PDA

View Full Version : Леко сконфузен?!?!?!!?!?!?!



HanoMnaH
08-04-2005, 12:53
Ае хора ся искам да ви питам нещо.Наскоро се разделих с приятелката си и започнах да намирам подкрепа в приятелите си от чата.С тях се знаем и ми е приятно да си споделям работи,защото и те го правят.Преди няколкодена обаче нещо зе да не е наред,почнаха много момичетата да ми се вклучват да чаткат и аз съответно им отвръщам.Аз си имам снимка и си я показвам но моичетата от СТЗ са малко със снимки и само на описание карат.Много от тях ми предлагат да се видим и ся ми е малко кофти.Добре примерно отида и си харесам някоя а пък псоле друга ме хареса аз как да и откажа????Някак кофти ми става:(Неща да прецаквам другите ама ми е тъпо като знам че само едно момиче от тях може да харесам:(И имате ли някви идеи ако момичето е не ми хареса как да и го кажа още на 1-ва среща??Аиде разбирачите по любов да помагат ако може;)

п.п.Дано не се харча за глупости а да си заслужава;)

08-04-2005, 12:59
Ахахахаха...Не не,тая тема разбива.Ти май май самия не знаеш кво всъщност питаш?!?!Не искаш да разбиваш сърцата на многобройните заблудени девойченца,търсещи си гадженца у чата или аз не хванах нещо?! 8) Абе кво се занимаваш с тоя чат?!Real е много по-яко и естествено!За мен е супер тъпо да се забиваш с всичко що е женско от чата и после айдее на кафенце...Hi,kak si,asl,pic are da se vidim,mn me kefi6,obi4am te {P}-Уах! :lol:

HanoMnaH
08-04-2005, 13:09
Ае то в чата само среща оговарям да не мислиш че ехе там всичко.То е същото нали е реал,отиваме и се виждаме и си говорим ала бала.Ае трудно се намира еитаи без чат;(аз не съм чатил повече от 2 месеца ама ся ко да прая.Имам предвид че там като съм се оговорил с 3 момичета да излезна да ги видя как ако си харесам едно да откажа на другите,не е трудно ама ми е малко чудно как да го направя наи добре.Аз харесам ли си едно и ако тя ме хареса няма влея в чата скоро ама кво да напрая,като ся сам си самотен:(

08-04-2005, 13:19
Аха!Ми ти напрао избара проблема...Ако си харесал 1-о,кво да правел с другите?!Хах?Не знам аз не мога да ти дам адекватен и достатъчно компетентен съвет на иначе сериозния ти проблем... :? А щом си самотен чата не е единственото избавление?!Ама хормон,кво да праиш... 8)

GeRyTo
08-04-2005, 13:20
Хахаха, човек тва се казва проблем :)
Виж ся като начало ти предлагам изобщо с никоя да не се срещаш, но ако толкова искаш като се видите и не ти хареса казваш, че имаш няква работа спешна и бягаш...или просто отказваш друга среща. А btw момичетата със снимки в чата не са малко :) Аз имам например :P

HanoMnaH
08-04-2005, 13:26
В стз е така;(Караи!!!Ми дося всичко си беше Ок ма пустата му Русия ме накара да чатя.Мноо ми е самотно ся:(Пък и така си чаткам с френдовете;)

GeRyTo
08-04-2005, 13:31
Един приятелски съвет: не се задълбавай и обвързвай толкова с чата...

HanoMnaH
08-04-2005, 13:35
Знам го тва но се пак благодаря:)Ако се харесаме да не мислиш че ще влизам си чатя с нея :)Затуи има телефони:)Даже маи на едната и вързах тенекия:(Утре от 13.00 съм на фитнес пък забравих да и кажа;)Ся я няма.Караи:)Ко да напрая пък:)Аз съм малко нещастник в любовта;( Ама не се отчаивам:)

Loreena
08-04-2005, 15:24
Predi mnogo 4esto izlizah s mom4eta ot 4ata. 4atim izvestno vreme i nakraq se sre6tame da se zapoznaem na jivo. Moq suvet e: podberi tezi 2,3 momi4eta, koito misli6 4e nai-mnogo ti dopadat po harakter. 6toto ako ima nqkakvi debili, koito ne mogat da obelqt 2 dumi...za kakvo ti e da izliza6 s tqh? Samo 6te si habi6 vremeto :) I ve4e ot tezi nqkolko 6te si izbere6 tazi koqto nai-mnogo si haresva6 i iska6 da bude6 s neq.
A za drugoto...kakvo da kaje6, ako momi4eto ne ti haresa...Izlez si sus vsi4ki tam..i posle 6te vidi6 kak 6te se stekut obstoqtelstvata sled 1vata sre6ta. Za6toto pove4eto momi4eta 6te 4akat da vidi6 ti kak 6te reagira6 i dali 6te predprieme6 ne6to. Ako se durji6 prosto kato priqtel s tqh i ne im dava6 nqkakvi znaci (sled sre6tata), vsi4ko 6te im stane qsno. Nqma nujda da kazva6 'Ami ne te haresvam. ni6to nqma da izleze' Samo 6te gi narani6. Ako vse pak ima nqkoq po-nastoqtelna....i go kaji tova, za da ne se nadqva naprazno :)

bulgarche
08-04-2005, 16:04
Ne se zanimavaii s toq 4at. Ne tursi ot tam vruzka...az sq si pi6a s malko hora, no pone znam 4e sa to4ni i 6te stava show kato se vidim....de da znam..toz chat e tupo neshto

HanoMnaH
08-04-2005, 21:01
Нз за първу път пробвам от чата:)Малеиии ужас утре една е разбрала къде и кога ходя на фитнес и ще идва с мене:(Мале ще се излагам пред другите ако нещо не ми допада:(Карай поне ще се прая на як:)

NoGooD
08-09-2005, 12:48
ей стегни се остай го тоя чат само неприятности създава... по добре отиди на некоя дискотека забиий си некои приятелка и толкова.. тва чата е нещо УЖАСНО :wink:

pLaMa4eTo
08-09-2005, 13:01
6to ne go zareje6 toq 4at? tfa e super glupava istoriq...4estno da ti kaja-do sq ne sam popadnala na edno hubavo mom4e koeto da e v 4ata non-stop.imam 4uvstvoto 4e v taq mIRC samo kompleksaari sa se nabutali. :roll:

___Kaka Eli___
08-09-2005, 15:36
auuu 4e seriozen problem :) :) :) stiga be 4ovek ne se zanimavai s gluposti
P.S iskam i az da te vidq :D

no0k1e
08-09-2005, 17:52
абе повечето в чата са гаднички......ама ти ходи на срещи и гледай И АКО СИ ХАРЕСАШ ЕДНА КАК ЩЕ НАРАНИШ ДРУГАТА......щом ей така излизат с теб на среща от чата не се притеснявай за тях...пфу

HanoMnaH
08-11-2005, 00:38
хахах всичко мина по-вода:)Ударил съм леко джакпота;)Аммм една си харесах и то доста;)И си е нормална не няква комплексарка.Знам мого хора които влизът в ИРК просто за забавление:)

bulgarche
08-11-2005, 09:12
Ти недей се оплаква...

Не го слушайте бе, аз му викам да ходим с него и [B]aned (iska6_li_ezi4e) на по бира, пък той нашичкия неможел защото пак имал среща...остъйте го бе...

08-11-2005, 20:13
Ти недей се оплаква...

Не го слушайте бе, аз му викам да ходим с него и [B]aned (iska6_li_ezi4e) на по бира, пък той нашичкия неможел защото пак имал среща...остъйте го бе...
ahahahahha :) nqmam vremi za bira de bez tova sam bolen ne6to :(

HanoMnaH
08-11-2005, 21:48
Аеееее баси вии не разбрахте:)!!!!Наказан съм докат не се върна от морето и ся не ми дават пари еитаи за запивания;)Даже те ми викат като пия ама кои ги слуша:)Пък знам ли ви:)Като по-долеми мои ма напиите и гледате сиир:)ьаьаьаьаьахаха