PDA

View Full Version : Imam problem s prodaljitelnostata na shibaneto



Marku4a
08-08-2005, 07:53
Predi nqkokolko sedmici se sabrahme u nas s moqta priqtelka i tq predloji da se ......az sa saglasih estestveno tq e super.No kato po4nahme az go vkarah i sled 5-6 izkarvaniq az svarshih.Tova mislq 4e ne e normalno zashtoto sam 4uval 4e nqkoi na moqta vuzrast-15 prodaljavat po 1:30
Molqvi Kajete mi neshto posavetvaite me

Ani_girl
08-08-2005, 08:09
spored men si e suvsem normalno ne k'vo kato nqkoi drug svurshva sled 5 ili 10 min naprimer a ti sled 5 6 izkarvqwniq moje da si po4nal ot skoro krevatnoto djudo i za tva da e taka spoko ne se pritesnqvai susvem norlano e malko pove4ko trenirovki i 6te se opravish :) ! :wink: :wink:

Чума._на_токчета
08-08-2005, 09:22
Няма проблеми.Тва е нормално.Не си дефектен.Споко.

Panchoff
08-08-2005, 11:39
Айде стига митове и легенди на 15 години Час и полувина, те са виждали женски полови органи само на снимка и се правят на много велики! Постепенно ще придобиеш опит и ще се научиш да задържаш еякулацията, всичко с времето си! И най-важното - НЕ ВЯРВАЙ НА ОЧЕВАДНИ ЛЪЖИ, не че е невъзможно да се издържи толкова, но ако ми покажеш някой на 15 който да го направи ти давам каквото си пожелаеш 8)

08-10-2005, 13:17
ам за таз цел прайш следното:
нали там си са е.е.ш с приятелката си и кат усетиш че ша свършваш си вадиш патката ама не я докосваш и не пускаш смермата да излиза след 10-20 секунди няя да изпразниш и пак си продължаваш да си я е.е.ш райш пак аку не мойш да гу напрайш бий си чекий повече и са упражнявай поечко !! райш?

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-10-2005, 13:22
Сао като ти ивдях заглаваието и ми стана ясен :lol: :lol: Имам проблем с продължителността на шибането :lol: Ох, мале :D Някак се чуствам депресиран от такива ебачи.. :roll: :cry: :x

Ае синко преди да задаваш олигофренски въпроси, земи някоя книжка...пфф кво е тва книга е :lol: Хуу разрови интернета и се образовай малко :) Пък и кво искаш ? Ти си (ся тва ше се модерира, ама ше си кажа) малък пикльо. Има още и още да учиш докат са отракаш у сексу :)


Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 2 и 6 от правилника!
Благодаря!

Fener
08-11-2005, 11:50
После приятелката ти какво каза?(не че е важно , но да знам).. И мен ме е страх да го правя за 1 път че може пак така да стане и при мен... Нормално ли е? Как ли ще реагира приятелката ми??

liohman
08-15-2005, 19:35
Искам само да споделя, че след като го правих за 3-ти път на 17г. мина цяла нощ( някъде от 1-2 до 5:30) и така и не свърших, затова се радвайте че свършвате въобще и да не ви пука колко време е минало важното е накрая да се чувствате добре. :)

JustBoy
08-15-2005, 20:16
Искам само да споделя, че след като го правих за 3-ти път на 17г. мина цяла нощ( някъде от 1-2 до 5:30) и така и не свърших, затова се радвайте че свършвате въобще и да не ви пука колко време е минало важното е накрая да се чувствате добре. :)
е ти като ебеш за какво си мислиш че не свършваш сигурно за мъртви мишки ахахаха
как така не свършваш доста нереално ми звучи на мен ми трябват 5-10 мин зависи от момичето и свършвам но никога не оставям момичето ами я задоволявам дкато не свърши и тя :)

kellybundy
08-15-2005, 20:23
oh leleeee...otnovo golemite filosofi!
mi moga da vi kaja 4e ponqkoga i na mom4eto mu se 6te da svur6i po-burzo no ot pritesnenie ne uspqva do kum 4as ako ne i pove4e!
taka 4e spoxo - produljitelnostta 6e se normalizira s vremeto! :wink:

08-15-2005, 20:23
Нищо лошо не си мисля просто момичето иска почивка по някое време на няколко пъти и колкото и да ми е било хубаво в началото после ми писва и не ще да ми става :) кофти проблем е ако ти се случи само тогава ще разбереш , пък тя май свърши 1-2 пъти :)

innoVision
08-16-2005, 11:44
spored men e mn got da q vidish i 4uesh kak vie ot udovolstvie ...

Ruff Ryder
08-17-2005, 16:43
И аз имах тоя проблем преди време
Ама с времето всичко става все по далго :roll:
А пак колкото до теб,пробваи да не барзаш толкова много иии
има една тренировка на мускулите отдолу
която задаржа изпразването,просто тряа да се научиш да ги стискаш
виж в www.sex.start.bg разрови се там,мисля че там беше описано мн добре :wink:

09-01-2005, 14:45
Abe normalno si e be pi4 na mene sefteto mi beshe na 14 priqtelkata mi beshe na 15 togava da sam ebal nai mnogo 2 3 min demek ne 5 6 ama 20 30 vkarvaniq koeto e mnogo blizko i sas vremeto parvite 4 5 pati pak svarshvah za 5 10 min no s vremeto se opravqt nestata nema se plashish samo

bOnBoneTka
09-01-2005, 18:26
Tova mislq 4e ne e normalno zashtoto sam 4uval 4e nqkoi na moqta vuzrast-15 prodaljavat po 1:30

Moito mom4e nqkoi jestoko te e izlygal. Obiknoveno prodyljitelnostta na poloviq akt zavisi ot opita koito si pridobil. Kolkoto pove4e sex pravi6 s daden 4ovek tolkova po-trudno 6te svyr6va6 i 6te se nau4i6 da se vladee6. A vinagi kogato pravi6 sex s 1 4ovek za pyrvi pyt vinagi svyr6va6 po-lesno i po-byrzo.

EyeLeSs
09-03-2005, 14:12
bravo bravo:))tuka vsqkakvi se izrediha!!!!spokoino man sled vreme pove4e vreme 6te trae6

4ips@
09-07-2005, 21:00
Predi nqkokolko sedmici se sabrahme u nas s moqta priqtelka i tq predloji da se ......az sa saglasih estestveno tq e super.No kato po4nahme az go vkarah i sled 5-6 izkarvaniq az svarshih.Tova mislq 4e ne e normalno zashtoto sam 4uval 4e nqkoi na moqta vuzrast-15 prodaljavat po 1:30
Molqvi Kajete mi neshto posavetvaite me
eMii...ak0 ti e seftaka brat0oo.. samo da go natyrkash na kylkite...shi sa izpraznish da zn:))sht0m e takaa putka det mi q falish:)