PDA

View Full Version : Iskam da otslabna



Fir3ou7_G1rL
08-08-2005, 23:11
Hora nz dali tazi tema e za tyka no naskoro mns am nadelbelqla i speshnop imam nujda ot otslabvane.Nz no ako nqkoi znae nqkakva dieta za 13 godishno momi4e da kaje mn 6te sam mu blagydarna.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

LoLiTa_
08-08-2005, 23:21
Според мен си малка още да пазиш диети :roll:!! Организмът ти точно сега се нуждае от много витамини..Не се притеснявай, ако сега си напълняла..нормално е в тази възраст :wink: След това ще пораснеш на височина, ще се източиш.Няма смисъл да си травмираш организма с диети още от сега :roll: .Повярвай ми :wink: .Послушай една, която вече си е патила от гладуване и т.н. :wink: .Резлултат няма :!: Ако пък наистина толкова си решила да отслабваш :? ..и си си го наумила съм сигурна, че сега няма да обърнеш внимание на това, което ти пиша :? и все пак ако решиш да "ПАЗИШ ДИЕТИ" :evil: ограничи единствено хляба и сладките неща, което не е никак желателно да правиш, ама ти си знаеш :cry: :!:

Sportexz
08-08-2005, 23:22
Hora nz dali tazi tema e za tyka no naskoro mns am nadelbelqla i speshnop imam nujda ot otslabvane.Nz no ako nqkoi znae nqkakva dieta za 13 godishno momi4e da kaje mn 6te sam mu blagydarna.
Значи ще го кажа кратко и ясно за де не ме разбереш погрешно. Ти си на 13 и ако специалист не ти направи диета не е полезно сама или с помощта на някой "разбирач" да си съставяш такава. Още си малка и най-добре засега наблягай на умерените аеробни натоварвания - бягане, колоездене. Също така може да ходиш на фитнес, но задължително трябва да се консултираш с инструктор.
А все пак за храненето:
- намали сладкото.
- яж пълнозърнест хляб.
- замени олиото със зехтин.
- вечер може да намалиш(но-малко) яденето.
- не пии газирани или разтворими напитки.
- не яж полуфабрикати.
Има още много неща, но това са основните и със сигурност ще ти помогнат.

Kill Zone
08-09-2005, 09:35
ами зависи какво искаш да свалип и кое точно искаш да изгориш.Най-лесният и елементарен начин е с найлони.Сутрин ставаш увиваш си частта където искаш да изгориш мазнините с найлони(има и гумени колани за тази цел продават се по магазините ама каде точно незнам)и започваш да тичаш.От бързото изпотяване обаче ще ти прилошее и след това трябва да си контролираш глада.Има и хапчета FATburner i L-Carnatine но взимайки ги тях трябва или да правиш много осърно опражнения или да ходиш на фитнес.

___Kaka Eli___
08-09-2005, 10:33
Освен че не трябва да ядеш сладко,тестени изделия,солено,и трябва да правиш упражнения.
Хващаш си маратонките,и бягаш в парка,или на близката улица.

no0k1e
08-09-2005, 17:50
повече движение,дебелани :lol:

Sapphir
08-09-2005, 17:55
разделно хранене е доста резултатно .. и недей яш вечер..

Sportexz
08-09-2005, 18:02
разделно хранене е доста резултатно .. и недей яш вечер..
Разделното хранене първо не е за човек на 13 и второ има доста спорове около това до колко е ефективно то. И стига глупости как така да не яде вечер - да умре от глад ли. Не давайте съвети, когато нямате знания в дадена област.



Най-лесният и елементарен начин е с найлони
Т'ва е пълна глупост.

L-Carnatine
L-Carnitine е правилно.


осърно опражнения
И освен, че и по темата си много бос си и неграмотен.

FlowerinesS
08-09-2005, 20:17
офф..не знам дали съм само аз.., но вече ми се струва , че такива теми са излишни..
смятам , че почти всички знаят коя храна е полезна и коя не е.И аз съм на 13 , но до сега съм спазвала милиони диети ,а спазването на лунната диета ми стана традиция..и то не ги спазвам тея диети , защото имам нужда , а защото ми е приятно чувството , че се храня здравословно.Обичам да спортувам много :D
ходила съм на сякви степ аеробики , тае-бо , боди атак , денс ту ..кво беше..фитнеси ... и много се дразня на хора , които като чуят че съм отишла на нещо такова и ми казват:"абе кво се мъчиш да не си дебела" и т.н. и аз като се опитам да им обясня ,че не е нужно да си дебел ,за да ходиш на такива нещеца и те пустите му мързели едва ли не им падам в очите!е като вземат да ми говорят така ...само защото те по цял ден киснат в едно кафе или на някоя градинка и направо http://smilies.sofrayt.com/aiw/spiteful.gifhttp://smilies.sofrayt.com/aiw/spiteful.gif Прас!
патоци :lol: :lol: :lol:
а другото , което ме е притеснявало е , че мога да си разваля стомаха ,заради това не гладувам (освен лунната диета) :D

Sportexz
08-09-2005, 20:27
офф..не знам дали съм само аз.., но вече ми се струва , че такива теми са излишни..
смятам , че почти всички знаят коя храна е полезна и коя не е.И аз съм на 13 , но до сега съм спазвала милиони диети ,а спазването на лунната диета ми стана традиция..и то не ги спазвам тея диети , защото имам нужда , а защото ми е приятно чувството , че се храня здравословно.Обичам да спортувам много :D
ходила съм на сякви степ аеробики , тае-бо , боди атак , денс ту ..кво беше..фитнеси ... и много се дразня на хора , които като чуят че съм отишла на нещо такова и ми казват:"абе кво се мъчиш да не си дебела" и т.н. и аз като се опитам да им обясня ,че не е нужно да си дебел ,за да ходиш на такива нещеца и те пустите му мързели едва ли не им падам в очите!е като вземат да ми говорят така ...само защото те по цял ден киснат в едно кафе или на някоя градинка и направо http://smilies.sofrayt.com/aiw/spiteful.gifhttp://smilies.sofrayt.com/aiw/spiteful.gif Прас!
патоци :lol: :lol: :lol:
а другото , което ме е притеснявало е , че мога да си разваля стомаха ,заради това не гладувам (освен лунната диета) :D
Темите хич не са излишни. А и малко хора знаят кои са полезните храни, въпреки че полезна храна за едни е вредна за други и е трудно да обобщаваме.
И това, че ти нямаш проблеми с килограмите не означава, че всички са така. Също трябва да се разбере, че диета не означава гладуване( което личи от твоя пост), а режим на хранене.
А и само със спортуване( каквото и да е бъде) не се слалят килограми. Винаги трябва промяна в хранителния режим.

Ми6и
08-09-2005, 21:18
офф..не знам дали съм само аз.., но вече ми се струва , че такива теми са излишни..
смятам , че почти всички знаят коя храна е полезна и коя не е.И аз съм на 13 , но до сега съм спазвала милиони диети ,а спазването на лунната диета ми стана традиция..и то не ги спазвам тея диети , защото имам нужда , а защото ми е приятно чувството , че се храня здравословно.Обичам да спортувам много :D
ходила съм на сякви степ аеробики , тае-бо , боди атак , денс ту ..кво беше..фитнеси ... и много се дразня на хора , които като чуят че съм отишла на нещо такова и ми казват:"абе кво се мъчиш да не си дебела" и т.н. и аз като се опитам да им обясня ,че не е нужно да си дебел ,за да ходиш на такива нещеца и те пустите му мързели едва ли не им падам в очите!е като вземат да ми говорят така ...само защото те по цял ден киснат в едно кафе или на някоя градинка и направо http://smilies.sofrayt.com/aiw/spiteful.gifhttp://smilies.sofrayt.com/aiw/spiteful.gif Прас!
патоци :lol: :lol: :lol:
а другото , което ме е притеснявало е , че мога да си разваля стомаха ,заради това не гладувам (освен лунната диета) :D

Аз си мисля, че точно твоя пост показва, че тези теми въобще не са излишни. Знаеш ли колко много хора не знаят как да се хранят. До скоро и аз не знаех(поради което имах излишни 5 килограма), но доста работи научих и сега се храня по-правилно. И въпреки това не парадирам че знам всичко мисля че има още много да уча .....И знаеш ли кое е най-смешното в поста ти? Казваш че си спазвала милиони диети и даже лунната ти е станала традиция(и на всичкото отгоре си мислиш че го правиш, защото е здравословно, но явно имаш много грешен подход), а после го отричаш с последното си изречение: а другото , което ме е притеснявало е , че мога да си разваля стомаха ,заради това не гладувам (освен лунната диета).

FlowerinesS
08-09-2005, 21:24
еми явно съдя по себе си , сигурно са много малко хората , които не знаят , че щоколадът не е от полезните храни.или пък чипсът.тези неща са елементарни.ами за лунната диета-1 ден в седмицата не мисля , че нещо ще ми стане , пък и ..уфф..не знам и аз вече кво да ви кажа.
Еми аз си се чувствам добре така.и тези хора , които не знаят е добре да посетят някое сайтче за здравословно хранене и д а потърсят каквото ги интересува :wink:

Mi6i
08-10-2005, 08:50
Еми да ти кажа много хора знаят, че чипса не е полезен, но много хора продължават да го ядат, нали? А за шоколада, ако е натурален той даже е полезен. А знаеш ли колко много сайтове и форуми има и хората се объркават някой път от дадената информация, ето например Kill Zone каза една голяма глупост(тва за найлоните). Все още много хора смятат, че като се увиват с найлони и пазаят безумни диети ще отслабнат. А ако в краен случай отслабнат те скоро си връщат килограмите даже и качват още отгоре.

Ubiets_Na_Lubov
08-10-2005, 08:59
Ae hora bqganeto nee 4ak tolkoz polezno..da vi kaja . Kat bqga6 nai ve4e gori6 myskylia ne slanini ..:)Nai hybavo e da varvi6 pove4ko i da se ograni4ava6 ot mazno,sladko ili testeno. 8)

08-10-2005, 22:52
FlowerinesS moje li da mi pratish tazi lunna dieta na mail-a?
azzzzzz@abv.bg
shte chakam

DaVId b3CkHAm
08-11-2005, 11:06
qm po cql den mc donalds, kfc, pici tup4a se samo s bokluci, kato otioda pri baba mi qm qm i qm! NO ne moga da nadebeleq :| vikam da zapo4wam proteini????

DeaD_AngeL
08-11-2005, 11:10
qm po cql den mc donalds, kfc, pici tup4a se samo s bokluci, kato otioda pri baba mi qm qm i qm! NO ne moga da nadebeleq :| vikam da zapo4wam proteini????

nedei:)budi sebe si nqma zna4enie kolko si debel ili slab a kakuv si kato 4ovek ;)

Sportexz
08-11-2005, 11:13
qm po cql den mc donalds, kfc, pici tup4a se samo s bokluci, kato otioda pri baba mi qm qm i qm! NO ne moga da nadebeleq :| vikam da zapo4wam proteini????

nedei:)budi sebe si nqma zna4enie kolko si debel ili slab a kakuv si kato 4ovek ;)

Ебати тъпотийте../ бъди себе си.
Това, че пие портеини да не би да го промени!?
Абе к'ви са тея глупости.

DaVId b3CkHAm
08-11-2005, 11:14
mersi [] ma ako iskam da stawam model trea da nadebeleq, ama neska dokato se gledah v ogledaloto vidqh 4e nqmam lo6a figura, ne sum slab, koeto mn me porazi za6toto pomnneh edno momi4e tq nali nenormalno psihi4esko sustoqnie si misli 4e e mn debela i e sprqla da qde i sega e suuuuuuuuuuuuuuper slaba, kato kle4ka e i si pomislih 4e i az 6te stana kato neq :|

DeaD_AngeL
08-11-2005, 11:17
mersi [] ma ako iskam da stawam model trea da nadebeleq, ama neska dokato se gledah v ogledaloto vidqh 4e nqmam lo6a figura, ne sum slab, koeto mn me porazi za6toto pomnneh edno momi4e tq nali nenormalno psihi4esko sustoqnie si misli 4e e mn debela i e sprqla da qde i sega e suuuuuuuuuuuuuuper slaba, kato kle4ka e i si pomislih 4e i az 6te stana kato neq :|

e kato neq ne moje6 da stane6...to neinoto si e bolest..spored men vseki trqbva da se priema takuv kakuvto e:)nikoi ne e prekaleno lo6 :)

DaVId b3CkHAm
08-11-2005, 11:35
no tfa e qsno no problema e drugite da te hareswat - vsqko momi4e si ima ideal za muj - za koi princ iska da se ojeni i v predstavite im e nqkuf zdrav s pari i t.n. e az kat ne sum iskam da stana :wink:

DeaD_AngeL
08-11-2005, 12:01
no tfa e qsno no problema e drugite da te hareswat - vsqko momi4e si ima ideal za muj - za koi princ iska da se ojeni i v predstavite im e nqkuf zdrav s pari i t.n. e az kat ne sum iskam da stana :wink:
E az ne sum ot momi4etata koito si imat ideal i za men ne e nai-vajen vun6niq vid :)

Soul^Fly^F
08-12-2005, 21:57
Mai sa otklonihte malko ot temata, no kakto i da e...az da si kaja.1vo na malkata:a i predvaritelno sorry za tona, ma nqkoi trqa ti nalee mozyk v malkata glavica.TI SI LUDA E!KAK 6I PO4VA6 DIETA, A I SI NA 13 VSE PAK.MINALA SYM PO TVOQ PYT I SQ...ANOREKSIQ BRAT4E(ai da mi e 4estito)To taka sa po4va-dieti, nqkvi kompleksi i razni takia gadorii.Nau4i sa da sa haresva6 takava, kakvato si e...nqa nujda da se li6ava6 ili da sa li6ava6 ot razni raoti.A i +tva ti sq rastej i kvoto i da ti govorq ti prosto 6te pro4ete6 tva(pak kazvam, 4e i az bqh taka).Az sq sym 170 i sym edva 40kila!Tva krasivo li e?!?!Rano ili kysno se stiga do anoreksiq.NE SI Q PRI4INQVAI!...do predi mesec-dva 6tqh da umra, no sled mnogo usiliq zapo4nah da se stabiliziram.Bqh 37 sq sym 40, no vse o6teima v men taq omraza kym hranata i pognusa.Of, tva e!....NO COMMENT!

DeSiTo0o
08-13-2005, 23:15
Ami...sportuvai pove4ko!Tova pomaga. :lol: A ima i dieti ama ne ti gi preporu4vam mn...

08-15-2005, 18:55
naistina ti e rano za dieta, iz4akai da stane6 na 15-16 puk togava pazi, makar 4e sa mnogo opasni tezi dieti.. trqbva da vnimava6. sega kato iska6 da otslabne6 moje6 prosto malko da se ograni4ava6, qj 4esto i po malko, izbqgvai hlqba i sladkoto, i sportuvai. tova smqtam 4e 6te ti pomogne.

xixixaxoxoxoxoxo
05-29-2007, 19:11
emi..mila i az sam na 13 godini i az nadebelqh mnogo....i az trqbva da svalqm za6toto treniram i treniora mi se kara za kiogramite.dietata ne se opredelq ot godinite taka mislq az ako ima6 volq 6te otslabne6 na men mi lipstva i to4no tam e problema ;) oba4e vednaj imah nqkvo jelanie za dieta i svalih 3 kiograma za 4 dni posle ne gi ka4ih koeto be6e nai hubavoto...abe nz ama i az se vklu4vam kam tvoq vapross za6toto otgovor nqmam kak da otslabna?kajete dieta za 13 godi6no momi4ee.... :((((