iskam da vi popitam edno vupros4e, na koeto vi molq da mi otgovorite suvsem 4estno
SPored vas (serioznite potrebiteli, koito redovno pi6ete i se opitvate da pomognete na lapencata da razberet 6to e tui "K*R v G*zo" i tn)kolko hora naistina imat problemite, za koito pi6at i kolko ot tqh ne sa sednali u tqh si i se 4udqt dali da ne si mlatnat edna manatarka i da ne se pogavrqt s horata koito biha im podali ruka da se izmuknat ot nepriqtnata situazia?
spored men tezi, koito naistina imat problem i sa re6ili da go spodelqt tuka pred vsi4ki sa maksimum 10% ot neveroqtniq broi gosti, koito se izkazvat po4ti vednaga sled kato temata e bila pusnata (brei kolko stranna taq rabota (dali bi ni u4udil fakta ako nqkoi ot adminite kaje 4e dosta ot tezi 2ri ili 3ti mneniq sa ot su6toto IP)).
Ne iskam da me mislite za negativno nastroen kum tova koeto pravite, za6toto v tazi vuzrast malko sa tezi koito 6te popitat mama za6to im rastat kosum4eta otdolu ili za6to kato vidim nqkoq hubava macka ne6toto otdolu zapo4va da se povdiga(nadqvam se da ne vi oteg4a do krai), no ima MNOOOOOGO hora koito zloupotrebqvat.
Moje bi trqbva da pomislite za nqkakvo re6enie (kolkoto i trudno izpulnimo da bude)
Aide stiga s teq moi mneniq v 4:40, 4e utre 6te sa me nahranili do 9vetoto kolqno na rodata ot dqsnata strana na sestrata na lelq mi Ginka.
Ako precenite 4e temata e prekaleno niskointeligentna i 4e nqma smisul ot neq - vii, adminite znaite ko da pravite
ako puk re6ite da me nahranite - davaite
ako puk mislite kato men (koeto dulboko me sumnqva(no Nadeto umira posledna)) - pomislete re6enie
Jivi i Zdravi
ot men nazdrave sus sledva6tata biri4ka :D

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

Ani_girl
08-04-2005, 05:43
ima hora koito pitat ne6ta koito gi mu4at i taka na tatuk no ne iskat da se pisshat s nika koito sa tuka za6toto taka da se izrazq te pomagat uf a sega i na tqh trqbva da se pomaga mojebi im e nelovko ima mnogo pri4ini da go pravqt a ne samo za ebavka !

moreLi
08-04-2005, 08:02
az li4no pi6a vsi4ko ot syrce i ot nik :) qkoto e 4e ne se obryzva6 s vyn6eniq vid na sybesednika si, az zatova nai - ve4e ne iskam da puskam svoi snimki..gubi se mistikata... :))