PDA

View Full Version : Какво да правим ако ни бият родителите



Linkin_MaHuAk
08-09-2005, 08:34
какво да правя ако родителите ми ме бият... искат да връщам пари които са ми дали а няма от каде да ги взема. Страх ме е да се пребирам ! По-точно баща ми ме бие а майка ми нищо не прави. Помогнете какво да правя!

П.С Става въпрос за момиче но него го е срам да пише затова пиша от нейно име !
П.П.С бият я мн сериозно (разбити носове синини...)

Kill Zone
08-09-2005, 08:42
какво да правя ако родителите ми ме бият... искат да връщам пари които са ми дали а няма от каде да ги взема. Страх ме е да се пребирам ! По-точно баща ми ме бие а майка ми нищо не прави. Помогнете какво да правя!

П.С Става въпрос за момиче но него го е срам да пише затова пиша от нейно име !
П.П.С бият я мн сериозно (разбити носове синини...)

Ами има няколко варината...или ми дай адреса или начин да се свържа с момичето за да и дам точен съвет и едни други неща или да си зивади медицинско и да подаде жалба за тормоз.Това трябва да го някой познат който е пълнолетен.Така обаче има риск да отнемат родителските права и ще и се наложи да живее при роднини.Вариантите са много но ми трябват малко повече конкретизации за да мога да ти кажа какво точно може да се направи.Участвам в БЧК и в социацията за защита на детксите права.Трябват ми повече нещза за да знам кое точно би и помогнало в този случай.Ако иска може да ми пише на picasso@gbg.bg или на ЛС

Linkin_MaHuAk
08-09-2005, 08:59
ами тя мн се притеснява да не я закарат в някав приют иначе кажи горе долу какво ти трябва да знаеш тя още не знае че съм питал за това .

Kill Zone
08-09-2005, 09:03
ами тя мн се притеснява да не я закарат в някав приют иначе кажи горе долу какво ти трябва да знаеш тя още не знае че съм питал за това .

В приют няма да я закарат.Ще наложат глоба и ще предупредят родителите.Следващото е отнемане на родителски права.Но всичко това става малко бавничко.Не е толквоа усавършенствана системата.Ако бащата нанесе тежък побой е възможно и в затвора да го бутнат за извесно време.По този начин я кара да проституира.

Ами трябват ми наще като дали е алкохолик,майката каква и подобни...

Linkin_MaHuAk
08-09-2005, 09:36
ам тя супер мн се притеснява и я е страх мн ся чака да дойде вечерта да се прибере у тях да види какво ще стане и каза че ще говорим утре сигурно ...но ти все пак можеш да ми кажеш какви са възможните изходи от ситуацията! между другото тя тая нощ я е прекарала навън, защото я е страх да се прибере че баща и ще си иска парите (става вапрос за 15лв)
не ми даде никакво инфо почти знам само че баща и пие с мярка международен шофьор е ...за майка и не знам мн знам че живеят от приходите на бащата само това знам но бих искал да кажеш какви са изходите от подобна ситуация

mis_marry_jane_13
08-10-2005, 12:11
ami kak taka da q bie ba6ta i.tozi 4ovek normalen li e.kak taka 6te bie momi4e tova momi4e sled vreme 6te iska da ima dete.kolko pari ima da vru6ta tova momi4e na tqhnite ako iska pari trqbav da zapo4ne rabota nqkude po drug na4in ne moje da nameri pari. i da zeme da kaje na maika si da q za6titi i ako tq ne moje da se oburne kum policiqta
uspeh

Kill Zone
08-12-2005, 07:33
ami kak taka da q bie ba6ta i.tozi 4ovek normalen li e.kak taka 6te bie momi4e tova momi4e sled vreme 6te iska da ima dete.kolko pari ima da vru6ta tova momi4e na tqhnite ako iska pari trqbav da zapo4ne rabota nqkude po drug na4in ne moje da nameri pari. i da zeme da kaje na maika si da q za6titi i ako tq ne moje da se oburne kum policiqta
uspeh

Ами явно не си се занимавала с психология.При такива случаи е бая трудно да се превъзмогне това нещо и що за малумие е ЖЕНА да се изпълчва срещу мъж.Знаеш ли колко малко са жените способни да наранят мъж във физическа гледна точка?ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО.

Ако може и пиши на пощата,че тука рядко проверявам темите и забравям.Ще ти напиша всичко което искаш да знаеш за случея.

hateface
08-12-2005, 10:33
какво да правя ако родителите ми ме бият... искат да връщам пари които са ми дали а няма от каде да ги взема. Страх ме е да се пребирам ! По-точно баща ми ме бие а майка ми нищо не прави. Помогнете какво да правя!

П.С Става въпрос за момиче но него го е срам да пише затова пиша от нейно име !
П.П.С бият я мн сериозно (разбити носове синини...)
Еми прав е бащата. Възпитание само с бой се постига. Тия днешните 14-15 годишни пикли се мислят за на по 25! Първо да се научи да печели пари, чак тогава да ги харчи. Евала на бащата.

LiNkiN4eTo
08-12-2005, 10:48
според мен трябва да се обърне към някоя институция :roll:

S_L_A_D_U_R_K_A
08-12-2005, 11:44
Ох милата много е лошо това. Ми чесно казано незнам какво трябва да направи, но според мен трябва да се обърне към някоя по-горна истанция.

Black Girl
08-12-2005, 19:14
Ох милата много е лошо това. Ми чесно казано незнам какво трябва да направи, но според мен трябва да се обърне към някоя по-горна истанция. I az nezmam kakvo da napravi6

Kill Zone
08-13-2005, 09:10
какво да правя ако родителите ми ме бият... искат да връщам пари които са ми дали а няма от каде да ги взема. Страх ме е да се пребирам ! По-точно баща ми ме бие а майка ми нищо не прави. Помогнете какво да правя!

П.С Става въпрос за момиче но него го е срам да пише затова пиша от нейно име !
П.П.С бият я мн сериозно (разбити носове синини...)
Еми прав е бащата. Възпитание само с бой се постига. Тия днешните 14-15 годишни пикли се мислят за на по 25! Първо да се научи да печели пари, чак тогава да ги харчи. Евала на бащата.

Аха евала...ами тогава ти келешче таквоа що от 10 годишен ен си започнал да бачкаш а?Нали първо трябва даи си изкараш преди да харичш.Ами даой тогава родителите да спрат на всички деца джобните...ох кеф.Такива като тебе са толкова задръстни.

От флодери тоя форум няма утървия...ами като незнаете какво да кажете не пишете бе.Колкото да има постове..."ох миличката,ама незнам какво да ти кажа"...

LoVe_RuSlAn
06-09-2006, 16:57
ее да го бие и тя майтапя се разбирасе еми какво да кажа да отиде да живее при баба си или дядо си да се махне за да не я бият или да говори с баща си

bruk
06-18-2006, 09:24
Жалба!!!!!!!!!!!!!!!!!! ](*,) ](*,) ](*,)

I_love_dead_people
06-18-2006, 10:55
Да им даде да прочетат закона за закрила на детето!

HandOfBlood
06-18-2006, 12:59
да да да, пишете година след като е пусната темата...

niki7o
06-18-2006, 13:10
potursi si pravata

TwoSmokingBarrels
09-24-2009, 09:40
да да да, пишете година след като е пусната темата...
:lol: :lol: :lol: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

LuxurySk0B
09-24-2009, 13:01
хахаха къртил я :lol: то тва не е за оплакване тва е за сеир.
Аз съм покровител на Темида и любител на сеира :D

elito0o0o0
09-24-2009, 16:38
Подава жалба в полицията.. завежда дело и т.н. .. друг начин не виждам :( :?

elito0o0o0
09-24-2009, 16:42
какво да правя ако родителите ми ме бият... искат да връщам пари които са ми дали а няма от каде да ги взема. Страх ме е да се пребирам ! По-точно баща ми ме бие а майка ми нищо не прави. Помогнете какво да правя!

П.С Става въпрос за момиче но него го е срам да пише затова пиша от нейно име !
П.П.С бият я мн сериозно (разбити носове синини...)
Еми прав е бащата. Възпитание само с бой се постига. Тия днешните 14-15 годишни пикли се мислят за на по 25! Първо да се научи да печели пари, чак тогава да ги харчи. Евала на бащата.

Мамале мамале.. по-тъп човек в този форум няма.. ми ти на колко си бе урод такъв? на 10 ,11? а! Дееба педалчето ти малко .. Как един голям и силен мъж ще бие дъщеря си ,която съм сигурна ,че е 1 торба кокали.. Знаеш ли какъв психически и физически тормоз е това? Да та знам в тъпака! :? :? Айде като си толкова бегай да те пребие баща ти ,че скоро не го е правил ;) :x

adizitk1
09-24-2009, 18:17
темата е от 2005 година :razz: :razz: :razz:

remix1912
09-26-2009, 10:18
Вие тъпи ли сте.Детето е станло на 18 сигурно вече темата е от преди 4 години.Какво пишете и давате акъли още

Goebbels
09-26-2009, 10:23
Детото може и деца да има вече. Да ви еба в археолозите.

YourStar
09-26-2009, 13:38
Обръща се към органите на Закрила на детето! /темата е от 2005 :D ,но искам да бъда полезна...нищо,че вече може да са я пречукал яко :o /