PDA

View Full Version : Няма достатъчно контрол!



Momchenceto
08-04-2005, 13:41
Уважаеми админи, уважаеми модератори, уважаеми оператори, драги юзери не че имам нещо против канала но със скромния ми опит от 3-4 години в mIRC мога да кажа че канала ви е пълен с тъпи флоодерчета дето си нямат работа и няма достатъчно контрол гледам че има винаги по 2-3-ма които са с оп и ако си вършеха работата щеше да е добре но те спинкат и ето какво става: [13:49] <Cesekarcheto> koq armiq e papagal?

Тфа не е еденичен случай и мога да ви кажа че просто си губите юзери по този начин трябва някой със здрава ръка (като мен :lol: ) просто да ги няма такива дето не знаят за какво са там :?
Мерси за вниманието :lol:
Admin-Coki:
Благодаря за предупреждението, ще вземем мерки!
Логовете са премахнати, тъй като в тях има обиждащи реплики.

ProstoAz
08-04-2005, 16:13
Тогава просто не е имало никой с оп. :wink:
Аз не, че искам да се оправдавам, но даже днеска в 13:49 май нямах интернет и висях пред телевизора, гледайки любимия ми сериал "Мъжкари" хаха. :D
Не мисля, че е малко контрола, а напълно достатъчен - питай многото пострадали от него, те 100% ще са точно на обратното мнение. :D Не може да се угоди на всички. :P

chupacabra:)
08-04-2005, 16:38
не би ли трябвало да има ботове за тая работа???

NoSeX
08-04-2005, 17:58
не би ли трябвало да има ботове за тая работа???

Xaxa za kfo sa botove E? Te mogat i sami da se opravqt :) I az sum go zabelqzal, 4e operatori mnogo rqdko ima pove4e ot 1, a i kakvi operatori? N.C :)

Ae sus zdrave :P

Pe666o
08-04-2005, 18:29
има бот в канала..малко е тих...но има.. :D ..не знам що не е засякал flood.. :) а в тва за операторите...може да има и нещо вярно.. :D

ProstoAz
08-04-2005, 18:36
има бот в канала..малко е тих...но има.. :D ..не знам що не е засякал flood..

Lag най-вероятно. Случват се и такива работи. :D

Momchenceto
08-04-2005, 19:21
В един друг канал, няма да споменавам името му :lol: ) има едно много хубаво правили: Оператори които са idle, away или просто ги няма да се deop-ват сами!! Така верно ше си проличи колко всъщност си вършат работата и колко е строг контрола. Айде да приемем тоя случай като изключение....и все пак може и по-добре :P

LiNkiN4eTo
08-04-2005, 19:46
ииииииииииии голяма работа .... вече панайр дигнахте за глупости...

dAnnyb0y
08-04-2005, 21:36
В един друг канал, няма да споменавам името му :lol: ) има едно много хубаво правили: Оператори които са idle, away или просто ги няма да се deop-ват сами!! Така верно ше си проличи колко всъщност си вършат работата и колко е строг контрола. Айде да приемем тоя случай като изключение....и все пак може и по-добре :P

Така. Първо, благоаря, че има загрижени за канала. Ще се радвам ако се множите и плодите. Ще започна с това, че бота който е сложен там не е с цел да ви ограничава, може да бъде много по-строг, но тогава ще се оплаквате от друго. За операторите, бота е инструктиран да маха оп на оператори, които не са с адднатия си ник. В правилата също така е посочено, че оператор (освен фаундърите) който не се е деоп след като не е на ПЦ-то получава наказание, сигнализирайте за това. МОЛЯ КОГАТО ИМАТЕ КРИТИКИ, НЕ САМО ДА КРИТИКУВАТЕ, А ДА ПРЕДЛАГАТЕ НАЧИН ЗА РАЗРЕШАВАНЕ НА ВЪПРОСА. В ПРОТИВЕН СЛУЧАЙ ЩЕ ИМА ИЗТРИТИ МНЕНИЯ.