PDA

View Full Version : Problemi kakto vinagi



sladkata_radi_90
08-06-2005, 15:19
Mi sq mi e mnogo gadno 6tot jivota mi se promeni stra6no mnogo!Imah priqtelki mislih 4e naistina sme takiva no nqkak si te dvete sa mnogo po-razli4ni ot men te slu6at 4alga a az punk ako moga da se izrazq po nakratko.I se skarahme jestoko ve4e 1 mesec ne izlizam s tqh i se podtiskam vse pove4e za6to po4vam da u4a v novo u4ili6te....a i imam kup problemi prosto mi ide da se hvarlq ot nqkade.Neznam jivota mi se promini stra6no mnogo i se pla6a vse pove4e i pove4e...Pak i sega novo u4ili6te 6te trqbva da stavam rano novi hora....qvnu sas biv6ite mi priqtelki ne mi e bilo pisano ve4e da sme zaedno vse taq,no mi adski gadnu za6to poslednoto lqto iskah da go prekaram jestoko a vmesto tova se depresirvam stra6no mnogo,no pone ima koi malko da me ote6a ot vreme na vreme...edin moi priqtel,no toi si ima sobstven jivot i mnogo rqdko se vijdame makra da jivee na 100 metra ot nas...prosto mi se 6te6e da kaja na nqkoi kakvo mi e v dy6ata makar da se pravq 4e sam dobre:(

Bloody_Tear
08-06-2005, 15:42
Ъх...тия приятели са страшна мъка.
Ами мила на никой живота му не е лек.ДАже обратното.Хората са казали :Ако животът беше хубав нямаше да плачем като сме се раждали.
Въпросът е да превърнем мъката в наше оръжие.Да извелечем нужното от нея и да я превърнем в нещо по-хубаво!И като сте се скарали какво?И аз съм се скарала с хиляди хора,но това е защото именно не сме се разбирали.А като не се разбираш с един човек не ти е притрябвал нито като приятел нито като познат!Съветвам те здраво да стъпиш на земята!Жива си,здрава си.Ще влизаш в ново училище?Ми това е страхотно!МАлко промяна ще ти се отрази добре.Ще си намериш истински приятели с които ще се разбирате.Но затова ти трябва малко повечко оптимизъм и увереност в себе си!Усмихни се на проблемите,тегли им майната и продължавай да се бориш.И вместо да пишеш в разни форуми иди при оня приятел и го завлечи нанякъде да си прекарате поне едно хубаво лято.Ако ти е истински приятел ще те разбере.Успех мила!И запомни:Живота е такъв какъвто си го направим!Помисли си какъв искаш да е и как да постигнеш тази цел! :wink:

santRi
08-06-2005, 16:13
Ami samo moga da ti kaja 4e i az imah sashtite problemi...Dvamata mi nai dobri priqteli (mom4e i momi4e) me zaebaha po mn grozen na4in sega ne mi se obqsnqva.Edinstveniqt na4in e da zabravish vsi4ko ne e lesno minaha 2 godini i se pak mi e mn kofti oshte :cry:. No te ne sa edinstvenite hora na sveta.Oshte pove4e sega kogato shte si v novo u4ilishte shte si namerish novi priqteli i vsi4ko hse ti se stori leko typo s tiq tvoite priqtelki 8) taka 4e ne se pritesnqvai za si4ko si ima reshenie prosto ne trqbva da ti puka za hora na koito ne im puka za teb.I se zamisli za tova kolko hora sa mn po-zle ot teb i togava misli da se farlqsh ot nqkade :)vsi4ko si ima reshenie :!:

BaT_GirL
08-06-2005, 16:16
Какво прави тази тема тук?

Dharma
08-06-2005, 17:18
ami i az se skarah s 2 "priqtelki", ama ne 4e sum se skarala, prosto razbrah kolko malko im puka za men :cry: ama karai svetut e pulen s takiva horica.
vij sega gledai po-optimisti4no na tova 4e 6te vliza6 v novo daskalo-6te sre6tne6 novi priqteli i ne priqteli, no tova e jivotut. zareji go ozezi dvete, neka si se pravqt na interesni :twisted: sigurna sum 4e okolo teb ima mnogo hora s koito bihte mogli da se veselite, prosto se ogledai i 6te gi nameri6 :wink:

sladkata_radi_90
08-06-2005, 19:13
lele hora mersi mnogo!6te se vzema vav race pak i te dvete ne qvnu ne sa mi bili istinski priqtelki!6te zapo4na da se zanimavam sas ne6ty i da ne mislq za tqh!Mersi mnogo znam 4e 6te prozvu4i malko banalno no vse pak obi4am vi!!!!!!