PDA

View Full Version : kak da uskorq rastejut na gurdite si



Malko momi4e...
08-07-2005, 14:27
zdraveite,az su6to imam nqkakuv dosta nepriqten problem/no ne 4ak kato na mom4eto s prahosmuka4kata/ :wink:
az sum na 16 god,imam menstrualen cikul,vsi4ko do tuk si e nared... :arrow: no bustut mi e prekaleno maluk za vuzrastta mi :cry: tova za sujalenie mi suzdava ogromen kompleks,za6toto tova e edna ot nai-dobrite 4asti na jenskoto tqlo,i vseki gi gleda!puk iskam i az kato se pogledna da se 4uvstvam dobre!imate li si nqkakva :idea: kak moga da gi nakaram da porasnat?sigurno vi zvu4i mn sme6no,no za men tova e mn nepriqtno :roll: molq vi ako nqkoi e 4uval za nekvi metodi ,na4ini i t.n. da mi otgovori i da mi pomogne ,naistina! :oops: :oops: :oops: napravo me e sram 4e vi pi6a za takiva ne6ta,no sum gotova na vsi4ko za da se 4uvstvam :D :D :D :D [/quote]

JaYnE
08-07-2005, 15:45
mi... pii boza :) i da ne ti puka za biusta! mom4eto da tebe trqbva da te haresva takava kakvato sisus ili bez gurdi!!!!!!!!!

chinchi
08-07-2005, 15:48
Zdr!Ami az sum 4uvala dosta ne6ta za tova ot kakvo rastat gurdite neznam dokolko sa verni ama vse pak 6te ti kaja.I-negi stqgai prekaleno mnogo v sutieni.6tom gurdite ti sa po malki moje6 da hodi6 i bez ponqkoga,a vuv vki6ti zabravi za sutiena pusnigi malko na svoboda :) II-4uvala sum 4e ot prqsnoto mlqko rastat gurdite,su6to ot bozata,kakto i ot lutenica sus sirene.Za drugo v momenta ne se se6tam,ako mi doide na akula drug put 6te ti pi6a.I vzemi se stegni golemite gurdi ne sa 4ak tolkova hubavo ne6to.az imam golqm bust i kvo,vseki me gleda tam.Vsi4ki govorqt za busta mi.Ne gledat men a samo balkona mi.Ponqkoga tva e gadno taje i obidno.haide 4ao i ne se pritesnqvai za gluposti :D

Bai pe6o
08-07-2005, 16:07
Malko momi4e...
ae vlez ao ima6 mIRC az 6e ti kaja ne6to smao kaji s kav nik 6e si pls

ro6li4ka
08-07-2005, 22:41
edno ne6to da ti kaja ako gyrdi te na miaka ti sy6to sa malki nqma smisal da se nadqva6 tvoite da stanat drysti4no po golemi...tova e vypros na gen a ne na boza i prqsno mlqko :) to ot bozi4kata osven cici se trupa i zadnik :) toq strani4en efekt nikoi mai ne go spomenava :) i 6te ti kaja samo edno gyrdite ne sa tolkvoa vajni spoko az sam v savsem sy6toto polojenie kato teb s taq razlika 4e az se 4uvstvam super taka kakto sam si i ne nosq sutien 6toto mi e typo da si pravq cici to vse pak 6te mi se vidi dali gi ima ili ne pyk mn hora me pitat 6to ne nosq i az se im obesnqvam daje i na gadjeto(koito e svqsno mom4e) taka 4e cicite ne sa koi znae kolko vajni az si imam i priqtel koito me obi4a i dobri priqteli i bez da imam golemi cici razlika nikva :) jivei si jivota i se radvai na tova koeto ima6..i sporry 4e e tolkova dylgo :)

wangsta
08-07-2005, 22:51
я кажи колк килограма си!щото не може да си примерно 40кг и да искаш да са ти като на тъп второкласник главата.... :)

GhettoStar
08-07-2005, 23:01
bozata mu e maikata :wink:

08-07-2005, 23:09
Абе недей се занимава с глупости, и аз искам истински крак вместо титанов ама нема :wink: .

Blitz_krieg_1941
08-08-2005, 05:39
zdraveite,az su6to imam nqkakuv dosta nepriqten problem/no ne 4ak kato na mom4eto s prahosmuka4kata/ :wink:
az sum na 16 god,imam menstrualen cikul,vsi4ko do tuk si e nared... :arrow: no bustut mi e prekaleno maluk za vuzrastta mi :cry: tova za sujalenie mi suzdava ogromen kompleks,za6toto tova e edna ot nai-dobrite 4asti na jenskoto tqlo,i vseki gi gleda!puk iskam i az kato se pogledna da se 4uvstvam dobre!imate li si nqkakva :idea: kak moga da gi nakaram da porasnat?sigurno vi zvu4i mn sme6no,no za men tova e mn nepriqtno :roll: molq vi ako nqkoi e 4uval za nekvi metodi ,na4ini i t.n. da mi otgovori i da mi pomogne ,naistina! :oops: :oops: :oops: napravo me e sram 4e vi pi6a za takiva ne6ta,no sum gotova na vsi4ko za da se 4uvstvam :D :D :D :D [/quote]

Ама колко са малки? Ако ги намажеш с йод ще изчезнат ли? :D:D:D. Абе споко бе. Ти кво искаш някви цици кат вътрешни гуми на трактор "Беларус" ли? Стой си и си трай. Много мъже харесват жени с малки цици. :lol:

breakneck
08-08-2005, 10:45
Всеки път, като стане 12 часа вечерта се събличаш и си слагаш ръцете на гърдите и започваш да правиш кръгообразни движения и да си пееш: "Аз съм Радка, малката пиратка. Аз съм Радка, малката пиратка" И така 5 минути.

ThePainIsReaL
08-08-2005, 11:55
То си зависи колко за малки..
Но някъде съм чела за масаж на малки гърди и повечето жени бяха много доволни от него.Ще ти го напиша,но май иска системност и упоритост.
Та..
С лявата ръка масажирай отдолу нагоре мускула,който крепи бюста под дясната ръка-10-15 пъти. Същото направи на другата гърда с дясната ръка. След това с дланите на двете ръце масажирай гръдните мускули по посока нагоре към раменете 10-15 пъти.С длани опиши полукръгови движения и на горната половина на гърдите 8-10 пъти.Масажът продължава 5-6 минути и се прави редовно.

П.П Кво толкова ти пука за гърдите ? Не фсеки е идеален,пък и малкият бюст си има предимствата :)

NEO_DDT
08-08-2005, 13:35
Тая кво да не е мноо хубава на снимката отгоре :shock:
Като имаш малки цици има два изхода:
1. Събираш пари от закуски и си слагаш силиконче
2. Четеш малко японски книги, научаваш се какво е Харакири и си го правиш :lol: :lol: :lol:

Sportexz
08-08-2005, 13:41
zdraveite,az su6to imam nqkakuv dosta nepriqten problem/no ne 4ak kato na mom4eto s prahosmuka4kata/ :wink:
az sum na 16 god,imam menstrualen cikul,vsi4ko do tuk si e nared... :arrow: no bustut mi e prekaleno maluk za vuzrastta mi :cry: tova za sujalenie mi suzdava ogromen kompleks,za6toto tova e edna ot nai-dobrite 4asti na jenskoto tqlo,i vseki gi gleda!puk iskam i az kato se pogledna da se 4uvstvam dobre!imate li si nqkakva :idea: kak moga da gi nakaram da porasnat?sigurno vi zvu4i mn sme6no,no za men tova e mn nepriqtno :roll: molq vi ako nqkoi e 4uval za nekvi metodi ,na4ini i t.n. da mi otgovori i da mi pomogne ,naistina! :oops: :oops: :oops: napravo me e sram 4e vi pi6a za takiva ne6ta,no sum gotova na vsi4ko za da se 4uvstvam :D :D :D :D [/quote]
кой к'вот си има т'ва е. Всеки иска нещо ама... ако толкова искаш след 2-3 год силиконец и готово.

kin
08-08-2005, 13:52
mAXAXA sepuku mu e maikata :D :wink:

just.sexyy
08-16-2007, 12:48
4uvala sam 4e za da ti porastnat po golemi gardi triabva da piete pove4e boza no ne triabva da q smesvate s ni6to drugo zatova predi da piete boza2 4asa netriabva da ste qli a sled kato svar6ite s bozata (triabva da e v pogoliamo koli4estvo) ne triabva da qdete ili da piete ni6to drugo sled tova!!!

DIVINE_TIME
08-16-2007, 13:12
Какво значи "много малки за възрастта ми"? Няма стандарт за големината на гърдите! Колкото дал Господ - толкова! Не е нещо срамно да имаш малки гърди!

foreverr
08-16-2007, 13:17
Kvo sa ZANIMAVA6 S GLUPOSTI NITO BOZATA NITO MLQKOTO NITO SUTIENA 6TI POMOGNE MILA HORMONITE KANTROLIRAT RASTEJA NA GARDITE I TI NEMOI6 DA GO KONTROLUIRA6 S GLUPOSTI!!!!!!!!!!!!!

ProstoAz
08-16-2007, 18:53
Темата е от 2005г.!!!