PDA

View Full Version : koq pesen e izigrala nai-vajna rolq v jivota vi?



nenuTy
08-07-2005, 15:04
moje da zvu4i stranno no e taka..pone pri men-v zavisimost ot tova koeto slu6am se promenq nastroenieto mi,naglasata mi i 4esto sled tova se slu4vat zna4imi ne6ta,povliqni ot muzikata.a pri vas?

Jamalska
08-07-2005, 16:56
Ами пре мен всичко,което слушам изиграва роля в живота ми...текстовете на хардкор рапа...и не само де...рагата...регето описват живота ми и ми дават стимул да продължавам така,както ми харесва...
Сега за момента песни които са ме надъхвали да продължавам да се боря и да споря с живота и хората,които не са съгласни се сещам Фисолини-За нея,Фисолини-Ластик,DJ Darkstep & Spoon-Враг или приятел

LP_girl_14
08-07-2005, 17:03
Ми всичко на Линкин Парk
Kobaka i Kristi-Ne vsichko e pari
Уитни Хюстън-I will always love you
Sawage Garden-To the moon and back

lunichka
08-08-2005, 06:28
Christina Agiulera "The voices within" :roll:
Christina Aguilera & Riki Martin "Nobody wants to be lonely" :?
Blue "Sorry seems to be the hardest word" :?:
Thalia "You know he never loved you" :arrow:
Avril Lavigne "My happy ending" :?

mis_marry_jane_13
08-08-2005, 13:42
vsi4ko na linkin park i metallica

ThePainIsReaL
08-09-2005, 09:29
Savage Garden - Truly Madly Deeply
Нина Николина -Не мога
LP -Breaking The Habbit
Evanescence - My Immortal
Celine Dion - Because you loved me
:roll:

Elberet
08-09-2005, 19:17
Има много песни които ми въздействат.обикновенно ги свързвам с някакъв момент в миналото или с нещо в настоящето. такива са примерно machine head - the burning red, stone sour - Bother, guns'n'roses - don't cry, goo goo dolls - Iris, повечето от баладите на Scorpions и Bon Jovi :)

ycMuBkaTa
08-09-2005, 19:30
всичко на H.I.M. това е единствената музика, която понасям и ми влияе супер добре, когато съм в депресия

Sportexz
08-09-2005, 19:34
всичко на H.I.M. това е единствената музика, която понасям и ми влияе супер добре, когато съм в депресия
Аз ако ги слушам ще изпадна в ебати депресията :lol: :lol: :lol:

Sinister_Doll
08-16-2005, 20:06
mi, nay- vajna rolq v jivota mi izigra purvata pesen na LP, koqto 4uh, ot tam zapo4nah i stanah tova, koeto sum... sega estestveno ne gi slu6am i minah na mn mn mn mn po- hard ne6ta, no sum super happy, 4e mi otvoriha o4ite i sled tqh stignah do istinskata muzika...http://smilies.sofrayt.com/aiw/vampire.gif

мечтател
08-17-2005, 06:57
много са пасните, които в даден момент от живота ми са имали значение за мен. от няколко години насам непрекъснато има песни, които да значат и символизират за мен нещо значимо. такава беше песента на Сигнал "Да те жадувам", когато в мен пламна страстта, към момичето, което още харесвам(смея ли да кажа обичам...). такава беше и още е песента на победата - We are the champions на quieen, такава е песента за промяната, за "децата на утрешния ден", за техните мечти и така нататък, за вятъра на промяната. песента, за която гласувам с две ръце за химн на промяната, на новите правила, на новото поколение. това е песента на Scorpions Wind of change. такива песни мога да изброя още много. и те го заслужават, но мисля, че това ще е достатъчно. споменавам стари песни. тъжно, но тъжната истина е че никой не пише нови посни, които могат да се нарекът велики, да застанат наравно с песни като горепосочените. Единствено Linkin park имат подобни песни, но засега и техните не могат да бъдат наречени велики така както десетки вечни песни. поне засега ...

devil4e
08-19-2005, 21:04
nenah cherry - 7 seconds

bebe`16
08-19-2005, 21:22
nenah cherry - 7 seconds

:roll: