PDA

View Full Version : Momi4eta pomagaite



XXX_f
08-07-2005, 10:14
Momi4eta pomagaite .Zna4i na mene trqbva da mi dodi mese4niq cikul na 9 ili 10 tam nqkude.No az iskam da odide na 8 t.e utre kajete mi kakvo moga da narpavq za da mi doide po skoro 4e v subota 13 6te izlizam na disko s edno mom4e po koeto mnogo si padam i sum re6ila ako mi doide kum 8 posle da piq vitamini da mi svur6e plos kajete mi ne6to

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

chupacabra:)
08-07-2005, 10:21
админите ще ни бият че изписваме рецепти, като не сме лекари. иначе ********* се пие, направо отиди в аптеката и аптекарката ще ти обясни :D
гуд лък

Moderated by ^npocTo^a3^f^

^Blo0Dy^R0s3^
08-07-2005, 10:29
Според мен не е много хубаво да си нарушаваш хормоналния баланс :?

LP_girl_14
08-07-2005, 12:22
мисля че за да ти дойде по-бързо трябва да пиеш едно аспиринче.Поне при мен действа и е почти сигурно че след като го изпиеш на другия ден ще ти дойде.Само че той разширява кръвоносните съдове и може да ти е малко по-силно.Ама не се притеснявай.Няма страшно.Животът ти е в безопастност! :wink:

ThePainIsReaL
08-07-2005, 15:32
Абе , какво ще стане ако ти дойде на 9 или 10 , пак ще си идеш на диско . Слагаш там тампон или каквото ползваш , лепкаш на лицето една 24 каратова усмивка и никой нищо няма да усети :)

Не си заслужава да пиеш някви неща и да си рушиш хармоналното равновесие заради диското и момчето

S_L_A_D_U_R_K_A
08-07-2005, 17:23
Абе , какво ще стане ако ти дойде на 9 или 10 , пак ще си идеш на диско . Слагаш там тампон или каквото ползваш , лепкаш на лицето една 24 каратова усмивка и никой нищо няма да усети :)

Не си заслужава да пиеш някви неща и да си рушиш хармоналното равновесие заради диското и момчето
Дам ама според мен момичето иска да спи с него тъй че аспиринчето помага ама аз пих един път и ми продължи един ден повече нз за теб как ще е, но пробвай не губиш нищо. А за спирането повече лимончета.Айде успех

Bimper-ska
08-07-2005, 19:39
мила да беше почнала още като ти свърши предния цикъл да пиеш Герикапс - това са витамин А и Е, нищо вредно. Ама толкоз бързо не знам как ще стане...

chupacabra:)
08-07-2005, 19:40
тфа герикапс кфо е на мен ми го изписа лекарката ма няям ни най-малка представа за кфо е

FlowerinesS
08-07-2005, 20:03
аз имам някакъв подобен проблем..на 12 отиам на море , на 16 тряя ми дойде..не мога ли да го задържа по някакъв начин?при тва със смяната на климата да не земе да ми дойде на 13-14 че ша се спукам от яд!и миналия месец така оцелих!и напрао не знам..дайте съвет плииийз

polinka
08-08-2005, 04:54
ne znam zashto izobshto trqbva da davate tezi syveti na momicheto...orgametril i tem podobni gluposti...edin den tozi cikyl ste i trqbva a edna glupost moje da dovede do hilqdi problemi s hormonite...otivai na disko bez da se pritesnqvash a s momcheto mojesh da si legnesh i sled menzisa ... spored men nqma nujda da eksperimentirash s tova vajno neshto...aide uspeh

Чума._на_токчета
08-08-2005, 09:29
Според мен не е много хубаво да си нарушаваш хормоналния баланс :?
И аз съм на това мнение.

ro6li4ka
08-08-2005, 15:18
mi mai s analgin ili aspirin stava6e nomera ama nz to4no koe ama ian4e ne e hubavo da se pravqt takiva ne6ta ne 6toto v hap4etat za glava ima hormoni ami prosto 6te si raztroi6 malko cikyla ama pri polojenie 4e iska6 samo edin den po rano da ti doide mislq 4e nqma problem :)

Dobrina
08-08-2005, 16:10
Странни птици сте, жените по цял свят дават мило и драго за да имат редовен цикъл, а вие тук си давате акъли как да му нарушите баланса. Щом си сигурна, че ще започне на определена дата, значи е редовен в общи линии - тогава защо се опитваш да му попречиш???

XXX_f
08-09-2005, 05:17
Ami da si kaja ne mi e redoven cikula idva mi ot 7-10 dni po rano otkolkoto trqbva a ve4e ot 4 godini imam cikul.Sq piq vitamin C bratov4etka mi go e izpolzvala i kogato spre da pie vitaminite , togava i idvalo, po 4-5 vitamina na den , nadqvam se i pri men da podeistva :roll:

NoGooD
08-11-2005, 14:10
витамин C мисля че служи за намаляне на течението.. ако искаш да ти дойде по рано пробвай с коремни преси за по късно нз :)

Little_Black_Dress*again
08-11-2005, 15:09
Има разни хапчета за забавяне на цикъла.Иди в някоя аптека,питай аптекарката,кои ще ти препоръча и си купи.Съветвам те обаче да не го правиш.Ще ти стане още по-нередовен цикъла и като цяло да се бъркаш в работата на природата не е много хубаво. :idea:

PhoeniX
08-14-2005, 16:08
Stranno 4e temata ne e zakliu4ena ama tova e tupo!!!! ne si precakvai organizma za nekfo mom4e :roll: poburkani teenagerki