PDA

View Full Version : TEMA ZA RAP



pLaMa4eTo
08-09-2005, 12:41
Emi napraviha se temi za metal,punk...vse pak mislq 4e v tozi forum ima i horica koito obi4at i slu6at rap4e...taka 4e i az kato ostanalite predlagam v tazi tema da si govorim za vsi4ko svarzano s hip-hop kulturata i nai-ve4e za tozi element-rap...-MC-ta i dara bara...
:arrow: kato za na4alo kvo 6te kajete za Wosh MC?

___Kaka Eli___
08-09-2005, 14:19
Честно казано не съм го чувала :oops: :oops: :oops:
хайде за Nelly :D

stereophonix
08-09-2005, 14:41
wahahahahh vikam da zapo4nem s 2pac a ;p

Go6o_ot_Po4ivka
08-09-2005, 15:34
Az sum Go6o ot Po4ivka mnogo boi sum ql... az sum rapur i sum bql :!: :lol:

LiNkiN4eTo
08-09-2005, 15:40
ай стига ся сте се лигавили , да почнем от този , нее от онзи .....
за Nelly мога да кажа че ми е адаш :lol: освен това е един от малкото , чийто всички песни ме кефят ...
2PAC :arrow: кво да кажа , не съм му голяма фенка , но той си е легенда и не мога да кажа лошо за него! Кво мислите за смърта му , дали е мъртъв всъщност :?:

2PAC_
08-09-2005, 16:39
bah maa mu razkriha me :shock:

Jamalska
08-09-2005, 21:19
Ами Нели не слушам
ТуПак само Респект...
А на Уош му се кефя супер много...я който има негови песни и снимки да дава...искам нещица,които нямам...
Аз казвам какво мислите за Хардкор рапа

LiNkiN4eTo
08-09-2005, 21:41
дай пример за хардкор рап :roll:

santRi
08-10-2005, 05:23
2pac only ResPecT. Za men tova e nai - dobriq rapyr pone do sega. Ima neveroqtno smisleni tekstove i vsqka edna negova pesen e izpulnena s adski silni chuvstva.

stereophonix
08-10-2005, 14:18
2pac e religiq!

Jamalska
08-10-2005, 21:06
дай пример за хардкор рап :roll:
Horata na izgrewa,Ragga One,MD Beddah,Kaskata,xoHDa...

Napu6en-Buhal
08-11-2005, 07:39
IskAM dA Vi kAJa NeshTo sVrZnaO s Bg RaP-a - OG`s & DRebeN-G - EdIn nA edIN MiLIoN... ToVa e UniKaLNa KoMPiLaCiq sUZdadEnA sAMo oT MLaDI taLanTi, KOitO NAisTiNa oBichAT taZI MuzIKa i Ne sA PRostO nqKaKVi MedIIni KLoUNi kaTO UStaTa, sPEnS, RuMuNEcA i EncHO i T.n. ... tOvA e BuLGaRSKiq HiP hOp - OG`s & DRebeN-G - EdIn nA edIN MiLIoN !!!

LiNkiN4eTo
08-11-2005, 08:39
IskAM dA Vi kAJa NeshTo sVrZnaO s Bg RaP-a - OG`s & DRebeN-G - EdIn nA edIN MiLIoN... ToVa e UniKaLNa KoMPiLaCiq sUZdadEnA sAMo oT MLaDI taLanTi, KOitO NAisTiNa oBichAT taZI MuzIKa i Ne sA PRostO nqKaKVi MedIIni KLoUNi kaTO UStaTa, sPEnS, RuMuNEcA i EncHO i T.n. ... tOvA e BuLGaRSKiq HiP hOp - OG`s & DRebeN-G - EdIn nA edIN MiLIoN !!!

ми не съм съгласна :lol: може Румънеца и Енчев и Устата да са смешници ( те даже не са рап )
но за Спенс , Слим , Димна
Завеса и т.н. - Снайпер Рекърдс не съм съгласна защото също имат супер песни , може повече да не са кой знае колко смислени , но има и обратното ....
и все пак кефят ...
тва е ... западната и источната част...

Napu6en-Buhal
08-11-2005, 08:42
dAm... OshTE pO SMisLEnO e PRedaVanEtO nA sPEns pO BTV... :roll:

LiNkiN4eTo
08-11-2005, 08:54
dAm... OshTE pO SMisLEnO e PRedaVanEtO nA sPEns pO BTV... :roll:
хахаха
това че ходи предаване за българска музика , какво му преди да прави хубави песни :?:

Napu6en-Buhal
08-11-2005, 10:54
1. aKO naRichaSH IvANa I azIS BuLgaRSka MuzIKa... :roll:
2. nE stAVa VupRos ZA PEsNiTE Mu a zA sAMiQ NeGo. moJE nqkOGa dA e PraviL HubaVi PesNI nO ToGaVA NE BeshE LI TochNO tOI tOzI koiTO PRaVEshE vSIchKO sAmo zARadI HiP-hOp-a i Ne gO INtEResUvaHA PaRiTe... :lol: mAI zAPOChnaHA dA Go iNTeREsUvaT poVechE oT RaPa a ?

08-11-2005, 12:31
хХАХАХАХА
Ся като бях във Варна, ОГИ ДОГ ми беше комшия! Баси якото!

LiNkiN4eTo
08-11-2005, 18:42
1. aKO naRichaSH IvANa I azIS BuLgaRSka MuzIKa... :roll:
2. nE stAVa VupRos ZA PEsNiTE Mu a zA sAMiQ NeGo. moJE nqkOGa dA e PraviL HubaVi PesNI nO ToGaVA NE BeshE LI TochNO tOI tOzI koiTO PRaVEshE vSIchKO sAmo zARadI HiP-hOp-a i Ne gO INtEResUvaHA PaRiTe... :lol: mAI zAPOChnaHA dA Go iNTeREsUvaT poVechE oT RaPa a ?

вече говорихме за това ....
не е ли западния хип-хоп ... нищо не е :wink:

DaVId b3CkHAm
08-11-2005, 18:52
Lil Bow Wow!!!!

Headoff
08-11-2005, 20:13
EMINEM,DMX,50 CENT i D12 te sa THE BEST OF THE BEST!!! :lol:

Jamalska
08-11-2005, 21:37
Ох пак стана скандал и в тая тема...Честно казано Оги Дог си е пич и по този повод кат тръгнете да се карате/караме пак ще кажа "мълчи`е!"

Napu6en-Buhal
08-12-2005, 09:09
1. aKO naRichaSH IvANa I azIS BuLgaRSka MuzIKa... :roll:
2. nE stAVa VupRos ZA PEsNiTE Mu a zA sAMiQ NeGo. moJE nqkOGa dA e PraviL HubaVi PesNI nO ToGaVA NE BeshE LI TochNO tOI tOzI koiTO PRaVEshE vSIchKO sAmo zARadI HiP-hOp-a i Ne gO INtEResUvaHA PaRiTe... :lol: mAI zAPOChnaHA dA Go iNTeREsUvaT poVechE oT RaPa a ?

вече говорихме за това ....
не е ли западния хип-хоп ... нищо не е :wink:

BurZO ShVaSTaSh... sOfiIsKI raP mI ZvuChi kaTO KitaIsKI meTuL

LiNkiN4eTo
08-12-2005, 09:53
1. aKO naRichaSH IvANa I azIS BuLgaRSka MuzIKa... :roll:
2. nE stAVa VupRos ZA PEsNiTE Mu a zA sAMiQ NeGo. moJE nqkOGa dA e PraviL HubaVi PesNI nO ToGaVA NE BeshE LI TochNO tOI tOzI koiTO PRaVEshE vSIchKO sAmo zARadI HiP-hOp-a i Ne gO INtEResUvaHA PaRiTe... :lol: mAI zAPOChnaHA dA Go iNTeREsUvaT poVechE oT RaPa a ?

вече говорихме за това ....
не е ли западния хип-хоп ... нищо не е :wink:

BurZO ShVaSTaSh... sOfiIsKI raP mI ZvuChi kaTO KitaIsKI meTuL

хахаххах
ее ся не ме карай и тука да почвам с речта си :wink: че китайски метъл слушал ли си , да ти пусна ако искаш :lol:

Napu6en-Buhal
08-12-2005, 10:06
Eee ChAkAI fE nIE oshTE nE sE pozNavaME TI shTE MI PusKaSh... :oops: :lol:

LiNkiN4eTo
08-13-2005, 09:01
Eee ChAkAI fE nIE oshTE nE sE pozNavaME TI shTE MI PusKaSh... :oops: :lol:
хахахаха
еми...както искаш...
аре е що западна тая тема , тя авторката не пише.....

Napu6en-Buhal
08-13-2005, 09:45
tO mAI NiKOI NE PIshE osVEn naS Ama MEn Tva nE mE BUrKa :D VaJnoTO e cHE EaST SidE ruLZZzZzZ :twisted:

LiNkiN4eTo
08-13-2005, 17:20
tO mAI NiKOI NE PIshE osVEn naS Ama MEn Tva nE mE BUrKa :D VaJnoTO e cHE EaST SidE ruLZZzZzZ :twisted:
ама ако беше от София нямаше да говориш така :lol:

Napu6en-Buhal
08-13-2005, 18:02
MnOO qsNO. aKO BQh oT sOFiq sHTQh dA SUM nqkVo NadUtO ShoPChe... sEGa kaTo sE zAMisLQm sUM goLQm KUsMetLIq dE :wink: BLaGOdaRQ Ti GosPOdI CHE NE sE rODiH v NaI GoLQmoTO sELo nA SVeTa :lol:

Sapphir
08-13-2005, 19:36
Nas e kazal: " who`s the best? PAC , NAS and BIG!
men lichno nai me kefi PAC.. imam strashno mnogo pesni imam i brat lud po PAC kvo poeche ;)

Jamalska
08-13-2005, 19:42
Дали в тоя форум ще има някой дет да ме разбере за музиката...
Пламъче къде сииии????? :lol: :lol: :lol: :lol:

поздравче DJ Darkstep-Homelands Undaground Mixtape side A (наай-добрия сбор от бг ъндаграунд от мазетата из страната :lol: :lol: )

Twista
08-14-2005, 15:44
Първият стил, по който сериозно се забалих, беше хип-хопа. Това стана през 2000 година. От тогава се кефех на много и различни изпълнители, но с времето останаха само Onyx, LL Cool J и Notorious B.I.G.
А 2РАС си е наистина легенда.

kellybundy
08-14-2005, 20:49
Az sum Go6o ot Po4ivka mnogo boi sum ql... az sum rapur i sum bql :!: :lol:

az pa sum ti nai-golqmata fenka :lol: :lol: :lol:

Mr. Joint
08-15-2005, 01:17
Дали в тоя форум ще има някой дет да ме разбере за музиката...
Пламъче къде сииии????? :lol: :lol: :lol: :lol:

поздравче DJ Darkstep-Homelands Undaground Mixtape side A (наай-добрия сбор от бг ъндаграунд от мазетата из страната :lol: :lol: )

Има има. Ей R&B фена, чувал ли си за имена като Public Enemy, Cypress Hill, Eric B. & Rakim, Onyx, Kurupt, Daz, Mobb Deep, Funkdoobiest, Hollow Tip, Yukmouth, M.O.P, Afu Ra, NWA, Big L (RIP), KRS-One, Jeru The Damaja, House of Pain, Das EFX, Akinyele, Mos Def, Mad Skillz, Wu-Tang Clan. Чуй поне една песен на тях, ама като чуеш съм сигурен, че няма да ти хареса, а ако не ти хареса, значи нема смисъл да слушал тоя стил. Щото не всичко е пари, коли и жени. Ама вие кога ли ша спрете да гледате тъпото, комерсиялно MTV и да слушате поп певици като 50 Cent. Май никога...

HouseMania
08-15-2005, 08:26
DRS, Spens, O.C.G. тфа от БГ-то :) въпреки, че замряха доста за Шамара, Лошите и ония другите там просто не ми се говори иначе се кефя яко на ONYX, The Roots, Kottonmouth Kings, Dj Tomekk, DMX, Meth&Red, ODB и някои от рага клона :lol: :lol:

Napu6en-Buhal
08-15-2005, 08:37
Дали в тоя форум ще има някой дет да ме разбере за музиката...
Пламъче къде сииии????? :lol: :lol: :lol: :lol:

поздравче DJ Darkstep-Homelands Undaground Mixtape side A (наай-добрия сбор от бг ъндаграунд от мазетата из страната :lol: :lol: )

Има има. Ей R&B фена, чувал ли си за имена като Public Enemy, Cypress Hill, Eric B. & Rakim, Onyx, Kurupt, Daz, Mobb Deep, Funkdoobiest, Hollow Tip, Yukmouth, M.O.P, Afu Ra, NWA, Big L (RIP), KRS-One, Jeru The Damaja, House of Pain, Das EFX, Akinyele, Mos Def, Mad Skillz, Wu-Tang Clan. Чуй поне една песен на тях, ама като чуеш съм сигурен, че няма да ти хареса, а ако не ти хареса, значи нема смисъл да слушал тоя стил. Щото не всичко е пари, коли и жени. Ама вие кога ли ша спрете да гледате тъпото, комерсиялно MTV и да слушате поп певици като 50 Cent. Май никога...

Ti gLupaV LI sI ? :shock: nA kaKUv eZIk dA Ti kAjA cHE aZ SLushAM RnB ? sORRy BraTO aMA TEa TvoITe i TEa moITe nqmaT NisHTO ObsHTO tAka che sLEdvasHTIq pUT katO TruGNeSH dA sE dEmoNstRiraSH ZNaNIq sE zaMisLI maLKO pRedI ToVa oK ?

kellybundy
08-15-2005, 20:13
Дали в тоя форум ще има някой дет да ме разбере за музиката...
Пламъче къде сииии????? :lol: :lol: :lol: :lol:

поздравче DJ Darkstep-Homelands Undaground Mixtape side A (наай-добрия сбор от бг ъндаграунд от мазетата из страната :lol: :lol: )

Има има. Ей R&B фена, чувал ли си за имена като Public Enemy, Cypress Hill, Eric B. & Rakim, Onyx, Kurupt, Daz, Mobb Deep, Funkdoobiest, Hollow Tip, Yukmouth, M.O.P, Afu Ra, NWA, Big L (RIP), KRS-One, Jeru The Damaja, House of Pain, Das EFX, Akinyele, Mos Def, Mad Skillz, Wu-Tang Clan. Чуй поне една песен на тях, ама като чуеш съм сигурен, че няма да ти хареса, а ако не ти хареса, значи нема смисъл да слушал тоя стил. Щото не всичко е пари, коли и жени. Ама вие кога ли ша спрете да гледате тъпото, комерсиялно MTV и да слушате поп певици като 50 Cent. Май никога...

emi az puk moga da ti kaja 4e slu6am kakto komersialen rap(napr 50 cent kakto ti spomena), taka i nqkoi ot ne6tata koito si izbroil
ednoto ne izkliu4va drugoto!

Jamalska
08-15-2005, 20:49
Мда може би защото и някои от изброените от него имена вече са станали доста популярни макар и да се правят качествено.Апф еМТиВи съкс
Иначе Mr.Joint еваларез.
Напушен-Бухал,на тебе просто си отказвам да ти говоря ти си знаеш :wink: Ай Пийз :lol:

pLaMa4eTo
08-26-2005, 20:09
Ei ma be!!! bqh na morence za tfa ne pi6eh i zarqzah temata...po vaprosa-temata q pusnah za da si obsajdame izpalniteli i sabitiq svarzani s hip-hop kulturata...ama...kolkoto do RnB men vaopb6te ne me kefqt....em aide naistina si imat fen4eta ok....oba4e za men nai-golemite sa si Mobb Deep i ot bg izpalnitelite-DRS i Nokayt+Smotan MC...tfa sa....sensei sa6to rulira...awe mn hora me kefqt...nqma da po4vam s RaggaOne i Sunrise-te sa6to sa mn dobri...abe prosto si davaite mnenieto za izpalnitelite i dran dran,,,,
:arrow: Kajete mi(za tezi koito sa slu6ali) kvo 6te kajete za Mobb Deep?

*DeaTHri-BacK*
08-26-2005, 20:54
сега е мой ред да кажа нещо

супер е темичката,време беше;)))
обаче си мисля,защо по дяволите половината изброени изпълнители не са български:(
това ме натъжава..Не веднъж сме спорили че тука си имаме всички елементи от хип хоп културата
и може би няма да е зле да споменаваме повече бг рапъри:Р

Не че знам много,но мисля че са достатъчни...Пък и хайде,ако някой няма някоя песен,а друг я хвали...или пък поздравява с нея,защо не си ги пращаме?Така ще натрупаме повече опит:)
Вместо всеки да се рови из интернет,да търси някакво инфо и после да го поства тук с цел да ни убеди че и преди го е знаел,сами да си помагаме относно всички тези информации около бг групите;Р

Първата родна рап песен която чух беше
ЕксПлисит-За нея..
мисля че няма човек който да не я е чувал..Тогава много се изкефих,щото явно се беше намерил нов талант.Но след година,може би две или три(а и четири) чух друга негова песен..с Лейди Би-небрежно
та мисълта ми беше,как така може да направи толкова тъпо нещо....
Текста,поне за мене,е с почти никакъв смисъл,а лейди би само загрозява и прее*ава цялото звучене на песента..
няма значение,та мисълта ми е
коя е любимата ви бг песен на рап изпълнител/група...?
И мислите ли че имаме нужда от хора/к***и като Ан Джи и въпросната Лейди Би..защото аз не намирам кой знае какви данни в техните гласове...


Прес житейският си път не съм слушала само ЕксПлисит.
По-късно минах към ХиксТийм,тогава дойде време за малко АрЕнБи рекърдс.Добре беше,че рано се осъзнах и прекъснах този период от живота си.
Вкусих малко и от Снайпер рекърдс,и като че те по ми допаднаха..
И така минах през различни групи и изпълнители,като почнем от Ъпсурт,Устата,Уличен глас,Телетъбис(които със съмнение наричам група,но без колебания са рапъри:Р)до Сто Кила(за жалост...),СТАРТЕРАсс,Ангели нка,Йоко,Уош,ОуСиДжи,Це Ес Пе,Айс Крийм(рулз!),Квартални братя,ю),Незнам(които са адски добри и с удоволствие ще изпратя на някой някоя песничка ако иска...) и стигнах до...
Фисолини,Блек Слеп,Кингсайз....
Ех...
Та когато си припомням тези време.......се радвам,защото с всеки изминал месец,сезон и т.н. чувам все по добри неща;)))

И може би любимата ми песен е на въпросните Фисолини и Блек Слеп-за нея...:) ех ех ех:)




едит.....и други групи съм слушала;Р хха..почувствах че може да е важно да го кажа

pLaMa4eTo
08-27-2005, 08:30
POsledniqt post mn mi haresa....radvam se 4e ima hora koito slu6at i bg rap i darjat na tazi muzika...emi men ot bg-to si me kefi-DRS,Nokayt,Smotan MC,Wosh MC,Sunrise project,Ragga One,Sensei,RedOne...Yoko...X-team...Kingsize...mai tfa e...ama te puk sa ot dobri po dobri...:) obi4am si bg rapeca i tfa e!!!!

*DeaTHri-BacK*
08-27-2005, 09:47
POsledniqt post mn mi haresa....radvam se 4e ima hora koito slu6at i bg rap i darjat na tazi muzika...emi men ot bg-to si me kefi-DRS,Nokayt,Smotan MC,Wosh MC,Sunrise project,Ragga One,Sensei,RedOne...Yoko...X-team...Kingsize...mai tfa e...ama te puk sa ot dobri po dobri...:) obi4am si bg rapeca i tfa e!!!!
хм;ю аз нямам нищо на Sunrise Project,дори не съм чувала за тях(предполагам са група....)
някой може ли да ми каже от къде да си намеря,или да ми прати :roll: :? :)

08-27-2005, 10:56
Истинският рап - Underground Force, Deadly Mindz, Церебрална Скотобойна, Съзидатели На Мрака, Necro, Ill Bill, Mr. Hyde, Sabac, Goretex, Dark Lotus, Twiztid, Insane Clown Posse, ABK, Esham, Sadist, Q-Unique, Non Phixion, Arsonists...това е рап.

Jamalska
08-28-2005, 10:02
Само едно нещо-Коз За Мостра са реге/рага..Нямат нищо общо с рапа.


Май тук е темата да поговорим за Хип-хопа на Балканите-джема,който се проведе на 18.08 в Пловдив.Това беше най-доброто събитие само за бг ъндърграунд рап,на което съм присъствала...ДРС,Нокаут ги нямаше и може би по-добре защото щяха едва ли не само те да правят шоуто...NoWallz a.k.a. Fisoliny,MD Beddah,Neizvesten,maahacka,Sunrise project,Fease squad,Leshper Art Crew,RtyCool просто разкъртиха клуба.Въпреки гафовете беше супер диво.Мноо уважение за DJ Darkstep че издържа цяла нощ без да застреля някой(хахаха прощаваме му,че не дойде на афтър партито...)Също така еваларез на хората от Стара Загора-Самуил и Рамон за лудия брейк,бийтбокс и фрийстайл...
Ако някой е бил веднага да сподели мнение
Ето некфи снимки
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=4488&AlbumId=19922
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7766&AlbumId=19966

pLaMa4eTo
08-29-2005, 08:13
mnogo iskah da prisastvam na Hip-hop-a na Balkanite ama...nz kvo se polu4i i ne uspqhme da se organizirame za da otidem...ina4e Jamalska-mn ti blagodarq 4e si predostavila snimki...nqkoi moje li da me svetne kade moga da otkriq snimki ot Sprite Graffiti Fest 2005...bqh na festa ama iskam da vidq i malko snim4ici ot tam.are ako nqkoi ima da gi dade plz...

*DeaTHri-BacK*
08-29-2005, 08:55
Само едно нещо-Коз За Мостра са реге/рага..Нямат нищо общо с рапа.
qq thx:) ve4e she znam..e se pak e qko:P

pLaMa4eTo
09-07-2005, 07:22
Ei re6ih da spodelq s vas edna mn qka pesen det me kefi
:arrow: Notorious B.I.G. ft.Lil Kim-Would you die for me?
ae koito se kefi na BIGy da svalq barzo-mn qka pesniovka aaaaiii

Black_Orchid
09-10-2005, 08:58
Понякога и аз слушам такава музика. Българските имитатори на рап са мн зле и не мога да ги понасям. Много харесвам 2Pac.

stasi_girl
09-10-2005, 09:38
tva e nai qkata muzika!!! Nelly e gotin ama ima nqkolo pesni4ki koito me kefat 2Pac sushto fenka sum na EMINEM 50cent,Ludacris DMX :) D.dre Snoop dog te pravat qka muzika! :) Lil Kim a ot bg-to me kefat nai mnogo Upsurt drugite sa nekvi.....nikvi :)

?!?
09-10-2005, 12:30
Аве хорица някой може ли да ми даде линк към Фисолини - За нея и към Болна глава?4е са се затрили някъде...

pLaMa4eTo
09-10-2005, 21:11
em..qvno vsi4ki tuk slu6ate comers...det se vika v edna pesen(nqma da citiram na koi e ) Ti iska6 comers..Na ti comers...mi deaznam be hora..nikoi li ne e slu6al malko po nekomersialni ne6ta...puk i vaob6te koi moje da pretendira 4e razbira ot rap kato mi kazva 4e lubimata mu rap grupa sa Upsurt..Jamalska plz za6titi malko .. ili pone kaji ne6to po vaprosa! v teb mi e nadejdata..6toto mi omrazna ot veliki rapuri koito se kefqt na 50 cent i upsurt i samo tfa znaqt i ni6to drugo...eeee... :evil:
:arrow: btw Bolna glava bi trqbvalo da q ima v site-a na KingSize..taka 4e napi6i KingSize v google i tam nameri site-a i tegli..posle pr slu6ane :))) e tfa e ve4e rapec bulgarski!!!

Junkie
09-11-2005, 00:50
ибаси фейковеете сте поечето ..тва е музиката ма ми слушате некви 50 стинки...и там дрън дрън...е тва е музика от рода нааа Das Efx..Lordz Of Undergraund..Psycho Realm..Cypress Hill...Jedi mind Tricks....Necro..Ill Bill..Q unique..Insane Clown Posse...Mos Def..Common..Phi Life Cypher...Scareface..Swollen Members..Public Enemy..Onyx...Ice T..Mobb Deep..Ghostface Killah..Boogey down productions...looptroop..някой самостоятелни албуми на Promoe..Gravediggaz..Funkdoobiest..The Roots..Dead Side..Drs...Nokaut..Overdoze...Stick Insect....X Team..Udarnata Grupa...Ragga One...Sensei..Darkstep ...Neizvestniq MC ..Helath Skeltah...Atmosphere..Fars..Fu-Schnickens..Pharoahe Monch..Talib Kweli..Slick Rick...7L & Esoteric...Cunninlyguists..outerspace..Sfdk..Afu Ra..Roots Manuva..Immortal technique..Deliquent Habits..Control Machete..Sarafa ..Rykata..Andre(be TZR izob6tu)Sunspot Jonz..Grandmaster Flash..Prolyphic..Insane Poetry.. ех ех..и още има ма за ко да пиша то тука 3ма чоека ако са чуали тез неща пак дуре...деа е от такива фейкове кат поечето хоп-а никога няаа се развие как си тряаа айеее с мир!

eXoti4nia
09-11-2005, 01:40
dAm... OshTE pO SMisLEnO e PRedaVanEtO nA sPEns pO BTV... :roll:

Ми и на тебе ако ти предложат предаване да водиш и ти няма да откажеш нали ;)... парите въртят света ;)
всеки го знае, но не всеки иска да го признае ...
А като казваш, че СпенС е смешен се едно сам се обиждаш вервай ми :wink:

BAD_GIRL_
09-11-2005, 08:43
az obujavam da slusham vsi4ki ot SNIPER:)
DRS, :lol: SPENS, :P O.C.G :P I NAI VE4E 2 PAC :lol:

pLaMa4eTo
09-11-2005, 08:56
az obujavam da slusham vsi4ki ot SNIPER:)
DRS, :lol: SPENS, :P O.C.G :P I NAI VE4E 2 PAC :lol:

OOOOO ama toi 2pac zapisval v Sniper?!?!?!?! :shock: brei 4ovek tuk vinagi moje da nau4i ne6to novo !!!

Lil` Bow Wow
09-11-2005, 18:53
puk i vaob6te koi moje da pretendira 4e razbira ot rap kato mi kazva 4e lubimata mu rap grupa sa Upsurt..bulgarski

Освен тебе,Jamalska и още два госта цитирали 5-6 групи за който са прочели ф krechetalo.com,не см видел друг въф форум-а който да претендира че разбира от рап.

Junkie
09-12-2005, 08:29
даммм от кречеталото мноу неща мое се научат :) аз по поечето групи от там се зарибяаам ма уатева...та в таз тема некво смешно се получава що ли..ми щот някой ми говори за хип хоп..ми то поечето неща изписани тука са некъв комерс..ма даже го мраза тва определение комерс не комерс...просто се дели на музика от душата..и музика за парата..в еното има някъв смисъл в другото няаа никъв смисъл... :roll: ма тва е секи сам си избира кво да слуша ебаси..аз на никой не мое да кажа ае тва не го слушай..ся тва е модерно тва си слушайте ма не претендирайте с тва..ааа най яката музика нз си кво и ти очакваш нещо смислено да прочетеш пък то кво...некви глупости..незнам незнам отчайвам се... :roll:

scorpiass
09-12-2005, 14:01
2pac е The Best
и който си мисли,че 50 Cent може да пее,да го чуе без музика!!
!!

Lil` Bow Wow
09-12-2005, 14:06
2pac е The Best
и който си мисли,че 50 Cent може да пее,да го чуе без музика!!
!!

Един рапър не му тряя да пей фе,тряя му да измисля яки текстове и да реди яко.Не можел вика да пей...че кой рапър можи?

bad4e
09-12-2005, 14:13
вие май го ударихте на надпревара кой ще напише повече имена, кой разбира повече от другия, кой е фейк, кой е истински, дрън дрън.. осъзнайте се бе хора... вместо да обсъдите кво точно намирате в рапа, какво ви дава, как ви въздейства, вие се карате кой слушал комерс, кой ънда... ми всеки си има право на избор, бил той и грешен.
кво точно разбирате под най-често употребяваната фраза 'ти не разбираш от рап'. някъде в учебник ли нещо тряа търсим...
хах заеби..дано да сте чатнали кво имам в предвид точно
Junkie, да си представим че ги нямаше тия фейкове. че го нямаше тоя комерс (което е невъзможно щото в днешно време повечето гледат кинтаците и да избутат от всичко наоколо)..тогава с кой щеше да сравняваш истинското?> според мене точно тва че съществуват лайнари, които правят нещо само заради $$$ стимулира др да се борят, да развиват хип-хопа и да покажат истинската му същност, неговатаа идея... хип-хопа си се развива независимо дали ги има тия фейкове, не можеш да отречеш,нали?
и дам съгласна съм с тебе...по-добре да се дели на музика за душата, и музика за парата...
наскоро една приятелка ми припомни фраза от филма 'brown sugar' за което и благодаря, защото от доста време не се бях сещала за нея..
So,what is the difference between rap and hip-hop?
It's simple.
It's like the difference between saying you love somebody and being in love with somebody.
Rap is just a word.
............

scorpiass
09-12-2005, 14:28
2pac е The Best
и който си мисли,че 50 Cent може да пее,да го чуе без музика!!
!!

Един рапър не му тряя да пей фе,тряя му да измисля яки текстове и да реди яко.Не можел вика да пей...че кой рапър можи?
2pac Може да пее!
както и да си измисля сам текстовете!

pLaMa4eTo
09-12-2005, 16:34
puk i vaob6te koi moje da pretendira 4e razbira ot rap kato mi kazva 4e lubimata mu rap grupa sa Upsurt..bulgarski

Освен тебе,Jamalska и още два госта цитирали 5-6 групи за който са прочели ф krechetalo.com,не см видел друг въф форум-а който да претендира че разбира от рап.

Ne pretendiram 4e razbiram ot rap..prosto izrazqvam mnenie po vaporsa...i naistina ne sam napraila taq tema,za da si govorim za nai-izvestnite izpalniteli-50 cent,dmx i t.n. vseki edin ot tezi izpalniteli ima qki par4eta...taka 4e...ne iskam tfa si4koto tuka da stava na karanica...btw ne sam 4ela ni6to v krechetalo.com za da znam a kfo stava vapros...\/

Lil` Bow Wow
09-12-2005, 16:53
2pac е The Best
и който си мисли,че 50 Cent може да пее,да го чуе без музика!!
!!

Един рапър не му тряя да пей фе,тряя му да измисля яки текстове и да реди яко.Не можел вика да пей...че кой рапър можи?
2pac Може да пее!
както и да си измисля сам текстовете!

Ти май цент не стопляш за кфо стаа вапрос.2 Pac не може да пее,той можи да рапира.За текстовете му е ясно че повечето са мн добри.

HouseMania
09-12-2005, 19:17
2pac е The Best
и който си мисли,че 50 Cent може да пее,да го чуе без музика!!
!!

Един рапър не му тряя да пей фе,тряя му да измисля яки текстове и да реди яко.Не можел вика да пей...че кой рапър можи?
2pac Може да пее!
както и да си измисля сам текстовете!


Ти май цент не стопляш за кфо стаа вапрос.2 Pac не може да пее,той можи да рапира.За текстовете му е ясно че повечето са мн добри.


Абе 2рас ли неможе да пее бе?Хахахаха айде следващият път си запази мнението за себе си.Ако той неможе да пее тия от аватара ти незнам кфо правят...(не, че не съм слушал 2 години Three 6 Mafia и дори продължавам да си ги слушам)Ама хайде малко уважение към човека зареди който рап-а е на такова ниво... :roll:

BlinDBoY
09-12-2005, 19:23
Само Lil Bow Wow :lol:

Lil` Bow Wow
09-12-2005, 20:02
2pac е The Best
и който си мисли,че 50 Cent може да пее,да го чуе без музика!!
!!

Един рапър не му тряя да пей фе,тряя му да измисля яки текстове и да реди яко.Не можел вика да пей...че кой рапър можи?
2pac Може да пее!
както и да си измисля сам текстовете!


Ти май цент не стопляш за кфо стаа вапрос.2 Pac не може да пее,той можи да рапира.За текстовете му е ясно че повечето са мн добри.


Абе 2рас ли неможе да пее бе?Хахахаха айде следващият път си запази мнението за себе си.Ако той неможе да пее тия от аватара ти незнам кфо правят...(не, че не съм слушал 2 години Three 6 Mafia и дори продължавам да си ги слушам)Ама хайде малко уважение към човека зареди който рап-а е на такова ниво... :roll:

Яхахаха.Къртите:)
Разлика между пеене и рапиране прайш ли е шемет?

P.S. Blind^BoY аз та мислех за чалгар е :Р Добре са ориентираш.Кекеке.

LiNkiN4eTo
09-12-2005, 20:25
Само Lil Bow Wow :lol:
куха работа! :evil:

Junkie
09-12-2005, 20:57
бе да тази фраза от браун суга..мноу я обичам защото е много истинска и вярна..но хоп-а си е хоп..чесно казано всеки почва да прави нещо с идеята че го прави за кеф..когато малко се прочуе вече почват мислите как ще стане богат и известен..малко остават такива каквито са били в началот..аз мога да кажа че тази музика ме направи това което съм а именно личност!комерса си е комерс..има и такъв комерс който е станал такъв само защото е хем добър хем хората виждат че е добър и го слушат..просто има качествени неща има и некачествение..но 50 стинки..тва не е качествено определено достатъчен си ни е в бг..шамарчето..че ся и некви си там..ма то тка сме ние българите..просто се глеаме от някъде и той шамара видел некой "рапър" и той почнал да го копира...ланци коли ..курви..джанти...мм тъпня..и после да му питам феновете де баси намират това за стойностно и смислено..но по тази тема може много да се спори..и секи ше си стой зад мнението а аз няаам намерение да споря с никой..кво ми дава музиката дава ми свобода..дава ми желание да продължа напред..хип хопа е всичко от което имам нужда..и ще завърша с ена много хубава фраза пак от браун шуга
"То hip hop:I used to love you. I still do.And always will."

StefanoS
09-12-2005, 21:01
IskAM dA Vi kAJa NeshTo sVrZnaO s Bg RaP-a - OG`s & DRebeN-G - EdIn nA edIN MiLIoN... ToVa e UniKaLNa KoMPiLaCiq sUZdadEnA sAMo oT MLaDI taLanTi, KOitO NAisTiNa oBichAT taZI MuzIKa i Ne sA PRostO nqKaKVi MedIIni KLoUNi kaTO UStaTa, sPEnS, RuMuNEcA i EncHO i T.n. ... tOvA e BuLGaRSKiq HiP hOp - OG`s & DRebeN-G - EdIn nA edIN MiLIoN !!!
pi4 ti ot varna li si?!?!shit happens ama ti si the biggest shit!!ne moga da gi razbera tiq hora-RnB rec!za tqh si4ki dr sa super idioti i poziori a vsu6nost tqhnoto e poza!!ako mi kaje6 kolko ne6ta ot tva za koeto peqt pritejavat ili sa pritejavali 6e gi pozdravq!!Sniper Rec. rulz-edinstvenite koito peqt za realnostta,a ne za me4ti!za 2pac-za men toi e nai-velikiqt!negoviqt "rap" e po-skoro religiq,kultura!txt sa naistina smisleni i vuv vseki 1 ot tqh toi e vlagal 4uvstvo!a za tva dali e naistina murtuv e dosta sporno vse pak ti moje6 da ima6 neizdadeni par4eta ama 4ak 8 godini da ti izdavat album sled album...no vse pak se smqta za murtvez!dr velik rapur koito po-skoro doprinasq sus zvukuzapisnata si kompaniq e Dr Dre!!!

StefanoS
09-12-2005, 21:06
Дали в тоя форум ще има някой дет да ме разбере за музиката...
Пламъче къде сииии????? :lol: :lol: :lol: :lol:

поздравче DJ Darkstep-Homelands Undaground Mixtape side A (наай-добрия сбор от бг ъндаграунд от мазетата из страната :lol: :lol: )
mislq 4e ti si edna ot malkoto razbira6ti ot muzika i ot smisala i!!!!!!pod smisala hardcore rap iska6e da kaje6 ragga nali?!

BlinDBoY
09-12-2005, 21:13
2pac е The Best
и който си мисли,че 50 Cent може да пее,да го чуе без музика!!
!!

Един рапър не му тряя да пей фе,тряя му да измисля яки текстове и да реди яко.Не можел вика да пей...че кой рапър можи?
2pac Може да пее!
както и да си измисля сам текстовете!


Ти май цент не стопляш за кфо стаа вапрос.2 Pac не може да пее,той можи да рапира.За текстовете му е ясно че повечето са мн добри.


Абе 2рас ли неможе да пее бе?Хахахаха айде следващият път си запази мнението за себе си.Ако той неможе да пее тия от аватара ти незнам кфо правят...(не, че не съм слушал 2 години Three 6 Mafia и дори продължавам да си ги слушам)Ама хайде малко уважение към човека зареди който рап-а е на такова ниво... :roll:

Яхахаха.Къртите:)
Разлика между пеене и рапиране прайш ли е шемет?

P.S. Blind^BoY аз та мислех за чалгар е :Р Добре са ориентираш.Кекеке.Чалгар може би някъде в миналия си живот..хах само Lil Bow Wow и Lil Flip...слушам и други рапари като 50cent,DMX ,но на първо място за мен е Bow Wow-чо

Junkie
09-12-2005, 21:32
Дали в тоя форум ще има някой дет да ме разбере за музиката...
Пламъче къде сииии????? :lol: :lol: :lol: :lol:

поздравче DJ Darkstep-Homelands Undaground Mixtape side A (наай-добрия сбор от бг ъндаграунд от мазетата из страната :lol: :lol: )
mislq 4e ti si edna ot malkoto razbira6ti ot muzika i ot smisala i!!!!!!pod smisala hardcore rap iska6e da kaje6 ragga nali?!hardcore hopec не е рага!..тц как мое на рагата да каеш хопец бре чоек...

09-12-2005, 22:20
Да ви еба сичките в гъза, шибани негролюбци! Вместо да слушате истински БЕЛИ групи като Срам И Позор или Бранник, вие си идолизирате някакви черни маймуни, дето дори не пеят ами само ми викат на главата! Такива като вас са за концлагери, деба и мутантите!

LiNkiN4eTo
09-13-2005, 07:50
Чалгар може би някъде в миналия си живот..хах само Lil Bow Wow и Lil Flip...слушам и други рапари като 50cent,DMX ,но на първо място за мен е Bow Wow-чо
пък ние на това му викаме "позъорска работа" :wink:

ssooffii
09-13-2005, 15:36
2pacis the best

pLaMa4eTo
09-18-2005, 10:25
eee kfo zamrq taq tema feeee...metalite 6ni biqt...gledaite kolko temi sa si napraili ve4e a nie tuka dremem...mi da i hopnat katinara na na6ta tema togaa deaznam... :(

Lil` Bow Wow
10-04-2005, 13:50
Aве рапери темата що затъна e...
Само пламъчету прай некфи опити да ва съживи малку ф тоя форум ама вий...
Кажете примерно глеахте ли клипа на "Гнусния Брадан" на 6А.Кефи ли ви не ли?Мнооо хора не се кефеха, че шамара клипира тая песен щот тя е отговор на дисс-а на спенс до колкото знам,пък да клипираш дис е странно :)

Edit: scorpiass кат има да казва нещо за своя бог тю пак,нека го споделя тука ем не да пуска цяла тема.:)

pLaMa4eTo
10-08-2005, 21:47
men 6amara vob6te ne me kefi...saotvetno taq pesen a men e poredniq mu opit da privle4e vnimanie...4estno akzano mislq 4e e oti6al do las Vegas za da si naprai show-to i s toq klip iska da s epokaje koko kinti ima...ama tva ne go pravi po-dobar v rapiraneto spored men

Finley
10-09-2005, 09:16
В последно време рапа е станал shit.Аз от последните известни рап песни една не си харесва.
За българския рап изобщо вече не се инстересувам, само Спенс уважавам от бг рапърите, щот не е някав да се прави не олигофрен и текстовете му описват положението в България(а нали това е рапа).
Спомнене си първите рап изпълнители който направиха тази музика известна.
2pac, Nana, Snoopdog, Dr.Dre това е класиката в рапа.

Finley

LiNkiN4eTo
10-09-2005, 09:29
За българския рап изобщо вече не се инстересувам, само Спенс уважавам от бг рапърите, щот не е някав да се прави не олигофрен и текстовете му описват положението в България(а нали това е рапа).
Спомнене си първите рап изпълнители който направиха тази музика известна.
2pac, Nana, Snoopdog, Dr.Dre това е класиката в рапа.
Finley
Това за Спенс го кажи на Напушен Бухал щото с него много спорихме на тема "Спенс vs. Шамара" ...
За Снууп Дог си адски прав , Снууп рУлз!

Napushen-Buhal
10-09-2005, 09:47
AhahahahaHaHaHaH izViNqvM sE MnoGo... sPENs RapUR Li e ? viJ sEGa.. moJE dA IMA qkI RiMi aMa za KVo PEe ? iLI za TReVA iLI za ShaMara... EbaHTi poLOjeNieTO cHesNo. zA mEN sPENs e PRosTO ednO PRodajNO koPeLencE... naLUga sUMa Ti `FencHEta` za KuLtuRAtA za HiP hOP-a, za ELEMEnTiTe, za FEnoVeTE... a sEGA sHTO pusKA ChaLGa ? sHtoTo NE gO INTeREsuVAt pariTE naLI.... i kaKTo sE KAzvA : koI e KLoUNUT sEGA kOi e PaLQchO a, koI sE oBLichA kaTO PedI S PrasHKi vUV gUza ? PUsKAI ChaLGA PRoduLjaVAi baTKa, dANo tOQ MEsEc dA sI VzeMEsh zaPLaTka... TVA e pOLojenIETo i NQMA KVo dA MI ObqsNQvaTe za sPEns... viDQhME kAK nAI GOLemITE maNIAci sE PRodaDoHA za sMesHNiTE sTOtaCi... jalKO SAMO cHE IMA osHTE zaBLudEnI DECA kaTO VAs aMA.. shTE sE OPraviTE i vIE NQkoi dEn. koLKOtO dO GnusNIQ BraDAn - PesENTA e NenORmaLNa a CLiPA oshTE pOVecHE... jaLKo sAMO cHE sTE pREkaLEnO zaeTi dA sE PraviTE nA uMnI za dA gO RazbeREte :roll:

Finley
10-09-2005, 17:11
Като се замисля сте прави за Спенс.
Аз наскоро гледах един филм за живота на 2pac.Знаете ли какво каза на феновете си когато не е бил толкова известен-"Ще ви доведа Снууп Дог" правете си изводите за Снууп.

Finley

Jamalska
10-09-2005, 17:24
Няма да кажа,няма да кажа,няма да кажа...
Аз пък съм фенка на Бг рап..е не на нещата,които харисва Напушен-Бухал..поне не на всички..ама твърдо вярвам и се кефя...Пък Нана,Дре,ала-бала...не се кифя особено..макар,че там NWA си е класика в жанра да

LiNkiN4eTo
10-09-2005, 17:32
Като се замисля сте прави за Спенс.
Аз наскоро гледах един филм за живота на 2pac.Знаете ли какво каза на феновете си когато не е бил толкова известен-"Ще ви доведа Снууп Дог" правете си изводите за Снууп.

Finley
Това не го схванах :roll:

incheto
10-09-2005, 21:09
gosho ot po4ivka..e lud!kakto i si4ki ostanali oito praqt istinski hip hop:)

10-09-2005, 22:00
Хора хора...вие сте болни мозъци. Защо трябва да стигате в крайна сметка до София, Варна, Пловдив или Бургас като сичките български изпалнения са такива бул шитс, че няма на каде. Има един много добре нагласен сайт който изглежда така http://bgrob.hit.bg/ . Не е ъпдейтван от бая време, но основите са вътре. Погледнете вижте каде сме ние и какво правим. Дали Ист или Уест пацата е еднакво голема. Нели, 50 стинки, Д12 Еминем...говорите за ебати поп музиката. Това ли е рапа? Толкова много по-добри има от тях и пак не са некви ъндаграунд звученета. Поинтересувайте се бре хора седите и си тъпчете на едно и също, изобщо никакво образование в тая насока не вкарвате и въпреки сичко спорите. По този начин показвате кой от кой по-малко знае и не си помагате по никакъв начин да се позапознаете с тоя стил...не знам мен мъчно ми става, че е такова положението повярвайте ми!

Lil` Bow Wow
10-10-2005, 10:28
Хора хора...вие сте болни мозъци. Защо трябва да стигате в крайна сметка до София, Варна, Пловдив или Бургас като сичките български изпалнения са такива бул шитс, че няма на каде. Има един много добре нагласен сайт който изглежда така http://bgrob.hit.bg/ . Не е ъпдейтван от бая време, но основите са вътре. Погледнете вижте каде сме ние и какво правим. Дали Ист или Уест пацата е еднакво голема. Нели, 50 стинки, Д12 Еминем...говорите за ебати поп музиката. Това ли е рапа? Толкова много по-добри има от тях и пак не са некви ъндаграунд звученета. Поинтересувайте се бре хора седите и си тъпчете на едно и също, изобщо никакво образование в тая насока не вкарвате и въпреки сичко спорите. По този начин показвате кой от кой по-малко знае и не си помагате по никакъв начин да се позапознаете с тоя стил...не знам мен мъчно ми става, че е такова положението повярвайте ми!

позъори сме не се занимавай с нас и тфа е.Не сме ти от класата.

Стеснителната
10-10-2005, 10:53
От черните изпълнители на рапа най уважавам Иво Шукаря, и малките Хабиби 8) .

LiNkiN4eTo
10-10-2005, 15:11
Хора хора...вие сте болни мозъци. Защо трябва да стигате в крайна сметка до София, Варна, Пловдив или Бургас като сичките български изпалнения са такива бул шитс, че няма на каде. Има един много добре нагласен сайт който изглежда така http://bgrob.hit.bg/ . Не е ъпдейтван от бая време, но основите са вътре. Погледнете вижте каде сме ние и какво правим. Дали Ист или Уест пацата е еднакво голема. Нели, 50 стинки, Д12 Еминем...говорите за ебати поп музиката. Това ли е рапа? Толкова много по-добри има от тях и пак не са некви ъндаграунд звученета. Поинтересувайте се бре хора седите и си тъпчете на едно и също, изобщо никакво образование в тая насока не вкарвате и въпреки сичко спорите. По този начин показвате кой от кой по-малко знае и не си помагате по никакъв начин да се позапознаете с тоя стил...не знам мен мъчно ми става, че е такова положението повярвайте ми!
ми просветли ни...мастъреееЕ :lol:

Finley
10-10-2005, 20:30
Като се замисля сте прави за Спенс.
Аз наскоро гледах един филм за живота на 2pac.Знаете ли какво каза на феновете си когато не е бил толкова известен-"Ще ви доведа Снууп Дог" правете си изводите за Снууп.

Finley
Това не го схванах :roll:
Исках да кажа че Снууп е бил по-голяма звезда от 2pac.

Finley

10-10-2005, 22:35
Хора хора...вие сте болни мозъци. Защо трябва да стигате в крайна сметка до София, Варна, Пловдив или Бургас като сичките български изпалнения са такива бул шитс, че няма на каде. Има един много добре нагласен сайт който изглежда така http://bgrob.hit.bg/ . Не е ъпдейтван от бая време, но основите са вътре. Погледнете вижте каде сме ние и какво правим. Дали Ист или Уест пацата е еднакво голема. Нели, 50 стинки, Д12 Еминем...говорите за ебати поп музиката. Това ли е рапа? Толкова много по-добри има от тях и пак не са некви ъндаграунд звученета. Поинтересувайте се бре хора седите и си тъпчете на едно и също, изобщо никакво образование в тая насока не вкарвате и въпреки сичко спорите. По този начин показвате кой от кой по-малко знае и не си помагате по никакъв начин да се позапознаете с тоя стил...не знам мен мъчно ми става, че е такова положението повярвайте ми!
ми просветли ни...мастъреееЕ :lol:

Абе да ти кажа мацка....на ебе съм ти пускал парченца по mIRC и знаеш за какво иде реч. Аз съм MeThTiCaL просто забравих да се логна както и сега забравих да го направя. Не си говоря на ушите харесвам тази музика и бих помогнал на всеки който я харесва.

LiNkiN4eTo
10-11-2005, 07:21
Хора хора...вие сте болни мозъци. Защо трябва да стигате в крайна сметка до София, Варна, Пловдив или Бургас като сичките български изпалнения са такива бул шитс, че няма на каде. Има един много добре нагласен сайт който изглежда така http://bgrob.hit.bg/ . Не е ъпдейтван от бая време, но основите са вътре. Погледнете вижте каде сме ние и какво правим. Дали Ист или Уест пацата е еднакво голема. Нели, 50 стинки, Д12 Еминем...говорите за ебати поп музиката. Това ли е рапа? Толкова много по-добри има от тях и пак не са некви ъндаграунд звученета. Поинтересувайте се бре хора седите и си тъпчете на едно и също, изобщо никакво образование в тая насока не вкарвате и въпреки сичко спорите. По този начин показвате кой от кой по-малко знае и не си помагате по никакъв начин да се позапознаете с тоя стил...не знам мен мъчно ми става, че е такова положението повярвайте ми!
ми просветли ни...мастъреееЕ :lol:

Абе да ти кажа мацка....на ебе съм ти пускал парченца по mIRC и знаеш за какво иде реч. Аз съм MeThTiCaL просто забравих да се логна както и сега забравих да го направя. Не си говоря на ушите харесвам тази музика и бих помогнал на всеки който я харесва.
ахаамм така кажи е :lol: е теб наистина те признавам обаче мога да ти кажа че Lil` Bow Wow не е на светлинни години от тая музика :!: и двамата сте ми го доказали :wink:

Finley уоу :shock: тва беше много смело изказване , много може да поспориш с феновете на ТуПак , но за мен лично Снууп наистина е по-добър :!:

Jamalska
10-11-2005, 19:33
оооо "слушайте си бг рапа по радиата" а чуждото по МТВ и се молете един ден Джа да ви прати прозрение що е рап.А ако в тряа по скоро-пМ

WwanAdoO
10-12-2005, 07:58
оооо "слушайте си бг рапа по радиата" а чуждото по МТВ и се молете един ден Джа да ви прати прозрение що е рап.А ако тряа по скоро-пМ
Евалата :wink:

LiNkiN4eTo
10-12-2005, 15:39
оооо "слушайте си бг рапа по радиата" а чуждото по МТВ и се молете един ден Джа да ви прати прозрение що е рап.А ако тряа по скоро-пМ
Евалата :wink:
ко стана ееее

Twista
10-15-2005, 10:54
Някой от вас кефи ли се на Eazy-E, Raekwon, Twista, B.G. Knocc Out или Funck Master Flex?

priti_kiti
10-15-2005, 13:01
a koi rap pove4e predpo4itate:
bg ili angliiskiq
az li4no sam za angliiskiq :roll:
(50 cent,eminem i t.n.)

Lucifer4o
10-15-2005, 13:03
Някой от вас кефи ли се на Eazy-E, Raekwon, Twista, B.G. Knocc Out или Funck Master Flex?
Funk Mastre Flex...e tfa e klasikata kopele...nerealen e... =] ...Twista i Raekwon(i faobshte pochti si4ki ot Wu Tang) estestfeno syshty zaslyjaat admiracii...az sq sym neshty na fylna Jadakiss oba4e =]

Стеснителната
10-15-2005, 13:04
Някой от вас кефи ли се на Eazy-E, Raekwon, Twista, B.G. Knocc Out или Funck Master Flex?
Funk Mastre Flex...e tfa e klasikata kopele...nerealen e... =] ...Twista i Raekwon(i faobshte pochti si4ki ot Wu Tang) estestfeno syshty zaslyjaat admiracii...az sq sym neshty na fylna Jadakiss oba4e =]
За пръв път ги чувам :? .

Lucifer4o
10-15-2005, 13:07
Някой от вас кефи ли се на Eazy-E, Raekwon, Twista, B.G. Knocc Out или Funck Master Flex?
Funk Mastre Flex...e tfa e klasikata kopele...nerealen e... =] ...Twista i Raekwon(i faobshte pochti si4ki ot Wu Tang) estestfeno syshty zaslyjaat admiracii...az sq sym neshty na fylna Jadakiss oba4e =]
За пръв път ги чувам :? .
Ti si bila mlada i zelena i na fylna "Spice Girls" tygaa...ama pitai po-staroto de...s radost shte te osfetlq ako imash jelanie :D

Twista
10-15-2005, 13:10
Някой от вас кефи ли се на Eazy-E, Raekwon, Twista, B.G. Knocc Out или Funck Master Flex?
Funk Mastre Flex...e tfa e klasikata kopele...nerealen e... =] ...Twista i Raekwon(i faobshte pochti si4ki ot Wu Tang) estestfeno syshty zaslyjaat admiracii...az sq sym neshty na fylna Jadakiss oba4e =]
Хехех, много се радвам, че има хора, с които сме на едно мнение. :)

Jamalska
10-15-2005, 19:07
a koi rap pove4e predpo4itate:
bg ili angliiskiq
az li4no sam za angliiskiq :roll:
(50 cent,eminem i t.n.)
ууууууу ако така поставяш въпроса: бг рап или 50,еминем (който бтв не е английско а щатско) САМО бг!!!!
Абе кото и да си говориш бг рапа кърти

IdiOtKa
10-16-2005, 11:37
a koi rap pove4e predpo4itate:
bg ili angliiskiq
az li4no sam za angliiskiq :roll:
(50 cent,eminem i t.n.)
ууууууу ако така поставяш въпроса: бг рап или 50,еминем (който бтв не е английско а щатско) САМО бг!!!!
Абе кото и да си говориш бг рапа кърти

сагласна сам с теб ...



абе кви са тия тапи изказвания тука е ..50 бил англиски да бе ... друг пат ! ако мислите 4е тва дето го дават по МТВ е рап ...скоро маи няма да излезнете от заблудата си ! и ако си мислите 4е еминем е наи добрия рапар ..ли4но според мен може спокоино да спрете да пи6ете тука ! за жалост не сам сега виждам тази хубава теми4ка и не сам много наясно кво обсаждате но 6те из4акам да видя :)

MeThTiCaL^^
10-21-2005, 09:57
Е то тия изпълнителчета като 50 Cent и Eminem не са никав Рап или там квото е. Те си правят чиста поп музика с по някой друг рап елемент ... аве де да знам не са добри просто са прекалено достъпни и приемливи за това много хора ги харесват. Аз лично след като съм задълбал в тази музика съм разбрал, че има каде каде по-добри изпълнители и групи. Lil`Bow`Wow ти знаеш ли какво е това което си си сложил за аватар...? Запознат ли си с тва чудо? :lol:

Lucifer4o
10-21-2005, 13:08
xayxayxyayxa 50 stinki i Eminem sa ANGLICHANI...xayxyaxya daje sa angliiski blagorodnici predpolagam i si piqt 4aq f 5 ...lele ima nqkoi nerelano typi xora tyka boje...fnosniq rap si e klasika i ima nekfi zaribeni par4eta i na nemski i na frenski i na makedonski daje...BG rapa sy6ty ima nekfo ka4estfo kolkoto i da go pluqt si4ki... :twisted: :twisted:

Bling Bling
10-22-2005, 10:45
Рапът е стихия, която във вените ми бушува,
вмъква се в мен и из главата ми тършува,
мойте рими, който не иска да ги чува,
да ходи да си слуша металията
и да си бие чекията.
Рапът е музика за живота, парите и жените,
истиснките гангстери като мен и колите.
Ей, пич, не ме гледай като изтърван,
виждам че си потресен от мойте умения
стига си стоял и с физиономия все едно си бил ебан.
Аз съм олицетворение на рапа,
за мойте братя скачам, ритам и хапя!

LiNkiN4eTo
10-22-2005, 12:44
Рапът е стихия, която във вените ми бушува,
вмъква се в мен и из главата ми тършува,
мойте рими, който не иска да ги чува,
да ходи да си слуша металията
и да си бие чекията.
Рапът е музика за живота, парите и жените,
истиснките гангстери като мен и колите.
Ей, пич, не ме гледай като изтърван,
виждам че си потресен от мойте умения
стига си стоял и с физиономия все едно си бил ебан.
Аз съм олицетворение на рапа,
за мойте братя скачам, ритам и хапя!
тва е човека :lol: :lol: :lol:

Lucifer4o
10-22-2005, 13:20
Рапът е стихия, която във вените ми бушува,
вмъква се в мен и из главата ми тършува,
мойте рими, който не иска да ги чува,
да ходи да си слуша металията
и да си бие чекията.
Рапът е музика за живота, парите и жените,
истиснките гангстери като мен и колите.
Ей, пич, не ме гледай като изтърван,
виждам че си потресен от мойте умения
стига си стоял и с физиономия все едно си бил ебан.
Аз съм олицетворение на рапа,
за мойте братя скачам, ритам и хапя!
тва е човека :lol: :lol: :lol:
e...i po prosti ot nego ima :twisted:

Uraken
10-22-2005, 13:44
avei stiga sa praihte na razbira4i ve ei i ti 1 na 1 milion tiho ve RNB kaval ot va6ta banda priznaam samo toz Plambeto det ima nqkoi pesen tam a ot RNb-to Kvartalnite bez Drebniq demek OGITO I SQNKATA. :twisted: :twisted:

pak za 2pac nedeite mnogo da znaite 2pac si e 4 life
pozdrav za vas s 2pac-Fuck Em All specqlno :) :twisted: :twisted:

Jamalska
10-22-2005, 14:46
Уууу колите,жените,гангстери,бл бла...

Блинг Блинг,ае да прайме батъл

[wan`a`doo]
10-22-2005, 20:25
Рапът е стихия, която във вените ми бушува,
вмъква се в мен и из главата ми тършува,
мойте рими, който не иска да ги чува,
да ходи да си слуша металията
и да си бие чекията.
Рапът е музика за живота, парите и жените,
истиснките гангстери като мен и колите.
Ей, пич, не ме гледай като изтърван,
виждам че си потресен от мойте умения
стига си стоял и с физиономия все едно си бил ебан.
Аз съм олицетворение на рапа,
за мойте братя скачам, ритам и хапя!
тва е човека :lol: :lol: :lol:
Тфа е смешника... :lol: :lol: :lol:

MeThTiCaL
10-28-2005, 05:21
avei stiga sa praihte na razbira4i ve ei i ti 1 na 1 milion tiho ve RNB kaval ot va6ta banda priznaam samo toz Plambeto det ima nqkoi pesen tam a ot RNb-to Kvartalnite bez Drebniq demek OGITO I SQNKATA.

Какво уважение за Квартални братя бе пич? Ти знаеш ли тия колко са краднали та са се посрали бре. Абе още се чудя как може да има такива непросветени типове. Баси може ли да не знаеш, че тъпото им парче У-а е гепено от Cypress Hill - Dr Greenthumb...че "За наще врагове" гепено от Group Home - Serious Rap Shit...има още много, но не им помня повечето парчета. Стига с тия глупости моля ви!!! :evil:

Lucifer4o
10-28-2005, 05:56
avei stiga sa praihte na razbira4i ve ei i ti 1 na 1 milion tiho ve RNB kaval ot va6ta banda priznaam samo toz Plambeto det ima nqkoi pesen tam a ot RNb-to Kvartalnite bez Drebniq demek OGITO I SQNKATA.

Какво уважение за Квартални братя бе пич? Ти знаеш ли тия колко са краднали та са се посрали бре. Абе още се чудя как може да има такива непросветени типове. Баси може ли да не знаеш, че тъпото им парче У-а е гепено от Cypress Hill - Dr Greenthumb...че "За наще врагове" гепено от Group Home - Serious Rap Shit...има още много, но не им помня повечето парчета. Стига с тия глупости моля ви!!! :evil:
Kaji mi edno ot parchetata na RNB (che i nqkoi na Sniper) koet` da ne e s rkadena myzika...i cql den da mislish nqq sa setish spoko!!!

LiNkiN4eTo
10-28-2005, 07:59
avei stiga sa praihte na razbira4i ve ei i ti 1 na 1 milion tiho ve RNB kaval ot va6ta banda priznaam samo toz Plambeto det ima nqkoi pesen tam a ot RNb-to Kvartalnite bez Drebniq demek OGITO I SQNKATA.

Какво уважение за Квартални братя бе пич? Ти знаеш ли тия колко са краднали та са се посрали бре. Абе още се чудя как може да има такива непросветени типове. Баси може ли да не знаеш, че тъпото им парче У-а е гепено от Cypress Hill - Dr Greenthumb...че "За наще врагове" гепено от Group Home - Serious Rap Shit...има още много, но не им помня повечето парчета. Стига с тия глупости моля ви!!! :evil:
Kaji mi edno ot parchetata na RNB (che i nqkoi na Sniper) koet` da ne e s rkadena myzika...i cql den da mislish nqq sa setish spoko!!!
ти пък от кога взе да разбираш от рап бе?
я пускай жицата..

Lucifer4o
10-28-2005, 08:55
avei stiga sa praihte na razbira4i ve ei i ti 1 na 1 milion tiho ve RNB kaval ot va6ta banda priznaam samo toz Plambeto det ima nqkoi pesen tam a ot RNb-to Kvartalnite bez Drebniq demek OGITO I SQNKATA.

Какво уважение за Квартални братя бе пич? Ти знаеш ли тия колко са краднали та са се посрали бре. Абе още се чудя как може да има такива непросветени типове. Баси може ли да не знаеш, че тъпото им парче У-а е гепено от Cypress Hill - Dr Greenthumb...че "За наще врагове" гепено от Group Home - Serious Rap Shit...има още много, но не им помня повечето парчета. Стига с тия глупости моля ви!!! :evil:
Kaji mi edno ot parchetata na RNB (che i nqkoi na Sniper) koet` da ne e s rkadena myzika...i cql den da mislish nqq sa setish spoko!!!
ти пък от кога взе да разбираш от рап бе?
я пускай жицата..
Mi za razlika ot teb ne sym tolkoa zalypen 4e da sa ograni4aam f edin stil myzika...akko iskash moe se fanem na kfot` iskash osfen 4alga da fidim koi kolko razbira...de4ko-nqa gi razbere6 tiq ralti i tfa e...i fse pak ne sym s felikiq "rapyrski" nik Linkin4eto... :twisted: :twisted: :twisted: (ama in4e i az ta lofam de) =]

RnB_forever_f
10-28-2005, 18:36
за мен рапа е най-яката музика!
много уважавам тоя стил!
САМО RnB^WeaR

RnB_forever_f
10-28-2005, 18:37
а..искам да ви питам кво мислите за бг рапа?!
на мен ли4но ми харесва!

Jamalska
10-28-2005, 21:15
Аз харесвам български рап,но КАЧЕСТВЕН,РЕАЛЕН,АВТОРСКИ български рап!
А не някакво комерсиално гъзе дет краде и има 2 рими в речника

RnB_forever_f
10-28-2005, 21:37
Аз харесвам български рап,но КАЧЕСТВЕН,РЕАЛЕН,АВТОРСКИ български рап!
А не някакво комерсиално гъзе дет краде и има 2 рими в речника
хаха...така е!

LiNkiN4eTo
10-29-2005, 06:30
avei stiga sa praihte na razbira4i ve ei i ti 1 na 1 milion tiho ve RNB kaval ot va6ta banda priznaam samo toz Plambeto det ima nqkoi pesen tam a ot RNb-to Kvartalnite bez Drebniq demek OGITO I SQNKATA.

Какво уважение за Квартални братя бе пич? Ти знаеш ли тия колко са краднали та са се посрали бре. Абе още се чудя как може да има такива непросветени типове. Баси може ли да не знаеш, че тъпото им парче У-а е гепено от Cypress Hill - Dr Greenthumb...че "За наще врагове" гепено от Group Home - Serious Rap Shit...има още много, но не им помня повечето парчета. Стига с тия глупости моля ви!!! :evil:
Kaji mi edno ot parchetata na RNB (che i nqkoi na Sniper) koet` da ne e s rkadena myzika...i cql den da mislish nqq sa setish spoko!!!
ти пък от кога взе да разбираш от рап бе?
я пускай жицата..
Mi za razlika ot teb ne sym tolkoa zalypen 4e da sa ograni4aam f edin stil myzika...akko iskash moe se fanem na kfot` iskash osfen 4alga da fidim koi kolko razbira...de4ko-nqa gi razbere6 tiq ralti i tfa e...i fse pak ne sym s felikiq "rapyrski" nik Linkin4eto... :twisted: :twisted: :twisted: (ama in4e i az ta lofam de) =]
хаххахха
тоз пък , кво ми говориш сякъш се познааме от 10 години ве хахаха
кво да коментирам , целия ти пост е простотия.щом ника ми е "рапърски" тогаа дали се ограничавам в един стил бе пън?мисли малко кат говориш тъпотии.ай вика да се фанем за някой стил да са варкаме хахахаха ти си мноу прост честно,иначе аз съм дечко , ок , нп :lol: :lol:

Lucifer4o
10-29-2005, 06:52
avei stiga sa praihte na razbira4i ve ei i ti 1 na 1 milion tiho ve RNB kaval ot va6ta banda priznaam samo toz Plambeto det ima nqkoi pesen tam a ot RNb-to Kvartalnite bez Drebniq demek OGITO I SQNKATA.

Какво уважение за Квартални братя бе пич? Ти знаеш ли тия колко са краднали та са се посрали бре. Абе още се чудя как може да има такива непросветени типове. Баси може ли да не знаеш, че тъпото им парче У-а е гепено от Cypress Hill - Dr Greenthumb...че "За наще врагове" гепено от Group Home - Serious Rap Shit...има още много, но не им помня повечето парчета. Стига с тия глупости моля ви!!! :evil:
Kaji mi edno ot parchetata na RNB (che i nqkoi na Sniper) koet` da ne e s rkadena myzika...i cql den da mislish nqq sa setish spoko!!!
ти пък от кога взе да разбираш от рап бе?
я пускай жицата..
Mi za razlika ot teb ne sym tolkoa zalypen 4e da sa ograni4aam f edin stil myzika...akko iskash moe se fanem na kfot` iskash osfen 4alga da fidim koi kolko razbira...de4ko-nqa gi razbere6 tiq ralti i tfa e...i fse pak ne sym s felikiq "rapyrski" nik Linkin4eto... :twisted: :twisted: :twisted: (ama in4e i az ta lofam de) =]
хаххахха
тоз пък , кво ми говориш сякъш се познааме от 10 години ве хахаха
кво да коментирам , целия ти пост е простотия.щом ника ми е "рапърски" тогаа дали се ограничавам в един стил бе пън?мисли малко кат говориш тъпотии.ай вика да се фанем за някой стил да са варкаме хахахаха ти си мноу прост честно,иначе аз съм дечко , ок , нп :lol: :lol:
xauxauxayxyayxa nii ferny mai sa poznaame ot 10 godini shtom znaish kolko sym prost...ama sj che nqq da padna do tfoito nifo da te obijdam i az...aide flachi...misli si che si nai-kompetentnata na tema rap i lqgai da spi6 spokoino...kidZ :twisted:

LiNkiN4eTo
10-29-2005, 08:14
omfg stfu noob

Uraken
10-29-2005, 09:49
avei stiga sa praihte na razbira4i ve ei i ti 1 na 1 milion tiho ve RNB kaval ot va6ta banda priznaam samo toz Plambeto det ima nqkoi pesen tam a ot RNb-to Kvartalnite bez Drebniq demek OGITO I SQNKATA.

Какво уважение за Квартални братя бе пич? Ти знаеш ли тия колко са краднали та са се посрали бре. Абе още се чудя как може да има такива непросветени типове. Баси може ли да не знаеш, че тъпото им парче У-а е гепено от Cypress Hill - Dr Greenthumb...че "За наще врагове" гепено от Group Home - Serious Rap Shit...има още много, но не им помня повечето парчета. Стига с тия глупости моля ви!!! :evil:


kradeni saim starite pesni ma na koi ne sa ot raparite ve v bg ko mi prikazva6 prostotii i tive

ave ot bg priznavam nai mNogo Xteam i o6te nqkoi drugi ma sq ne sa se6tam

SmallCat
11-02-2005, 14:04
Raпа е най-яката музика.

SmallCat
11-02-2005, 14:59
Еминем е най-як.Страхотни песни има. :wink:

SeXy_gIrL{}
11-02-2005, 16:10
Mobb Deep;2pac;Nas;Akon;Nana.......

Jamalska
11-02-2005, 17:38
Абе да ви е** сичките кфи раперисти сте няам думи...
Вече веднъж го казах къде да си слушате рапа....
бла бла отказвам се

LiNkiN4eTo
11-02-2005, 18:05
Абе да ви е** сичките кфи раперисти сте няам думи...
Вече веднъж го казах къде да си слушате рапа....
бла бла отказвам се
само не моа да разбера кво искаш!
не може сичките да сме раперисти кат тебе...
кой квот иска слуша , капиш ?

Darksorrow
11-03-2005, 00:28
Lil'Jon & Eastside Boyz, Three-6-mafia,Cypress Hill,Petey Pablo,Missy Elliott,Ciara and many many more

Tupac - RESPECT!!!!

Мен тва ме кефи и хич не ми пука дали е комерс или не

Jamalska
11-05-2005, 10:35
Абе да ви е** сичките кфи раперисти сте няам думи...
Вече веднъж го казах къде да си слушате рапа....
бла бла отказвам се
само не моа да разбера кво искаш!
не може сичките да сме раперисти кат тебе...
кой квот иска слуша , капиш ?
Абе пука ми на шапката кой ко ще слуша ама ме дразни тфа,че се изразява мнение с изключително малко информация по темата..ако мога така да се изразя

avtomaniak
11-12-2005, 22:21
Hip-Hopa v tozi svqt e samo v getata i provinciqta shamara i negovite lainari da mi qdat huq te sa 4algari deto peqt za parite si i kolite si da go duhat
Sniper Records sa po harabiika hora smotan MC evala na mom4eto non-stop napu6eno ama puska harabiika rima vinagi bilkata koito po4ti e neizvesten pravi super qki pesni i drugi nelegal mom4eta.Nai me nervqt 4algar4etata deto si mislqt 4e hip-hopa e sean paul i 50 cent naprotiv te sa lainari tqhnata muzika se slusha samo ot mazni 4algari.Po4ti nikoi ne osuznava 4e hip-hopa e religiq to e kultura to ne e 4alga edva li 4algarka moje da misle na sekunda rimi koito da izlizat super qko i da kefqt.Drs,Nokaut,4REAL STYLE i sofiiskite sniperi sa nai-dobrite na balkanite moga da potvardq koito iska da mi pi6e
(ne iskam nikoi da obijdam prosto izrazqvam li4noto si mnenie moje da vi se storilo obarkano malko ama ne sam trezven)
aide tui ot mene

Black_Queen
11-14-2005, 10:05
Emi napraviha se temi za metal,punk...vse pak mislq 4e v tozi forum ima i horica koito obi4at i slu6at rap4e...taka 4e i az kato ostanalite predlagam v tazi tema da si govorim za vsi4ko svarzano s hip-hop kulturata i nai-ve4e za tozi element-rap...-MC-ta i dara bara...
:arrow: kato za na4alo kvo 6te kajete za Wosh MC? Wosh ima mnogo iaki pesni
malko hora v bulgaria a i po sveta znaiat kakvo e naistina rap . 4esto go burkat s amerikanskata 4algia ot sorta na 50 cent \ toi predi e bil underground rapur i e peel mnogo iaki tekstove ama ... parite iavno sa vsi4ko

Manenkoto
06-29-2007, 20:44
Хмм айде кажете своя любим рап изпланител?

Mo6no3
06-30-2007, 04:23
Аве ей. Ще посещавате само моята тема. :lol:

http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=101665&postdays=0&postorder=asc&start=0


Глей ква тъпа самореклама си правя. :lol: