PDA

View Full Version : Кога избухвате най-често?



08-08-2005, 12:51
Ами аз избухнах"истински"точно преди 20 мин.когато баба ми ми се развика...,вчера заради гаджето.Абе изобщо всички ме изкарват извън нерви.Вие как не се нервивате или как и на кого пасле си го изкарвате?

:arrow: Вкъщи ли избухвате повече или когато сте на вън,с приятели,или и двете... :wink:

sini4kata
08-08-2005, 12:58
az mnoogo lesno izbuhvam.nai chesto v nas.dori nai malkoto neshto moje da me nakara pobesneq.no tova mi e ot haraktera i do izvestna stepen ot zodiqta.

08-08-2005, 13:03
az mnoogo lesno izbuhvam.nai chesto v nas.dori nai malkoto neshto moje da me nakara pobesneq.no tova mi e ot haraktera i do izvestna stepen ot zodiqta.Овенче ли си?Защото и аз по същия начин... :?

sini4kata
08-08-2005, 13:11
az mnoogo lesno izbuhvam.nai chesto v nas.dori nai malkoto neshto moje da me nakara pobesneq.no tova mi e ot haraktera i do izvestna stepen ot zodiqta.Овенче ли си?Защото и аз по същия начин... :?
telec sam 8)

mil4eto_
08-08-2005, 13:14
ми има некфи моменти дет просто ми се събират вси4ки неври и някой като ми каже нещо тъпо и просто избухвам :twisted: тъпото е 4е мн 4есто си го идкарвам на абсолютно невинни хорица :(

bulgarche
08-08-2005, 13:19
Най-често като съм в къщи

Night_Whisper
08-08-2005, 14:05
Az su6to dosta 4esto izbuhvam-ponqkoga dori i za nezna4itelni ne6tica.A i lo6oto e,4e ne vinagi go otnasq tozi,kogoto ne trqbva.A ina4e t'va si e ot haraktera mi,a i sum strelec vse pak. :wink:

GreenLadyM
08-08-2005, 14:07
Izbuhvam samo pred gadjeto!Poprincip ne vikam i ne kreshtq :roll: Moje bi toi e edisntveniq koito moje da me nakara da izbuhna!

LP_girl_14
08-08-2005, 14:12
Ами зависи от ситуацията.Понякога като ми писне от всичко и от всички ми е все тая къде се намирам.Просто трябва да си изкарам яда някъде.Обаче по принцип съм сдържана и се старая да овладявам емоциите си.ама като се прибера вкъщи-ей тогава вече ако съм ядосана хвърчат възглавници,книги,обувки-квот ми е под ръка! :x

Sportexz
08-08-2005, 14:19
Ами аз избухнах"истински"точно преди 20 мин.когато баба ми ми се развика...,вчера заради гаджето.Абе изобщо всички ме изкарват извън нерви.Вие как не се нервивате или как и на кого пасле си го изкарвате?

:arrow: Вкъщи ли избухвате повече или когато сте на вън,с приятели,или и двете... :wink:
Ами аз избухвам след соев изолат:-)

alien_f
08-08-2005, 14:35
Az izbuhvam mnogo rqdko,no napravq li go po-dobre da si dale4 ot men!a ina4e turpq do posledno i nakraq si go izkarvfam v nas na brat mi ili maika mi!

LiNkiN4eTo
08-08-2005, 14:42
където ме свари там го вадя и ги почвам :lol:

Грахче
08-08-2005, 15:16
определено по-често вкъщи, цялата обстановка и родителите ми са едни страшно изнервящи. грам спокойствие няма! пък и особено се дразня като почнат да вземат решения вместо мен и да ми се бъркат. последният път когато имаше ожесточена караница, беше за глупост, но пък символична - бях направила торта и смятах да я залея с една шоколадова заливка, която обаче не беше особено вкусна, пък и тортата беше достатъчно сладка. и тъкмо отивам да изхвъля заливката и гледам как майка ми вече е посипала тортата с нея >:( пфуу, наглост :(

Napu6en-Buhal
08-08-2005, 15:58
където ме свари там го вадя и ги почвам :lol:
ThaT`s My mAN ! :lol: i aZ SuM taKa

santRi
08-08-2005, 16:25
Oy mi i az sam oven4e naistina zodiikata si vliqe.Mn 4esto izbuhvam no mi minava za 10 max 15 minuti.Po princip sam si spokoina li4nost no kato po4na da se nervq nqma spirane.Nai-4esto me iznervq bashta mi vkashti ina4e mn rqdko.A syshtata sposobnost i talant da me nervi ima i priqtelq mi no go pravi mnooogo rqdko :)

GeRyTo
08-08-2005, 16:39
az mnoogo lesno izbuhvam.nai chesto v nas.dori nai malkoto neshto moje da me nakara pobesneq.no tova mi e ot haraktera i do izvestna stepen ot zodiqta.

Ох да, и аз съм точно така, че съм и Телец...(btw ти кога си родена?)
От най-малкото мога да се изнервя и да се ядосам страшно много в определена ситуация, а в друга, пък мога да си стоя толкова спокойно, че да изкарам извън нерви другите с това....но едно е сигурно...колкото и да се ядосам бързо ми минава :D
По принцип си го изкарвам, на който ми е най-близо, но ако това например е най-добрата ми приятелка просто следва бързо успокояване :) Тя все така ми действа :)

e4o
08-08-2005, 16:42
mnogo rqdko izbuhvam, i to trqbva super mnogo da sa me qdosali :twisted:

MaCeTo_
08-08-2005, 18:41
По принцип не избухвам лесно,а избухна ли-бързо ми минава.Гледам по-спокойно на нещата обаче ако наистина ми е изнервено по вина на някой друг или аз самата съм станала с Д-то напред,тогава да не си край мене!Дори най-малкото нещо ме кара да побеснея.Иначе бясовете могат да ме хванат навсякъде,не мога да преценя дали у дома или навън по-често :roll: Аз не крещя,просто повишавам тон :) До сцени от сорта на чупене,хвърляне,дращене,ис ерия не се е стигало,надявам се и занапред да е така :D

DeSiTo0o
08-08-2005, 23:11
Ami po-princip az imam nekvo du6evno spokoistvie ama se e slu4valo i da izbuhva ponqkoga...Kogato ne sam v nastroenie lesno izbuhvam.Za sujalenie ponqkoga si go izkarvam na purviq koito mi se izpre4i na putq...no nai-4estno na vuzglavnicata :lol:

HanoMnaH
08-09-2005, 00:42
хахах аз съм малко накачан:(Ония ден избухнах пред бащата и си язядох боя ама и наказание.АА bullshits

Momchence
08-09-2005, 02:03
Ами аз избухнах"истински"точно преди 20 мин.когато баба ми ми се развика...,вчера заради гаджето.Абе изобщо всички ме изкарват извън нерви.Вие как не се нервивате или как и на кого пасле си го изкарвате?

:arrow: Вкъщи ли избухвате повече или когато сте на вън,с приятели,или и двете... :wink:Тая теяма трябва да се казва тежък пубертет :P
Аз избухвам и се нерва когато някой ме прави на глупак или злоупотребява с търпението ми, и най вече се дразна когато не ми вярват за нещо!!!

ShaDow`S_MaSteR
08-09-2005, 09:52
az mnoogo lesno izbuhvam.nai chesto v nas.dori nai malkoto neshto moje da me nakara pobesneq.no tova mi e ot haraktera i do izvestna stepen ot zodiqta.Овенче ли си?Защото и аз по същия начин... :?
telec sam 8)
nqh nqh emi i az sum telec;) ama mi se e slu4valo da sum nerven samo ako ne sum se naspal:}

___Kaka Eli___
08-09-2005, 15:30
kogato ve4e prekalqt,kogato mi lazqt po nervite gi pravq na 5 st. :D na daskalo dosta 4esto izbuhvah nai-4esto zaradq nqkoi daskalka,ili nqkoi idoit

nenuTy
08-09-2005, 19:00
az sum si mirolubiva oba4e kogato me qdosat super burzo izbuhvam nezavisimo kude.lubimo mi e kato sum v 4as daskalkata da me qdosa.super skandal4eta sum i drupvala..izob6to ne moga da se spra i ne me interesuva situaciqta ako nqkoi me iznervi

techCandy
08-09-2005, 22:09
Споко дЕца, след някоя друга годинка и тва ще
отмине. И аз преди така бях, всичко мноол ме дразнеше...особено в нас, което е адски тъпо, защото това са хората които най-малко заслужават. Са ако стана с ГЗ-ъ на горе.....ми нищо света ми е черен, провокирам, и после зяя. Случва се....особено в някои периоди от месеца :lol:

ThePainIsReaL
08-09-2005, 22:21
az mnoogo lesno izbuhvam.nai chesto v nas.dori nai malkoto neshto moje da me nakara pobesneq.no tova mi e ot haraktera i do izvestna stepen ot zodiqta.Овенче ли си?Защото и аз по същия начин... :?

Овен съм и у нас съм нетърпима,ама не че е без причина :D

mis_marry_jane_13
08-10-2005, 14:21
az mnogo rqdko izbuhvam ama posledniq pu be6e vku6ti kogato se skarah s na6te zaradi gadjeto mi

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-10-2005, 15:59
Ми вижте при мен как стаа :oops: :arrow: набирам яко.. така ден два три и избухвам в тоалетната :shock: :)

^I don't give a fuck^
08-10-2005, 16:02
мМм...като избухнеш :arrow: е по лесно за другите да те дразнят :D Затова при мен такива екстри няма :D
По скоро другите избухват покрай мен :D
Само братището ми може да ме накара да избухна и то не пред други хора :D

She-Devil
08-10-2005, 16:09
po skoro s mama imam konfliktno ejednevie!!!! 8)

Little_Black_Dress*again
08-10-2005, 17:38
Аз попринцип съм си доста избухливичка, :) :oops: което е много кофти и за мен и за хората около мен.Лесно се паля и понякога и най-малкото нещо е в състояние да ме провокира да избухна.За последен път се развиках на сестра ми вчера.После ми беше много кофти,а тя самата доста се обиди и не ми говореше.После и мина и се сдобрихме де,но това далеч не ме оправдава.Избухливостта е много гаден недостатък! :roll:

FlowerinesS
08-10-2005, 21:26
еми аз не избухвам често ,но ми се случва , когато не мога да стигна до примирие с някой.А все пак хармонията е залог за отличните човешки взаимоотношения.Опитвам се да направя всичко възможно , така че и двамата да сме доволни , но когато човекът отсреща ни приема , ни предава му тегляедни здрави майни ,развиквам му се и се оттеглям :lol: но все пак това се случчва много рядко и то само с някои много прости хора..

FEN_NA_MOTORI
08-10-2005, 21:39
ae az si imam malak spisak sas hora det 6te ubirat zabite si po asvalta tei 4e skoro 6te izbuhna:) ama ina4e nqkoi kato mi kaje neshto ili kato se zachepi s nqkoi moi priqtel naprao pobesnqqm...

_Golden_fish_
08-10-2005, 23:07
Na kupon4eta ... ema spored mene mqstoto nqma zna4enie...vajnoto e kompaniqta :D

AvLee_hah
08-11-2005, 11:00
Аз пък го разбрах "избухвате" в смисъл купонясвате..ама явно не е това :?

Аз раядко избухвам.Попринцип съм доста емоционална,но избухвам много рядко..ако наистина някой ме е ядосал :wink:

sladkata_sara
08-11-2005, 13:15
az li4no sum mnogo razdraznitelna no nai 4esto izbuhvam v ku6ti