PDA

View Full Version : Little help please...



Headoff
08-08-2005, 19:43
Taia tema moi da ia ima ve4e ma az ne sam razglejdal mn temite.Zna4i problema mi ne e mn seriozen ma prosto tei za savet da popitam.Az sam na 14 i dosega sam niamal nito edna gadje!!!A tva e za6toto se smiatam za grozen i za vsi4ki friendove sam stranen za6toto mn riadko izlizam na van dori do magazina ne iskam da hodia...Pak i vav u4ili6te se sam na raba ma ne ostaam po ni6to.Se sedia pred tva PC i praia ne6to si pak da kaje6 4e sam haker ne sam.Neobicham da se draznia i kamoli da se biq.Opitvam se da si nameria gadje ot PCto koeto e tapo 6toto ko izliza na van 6i mn po lesno...Ma prosto poniakoga mrazia vseki,pak i spored mene pone vav ni6to ne me biva koeto me kara da se 4uvstvam bezpolezen...A mojebi neobi4am da izlizam navan za6toto mn hora mi se drazniat 6tot znaqt 4e az ne se bia i 4e ne bih im napravil ni6to...Pak i ne pu6ia a vsi4kata tazi omraza se sabira i neznam koga 6te izleze.Poniakoga mislia 4e nema smisal da jiveq...No znam 4e tva ne e taka,ve4e sam otek4en po4to ot vsi4ko dori i da haresvam niakoe momi4e ne pravia ni6to za6toto sam AMA NAISTINA MNOOOO SRAMEJLIV.I tva e please prosto me okurajete za6toto ve4e vsi4ko mi e tapo!!!Please help...

kellybundy
08-08-2005, 19:49
oh gorki4kiq...
mi kolkoto pove4e si povtarqh kolko gadno i tupo e si4ko tolko po-kofti 6ti stava
zatva utre kat stane6 prosto si kaji 4e 6e e mn qk den i se postarai da go naprai6 takuv
izlez nqkude razsei se i 6e vidi6 4e ne e tolko stra6no
a tav za bieneto...ne mislq 4e e pri4ina da te ignorirat zaradi tva
a za6to temata ti e v toq razdel???

Headoff
08-08-2005, 20:06
Mi az baia se 4udih de da ia turna i ia turnah tuk mai naistina ne e tva mqstoto blagodaria za podkrepata :D ...Moderatorite ko iskat da ia mahnat ot tuka...I SORRY 4e e tuka...

DeSiTo0o
08-08-2005, 21:54
Мии...и аз имах една съученичка,която по цял ден беше пред компа и нищо друго не я интересуваше.Беше много сдухана от всякъде.Аз и още едно момиче всеки ден ходехме до тях и я викахме навън,но тя почти никога не излизаше.Веднъж така й се молихме да дойде с нас по центъра(казахме й,че спешно ни трябва нейната помощ)и тя най-сетне се съгласи.Там вече я запознахме с всеки познат,с който спирахме да си полафим.Почти всеки ден беше в компанията на много момичета и момчета.И така...незнам кво стана с нея ама тя започна да излиза все по-честичко навън,започна да се държи все по-сводобно и се оправи,вече не е онова сдухано момиче,което беше.
Теб ако не те викат така твойте приятели може ти сам да излизаш навън по-честичко.Просто проблема ти е,че не излизаш с приятели да се забавляваш.Трябва да излизаш,да общуваш с хора и т.н.Така ти ще започнеш да се държиш малко по-свободно и ще ти е по-лесно да свалиш некое момиче.А пък за тези,които те закачат...не знам!Бият ли те,бий се и ти!Все пак няма да им се оставиш да те бият,а пък ти да ги гледаш...Нали?! :roll: Успех!:)

Momchence
08-08-2005, 21:59
И аз не пуша и едва ли мога да набия някой с мойте 60 кила кожа и кокали! Тфа въобще не е критерия относно проблема ти! Трябва малко да пораснеш и да разбереш някой неща за живота и някои истини за момичетата :lol: не е толкоа сложно просто не можеш да изпревариш времето...и аз бях като теб до 8-ми клас накъде всичко ще се оправи от самосебе си просто не се отчайвай и не си давай зор :P

HanoMnaH
08-08-2005, 23:37
хаха и аз бях таи ама не чак толкова зле.Излизах много тая година ма и попаднах на такъв клас;)Пиим,излизаме и ся нз ми е по яко и хич не ме е срам:)Се опраи с времето;)Бъди себе си!