PDA

View Full Version : tanci



08-07-2005, 23:58
Zdrasti! Az ujasno mnogo obi4am da tancuvam, oba4e na6te ne mi davat da hodq na tanci. 6te mi kajete li ot kade moga da si izteglq film4e ili ne6to takova sas tanci, ama ne nqkvi gadni-4a 4a 4a ili salca, ami takiva moderni ako me razbirate. 6te sam vi mnogo blagodarna :roll: :wink:

bulgarche
08-08-2005, 06:14
Е какви тенци искаш?
Дръпни си "Мръсни танцИ"
:):):)

e_l_i_z_a
08-08-2005, 08:56
"Хъни"(С Джесика Алба)
"Получихте си заслуженото"(С B2K)
ето ги и англ.эаглавия:
"Honey"(with Jessica Alba)
"You got served"(with B2K)

08-08-2005, 09:10
бъди по-настоятелна. и моята майка не ми даваше да се запиша, но като потренирах няколко години, и се скарах с треньорките и се отказах преди месец, ми се сърди. родителите незнаят какво искат за себе си, а камоли за децата си.като стана въпрос, ти от къде си? щот аз съм от варна и скоро ще ме викат за кастинг за балет самър. майка ти ще я склониш 100%!!! на мен ми трябваха 5 години, но се получи. на колко години си ти и тренирала ли си преди. кажи от къде си и ще те ориентирам към балет към който ще те приемат. имам желание да помогна, компетентна съм, пиши ми лични съобщ с подробности. от филми няма смисъл. влез в залата докато е време. аз бях научила половината танц от филма:"запази последният танц" много е готин, а иначе филма който трябва да гледаш задължително е "треска за шоу, можеш да си го изтеглиш от всякъде!!!

ThePainIsReaL
08-08-2005, 09:27
"Запази последния танц" + "Треска за шоу" , казаха ти това,което е най-якото .Само да ти кажа че в тях се разказва и за класически балет, ама то оттам тръгва всеки танцьор. Между другото аз съм балеринка i танцувам вече 9та година. Нашите са твърдо против това , ама с мен на глава трудно ще излезнат.Така че ако искаш много нещо винаги има как да го постигнеш. Не се отказвай . Говори пак с майка си , пък и нейното съгласие трябва ли ти , за да танцуваш в състав или на уроци???????

Dharma
08-08-2005, 10:12
Е какви тенци искаш?
Дръпни си "Мръсни танцИ"
:):):)
haha :)

Breakaway``
08-08-2005, 10:17
Honey би трябвало да ти помогне. А може и да пробваш в търсачката на yahoo , раздел videos да потърсиш някакво филмче с модерни танци (не пълнометражен филм, ами просто клипче)
аа и ако искаш си потърси .. от дата.бг клипа на Pussycat dolls - Don't cha там има танци :P

х
08-08-2005, 11:31
бъди по-настоятелна. и моята майка не ми даваше да се запиша, но като потренирах няколко години, и се скарах с треньорките и се отказах преди месец, ми се сърди. родителите незнаят какво искат за себе си, а камоли за децата си.като стана въпрос, ти от къде си? щот аз съм от варна и скоро ще ме викат за кастинг за балет самър. майка ти ще я склониш 100%!!! на мен ми трябваха 5 години, но се получи. на колко години си ти и тренирала ли си преди. кажи от къде си и ще те ориентирам към балет към който ще те приемат. имам желание да помогна, компетентна съм, пиши ми лични съобщ с подробности. от филми няма смисъл. влез в залата докато е време. аз бях научила половината танц от филма:"запази последният танц" много е готин, а иначе филма който трябва да гледаш задължително е "треска за шоу, можеш да си го изтеглиш от всякъде!!!

това бях аз :D

08-08-2005, 18:17
бъди по-настоятелна. и моята майка не ми даваше да се запиша, но като потренирах няколко години, и се скарах с треньорките и се отказах преди месец, ми се сърди. родителите незнаят какво искат за себе си, а камоли за децата си.като стана въпрос, ти от къде си? щот аз съм от варна и скоро ще ме викат за кастинг за балет самър. майка ти ще я склониш 100%!!! на мен ми трябваха 5 години, но се получи. на колко години си ти и тренирала ли си преди. кажи от къде си и ще те ориентирам към балет към който ще те приемат. имам желание да помогна, компетентна съм, пиши ми лични съобщ с подробности. от филми няма смисъл. влез в залата докато е време. аз бях научила половината танц от филма:"запази последният танц" много е готин, а иначе филма който трябва да гледаш задължително е "треска за шоу, можеш да си го изтеглиш от всякъде!!!


Zdrasti! Blagodarq za otziv4ivostta na teb i na drugite :D Bi li si dala e-maila, za da te pitam li4no :wink:

08-10-2005, 17:21
бъди по-настоятелна. и моята майка не ми даваше да се запиша, но като потренирах няколко години, и се скарах с треньорките и се отказах преди месец, ми се сърди. родителите незнаят какво искат за себе си, а камоли за децата си.като стана въпрос, ти от къде си? щот аз съм от варна и скоро ще ме викат за кастинг за балет самър. майка ти ще я склониш 100%!!! на мен ми трябваха 5 години, но се получи. на колко години си ти и тренирала ли си преди. кажи от къде си и ще те ориентирам към балет към който ще те приемат. имам желание да помогна, компетентна съм, пиши ми лични съобщ с подробности. от филми няма смисъл. влез в залата докато е време. аз бях научила половината танц от филма:"запази последният танц" много е готин, а иначе филма който трябва да гледаш задължително е "треска за шоу, можеш да си го изтеглиш от всякъде!!!


Zdrasti! Blagodarq za otziv4ivostta na teb i na drugite :D Bi li si dala e-maila, za da te pitam li4no :wink:


sestrata01@abv.bg

DaVId b3CkHAm
08-10-2005, 18:09
i az imah podoben problem smisul vuob6te ne sum iskal da treniram ma mn me kefi da tancuvam iiiiiii oneje me murze6e da hodq v breik klub zapo4nah da tyrsq! i kude tyrsih v google i tam namerih mn qki saitowe mislq 4e ediniq be6e bboy.org deto ima qki klip4eta i si4ko e obesneno, sled tfa durpam si klipowete na 1. usher 2. justin timberlake i zapo4wam da im gledam stupkite i gi kopiram i kato smesq malko moi dvijeniq stawa uli4en wurgal....tam moe da pita6 nekfi priqteli da ti pokazwat su6to sa s edin fr taka pravim obmenqme opit! i e dosta polezno gledame se kwo prawim i si oprawqme gre6kite

beki
08-12-2005, 21:03
аз преди тренирах модерен балет.много се кефих на трудните акробатики даже направихме танц на песента на концерта във филма Хъни на песента на yolanda adams - i believe.
танца много ми хареса и дори да не ходя на балет си го танцувам искам пак да тренирам но вече незнам каде ако някои може да ми каже място кадето мога да тренирам ще съм му благодарна аиде стига толкожа за сега друг път пак ще пиша. :D :) :D :) :D :) :D :)

beki
08-15-2005, 14:08
are be vie da ne spite leten sun na men mi pisna iskam nekoi da mi kae balet v sf kadeto da treniram heeeeeeeeeeeeeeeeelp mi

pisana_94
06-16-2006, 21:12
Zdrasti! Az ujasno mnogo obi4am da tancuvam, oba4e na6te ne mi davat da hodq na tanci. 6te mi kajete li ot kade moga da si izteglq film4e ili ne6to takova sas tanci, ama ne nqkvi gadni-4a 4a 4a ili salca, ami takiva moderni ako me razbirate. 6te sam vi mnogo blagodarna :roll: :wink:

06-18-2006, 22:40
Zdrasti! Az ujasno mnogo obi4am da tancuvam, oba4e na6te ne mi davat da hodq na tanci. 6te mi kajete li ot kade moga da si izteglq film4e ili ne6to takova sas tanci, ama ne nqkvi gadni-4a 4a 4a ili salca, ami takiva moderni ako me razbirate. 6te sam vi mnogo blagodarna :roll: :wink:

Едно допълнение - гледай "Ах, този джаз" и "Кабаре" на Боб Фос. Тези филми са много повече от танците, но като хореография и изпълнение танцовите сцени просто трябва да се видят :idea:

WILD__BOY
06-18-2006, 22:42
Кво дигаш теми от 2005 бе?!


Пуснато на: Пон Авг 08, 2005 1:58 am Заглавие: tanci

06-18-2006, 22:53
Zdrasti! Az ujasno mnogo obi4am da tancuvam, oba4e na6te ne mi davat da hodq na tanci. 6te mi kajete li ot kade moga da si izteglq film4e ili ne6to takova sas tanci, ama ne nqkvi gadni-4a 4a 4a ili salca, ami takiva moderni ako me razbirate. 6te sam vi mnogo blagodarna :roll: :wink:

Аз съм с Кабарето;р
Не забелязах, че темата е стара, това мнение е писано днес...не знам защо...може би момичето/момчето има същото питане;р

06-19-2006, 13:27
Земи 50 кинта и ходи във "Велвет" да види6 за какво иде ре4.Тъкмо после 6е разправя6 :lol:

koteto_2004
11-29-2006, 12:56
MN OBI4AM DA TANCUVAM I ISKAM DA TRENIRAM MODERNI ILI ULI4NI TANCI!NQKOI MOJE LI DA MI KAJE NQKOQ QKA 6KOLA ZA TANCI?

kim_haho_girl
12-02-2006, 21:33
hi ot mn otdavna si tursq nqkade da dtreniram uli4ni tanci no nikoi neznae kade ima. :( :( :( Molq vi ako nqkoi znae kade ima da mi kaje za6toto mn iskam da se zapi6a nqkade-PLS [-o< [-o< [-o<

05-31-2007, 16:53
eee kajete kade da treniram moderen balet +plastika tfa e mn qkooo ama nz kade da se zapi6a a i da ne sum v nekaf decki balet i da ima u4astiq plasss ako znaete ne6tu pi6ete na skype lucifer_6666 i tarsete Tanq :D :D :D :!: :!: :!: :!:

SpAcE_LaDy
05-31-2007, 18:16
Майките ви не ви дават? Леле! Моята преди време ме записа НАСИЛА на танци.. на модерен балет по-точно, в моя случай АЗ бях против и не исках в никакъв случай да танцувам.. ама то какво стана.. айка ми ме записа, хареса ми.. 4 години и половина тренирах, но спряг.. защото тренирах в Роберта Балет и там никой не се занимаваше с моята група и просто изостанахме и нямаше смисъл повече да тренирам.. сега от половин месец тренирам хип-хоп танци и съм мн надъхана.. ако ви интересъват такива танци пишете ми.. още се събираме групата :) намира се в студентски град срещу картинга - Easy Club-a, вс събота и неделя за 1 час (това време ще се увеличи най-вероятно) и месечната такса е 30лв. адски ме кефииииии :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
А филм.. ми те ги казаха вече.. аз съм гледала обаче смао Honey & You got served. адски готини са :))) гледай ги:)

06-01-2007, 20:22
Еми на мене също ми се занимава с разни ей такива танци, обаче предпочитам да са някъде в центъра...Примерно чувала съм някакви школи, но като че ли по-популярните не ме влекат-да речем на Алфредо, също знам, че има 1-2 в Халите, както и на Шейнова някаква, ама нз дали са добри...Момиче съм, но ми се ще да има и малко брейк, просто ми е интересна да науча някакви нови движения.Обаче това, което най много ме кефи е тоя номер с пързалянето, дето все едно се хлъзгаш по пода, някакво яко е. Аве лошото е, че повечето школи са си комерсиални и месечно доста трябва да се изръсиш, ама какво да се прави... :roll: Иначе SpAcE_LaDy сигурно е яко при вас ама ми е доооста далече :(

Jamalska
06-02-2007, 08:14
hi ot mn otdavna si tursq nqkade da dtreniram uli4ni tanci no nikoi neznae kade ima. :( :( :( Molq vi ako nqkoi znae kade ima da mi kaje za6toto mn iskam da se zapi6a nqkade-PLS [-o< [-o< [-o<
На-у-ли-ца-та

SpAcE_LaDy
06-06-2007, 18:43
hi ot mn otdavna si tursq nqkade da dtreniram uli4ni tanci no nikoi neznae kade ima. :( :( :( Molq vi ako nqkoi znae kade ima da mi kaje za6toto mn iskam da se zapi6a nqkade-PLS [-o< [-o< [-o<

Ми аз се записах наскоро. Моите танци са срещу картинга в студентски град - Easy Club-a, тренира се събота и неделя по 1 час, таксата е 30лв. ако ти трябва някакво др инфо.. казвай и ако мога да ти помогна - с удоволствие ще го направя :) ЪЪъъ.. Hip-Hop танци се водят :) Учат се:
break, C-Walk, Poole Palace, Popping, Ragga i още някои подстиолове

LP_GirL
06-06-2007, 18:51
osven hooney, i zaslujisi go, mn qk film za tanci e Step Up :) az su6to treniram tanci i opredeleno e nai qkoto ne6to na sveta .... :P

08-29-2007, 12:29
Zdrasti! Az ujasno mnogo obi4am da tancuvam, oba4e na6te ne mi davat da hodq na tanci. 6te mi kajete li ot kade moga da si izteglq film4e ili ne6to takova sas tanci, ama ne nqkvi gadni-4a 4a 4a ili salca, ami takiva moderni ako me razbirate. 6te sam vi mnogo blagodarna :roll: :wink: ami filma STEP UP i pulen s moderni tanci i e super ama suuuoer qk film jestok e gledai go :D

08-29-2007, 13:08
Майките ви не ви дават? Леле! Моята преди време ме записа НАСИЛА на танци.. на модерен балет по-точно, в моя случай АЗ бях против и не исках в никакъв случай да танцувам.. ама то какво стана.. айка ми ме записа, хареса ми.. 4 години и половина тренирах, но спряг.. защото тренирах в Роберта Балет и там никой не се занимаваше с моята група и просто изостанахме и нямаше смисъл повече да тренирам.. сега от половин месец тренирам хип-хоп танци и съм мн надъхана.. ако ви интересъват такива танци пишете ми.. още се събираме групата :) намира се в студентски град срещу картинга - Easy Club-a, вс събота и неделя за 1 час (това време ще се увеличи най-вероятно) и месечната такса е 30лв. адски ме кефииииии :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
А филм.. ми те ги казаха вече.. аз съм гледала обаче смао Honey & You got served. адски готини са :))) гледай ги:)



i az trenirah v roberta balet, ama se otkazah po su6tite pri4ini! qvno sme bili v edna grupa!!! :)

sh3_1s_7h3_0n3
08-29-2007, 18:51
темата е стара.