PDA

View Full Version : PROBLEM S KOSMITE



bubu
08-07-2005, 19:34
ZDRAVEITE AZ SUM NA 17 I IMAM PROBLEM S OKOSMQVANETO
V SMISUL IMAM KOSMI I PO GURBA DAJE A PUK NA 17 TVA E BASI GADNOTO MOLQVI POMOGNETE MI KAK MOGA DASE IZBQVA OT TOVA POMOGNETE MIIIIII
SRAM ME E DASE SABLEKA DAJE TOLKOVA MNOGO KOSMI UJASNO E NAPRAVO A KOLATA MASKA EDVA LI SHTE SVURSHI RABOTA TRAINO

e4o
08-07-2005, 20:09
hodi na nqkva lazerna epilaciq, za po dulgotraino :!:

Exilia
08-07-2005, 21:51
определено пробвай лазерна епилация или кола маска

no0k1e
08-08-2005, 10:53
lazerna e skubo be :shock:

08-08-2005, 22:18
mi..nai veroqtno e nqkvo zabolqvane ili neshto ot sorta(dano ne e)No vij idi na lekar ne se bavi edinbog znae kakvo moje da e.s kola maska nqma da stane.Uspeh!

bubu
08-09-2005, 06:04
kakvo zabolqvane shte e tova ...... celiq sum okosmen ebasi maikata tva nemoje se izlekuva basi gadnoto .......

Angel^f_
08-09-2005, 09:07
Ми според мен не е никакво заболяване просто си си космат :lol: ...Най доброто и ефтно ще е да си ги махаш с кола маска - макар, че ефекта няма да е дълготраен. Скоро по BTV даваха как действа лазерната епилация - има ефект 1 или 2 месеца, но наистина е много скъпо ... Незнам за мен най - подходяща е кола маска...

no0k1e
08-09-2005, 16:32
хаха
заболяване...ааах че сте тъпи..това е некъв хормонен дисбаланс....или нещо от сорта.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 2 от правилника!
Благодаря!

ProstoAz
08-09-2005, 16:48
хаха
заболяване...ааах че сте тъпи..това е некъв хормонен дисбаланс....или нещо от сорта.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 2 от правилника!
Благодаря!

Мдам...точно така е. Мисля, че е повишено ниво на тестостерон (май така се казваше, а и правописа може да е грешен :roll: ) и ако е така посещението при лекар е доста препоръчително! :wink:
Някои жени примерно даже имат мустаци (говоря за доста забележими) точно, заради повишеното ниво на този хормон (мъжки :) ).
Но при теб, приятельо, може и да не е така, все пак окосмението е характерно за мъжете във някакви определени граници и е напълно нормално, но само лекар може да ти каже със сигурност при теб какво е положението. :wink:

Sportexz
08-09-2005, 16:55
ZDRAVEITE AZ SUM NA 17 I IMAM PROBLEM S OKOSMQVANETO
V SMISUL IMAM KOSMI I PO GURBA DAJE A PUK NA 17 TVA E BASI GADNOTO MOLQVI POMOGNETE MI KAK MOGA DASE IZBQVA OT TOVA POMOGNETE MIIIIII
SRAM ME E DASE SABLEKA DAJE TOLKOVA MNOGO KOSMI UJASNO E NAPRAVO A KOLATA MASKA EDVA LI SHTE SVURSHI RABOTA TRAINO
Ами да ти кажа има доста мъже, които имат косми по гърба. Ясно, че имаш повишено ниво на тестостерона(но в нормите) и няма смисъл да ходиш на лекар. Ако е прекалено нивото на тестостерона то ще има доста по-лоши работи отколкото окосмяването, затова не се притеснявай. А космите може да ги махаш - ами незнам сигурно с коламаска през 2 седмици или колкото трябва.

08-10-2005, 15:55
Зимай самобръсначка и почвай наред

08-10-2005, 20:43
кви самобръсначки,кви коли маски? :shock: говорим за гръб,нали?като ше правиш нещо дълготрайно,поне го прави както трябва-събирай пари и отивай на лазерна или електро епилация.за лазерната не мога да ти кажа почти нищо,но за електро епилацията знам,че се ходи 1-2 пъти,но преди да е третиран косъма по какъвто и да е начин(крем депилатори,самобръсначки,к оли маски и квот се сетиш)и е доста дълготрайна-години(УЖ),нямам лични наблюдения. :roll:

08-10-2005, 22:48
абе браточка само да те питам взимаш ли някви анаболи щото ако е така няма смисъл да ни спамваш форума ... с нежелани ефекти си пише кво може дати стане

08-28-2005, 19:18
ами пичове аз имам същият проблем може и по зле да съм даже незнам.Начи на 16 съм и преди една година година и половина ми се окосмиха гърдите и корема демек целия а тая година и гърба окосмя.Нямам и представа какво да правя някой ми викат обрасни ги ама нали така 6е станат по големи.Някои да пробвам с кола маска а други да пробвам с тея Виит и там кви сам некви балсам4ета мажеш се и кат се искапеш падат и не стават по големи.
Моля помогнете защото ве4е е нетърпитмо на 16 сам а имам чувството 4е сам на 50.

МаRi
08-28-2005, 19:22
лазерните епилации са скъпи така 4е маи 6те трябва да се жертва6 да пробва6 с кола маска или епилатор :roll: :wink: