PDA

View Full Version : Гадна работа



Where Is My Head
08-07-2005, 17:36
Значи така , всичко започна преди 2 седмици , събуждам се към 3-4 часа сутринта от някъкъв кошмар , и след това само като затворих очи ми ставаше некво супер гадно и направо мислех че откачам (никога не ми беше ставало толкова гадно ) на сутринта бях некъв смазан , и само мислех да не ми стане пак гадно и от тогава мисля само това да не стана някоя откачалка и вярвам на какво ли не , щото веднага се филмирам и не ми се говори ... а иначе се чувствам супер зле много ми е напрегнато боли ме главата , изнервен само (не мога да го опиша това състояние ) и само като видя някои който си има някви проблеми си мисля че и аз ще стана като него . Ако нмякой знае кво ми е да каже че направо не се издаржа , и колкото повече мисля за това толкова по гадно ми става .. PLEASE HELP ME

SweetBunny
08-07-2005, 17:44
Emi vzemi da razpusne6 malko...nedei da si misli6 4e si zle, za6toto kolkoto pove4e si go misli6 - naistina zapo4va6 da se 4uvstva6 vse po gadno...moje i da si vnu6ava6...suveta mi e da izliza6 s pove4e priqteli...ne misli za tozi ko6mar - tova e nqkakva izmislica vse pak :wink: Gledai pove4e da se veseli6, slu6ai qka muzika...kogato se iznervq6 - se usmihni i tegli na vsi4ko edna m*aina...kakvo ti puka 4e drugite imat problemi i za6to si misli6 4e i ti 6te gi ima6! Po spokoino de :) vsi4ko 6te se opravi - gledai da si prekarva6 po-veselo, izlizai s pove4e momi4eta :wink:

chupacabra:)
08-07-2005, 17:52
ооо много ми е познато :shock:
като бях по-мъничка сънувах някъф кошмар с магии и други изродщини.. после бях в някъв шок 1-2 месеца... наистина и до ден днешен не знам защо така се бях изплашила.. даже съня ми не беше кошмар.. нищо особено, но не мога да си обясня защо така ми повлия... беше ми лошо, непрекъснато ревях...много странно..
обърни се към психолог. според мен всичко е въпрос на самовнушение

Bloody_Tear
08-07-2005, 18:02
Спокойно бе човек!И на мен ми се е случвало,но това е защото бях в дълбока депресия и ми мина след 1 седмица.Нищо ти няма споко.Щом те е страх да не откачиш значи не си откачил :wink: .Опитай се да не мислиш за това.НАй-важното трябва да има хора около теб.Няма ли, просто трудно сам ще се справиш.Гледай някой филм или излез навън сред хора с приятели!Опитай се да контролираш съзнанието си.Спри да мислиш лоши работи и какво ще ти се случи и какво няма.Никога незнаеш.Глупаво е да губим време от настоящето с притеснения за бъдещето.Живей сега.В момента.УСпех!!!{}

mega_zle
08-07-2005, 18:11
awe 4ove4e spokoino we
vijda6 li sq kato bqh malka vudqh kak edin 4ovek se hvyrli ot 8-q etaj i padna na zemqta razmaza se i be6e mnogo gadno
posle super dylgo ne mojeh da se opravq ot tova...pri men problema e 4e ne moga da pla4a i nqma kak da izleq podtisnatostta i togava i az si vnu6avah takiva gluposti
bqh se psihirala razbira6 li i ot 6oka ot gledkata postoqnno kartinata v glavata mi i vsqko lo6o ne6to ti se struva 4e 6te se slu4i i na teb
hubavo e da se otpusne6 kakto nqkoi kaza ne stoi sam gledai da si v kompaniq i ne pu6i treva ili ne6to takova za6toto tva ili te izkarva ili podsilva depresiqta a ako q podsili se syzdavat i haliucinacii koeto nqma da ti haresa
ei...i ne si go vnu6avai i ne si misli dori za tva ako trqa kato se zamisli6 za ko6mara ili ti e gadno vlizai pod ledeno studena struq voda....POMAGA
prosto ako misli6 i si go vnu6ava6 postoqnno ima edno ne6to nare4eno samovnu6enie v tozi slu4ai si vnu6ava6 ne6to taka 4e mozykyt ti go priema tqloto sy6to i se slu4va tva ot koeto te e strah...
awe q se opryi izlez na diskoteka zabii nqkoq macka

Where Is My Head
08-07-2005, 18:29
значи опитвам се да гледам филм ама не свърта на едно място , излизам с приятели и на моменти се отделям от тва гадно състояние ама след известно време пак ми става много гандно . чудя се дали да не ида да се посъветвам с личния лекар ама се чудя кво ще си помисли , че сам неква откачалка или ... вие как ще ме посъветвате да ида ли лекар или .... и ако е няква депресия колко време ще ми трябва да я преодолея ... а иначе нон стоп сам с хора вечер вися пред пред ПС - то докато не ми се приспи щото ако седя така и не се занимавам с нещо ми е много гадно

ludi4ka
08-07-2005, 19:52
spored men ne si za lekar, a prosto trqbva da spodeli6 sanq si s nqkoi, na kogoto ima6 doverie. i ne se pritesnqvai tolkova, mislq 4e vsi4ki sme sanyvali ko6mari, koito se pomnqt dosta dalgo, no savsem skoro 6te zabravi6.

08-07-2005, 20:23
tva s li4niq lekar ne e lo6a ideq nqma ot kvo da se pritesnqva6 vse pak lekarite sa za tova - da lekuvat vseki si ima problemi, 4e otiva6 pri li4niq za suvet ne zna4i 4e si otka4alka spokZ :)

08-07-2005, 20:52
ако още някой си даде мнението ще сам много доволен за да се по оспокоя още малко 10x предварително

08-08-2005, 02:07
знам отлично за какво говориш приятел ... това състояние ми е прекалено добре познато
мисля че мога да ти помогна
имаш ли мейл? icq? irc?

paris
08-08-2005, 02:08
знам отлично за какво говориш приятел ... това състояние ми е прекалено добре познато
мисля че мога да ти помогна
имаш ли мейл? icq? irc?

това бях аз :)

Where Is My Head
08-08-2005, 17:30
paris 10x :) ако можеш да ми помогнеш с нещо ще сам ти много благодарен . Това ми е ICQ номера : 308-721-198 .

Bimper-ska
08-08-2005, 19:35
Може да ти звучи адски тъпо, ама иди да ти леят курушум. Правят го обикновено бабите, най-вече туркините. Трябва поне 3 пъти да се отиде. Няма да ти навреди, щото това не е някаква магия или нещо от сорта. Просто някакъв ритуал. Както е кръщенето. Наистина е много тъпо и несъвременно, обаче на братовчед ми му помогна. Той нито беше депресиран, нито нищо. Обаче веднъж, като бил напушен и му светнали в очите с някакъв лазер и се стреснал. На следващата вечер някви пияни в дискотеката точно до него почнали да си вадят ножове и за малко не го наръгали. Даже физиономията му се беше сменила. Едни сенки, едни чудесии. Абе пробвай както ти казах.

kin
08-09-2005, 21:02
vremeto lekuva....ina4e si nameri nqkvo zanimanie ne6to koeto da te kara da ne misli6 za ni6to ( cs naprimer ;) )