PDA

View Full Version : Spirane na Cigarite za max Sedmica



Go_Sk8
08-04-2005, 02:54
Ot li4en opit
predi 2 sedmici za suvsem malko da spraq cigarite
ama ne 6tot iskam da gi spiram de (se pak te sa edno ot malkite ne6ta koito me pravqt 6tastliv) ami 6tot kato 4ovek ne si smetne pari4kite i kat ostane na suhi4ko, znaete li kak ne vi se misli za cigarki?
Za 3 dena ot 1,5kutiq/den bqh gi namalil na 2-3 cigari max na den i mojeh da gi spra, za6toto se davrh kato pomqr obesen s veriga :!:
Tozi variant pomaga
ama za nego trqbva da si Student :lol:

Ani_girl
08-04-2005, 08:30
spiraneto na cigarite e super za6toto ako gi spresh oduljavash jivota si spirash bolestite na zubite i drobovete no za da spresh cicarite trqbva silna volqq

Loreena
08-04-2005, 08:53
Predi mi dostavq6e udovolstvie da pu6a, oba4e ve4e naistina iskam da gi otkaja. To moeto ne e 4ak takova pu6ene de (po 3,4 na den), oba4e pak e drazne6to, 4e kato vidq nqkoi s cigara i se izku6avam i az da zapalq ;) Ama si mislq, 4e v nai-skoro vreme 6te sum uspqla da gi spra

PleaseGodLetMeSeeNoCops
08-10-2005, 14:50
Gadjeto mi .. spria cigarite .. i sled mesec kato ia pitah .. kak taka .. spria cigarite .. che da fzema da gi spra i az .. i tia .. mi kaza .. che spermata mi bila vinovna ama sufsem seriozno go kaza :)) tyi che koito iska da gi spre .. vzimam po 10 leva na gram sperma :)))))))

sisiFF
08-10-2005, 15:11
Всичко е въпрос на воля аз цигарите съм ги спирала най-много за 10 дни при доста екстремни ситуации и то преди 2 години :oops:

kristin_
08-11-2005, 10:16
spiraneto na cigarite e super za6toto ako gi spresh oduljavash jivota si spirash bolestite na zubite i drobovete no za da spresh cicarite trqbva silna volqq

jivota e edin iz6ivei go kakto ti se 6te. A znae6 li kolko nervni stavat horata koito spirat cigarite i kolko pulneqt. :arrow: bolesti na nervna po4va i zatlustqvane i ot zatlustqvaneto o6te bolesti

sweet_memory
08-11-2005, 21:07
То като не пушиш 3-4 на ден пак се тровиш де ама да викаш не мога да ги спра...си е смешно аз ако бях на 3-4 на ден щях да съм ги спряла...Знам че са вредни всеки пущач знае до какво водят цигарите(ако не да се загледа по внимателно в "никролозчетата" по кутиите :D )Трудно но могат да се спрат цигарите.Въпрос на психика ако е някои по лабилен човек да си пущи...да се успокоява...щом му помага.Всеки е господар сам на тялото си.Аз лично пуща колкото и грозно да звучи за лично удоволствие харесва ми,успокоява ме просто навик.Обаче да ми пуши някой детенце 4-5 клас щотото батковците и каките праили таи или за газария е НАЙ-ВЕЛИКАТА ПРОСТОТИЯ.Спирала съм ги и честно казано тогава се чувствах превазходно...вярно е тва че имаш повече енергия няма кръгове под очите (тва с кръговете при момичета се прикрива де ама..)Който не пущи да не започва без основателна причина(въпреки че достатачно основателна причина сам да се убиващ никога не би се намерила)

GaDina`
08-11-2005, 22:07
spiraneto na cigarite e super za6toto ako gi spresh oduljavash jivota si spirash bolestite na zubite i drobovete no za da spresh cicarite trqbva silna volqq

jivota e edin iz6ivei go kakto ti se 6te. A znae6 li kolko nervni stavat horata koito spirat cigarite i kolko pulneqt. :arrow: bolesti na nervna po4va i zatlustqvane i ot zatlustqvaneto o6te bolesti

Съгласен съм ...пуши колкото ти е кеф и тфа е....не е хубаво да се разболееш от затлъстяване и разни такива шитс.... 8)

blackboy
08-12-2005, 11:57
трябва да ми се обадиш да те науча как се спират :lol: :lol: :lol:
аз няколко пъти съм ги спирал като времето на спиране е най-малко 3-4 седмици :lol:

LoVe_ViKtOr
08-27-2005, 14:03
Отказване от този навик просто няма :P