PDA

View Full Version : Болят ме тестесите хелп



08-07-2005, 20:13
Хора помагайте, секи път като се натискаме с приятелката ми малко повечко, после толкова ме болят топките, че ходя сгънат. Сигурен съм, че нямам само аз този проблем, приказвал съм и с други момчета и те така. Тааа ако може някой да ми каже от какво, защо и как може да го оправя това ... помагайте

Точка 1 от правилника.
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

Ekita
08-07-2005, 20:56
Emi vie s tvoita priqtelka kak se natiskate,be!S valqk li :D :?: Do sega ne bqh 4uvala... :lol: Ima edno lesno,vnimavaite malko pove4e sledva6tiq pyt!

08-07-2005, 21:30
Ами виж сега,ако прекалено много се възбудиш и скоро след това не се изпразниш и почва да те боли така
Случвало се е на бившето ми гадже няколко пъти и аз доста се стреснах ама той ми и изясни какво става
Така че....давайте го по-спокойно :D

T.M.
08-07-2005, 21:43
Ами виж сега,ако прекалено много се възбудиш и скоро след това не се изпразниш и почва да те боли така
Случвало се е на бившето ми гадже няколко пъти и аз доста се стреснах ама той ми и изясни какво става
Така че....давайте го по-спокойно :D

That is the problem. Ne se stiskai tolkova otposni sa ako sex-a ne ti haresa to togava kakvo drugo :)

DrSmurph
08-07-2005, 21:55
Решението на проблема ти е да свършиш като се натискате или малко след това! Иначе ще те боли!

08-08-2005, 10:03
благодаря на всички, ще го дам по-полека, че такава болка няма просто!

грУЮ
08-11-2005, 00:54
Ами вместо да се натискате , правете СЕКС , или там сношавайте се някак , ако сте малки да ти маа чикий , ако не сте толко малки и го подай в устата :) , а ако смятате , че ви е време направо вършете работата - и ако ако е девствена сега е момента за нестандартен секс , защото после ще разбере , че аналния боли :) Ама те така лъжат разни заспали девойи защото ги е страх да пробват - Ръгай чушки в боба ;)

e4o
08-11-2005, 10:04
trqbva malko po-4esti4ko da svur6va6 :)

ProstoAz
08-26-2005, 07:39
благодаря на всички, ще го дам по-полека, че такава болка няма просто!

С това мнение и с единодушните и изчерпателни отговори до тук считам темата за приключена!
Благодаря!