PDA

View Full Version : Митьо Пищова?!?!?!?!



08-08-2005, 14:28
Хахахаха!Няма как да не сте чували за "любимеца на народа",както САМ се нарича тоа тип. :shock: Та не мога да разбера, до кога ще показват този психически нестабилен човек във всяка телевизия,било то национална или селска кабеларка?!Мда,да предположим,че медийте го канят с цел да разсмеят зрителите...Появата на този индивид предизвиква у хората две реакции-смях,смях и пак смях или ококорени очи,придружени с неудобрително клатене на глава и цъкане с уста. :x И тази смешна бройка,която е наизустил и повтаря къде що види...Въобще някой вярвя ли,че едно младо и красиво момиче би легнало с този фанатик със силнозаоблена "фигура" ?!?!?! Е да,в днешно време има много глупавки ,които за пари,дрехи и парфюми и т.н. биха се престрашили да легнат с това нещо?!Та искам да попитам вие вярвате ли на тази бройка???И какви Глупости разправя наш Митьо...Случайно попаднах на интервюто му с Албена Вулева и ТО изприказва всички цинизми,които можете да си представите,че съществуват!:lol: Даа трагично-смешен е,но товаа,че се гласи в парламента да ходи вечее...!Остава само Митьо и Азис да ни управляват и да вземат Къци за премиер...Просто няма място за коментар!

chupacabra:)
08-08-2005, 14:30
хахахахахаха, що бе, аз много му се смея...
не щото е смешен, ми по-скоро щото е жалък :lol:
да се хвали там, не ми пречи :wink:

milkshake
08-08-2005, 14:52
Тц,тц...Чиста издънка...

Napu6en-Buhal
08-08-2005, 14:55
eMI TaKa e.. KatO nqmA KoI dA TE HvaLI - sAM sE HvaLIsh.. sUMnqvAM sE zA BrOiKaTA. VernO iMA mNOO KuHi MOMicHEta oBacHE vsE pAk... dE dA znAM MisLQ sI cHE poNE malKO Gi INtResUvA i vuNshNIq vID (KOitO pRi naSH MitKO NikaKUv gO nqmA). KaktO sE kaZVA moJE dA sI tUp, mOJE dA sI GrozEn, moJE dA sI sMOtAn, moJE dA sI NeshTasNiK aMA vSichKOtO NaVedNUj... :roll: NishtO i TaKIvA tRQQ dA Gi ImA za dA zNAeM nA KogO nE TRqbVA dA PRiLIchaMe

08-08-2005, 14:58
А знаете ли защо му викат Пищова :roll: , или по точно знаете ли колко хора са се запознали отблизо с тоя пищов :roll: . А тва че е най големия купонджия си е така ма добре че и гозен че савсем щеше да се зарови у жени.

DiEsEl_GiRl4eTo
08-08-2005, 15:27
ОоооОоУуууууууУУууУ! Митенцето ли бе?
Умря циганката, дето го хвалеше, та почна сам :D
Да се спасява ве. Да се хвали. Мен ми е забавен. Мноол е убит и смотан :) И с такива фантазии. Леле! Поне е по-забавен от хумористичното развлекателно шоу "РИск печели, риск губи". Даже предпочитам Митко да гледам, отколкото Къци.

e4o
08-08-2005, 15:35
tc golqm sme6nik e :lol: :lol: :lol:

FlowerinesS
08-08-2005, 15:44
Пълна трагедия!
Ужас!
Не мога да го понасям..
Прост..дебел..мазен..грозен.. прост(пак)..селянин!
напаро като го видя се отвръщавам..
аз пък го гледах в 'Ексклузивно'преди време..и ..:
Венета:Айде айде..стига за днес!(беше субота)утре нали пак ще дойдеш?
Митьо:Аааа..ша дойдем как няма..ша зема аз две-три момичинца тукаа..с малки дупенца като тебе!по прасчици..
Венета:аааааа!не!не!не!неде ,недей!абе няма никого да взимаш бе!

Тааа...ужасно смешна ми беше тая случка..толкова ли са паднали ниско такива момичета да се носят с тоя прост селяндурин! "Любимеца на народа"
ХиХиХихиХиХихИхИ
аааа...!Някой да ме светне колко кебапчета беше раздал?! :PPPP

e4o
08-08-2005, 15:47
Пълна трагедия!
Ужас!
Не мога да го понасям..
Прост..дебел..мазен..грозен.. прост(пак)..селянин!
напаро като го видя се отвръщавам..
аз пък го гледах в 'Ексклузивно'преди време..и ..:
Венета:Айде айде..стига за днес!(беше субота)утре нали пак ще дойдеш?
Митьо:Аааа..ша дойдем как няма..ша зема аз две-три момичинца тукаа..с малки дупенца като тебе!по прасчици..
Венета:аааааа!не!не!не!неде ,недей!абе няма никого да взимаш бе!

Тааа...ужасно смешна ми беше тая случка..толкова ли са паднали ниско такива момичета да се носят с тоя прост селяндурин! "Любимеца на народа"
ХиХиХихиХиХихИхИ
аааа...!Някой да ме светне колко кебапчета беше раздал?! :PPPP
za kebap4eta nz :lol: ,
ama za jenite mu 2593 kudeto i da sum go gledala vse tva povtarq:))), ve4e moje i pove4e da sa mladi momi4enca s dupenca kato detski baraban4eta haha otvrat, tiq momi4eta verno sa ludi :shock:

Bloody_Tear
08-08-2005, 15:59
Порки ли бе???Порки аз много си го обичам.Некой ден ще стана 2594-тата!!!И ще съм горда с това! :lol:
Бегайте с тая сланинка,че вече не издържам.Аз на Къцко вицовете предпочитам пред тоя ба! :roll: Нека се хвали,нека си мисли,че коли,пари и жени е най-важното.Жалко,че съществуват такива хора.Много жалко.Хората деградират и Порки е чисто доказателство за това! :evil:

LP_girl_14
08-08-2005, 16:16
Не мога да Мани,мани.Като вземе да говори за неговата любовна писалка,за джакузита,шампанско и че търси момичета от 45 до 48 кг и от 16 до 23 години,направо се къцам от смях.Този човек,или по-точно същество е направо уникално.Не завиждам на момичетата дето са спали с тоя.Горкичките.Явно са били натровени от мухоморка или са си направили коктеил от бензин,газ и петрол за да си легнат с този екземпляр.Вероятно повечето са смазани от огромното му туловище.Незнам как са останали живи същества при сблъсъка с 120 кг стройно и поддържано тяло на Митко! :lol: Не мога да коментирам повече,защото в момента се заливам от смях и ми е трудно да пиша! :D :D :D :D :D

chupacabra:)
08-08-2005, 16:44
А знаете ли защо му викат Пищова :roll: , или по точно знаете ли колко хора са се запознали отблизо с тоя пищов :roll: . А тва че е най големия купонджия си е така ма добре че и гозен че савсем щеше да се зарови у жени.
не вярвам тоя пищов да е по-голям от шкембенцето

Breakaway``
08-08-2005, 17:55
Много ми е забавен този ... чак се чудя как може да е толкова тъп и да си мисли, че някой му вярва :? А и направо още малко педофил ще се изкара. 16 годишни с малки дупенца ахаха :lol: Прост бе, прост!!
Къцко е направо пич пред този :wink:

bulgarche
08-08-2005, 18:24
Toq e typak...pyk i k'at ima pari`ki `i`kata ]o da se e minal 3000 momi4eta

nenuTy
08-08-2005, 19:59
toq e super prost i ima jena i dete!!!kak li se 4uvstvat gorkite ne gi razbiram prosto

FlowerinesS
08-08-2005, 20:34
Toq e typak...pyk i k'at ima pari`ki `i`kata ]o da se e minal 3000 momi4eta
aуе минал е той...хахахахха
на думи..може би да , ноо...
не вярвам да има толкова мнооого глупачки!как може бе момиченцааа!срамите всички жени по света!да си лягате с това зомби!

Bimper-ska
08-08-2005, 21:05
za kebap4eta nz :lol: ,
ama za jenite mu 2593 kudeto i da sum go gledala vse tva povtarq:))), ve4e moje i pove4e da sa mladi momi4enca s dupenca kato detski baraban4eta haha otvrat, tiq momi4eta verno sa ludi :shock:
Това за дупенцата верно ли го е казал той? Щото това го гледах и беше реплика в един филм...малии, къв е ... гнусен. Който е гласувал 2003 за него да става кмет на В.Търново няма якъл!

mil4eto_
08-10-2005, 12:24
хаха тоя е мн мн мн зле-сам не си вярва кфо говори :) ма имаше мн як лаф-дупе като диетско барабан4е хаха побърква метоя от смях :P

BABY_SEXY_GIRL
08-10-2005, 12:46
Как допускате, че такъв тарикат би допуснал да се прави на маймуна? Мислите ли, че е толкова прост, и че до сега никой не го е :idea: че се излага по телевизията? Та той е богат, ако беше маймуна, на каквато се прави щеше ли да е такъв, а щеше ли да е в телевизията, политиката? Според мен става дума за някакъв заговор, цели, а не на малоумност. Наивно е да си мислите, че той си е такъв :roll: Същата е историята и с Азис ;)

___Kaka Eli___
08-10-2005, 13:44
Идиот от всякъде :D

Utopia
08-11-2005, 08:19
ae .. toq e absolutna mishka ..
po televiziqta se pravi na mn opasen igrach .. inache e golqm cyrvul, malko kato go pritisnesh i mu se prisira ot strah! :}

08-11-2005, 08:26
Да тоя човек направо кърти мивки с всяко негово изказване...много е смешен,надут,абе самохвалко :? :shock: :shock: :!:

Tedka-Medka
08-11-2005, 09:33
Toq druvnik..dosta chesto
idva v nashiq restorant v Pavlikeni..
mnoo dobre go poznaam sedqla sum na edna masa s nego
mnogo mi e nepriqten i e neveroqtno smotan..
bil golqm kupondjiq..q se chui be..
bojke..bil nahranil naroda..sha dam i az na 5 choveka
po 1 kebapche i po 1 filiq hlqb i she sum
nahranila naroda..

08-11-2005, 10:33
[/b]Тоа е супер зле!Позиор от всякъде...

monka
08-11-2005, 12:20
uaa, tozi e vysmojno nai-gnusniat i protiven 4ovek :x to biva da si typ, ama ba6 pk tolkova..hah, naistina e golqmo zle. a nai-lo6ote e, 4e ima nqkoi momi4enca, koito naistina mu se vryzvat...zardai pari4kite :?adski e jalyk toq...a be da se spasqva, ne mi puka

BG_POWER
08-11-2005, 21:11
Toq ako e spal s poveche ot 10 normalni jeni prez jivota si az otivam na MARS !

праску
08-12-2005, 06:59
Абе всеки го плюе, ама оня си ги плющи. Имам точно 2 комшийки дето са се праснали с него. Иначе тука в Търновско си е пълен смях тоя, никой не го ебава за нищо освен циганетата кат им беше дал кебапчетата и млякото за изборите и ония платените дето ги води в тях ...

Utopia
08-12-2005, 12:14
Абе всеки го плюе, ама оня си ги плющи. Имам точно 2 комшийки дето са се праснали с него. Иначе тука в Търновско си е пълен смях тоя, никой не го ебава за нищо освен циганетата кат им беше дал кебапчетата и млякото за изборите и ония платените дето ги води в тях ...

kwo plushti .. kebapcheta i salati!!