PDA

View Full Version : Neshto bqlo koeto mnogo me trevoji...



08-08-2005, 18:07
Zdraveite!!Molia vi za pomosht.ot mnogo vreme zabelqzvam po belioto si ne6to bqlo i lepkavo.Vseki den.Dali e bqlo te4enie :?: :?: otkrito s maika si ne sym govorila prosto ia popitah bqloto te4enie koga moje da se poqvi.Togava ne se trevojih tolkova.Kajete mi kakvoto znaete molia vi!imam menzis.Blagodarq vi predvaritelno!! :roll: :oops:

LoLiTa_
08-08-2005, 19:57
Еми мисля, че е бяло течение :roll: .То си е нормално да го има :wink:

Sportexz
08-08-2005, 19:59
Еми мисля, че е бяло течение :roll: .То си е нормално да го има :wink:
Нищо не разбирам ама на т'ва
Zdraveite!!Molia vi za pomosht.ot mnogo vreme zabelqzvam po belioto si ne6to bqlo i lepkavo.Vseki den.
не може да му викаш нормално!

Night_Whisper
08-08-2005, 20:18
Znae6 li-az sum 4uvala i dvete hipotezi otnosno bqloto te4enie:
1.4e e normalno da go ima.
2.4e nai-veroqtno e simptom za nqkakva infekciq.
Tui 4e ve4e nz koe e po-vqrno!

08-08-2005, 20:57
mi imenno i az tova se 4udq ot vsqkyde 4uvam razli4ni mneniq:( :( :( :( blagodarq za otgovorite vi :!:

Bimper-ska
08-08-2005, 21:40
Не знам, при тебе какво е, ама и аз си имам бяло течение, но не е болестно нещо. Наложи ми се наскоро да си правя пълно медицинско и съм си здрава напълно(венерически болести, СПИН, хепатит), а си го имам. При мен също е доста обилно, но явно си е така. Щото и на ехограф ме гледаха и си бях добре. Обаче ако се е появило наскоро, може да е признак за някакво възпаление - профилактично се мий с преварена вода с лайка или със преварена вода със сода за хляб. Също знам, че леко розов разтвор на калиев перманганат също е хубав за промивки (ама само външно, ей!). Трябва ти една прашинка на литър вода! Не по-силен, че може да ти щипе. Ако не се е махнало до няколко дена, или поне да е сведено до минимум, ониди на лекар. А понякога се появяват такива течения и от морето - водата е мръсна, или щото ще ти идва. Но ако след промивките не се е махнало, добре ще е да ти направят поне кръвни изследвания.

08-08-2005, 21:51
Mi na more bqh no problema e ,che to e postoqnno!i ne ot skoro.Az imam ne znam to4no kak se kazva ama takova kista na qi4nicite i se lekuvam s hap4eta razni.Pri sledvashtata konsultaciq s lekarkata trqbva da q popitam ama me e strah:(naistina.mersi za otgovorite

Друг Гост
08-10-2005, 12:37
Хич не се чуди. Бягай на доктор. Такива неща по принцип са нормални. Често са предизвикани от разни гъбички, които така или иначе си живечт там. Има обстоятелства, които активират размножаването им (море, вода, тампони по време на мензис). Лекуват се, така че бягай на лекар. Доколкото знам не са опасни, но са неприятни. Няма какво да те е страх от лекаря. В края на краищата той е единствения който може да ти помогне. Не чакай следващия профилактичен преглед ами иди колкото може по скоро. Колкото повече отлагаш толкова по-трудно ще му кажеш. Теста не е кръвен. Ще ти вземат посявка и ще се опитат да ги завъдят (гъбичките) в изкуствена среда. После ги анализират и ти предписват лечение. Кръвен тест може да ти направят ако открият нещо странно.
Имай предвид, че се пренасят по полов път и можеш да ги предадеш на приятеля си.

NoGooD
08-11-2005, 13:13
не знам до колко е вярно това което са ми казали.. но бях чула че бялото течение ако продължавало дълго време било симптом за някакво бъбречно заболяване или инфекция... дано да са сме излъгали де :)