PDA

View Full Version : Mislite Li che ... Metala .. e vreden .. ? :)) auheuhae



PleaseGodLetMeSeeNoCops
08-10-2005, 01:16
Ko mislite .. vreden li e metala .. :) shot .. maika mi mi kazfa .. che mi vredial .. otkakto slusham metal .. t.e. ot 1 godina .. sam stanal mno buen ...:) to che .. na dry kill logic .. godsmack .. system of a down .. i slipknot niaa kak da ne izdiveesh .. ama nemislia da go spiram toz metal .. zaradi tfa che sym .. poshtyrial ..:) chi ko kato sam hodil f .. policiata .. zaradi .. 12 poboq .. :) i to otkakto slusham metal .. :) che ko kato pusha treva .. otkakto slusham metal .. che ko kato ne se pribiram f nas trezven .. otkakto slusham metal .. CHE KO NA SICHKO :) NALI MI E KEF :)) tyi li eee ? :))

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

BSB
08-10-2005, 07:09
xaxaxa metala si qko gotina muzika i da izdivee6 kvo ot tva... :twisted:

techCandy
08-10-2005, 09:29
Кажи на майка ти, че това едва ли от метъла. Кажи
и, че е от пубертата. И че каквото и музика да слушаше все тая. И укроти малко топката, ще си навлечеш неприятности, не друго.

Elberet
08-10-2005, 09:42
Кажи на майка ти, че това едва ли от метъла. Кажи
и, че е от пубертата. И че каквото и музика да слушаше все тая. И укроти малко топката, ще си навлечеш неприятности, не друго.
И аз мисля така. Държанието ти няма почти нищо общо с това,че слушаш метал. Имам толкова познати метали, които са си съвсем нормални хора, слушащи музиката, която им харесва.не казвам,че ти не си нормален...просто трябва повече да внимаваш какво правиш!

PleaseGodLetMeSeeNoCops
08-10-2005, 14:49
Ne sym go kazal az .. a maika mi .. tyi fi kazfam :)) .. apyk .. shto se otnasia do problemite .. :)) Vuicho mi e Glaven sekretar na MBR za Oblast Bansko :)))

stasi_girl
08-10-2005, 14:50
spored men tova e super tupa muzika!!!
4udia se nqkoi kak moje da ia slusha otvratitelna E! :wink:

ThePainIsReaL
08-10-2005, 15:24
Xax..как ще е вреден? Майка ти добре ли е?Да не би случайно чалгата да ти влияе по-добре???

Цццц..тея майки и те,като говорят хич не мислят. :x
Пък и всеки си има право на избор, тва си избрал, тва ще слушаш :)

Sportexz
08-10-2005, 15:25
Ko mislite .. vreden li e metala .. :) shot .. maika mi mi kazfa .. che mi vredial .. otkakto slusham metal .. t.e. ot 1 godina .. sam stanal mno buen ...:) to che .. na dry kill logic .. godsmack .. system of a down .. i slipknot niaa kak da ne izdiveesh .. ama nemislia da go spiram toz metal .. zaradi tfa che sym .. poshtyrial ..:) chi ko kato sam hodil f .. policiata .. zaradi .. 12 poboq .. :) i to otkakto slusham metal .. :) che ko kato pusha treva .. otkakto slusham metal .. che ko kato ne se pribiram f nas trezven .. otkakto slusham metal .. CHE KO NA SICHKO :) NALI MI E KEF :)) tyi li eee ? :))

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!
Не вреди ама е доста тъпо да слушаш метъл!

LiNkiN4eTo
08-10-2005, 15:42
на мен майка ми днес ми вика кви са тея изродщини , ко ти става , полудяваш ли , кви са тея музики от теб .. ааа ууууу дъра дъра
пък аз просто си слушах P.O.D. :roll:

fallen
08-10-2005, 15:45
Оф боже и мойта майка така " Не трябва да се слуша тази музика защото може много неприятности да си навлечеш" ... Абе яяя Ако някой ми каже да не слушам музиката която ме кефи ще му тъъът ^^
И БТВ stasi_girl ти сигурно слушаш чалга за това смяташ че метъла е тъп... Плюс това ти се опитваш да наложиш своето мнение има хора пък които могат да кажат че музиката която ти слушаш ( която и да е тя ) я много тъпа и прочие... И ако послушаш малко някоя група която и да е ще се влюбиш в метъла...

Sinister_Doll
08-13-2005, 16:59
Hmmm, mayka mi ima podobni nabludeniq v/u men, otkakto slu6am metul! Ma kvo, to vajnoto e, 4e mi e mn po- dobre ot predi. Zna4itelno po- diva i otka4ena sum, no taka e super fun! E, spored neq sum izdivqla malko pove4ko, ot kolkoto trqbva, no vse pak koy q pita?! Ina4e 6tqh da slu6am 4alga i da igraq ku4ek po pra6ki v nqkoq 4algoteka! Da, taka opredeleno mi e po- dobre! http://smilies.sofrayt.com/1/w/super.gif

Napu6en-Buhal
08-13-2005, 17:12
NE MIsLQ cHE e VReDEn, MIsLQ cHE e tUp . zaSvIRiHA KItaRI, zaPQha PedaLi... KVo tOLkoVA VI keFI dA sLUShaTE nqkVI kAK sE DEraT nA FOnA nA nqkVi JiCi, dA sE oBLIcHATe sAMO v NqKVi cHErNI dREhI s izRisUvaNI GRozNI sUShTEsTVa pO tqH, qkO KubInKI i t.N... VErNO cHE vSichKo e VuPRoS nA vKus i taKIva kaTO vaS TRqbVA dA Ima aMA... sTRaNNi sTE MI ChesNo :roll:

amy lee
08-13-2005, 17:29
даааа, откакто слушам метъл само се режа и убивам хора :lol:
ГЛУПОСТИ, НЕ Е ВРЕДЕН

Swinkenhoffer
08-13-2005, 17:34
NE MIsLQ cHE e VReDEn, MIsLQ cHE e tUp . zaSvIRiHA KItaRI, zaPQha PedaLi... KVo tOLkoVA VI keFI dA sLUShaTE nqkVI kAK sE DEraT nA FOnA nA nqkVi JiCi, dA sE oBLIcHATe sAMO v NqKVi cHErNI dREhI s izRisUvaNI GRozNI sUShTEsTVa pO tqH, qkO KubInKI i t.N... VErNO cHE vSichKo e VuPRoS nA vKus i taKIva kaTO vaS TRqbVA dA Ima aMA... sTRaNNi sTE MI ChesNo :roll:

кога пък стана такъв разбирач ... уби ми представите за метъл, честно :lol:
метъла не разгражда, той изгражда :lol: :idea:

Sinister_Doll
08-13-2005, 17:49
NE MIsLQ cHE e VReDEn, MIsLQ cHE e tUp . zaSvIRiHA KItaRI, zaPQha PedaLi... KVo tOLkoVA VI keFI dA sLUShaTE nqkVI kAK sE DEraT nA FOnA nA nqkVi JiCi, dA sE oBLIcHATe sAMO v NqKVi cHErNI dREhI s izRisUvaNI GRozNI sUShTEsTVa pO tqH, qkO KubInKI i t.N... VErNO cHE vSichKo e VuPRoS nA vKus i taKIva kaTO vaS TRqbVA dA Ima aMA... sTRaNNi sTE MI ChesNo :roll: Kvoto teb te kefi grozen, smradliv negur da ti pee kak e*e macki i 6murka, taka i men me kefi da slu6am "nqkvi kak se derat"! Sa stanA li ti qsno, be? http://smilies.sofrayt.com/aiw/vampire.gif

Napu6en-Buhal
08-13-2005, 17:58
пор zA MEtuLA NikOGa NE suM biL RAzBiraCh, iMa LI SmisUL dA gO POVtaRQm ? a KoLKotO dO ToVa kakVO IzGRaJDa... IzGRaJdA TaKIva UruNgeLI kaTO TEb :roll:
Sinister_Doll NE vsE oshTE nE mI e qsNO, kaKTo NE MI e qsNO Tva NaKraQ NA MNenIEtO tI tI LI sI i kaKtO NE mI e qsNO sHTO Mi GovoRiSh NA Be :?:

Lil` Bow Wow
08-13-2005, 18:00
NE MIsLQ cHE e VReDEn, MIsLQ cHE e tUp . zaSvIRiHA KItaRI, zaPQha PedaLi... KVo tOLkoVA VI keFI dA sLUShaTE nqkVI kAK sE DEraT nA FOnA nA nqkVi JiCi, dA sE oBLIcHATe sAMO v NqKVi cHErNI dREhI s izRisUvaNI GRozNI sUShTEsTVa pO tqH, qkO KubInKI i t.N... VErNO cHE vSichKo e VuPRoS nA vKus i taKIva kaTO vaS TRqbVA dA Ima aMA... sTRaNNi sTE MI ChesNo :roll: Kvoto teb te kefi grozen, smradliv negur da ti pee kak e*e macki i 6murka, taka i men me kefi da slu6am "nqkvi kak se derat"! Sa stanA li ti qsno, be? http://smilies.sofrayt.com/aiw/vampire.gif


Е кат те кефи ще ти викат че си ненормална и тфа е.

Вредна музика няя,има прости фенове на дадената музика:wink:

e_l_i_z_a
08-13-2005, 18:44
даааа, откакто слушам метъл само се режа и убивам хора :lol:
ГЛУПОСТИ, НЕ Е ВРЕДЕН
Аэ пък ги раэстрелвам и после ги стържа на рендето :lol:
И С КВО ПО-ТОЧНО Е ВРЕДЕН МЕТЪЛА? :twisted:

chupacabra:)
08-13-2005, 18:55
сисипфа нежните мозъченца на розАфите мацки :D

Soul^Fly^F
08-13-2005, 19:25
1vo bu4a zdravo vilici v o4ite
2ro otkysvam prystite s kle6ti
3to reja s trion o4ite
4to pi6a imeto po rycete
5to hvyrlqm nojove po gyrba
6to dylbaq syrca s lyjica
metal forever!!!
p.s. ako sym propusnala ne6to da ne zabraite da go napi6ete:P

Napu6en-Buhal
08-13-2005, 19:28
1vo bu4a zdravo vilici v o4ite
2ro otkysvam prystite s kle6ti
3to reja s trion o4ite
4to pi6a imeto po rycete
5to hvyrlqm nojove po gyrba
6to dylbaq syrca s lyjica
metal forever!!!
p.s. ako sym propusnala ne6to da ne zabraite da go napi6ete:P
PRoPusNA dA KaJESh cHE sI zLE nA VtoRiq eTaJ Ama nqmA NuJdA dA Go KazVASh, tO sI LiChi :wink:

Sapphir
08-13-2005, 19:34
nqma ko da kaja osven che METALA e nai gnusarskata muzika , a metalskite privurjanici - nai gnusarskite..

Swinkenhoffer
08-13-2005, 19:46
nqma ko da kaja osven che METALA e nai gnusarskata muzika , a metalskite privurjanici - nai gnusarskite..

оооо, гениално изказване!!! колко време ти трябваше да го измислиш?
ето, за това иде реч. пък после идвайте да се обеснявате, че почитателите на метъла говорят глупости по адрес на другите и се смятали за много умни. точно заради такива тъпи коментари (породени от неинформираност и ограничение на сиво вещество) се получават "търкания" м/у различните привърженици на различни стилове. няма значение дали става въпрос за метъл, поп, рап или нещо друго. :roll:

amy lee
08-13-2005, 20:54
nqma ko da kaja osven che METALA e nai gnusarskata muzika , a metalskite privurjanici - nai gnusarskite..ама разбира се, така е! но мария и ивана са супер певици. мдаааа

chupacabra:)
08-13-2005, 21:56
nqma ko da kaja osven che METALA e nai gnusarskata muzika , a metalskite privurjanici - nai gnusarskite..

1. не говори за музика, която ни-най малко разбираш и познавам
2. с това си изказване само ни доказваш, че си мега ограничено човече.. (то и от другите ти постове се усещаше, ама тука вече тотално се осра)
3. като коментираш нещо, било то музика или сутиени, особено пък негативно, можеш поне да дадеш обяснение защо за теб е така (въпреки че ти си доста прост, както споменах в т.2 и едва ли ще имаш обяснение, т.е. "не знам защо не харесвам метълите, но не ги харесвам" )
4. айде сега отивай да си въртиш кючеците на фона на азис, и си размърдай малкото мозъчни клетки преди да напишеш нещо

Jenq
08-14-2005, 01:43
nqma ko da kaja osven che METALA e nai gnusarskata muzika , a metalskite privurjanici - nai gnusarskite..
A ti kvo slushash be muhal?Pone v tezi pesni ima smisal...kakvo shte kajesh za "doko doko"?A?Tova li ti e liubimoto parche.Ae sht!

fallen
08-14-2005, 08:10
даааа, откакто слушам метъл само се режа и убивам хора :lol:
ГЛУПОСТИ, НЕ Е ВРЕДЕН
Аэ пък ги раэстрелвам и после ги стържа на рендето :lol:
И С КВО ПО-ТОЧНО Е ВРЕДЕН МЕТЪЛА? :twisted:
Мда а аз и двете ама първо им смуча кръвта ^^

Murderdoll
08-14-2005, 08:17
апф..незнам..вреден ли е...аз откакто
почнах да слушам метъл и подобни, почнах
да излизам с ..как да го кажа..по-изрудска
компания.. :lol: оттам дойде и тревата и
алкохола и сичко;)пък ако не бях прослушала
метъл и аз най-вероятно щях да въртя кючеци
в чалгадискотеките :lol: предпочитам сяка вечер
да съм на въртолет отколкото като някои мои
познати чалгарки дет си се возят ф скъпите
коли на 30 годишните чичковци дет уж са им
гаджета... :lol:

mary_jane_666
08-14-2005, 14:10
be napravo si e Radioaktiven :lol:
Metala na vlast ...
na koito mu vredi da ne go slu6a ,....
metala si e edna velika muzika ...
superrr se kefq i vaob6te ne syjelqvam 4e slu6am metal i se dvija s metali :!:
i mnogo se kefq i na kompaniqta si .. te me razbirat perfectno ... vinagi mi pomagat i mi davat dobri saveti ... sys vsqkakvi sym se sabirala , no prosto metalska kompaniq mi e nai qka .......
i reivarka sym bila daje :lol: ma tfa be6e otdaaaaavna :roll:

sexy_girl14
08-14-2005, 14:13
ne e vreden ama taq muzika e otvratitelna ne moga da q slu6am :!:

mary_jane_666
08-14-2005, 14:16
ne e vreden ama taq muzika e otvratitelna ne moga da q slu6am :!:

mi nqkoi da te kara da q slu6a6

Dharma
08-14-2005, 16:56
e 4ak puk da e vreden :shock:
az primerno ne slu6am 6toto mi deistva natovarva6to, e dobre de ot vreme na vreme samo...

Forbidden!1!
08-14-2005, 18:49
Takaa.. обращам се към автора на тази темичка...
Кхъм-кхъм... Пич! Майкати е в супер грешка! 1во и най-важно - ти НЕ слушаш Метъл! Тези измекяри дето съобщи че ги слушаш са от ОРИМ(Организация за Разваляне Името на Метъла) А това че майчето ти е забелязала разлика в теб е, че от блудкав чалгар си станал "отворено копеуе" дето слуша "ну(не ню) метъл" а всъщност - некви пИдали.... Ти пич ако си отишъл на един истински метъл концерт(в което мноооого се съмнявам) ше излезнеш с разтреперани чалгарски крачета. Btw ... само едно въпросче- Думата Пого говори ли ти нещо? А взимал ли си участие в нещо таквоЗИ !? :twisted:

Momchence
08-14-2005, 22:54
Ako тая боза Slipknot е причина за тези 12 побоишща и всичко което изреди аз трябва да съм осъден на доживотен без правно на обжалване ако ми хващаш тънката мисъл :lol:

Mr. Joint
08-15-2005, 01:03
NE MIsLQ cHE e VReDEn, MIsLQ cHE e tUp . zaSvIRiHA KItaRI, zaPQha PedaLi... KVo tOLkoVA VI keFI dA sLUShaTE nqkVI kAK sE DEraT nA FOnA nA nqkVi JiCi, dA sE oBLIcHATe sAMO v NqKVi cHErNI dREhI s izRisUvaNI GRozNI sUShTEsTVa pO tqH, qkO KubInKI i t.N... VErNO cHE vSichKo e VuPRoS nA vKus i taKIva kaTO vaS TRqbVA dA Ima aMA... sTRaNNi sTE MI ChesNo :roll: Kvoto teb te kefi grozen, smradliv negur da ti pee kak e*e macki i 6murka, taka i men me kefi da slu6am "nqkvi kak se derat"! Sa stanA li ti qsno, be? http://smilies.sofrayt.com/aiw/vampire.gif

Ай замълчи, че ставате смешни тука. Рапа не е такава музика каквато си мислите, не е пари, коли, жени. Тва че гледате тъпото MTV и слушате 50 сент ви изгражда грешна представа за този стил. Тоя не се чува,а се възприема, във текста има послания, протест. Хващам се на бас, че сте слушали Нели, 50 Сент и Лудакрис и от изграждате мнение за музиката. Чуйте малко Wu-Tang, Gang Starr, Onyx - това пак граничи с комерсалията, но ако ви дам ъндърграунд рапъри, просто нема смисъл, с тва дет съм дал се почва. Тва се отнася и за всички позьори дет ми сложили широки гащи и са големите рапъри, пък изобщо не са чували за имена като Public Enemy, Mobb Deep, Yukmouth, Kurupt нема смисъл да изброявам. За метъла нямам нищо против, не разбирам тази музика за тва не давам мнение. Тъй че... като не разбирате нещо не говорете за него.

Soul^Fly^F
08-15-2005, 07:52
ne e vreden ama taq muzika e otvratitelna ne moga da q slu6am :!:
nikoi ne ta e karal da q slu6a6

Napu6en-Buhal
08-15-2005, 08:43
NE MIsLQ cHE e VReDEn, MIsLQ cHE e tUp . zaSvIRiHA KItaRI, zaPQha PedaLi... KVo tOLkoVA VI keFI dA sLUShaTE nqkVI kAK sE DEraT nA FOnA nA nqkVi JiCi, dA sE oBLIcHATe sAMO v NqKVi cHErNI dREhI s izRisUvaNI GRozNI sUShTEsTVa pO tqH, qkO KubInKI i t.N... VErNO cHE vSichKo e VuPRoS nA vKus i taKIva kaTO vaS TRqbVA dA Ima aMA... sTRaNNi sTE MI ChesNo :roll: Kvoto teb te kefi grozen, smradliv negur da ti pee kak e*e macki i 6murka, taka i men me kefi da slu6am "nqkvi kak se derat"! Sa stanA li ti qsno, be? http://smilies.sofrayt.com/aiw/vampire.gif

Ай замълчи, че ставате смешни тука. Рапа не е такава музика каквато си мислите, не е пари, коли, жени. Тва че гледате тъпото MTV и слушате 50 сент ви изгражда грешна представа за този стил. Тоя не се чува,а се възприема, във текста има послания, протест. Хващам се на бас, че сте слушали Нели, 50 Сент и Лудакрис и от изграждате мнение за музиката. Чуйте малко Wu-Tang, Gang Starr, Onyx - това пак граничи с комерсалията, но ако ви дам ъндърграунд рапъри, просто нема смисъл, с тва дет съм дал се почва. Тва се отнася и за всички позьори дет ми сложили широки гащи и са големите рапъри, пък изобщо не са чували за имена като Public Enemy, Mobb Deep, Yukmouth, Kurupt нема смисъл да изброявам. За метъла нямам нищо против, не разбирам тази музика за тва не давам мнение. Тъй че... като не разбирате нещо не говорете за него.
aE sTIgA pOVtaRQ edNO i sUshTI Fe LeshNIk :evil: dOSEgA sUM Ti viDQL 2 MnenIQ i dVEtE sA edNI i sUsHTI, NeshTO malKO edNoOBRazEN MI sE sTRuvaSh. aKO nE poVtaRqsH koLKO zLE BiLO MTV-tO, kOLKO zLE sME nIE cHE sLUShaME 50 CeNt i KOLKO VelIK sI Ti cHE izBroqVaSH 821738927189 iMEna zA Kvo sHTE PIsHEsh ? v MOMEnTA BRaTO TI sI POzIoRA NE sE LI UsEsHTaSh ? `VIjTE ME aZ sLUShAM uNderGroUNd, sEgA sHTE vI izBroQ kOI sA Mi LUbiMiTe...` :roll: MisLIsh LI cHE i nA mEN Mi e MNoGO TrudnO dA PIshA iMEna ? VuProsa NE e dA sLUShaSh a dA RazBIraSh, i KatO NIKoi NE TE PItA KVo sLUshaSH moJE dA sI ZAMuLChSih :evil:

gazovia
08-15-2005, 09:12
Естествено, че е ВРЕДЕН. Сички дето слушат яко метъл са или некви депресанти или некви гадни наркози

mary_jane_666
08-15-2005, 10:05
Естествено, че е ВРЕДЕН. Сички дето слушат яко метъл са или некви депресанти или некви гадни наркози

mi az togava kva sym :shock:
nit sym depresantka nito narkomanka ..
tz tz tz ... az sym nekav drug vid metali ... :roll:
auuu ne me e sram! byrzo da stavam narkoza 4e da ne razo4arovam to4no takia predubedeni lainqri kat tebe :evil: :lol:

Pebals_
08-15-2005, 10:10
E ne za6to pak metala da pre4i na xorata koito xaresvat da sly6at takava myzika.Tova 4e si zapo4nal da divee6 spored men ne e ot tipa myzika,a ot pyberteta :wink:

nenuTy
08-15-2005, 10:49
hahahh kak 6te e vreden be.az kato hvana angina i si puskam nqkoe zdravo par4e i kat se razkre6tq nai6 kak burzo mi minava i dewpresii i tn.=metala lekuva

Forbidden1
08-15-2005, 13:39
А бе к'вото и да ми говорите като и отидеш на един як концерт и ти забие един маниашки бас и всички около теб почнат да куфееят няма да се усетиш кога си почнал да подскачаш и да си друсаш главата!
На Мегадет примерно бях с един пич дето не е супер фен на метъла - ама на края когато забиха Symphony of Destruction беше в погото! :twisted:

Immortality_
08-15-2005, 16:19
пффффффффф.....


недорасли пубери !!!

вреден биллл

ми кат си толкова ограни4ен и се мисли6 на голямата работа, слу6айки метъл... пу6ейки трева и с 12 побоя в досието.... ми мно ясно, 4е 6те е вреден... вредно е да не мисли6... дори и 4алга да слу6а6 ... с такъв манталитет мно васно 4е е вредно !!!!

порастнете малко бе хора.... :evil:

Sapphir
08-15-2005, 17:38
nqma ko da kaja osven che METALA e nai gnusarskata muzika , a metalskite privurjanici - nai gnusarskite..

1. не говори за музика, която ни-най малко разбираш и познавам
2. с това си изказване само ни доказваш, че си мега ограничено човече.. (то и от другите ти постове се усещаше, ама тука вече тотално се осра)
3. като коментираш нещо, било то музика или сутиени, особено пък негативно, можеш поне да дадеш обяснение защо за теб е така (въпреки че ти си доста прост, както споменах в т.2 и едва ли ще имаш обяснение, т.е. "не знам защо не харесвам метълите, но не ги харесвам" )
4. айде сега отивай да си въртиш кючеците на фона на азис, и си размърдай малкото мозъчни клетки преди да напишеш нещо


ne sym dosta PROST.. ili mai kato afro bg-tata eedno pica,edna salam.. kakto i da e.. vseki ima pravo na mnenie . vsqko neshto si ima privurjanici ima si hateri.. sq losho li mi e na mene che haresvam nqkvi hora s vizia..(ne fiksiram chalgarite) .. primerno whitny houston.. ta dori britni ili x-tina.. (ne che slusham tqh).. i btw golqm kef e da hodish s nqkvi masurski kosi, da vonish,mega grim i piarsing i da slushash nqkvi satani..

Swinkenhoffer
08-15-2005, 17:42
da slushash nqkvi satani..

с тва си мнение съвсем доказа, че си гола вода относно метъла.
така че по-добре мълчи, защото ставаш смешна ... пардон ... ти си смешна.

Sapphir
08-15-2005, 17:46
tochno satani sa si.. i zashto da malcha az spodelqm mnenie..

Swinkenhoffer
08-15-2005, 17:50
tochno satani sa si.. i zashto da malcha az spodelqm mnenie..

не си права :wink: да, има и такива, които пеят за сатанизъм и т.н. но има и още повече други, които пеят за далеч по-хубави неща. не е само "уга-буга ... Satan".

Napu6en-Buhal
08-15-2005, 18:11
tochno satani sa si.. i zashto da malcha az spodelqm mnenie..

не си права :wink: да, има и такива, които пеят за сатанизъм и т.н. но има и още повече други, които пеят за далеч по-хубави неща. не е само "уга-буга ... Satan".
Da dE aMA Ima edNA MaLKa POdRoBnosT... TEa detO PeQt Za qKI NeshTA NqMaT NishtO OBshTO s MetuLa :wink:

Sapphir
08-15-2005, 18:40
tochno satani sa si.. i zashto da malcha az spodelqm mnenie..

не си права :wink: да, има и такива, които пеят за сатанизъм и т.н. но има и още повече други, които пеят за далеч по-хубави неща. не е само "уга-буга ... Satan".
Da dE aMA Ima edNA MaLKa POdRoBnosT... TEa detO PeQt Za qKI NeshTA NqMaT NishtO OBshTO s MetuLa :wink:
mnogo si prav buhale..

eXoti4nia
08-15-2005, 18:42
tochno satani sa si.. i zashto da malcha az spodelqm mnenie..

не си права :wink: да, има и такива, които пеят за сатанизъм и т.н. но има и още повече други, които пеят за далеч по-хубави неща. не е само "уга-буга ... Satan".
Da dE aMA Ima edNA MaLKa POdRoBnosT... TEa detO PeQt Za qKI NeshTA NqMaT NishtO OBshTO s MetuLa :wink:
mnogo si prav buhale..

True , true :lol: Метала е за утайката на обществото ...пхахахххах

Sapphir
08-15-2005, 18:46
tochno satani sa si.. i zashto da malcha az spodelqm mnenie..

не си права :wink: да, има и такива, които пеят за сатанизъм и т.н. но има и още повече други, които пеят за далеч по-хубави неща. не е само "уга-буга ... Satan".
Da dE aMA Ima edNA MaLKa POdRoBnosT... TEa detO PeQt Za qKI NeshTA NqMaT NishtO OBshTO s MetuLa :wink:
mnogo si prav buhale..

True , true :lol: Метала е за утайката на обществото ...пхахахххах
hhaha napravo mi chetesh mislite :)

mary_jane_666
08-15-2005, 18:56
muhahahah kolko ste zle samo
ma vari obesnqvai na nedorasli pikliovci za metal muzika ... nai se draznq 4e HABER si nqmate ot taq muzika .. ama vaob6te ne ste na qsno , ama ina4e mnoo vi znaqt ustite :lol:
are are vie ste specealistite , vie 6e mi kajete koi peqt za satanizym i koi za `qki ne6ta`
za vas qko e samo kolata jenata yo yo .. :x
vsy6tnost ne se i o4udvam de ...... :roll:
to ot takia ko moga o4akvam ..
sq sledva nqkoi da mi kaja `narkomanka .. bla bla .. mazna metalka bla bla .. `
prosto ste mi qsni ......
vsi4ki ste mi ednakvi takia deto pluqt metala ... KRETENI! Otvra6tavate me! :x

Napu6en-Buhal
08-15-2005, 19:16
a mEn ME oTvRusHTaVAt TEa NesHTa nA POdPIsA Ti :roll:

Immortality_
08-15-2005, 19:22
пфффффф....

смотани пубери... !!!

метала вредял.... вреди липсата на мозък... и това, 4е извинява6 12 побоя, пу6ене на трева с едната музика показва само КОЛКО НЕДОРАСЪЛ СИ.... матъл или не, ако няма6 грам мозък/ пак така 6те завър6и6...


кофтито е, 4е с такива изявявания като твойте после се появяват теми като -> Мазен метъл... етц. етц.

ПОРАСТНЕТЕ БЕ ХОРА... аман :evil:

PINK_4E
08-15-2005, 19:26
metula spored mene vuob6te ne e muzika.az poe4e ot 10 sekundi ne moga da go izturpq tova laino s izvinenie.nqkvi samo da mi gra4at,da se nadvikvat to i az go moga tui.samo moje da me zaboli glava ot nego

Swinkenhoffer
08-15-2005, 19:29
а аз ще задам въпроса, който ме гложди от известно време ... и смятам да си го наложа като правило:
Какъв е смисъла да се обесняваш на такива като горните какво представлява тази музика и т.н.? все едно да спориш с телевизор. тъпака си е тъпак. кво искаме повече :?

chupacabra:)
08-15-2005, 19:30
a mEn ME oTvRusHTaVAt TEa NesHTa nA POdPIsA Ti :roll:
еми и мен ме дразнят тия 'неща' в подписа ти с лъскавите gsm-чета и 1085712505-те ланци.. ама... :wink:
Sapphir явно ти не можеш да кажеш нищо друго, освен да потвърждаваш. нямаш ли си собствено мнение, бе моме?! :shock:
мнооо сте компетентни сички... стига сте се изказвали за неща, които хич не разбирате..
простеете :wink: :D

mary_jane_666
08-15-2005, 19:31
a mEn ME oTvRusHTaVAt TEa NesHTa nA POdPIsA Ti :roll:
еми и мен ме дразнят тия 'неща' в подписа ти с лъскавите gsm-чета и 1085712505-те ланци.. ама... :wink:
Sapphir явно ти не можеш да кажеш нищо друго, освен да потвърждаваш. нямаш ли си собствено мнение, бе моме?! :shock:
мнооо сте компетентни сички... стига сте се изказвали за неща, които хич не разбирате..
простеете :wink: :D

vednyj kat nivga 6e podkrepq chupacabra:) ..
pak i me kefi avatara i .. ne we bazik .. seriozno podkrepqm

chupacabra:)
08-15-2005, 19:32
metula spored mene vuob6te ne e muzika.az poe4e ot 10 sekundi ne moga da go izturpq tova laino s izvinenie.nqkvi samo da mi gra4at,da se nadvikvat to i az go moga tui.samo moje da me zaboli glava ot nego
ооххх, горкичката, чак пуснах сълзичка, докато ти четях мнението... :cry:
не се изказвай без да познаваш нещо...селска работа...

PINK_4E
08-15-2005, 19:44
4e pusni o6te edna sulzi4ka ako iska6 togaz.i vuob6te ne mi kazvai da ne se izkazvam kato ne poznavam ne6to 6toot mn metul pesni sum slu6ala i edna ne sum mogla da slu6am za poe4e ot 10 sek kakto kazah.i osven si4ko dr neznam za6to metalite sa tolkoz vrajdebno nastroeni kum fenovete na 4algata.ako slu4aino nqkoi metul popadne na pop folk koncert 6a napraqt scenata na ni6to ot domati,qica i dr takiva gluposti.a 4algadjiite moje vuob6te da ne ponasqt metula oba4e ne praqt takiva prostotii i ne trugvat da se zaqjdat s nqkoq samo podari fakta 4e ne slu6a "tqhnata "muzika

mary_jane_666
08-15-2005, 19:54
4e pusni o6te edna sulzi4ka ako iska6 togaz.i vuob6te ne mi kazvai da ne se izkazvam kato ne poznavam ne6to 6toot mn metul pesni sum slu6ala i edna ne sum mogla da slu6am za poe4e ot 10 sek kakto kazah.i osven si4ko dr neznam za6to metalite sa tolkoz vrajdebno nastroeni kum fenovete na 4algata.ako slu4aino nqkoi metul popadne na pop folk koncert 6a napraqt scenata na ni6to ot domati,qica i dr takiva gluposti.a 4algadjiite moje vuob6te da ne ponasqt metula oba4e ne praqt takiva prostotii i ne trugvat da se zaqjdat s nqkoq samo podari fakta 4e ne slu6a "tqhnata "muzika
mi are kaji ko si slu6ala kat si tolko kompetentna na tazi tema ..........

Swinkenhoffer
08-15-2005, 19:57
linkin park!!!
на тва му се вика мятъл ... дааа!!!

PINK_4E
08-15-2005, 20:03
ami vuob6te ne pomnq imenata na tiq izvratenqci,6toto nikvo vpe4atlenie ne sa mi napravili puk i nali ti kazvam ma ti moje6 li da 4ete6 4e pove4e ot 10 sek ne ostaqm

Immortality_
08-15-2005, 20:11
a 4algadjiite moje vuob6te da ne ponasqt metula oba4e ne praqt takiva prostotii i ne trugvat da se zaqjdat s nqkoq samo podari fakta 4e ne slu6a "tqhnata "muzika

до тук добре... много мили4ко... ¬¬

аре сега про4ети какво написа преди по/малко от 1 4ас....


metula spored mene vuob6te ne e muzika.az poe4e ot 10 sekundi ne moga da go izturpq tova laino s izvinenie.nqkvi samo da mi gra4at,da se nadvikvat to i az go moga tui.samo moje da me zaboli glava ot nego


:lol: :lol: :lol: bez komentar

PINK_4E
08-15-2005, 20:18
ave ne mi se zanimava s vas ve grozobageri izvrateni slu6aite si taq 6itnq,hodete mirizlivi i grozni va6a si raota :lol:

Swinkenhoffer
08-15-2005, 20:22
ave ne mi se zanimava s vas ve grozobageri izvrateni slu6aite si taq 6itnq,hodete mirizlivi i grozni va6a si raota :lol:

като се осра това е най-лесното измъкване, а?
тъпачка.

Napu6en-Buhal
08-15-2005, 20:42
а аз ще задам въпроса, който ме гложди от известно време ... и смятам да си го наложа като правило:
Какъв е смисъла да се обесняваш на такива като горните какво представлява тази музика и т.н.? все едно да спориш с телевизор. тъпака си е тъпак. кво искаме повече :?
i aZ sE UBeJdAVAm v SUsHTotO kaTo Te GLEdAm :roll: iMA LI sMIsUL dA Ti kaZVAm cHE sI tUp, KOgatO sI toLKOVa tUp cHE dAJE NE moJEsh dA gO raZBerESh ?

Sinister_Doll
08-16-2005, 19:17
NE MIsLQ cHE e VReDEn, MIsLQ cHE e tUp . zaSvIRiHA KItaRI, zaPQha PedaLi... KVo tOLkoVA VI keFI dA sLUShaTE nqkVI kAK sE DEraT nA FOnA nA nqkVi JiCi, dA sE oBLIcHATe sAMO v NqKVi cHErNI dREhI s izRisUvaNI GRozNI sUShTEsTVa pO tqH, qkO KubInKI i t.N... VErNO cHE vSichKo e VuPRoS nA vKus i taKIva kaTO vaS TRqbVA dA Ima aMA... sTRaNNi sTE MI ChesNo :roll: Kvoto teb te kefi grozen, smradliv negur da ti pee kak e*e macki i 6murka, taka i men me kefi da slu6am "nqkvi kak se derat"! Sa stanA li ti qsno, be? http://smilies.sofrayt.com/aiw/vampire.gif


Е кат те кефи ще ти викат че си ненормална и тфа е.

Вредна музика няя,има прости фенове на дадената музика:wink: A veroqtno ako ne bqh, 6tqh da imam i ne6to naprotiv da mi vikat...

Sinister_Doll
08-16-2005, 19:21
ave ne mi se zanimava s vas ve grozobageri izvrateni slu6aite si taq 6itnq,hodete mirizlivi i grozni va6a si raota :lol: O, Boje! S tazi usta li celuva6 mayka si za leka no6t? 4akay, 4akay da ne si razklati6 nervi4kite! PUsni malko Azis, 4e da mirne6! http://smilies.sofrayt.com/1/s/diablo.gif

amy lee
08-16-2005, 19:26
ave ne mi se zanimava s vas ve grozobageri izvrateni slu6aite si taq 6itnq,hodete mirizlivi i grozni va6a si raota :lol:ама колко си тъпа и простааааааааа! хахахахха като си метъл и веднага си миризлив и грозен, така ли? хахахаха :lol: мдаааа, добре. ахахахаха и верно Immortality_ те хвана натясно и ти почна да се измъкваш
и мноо по грозни са някфи чалгари гнусни :x така че вземи си затвори грозния плювалник и вземи умри

Swinkenhoffer
08-16-2005, 19:36
о, страстите отново се разгорещяват ... :D

DespaiR
08-16-2005, 20:13
А ве копеле не знам за метала ама като слушам Prodigy по дълго време и почва да ме боли главата :!:

Sinister_Doll
08-16-2005, 20:58
i tova go spodelq6 s nas v tazi tema za6toto? http://smilies.sofrayt.com/aiw/smile.gif

Sapphir
08-17-2005, 09:18
ave ne mi se zanimava s vas ve grozobageri izvrateni slu6aite si taq 6itnq,hodete mirizlivi i grozni va6a si raota :lol:
haha mnogo si prava .. potrepqm te napulno :P

nemo
08-17-2005, 11:18
Ne mislia che vsi4ki metali sa takiva ili neznam si kakvi, a 4algarite sa edi kakvi.

Vsashtnost sam protiv postavianeto na hora pod obsht znamenatel. V zashtita na metala moga da kaja, 4e mi napravi vpe4atlenie kakvi neveroqtni glasove imat nqkoi pevci (naprimer vokalite na soad - neshto perfektno) ili pak na "onaq boza slipknot".

A metalite da gi popitam vie na kakva muzika zappivate? Nadiavam se ne kato oniq ot 63 blok deto vartqt "nothing else matters"

Pozdravi!

DespaiR
08-17-2005, 11:45
i tova go spodelq6 s nas v tazi tema za6toto? http://smilies.sofrayt.com/aiw/smile.gif
А защо не?

Murderdoll
08-17-2005, 17:20
A metalite da gi popitam vie na kakva muzika zappivate?
ми...на метъл ти на кфо искаш:)

amy lee
08-17-2005, 17:47
A metalite da gi popitam vie na kakva muzika zappivate?
ми...на метъл ти на кфо искаш:)на стотната симфония на бетовен :lol: хахахаха

The-WishmasteR
08-17-2005, 20:54
spored men tova e super tupa muzika!!!
4udia se nqkoi kak moje da ia slusha otvratitelna E! :wink:
nikoi ne ti e iskal mnenieto taka 4e si go dryj za sebe si .ne metala a ti si smotana !

The-WishmasteR
08-17-2005, 20:56
haahhaahaah

The-WishmasteR
08-17-2005, 21:03
hahahhahahahaahahhahahahaahaahhaa

stasi_girl
08-17-2005, 21:07
of... tova e muzikata koiato bih slushala posledna!!
bih slushala vsi4ko no metala na posledno mqsto
ako izslusham edna cqla pesen 6te me zaboli glavata ot tolkova kreshtene!! edin ot moia klas slusha metal s dulga kosa e! 4erni drehi abe 4ist metalist i dori ponqkoga imam 4ustvoto 4e se e poburkal malko!!!
taia muzika e otvratitelna i ne samo vredi napravo poburkva! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Swinkenhoffer
08-17-2005, 21:10
of... tova e muzikata koiato bih slushala posledna!!
bih slushala vsi4ko no metala na posledno mqsto
ako izslusham edna cqla pesen 6te me zaboli glavata ot tolkova kreshtene!! edin ot moia klas slusha metal s dulga kosa e! 4erni drehi abe 4ist metalist i dori ponqkoga imam 4ustvoto 4e se e poburkal malko!!!
taia muzika e otvratitelna i ne samo vredi napravo poburkva! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

.!.
:?
не ми е в стила, но ....

stasi_girl
08-17-2005, 21:11
of... tova e muzikata koiato bih slushala posledna!!
bih slushala vsi4ko no metala na posledno mqsto
ako izslusham edna cqla pesen 6te me zaboli glavata ot tolkova kreshtene!! edin ot moia klas slusha metal s dulga kosa e! 4erni drehi abe 4ist metalist i dori ponqkoga imam 4ustvoto 4e se e poburkal malko!!!
taia muzika e otvratitelna i ne samo vredi napravo poburkva! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

.!.
:?
не ми е в стила, но ....

kvo be vseki si ima mnenie i toia forum e za tva da si izkazvash mnenieto!!!

amy lee
08-17-2005, 21:14
of... tova e muzikata koiato bih slushala posledna!!
bih slushala vsi4ko no metala na posledno mqsto
ako izslusham edna cqla pesen 6te me zaboli glavata ot tolkova kreshtene!! edin ot moia klas slusha metal s dulga kosa e! 4erni drehi abe 4ist metalist i dori ponqkoga imam 4ustvoto 4e se e poburkal malko!!!
taia muzika e otvratitelna i ne samo vredi napravo poburkva! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

.!.
:?
не ми е в стила, но ....еми кфо да кажа, освен евала е, брато :)
и що да се е побъркал, щото не слуша кондьо ли?
и @stasi_girl КАЗВА СЕ МЕТЪЛ, НЕ МЕТЪЛИСТ

Swinkenhoffer
08-17-2005, 21:15
of... tova e muzikata koiato bih slushala posledna!!
bih slushala vsi4ko no metala na posledno mqsto
ako izslusham edna cqla pesen 6te me zaboli glavata ot tolkova kreshtene!! edin ot moia klas slusha metal s dulga kosa e! 4erni drehi abe 4ist metalist i dori ponqkoga imam 4ustvoto 4e se e poburkal malko!!!
taia muzika e otvratitelna i ne samo vredi napravo poburkva! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

.!.
:?
не ми е в стила, но ....

kvo be vseki si ima mnenie i toia forum e za tva da si izkazvash mnenieto!!!

да де, ама можеше малко по-културно да се изкажеш! аз кво да направя, че девствените ти ушички не са свикнали на друго освен поп фолк!? и аз изказвам мнение ... пък! :D

amy lee, сестра съм :)

The-WishmasteR
08-17-2005, 21:16
Taka pak se po4vat sporovete koi e prav i koi e kriv ...Nie Bylgarite deto sme ima nqma 6 miliona ob6to ,to drygoto gipsita ,tyrci ... i t.n po4vame da se izbivame ve4e 6toto ediniq slu6a metal a drgiq 4alga,6toto edniq slu6a punk a drygiq metal i t.n.A posle za6to 6ibanata dyrjava propada?!interesno za6to li za6toto jitelite i pravqt taka 4e da propada.Poglednete se vseki se opitva da se naloji s negovata muzika i da ubedi drygiq kolko e typ i glypav 4e ne sly6a negovata.... :evil: :evil: :evil:
a po samata tema za metal VS rap Vs 4alga
4isto i prosto metala rulira ,NO pak povtarqm NO tova e samo moe li4no mnenie!!!a ako nqkoi ima razli4no da si zamyl4i!vmesto da se karate za razli4iqta si pi6ete si za prili4iqta si !prosto ve4e mi pisna ... no kakvo vi razpravqm....

stasi_girl
08-17-2005, 21:19
Taka pak se po4vat sporovete koi e prav i koi e kriv ...Nie Bylgarite deto sme ima nqma 6 miliona ob6to ,to drygoto gipsita ,tyrci ... i t.n po4vame da se izbivame ve4e 6toto ediniq slu6a metal a drgiq 4alga,6toto edniq slu6a punk a drygiq metal i t.n.A posle za6to 6ibanata dyrjava propada?!interesno za6to li za6toto jitelite i pravqt taka 4e da propada.Poglednete se vseki se opitva da se naloji s negovata muzika i da ubedi drygiq kolko e typ i glypav 4e ne sly6a negovata.... :evil: :evil: :evil:
a po samata tema za metal VS rap Vs 4alga
4isto i prosto metala rulira ,NO pak povtarqm NO tova e samo moe li4no mnenie!!!a ako nqkoi ima razli4no da si zamyl4i!vmesto da se karate za razli4iqta si pi6ete si za prili4iqta si !prosto ve4e mi pisna ... no kakvo vi razpravqm....


suglasna sym!!! vseki si slusha tova koeto mu haresva!

amy lee
08-17-2005, 21:21
пор, сорка :)
а иначе... аз никого не принуждавам да не слуша чалга. както виждаде не нападам никой ако не ми говори как чалгата е над всичко и, че няма по-велика музика от нея. или да ме убеждават, че метъла е боклук и е по добре да се слуша азис

stasi_girl
08-17-2005, 21:21
of... tova e muzikata koiato bih slushala posledna!!
bih slushala vsi4ko no metala na posledno mqsto
ako izslusham edna cqla pesen 6te me zaboli glavata ot tolkova kreshtene!! edin ot moia klas slusha metal s dulga kosa e! 4erni drehi abe 4ist metalist i dori ponqkoga imam 4ustvoto 4e se e poburkal malko!!!
taia muzika e otvratitelna i ne samo vredi napravo poburkva! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

.!.
:?
не ми е в стила, но ....

kvo be vseki si ima mnenie i toia forum e za tva da si izkazvash mnenieto!!!

да де, ама можеше малко по-културно да се изкажеш! аз кво да направя, че девствените ти ушички не са свикнали на друго освен поп фолк!? и аз изказвам мнение ... пък! :D

amy lee, сестра съм :)

detstvenite mi ushi4ki sa sviknali na tova koeto im haresva! ako 6te narodna muzika da e ili opera!
i sum se izkazala dostatu4no kulturno za razlika ot teb!izkazvai si mnenieto de i az sushtoto pravia

Swinkenhoffer
08-17-2005, 21:22
Taka pak se po4vat sporovete koi e prav i koi e kriv ...Nie Bylgarite deto sme ima nqma 6 miliona ob6to ,to drygoto gipsita ,tyrci ... i t.n po4vame da se izbivame ve4e 6toto ediniq slu6a metal a drgiq 4alga,6toto edniq slu6a punk a drygiq metal i t.n.A posle za6to 6ibanata dyrjava propada?!interesno za6to li za6toto jitelite i pravqt taka 4e da propada.Poglednete se vseki se opitva da se naloji s negovata muzika i da ubedi drygiq kolko e typ i glypav 4e ne sly6a negovata.... :evil: :evil: :evil:
a po samata tema za metal VS rap Vs 4alga
4isto i prosto metala rulira ,NO pak povtarqm NO tova e samo moe li4no mnenie!!!a ako nqkoi ima razli4no da si zamyl4i!vmesto da se karate za razli4iqta si pi6ete si za prili4iqta si !prosto ve4e mi pisna ... no kakvo vi razpravqm....


suglasna sym!!! vseki si slusha tova koeto mu haresva!

и да не се изказва щом НЕ Е компетентен.
сега кви са тия уроци по "морал и поведение"? аз се надявах до бой да стигнем, че тва са много важни работи, даааа ....

amy lee
08-17-2005, 21:23
офтопик: @stasi_girl, ти пък се научи да пишеш. казва се ДЕВСТВЕНИ, не ДЕТСТВЕНИ

stasi_girl
08-17-2005, 21:27
Taka pak se po4vat sporovete koi e prav i koi e kriv ...Nie Bylgarite deto sme ima nqma 6 miliona ob6to ,to drygoto gipsita ,tyrci ... i t.n po4vame da se izbivame ve4e 6toto ediniq slu6a metal a drgiq 4alga,6toto edniq slu6a punk a drygiq metal i t.n.A posle za6to 6ibanata dyrjava propada?!interesno za6to li za6toto jitelite i pravqt taka 4e da propada.Poglednete se vseki se opitva da se naloji s negovata muzika i da ubedi drygiq kolko e typ i glypav 4e ne sly6a negovata.... :evil: :evil: :evil:
a po samata tema za metal VS rap Vs 4alga
4isto i prosto metala rulira ,NO pak povtarqm NO tova e samo moe li4no mnenie!!!a ako nqkoi ima razli4no da si zamyl4i!vmesto da se karate za razli4iqta si pi6ete si za prili4iqta si !prosto ve4e mi pisna ... no kakvo vi razpravqm....


suglasna sym!!! vseki si slusha tova koeto mu haresva!

и да не се изказва щом НЕ Е компетентен.
сега кви са тия уроци по "морал и поведение"? аз се надявах до бой да стигнем, че тва са много важни работи, даааа ....

xaxaxa !!! na teb to4no takiva uroci ti trqbvat mai mai po moral i povedenie

The-WishmasteR
08-17-2005, 21:28
Taka pak se po4vat sporovete koi e prav i koi e kriv ...Nie Bylgarite deto sme ima nqma 6 miliona ob6to ,to drygoto gipsita ,tyrci ... i t.n po4vame da se izbivame ve4e 6toto ediniq slu6a metal a drgiq 4alga,6toto edniq slu6a punk a drygiq metal i t.n.A posle za6to 6ibanata dyrjava propada?!interesno za6to li za6toto jitelite i pravqt taka 4e da propada.Poglednete se vseki se opitva da se naloji s negovata muzika i da ubedi drygiq kolko e typ i glypav 4e ne sly6a negovata.... :evil: :evil: :evil:
a po samata tema za metal VS rap Vs 4alga
4isto i prosto metala rulira ,NO pak povtarqm NO tova e samo moe li4no mnenie!!!a ako nqkoi ima razli4no da si zamyl4i!vmesto da se karate za razli4iqta si pi6ete si za prili4iqta si !prosto ve4e mi pisna ... no kakvo vi razpravqm....


suglasna sym!!! vseki si slusha tova koeto mu haresva!

и да не се изказва щом НЕ Е компетентен.
сега кви са тия уроци по "морал и поведение"? аз се надявах до бой да стигнем, че тва са много важни работи, даааа ....
vajni sa da no poneje v pove4eto slu4ai se razre6avat s boi dyrjavata ni e stignala do tova "prestijno" nivo i na nikogo ne davam uroci prosto si kazvam mneieto

stasi_girl
08-17-2005, 21:29
офтопик: @stasi_girl, ти пък се научи да пишеш. казва се ДЕВСТВЕНИ, не ДЕТСТВЕНИ

stavat i greshki!!!!!!!!!!!!
:evil:

Swinkenhoffer
08-17-2005, 21:35
vajni sa da no poneje v pove4eto slu4ai se razre6avat s boi dyrjavata ni e stignala do tova "prestijno" nivo i na nikogo ne davam uroci prosto si kazvam mneieto

а ти толкова сериозно ли ги приемаш такива проблеми от световен мащаб. някакви се събрали и почнали да спорят за метъл и чалга. ако на това се дължи нивото на БГ, то не знам ...
и всъщност си много прав за някои работи. но нали сеир трябва да има. :lol:
stasi_girl има разлика между стават грешки и правя го редовно с основание.

The-WishmasteR
08-17-2005, 21:42
vajni sa da no poneje v pove4eto slu4ai se razre6avat s boi dyrjavata ni e stignala do tova "prestijno" nivo i na nikogo ne davam uroci prosto si kazvam mneieto

а ти толкова сериозно ли ги приемаш такива проблеми от световен мащаб. някакви се събрали и почнали да спорят за метъл и чалга. ако на това се дължи нивото на БГ, то не знам ...
и всъщност си много прав за някои работи. но нали сеир трябва да има. :lol:
stasi_girl има разлика между стават грешки и правя го редовно с основание.
bezporno prav si ne moje systoqnieto na edna strana da se dyrji na tova dali 4algari i metali se mlatqt no tova e prosto predpostavka moje i mizerna no vse pak e .imam predvid 4e kato broi sme tolkova malko i bi trqbvalo da sme edninni a to ne mojej da se doveri6 na 4oveka do teb :(

stasi_girl
08-17-2005, 21:43
vajni sa da no poneje v pove4eto slu4ai se razre6avat s boi dyrjavata ni e stignala do tova "prestijno" nivo i na nikogo ne davam uroci prosto si kazvam mneieto

а ти толкова сериозно ли ги приемаш такива проблеми от световен мащаб. някакви се събрали и почнали да спорят за метъл и чалга. ако на това се дължи нивото на БГ, то не знам ...
и всъщност си много прав за някои работи. но нали сеир трябва да има. :lol:
stasi_girl има разлика между стават грешки и правя го редовно с основание.

abe neznam ti kakvo osnovanie trqbva da imash za da me nervirash tolkova mnogo!!! zaradi edin vid muzika stava eba si spora!i dori ne po temata!

The-WishmasteR
08-17-2005, 21:45
vajni sa da no poneje v pove4eto slu4ai se razre6avat s boi dyrjavata ni e stignala do tova "prestijno" nivo i na nikogo ne davam uroci prosto si kazvam mneieto

а ти толкова сериозно ли ги приемаш такива проблеми от световен мащаб. някакви се събрали и почнали да спорят за метъл и чалга. ако на това се дължи нивото на БГ, то не знам ...
и всъщност си много прав за някои работи. но нали сеир трябва да има. :lol:
stasi_girl има разлика между стават грешки и правя го редовно с основание.

abe neznam ti kakvo osnovanie trqbva da imash za da me nervirash tolkova mnogo!!! zaradi edin vid muzika stava e** si spora!i dori ne po temata!
podrobnosti!;)

Swinkenhoffer
08-17-2005, 22:04
оф, еми добре ... айде по темата :wink:
метъла не е вреден! но на всеки музиката му действа различно. има такива песни, които водят до агресия и прилив на сила, но не чак да заколиш майка си (както си въобразяват някои). други пък са много успокояващи и тъжни и бла-бла-бла.
и какво излиза? ако си психар по природа, то ти си оставаш такъв независимо кво слушаш. факт.
и тез уважаеми люде, които не могат да понасят метъл ... просто да казват нещо от рода на "не ме кефи", но не и да почват да изреждат що за личности са всички в метъл съсловията ... при положение, че познават един (а по-често и нито един). тъй не може да се определя. всеки човек е една вселена, със своите особености и глупости. толкоз.
... и те заживяха в любов и разбирателство ...

за това иде реч:

а иначе... аз никого не принуждавам да не слуша чалга. както виждаде не нападам никой ако не ми говори как чалгата е над всичко и, че няма по-велика музика от нея. или да ме убеждават, че метъла е боклук и е по добре да се слуша азис

stasi_girl
08-17-2005, 22:19
оф, еми добре ... айде по темата :wink:
метъла не е вреден! но на всеки музиката му действа различно. има такива песни, които водят до агресия и прилив на сила, но не чак да заколиш майка си (както си въобразяват някои). други пък са много успокояващи и тъжни и бла-бла-бла.
и какво излиза? ако си психар по природа, то ти си оставаш такъв независимо кво слушаш. факт.
и тез уважаеми люде, които не могат да понасят метъл ... просто да казват нещо от рода на "не ме кефи", но не и да почват да изреждат що за личности са всички в метъл съсловията ... при положение, че познават един (а по-често и нито един). тъй не може да се определя. всеки човек е една вселена, със своите особености и глупости. толкоз.
... и те заживяха в любов и разбирателство ...

за това иде реч:

а иначе... аз никого не принуждавам да не слуша чалга. както виждаде не нападам никой ако не ми говори как чалгата е над всичко и, че няма по-велика музика от нея. или да ме убеждават, че метъла е боклук и е по добре да се слуша азис

6te se saglasia s teb !!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Murderdoll
08-17-2005, 22:33
tctctc zle ste...
4algata e vredna, prai te po-prost!

Swinkenhoffer
08-17-2005, 22:44
tctctc zle ste...
4algata e vredna, prai te po-prost!

нас тва кво ни е*е? нали не ставаме ние прости. :)

Murderdoll
08-17-2005, 23:10
problema e 4e pove4eto ot naselenieto
na BG izprostqva drasti4no;]

Jenq
08-17-2005, 23:28
problema e 4e pove4eto ot naselenieto
na BG izprostqva drasti4no;]
Ami...absoliutno vqrno!

mary_jane_666
08-18-2005, 08:10
sasi li kva be6e .. a! stasi_girl .. zapushi si nejnite ushi4ki 4e da ne ti stane ne6tu ... nali metala bil vreden :lol:
to trebva ve4e sa ti gnoqsali ushite ot teq 4algiiski bozi det gi slushash de ...
tei 4e mai nema ima nujda .. ama za vseki slu4ei , nedai si dqvole , da 4ue6 tozi taka nare4en vreden metal , da byde6 podgotveni da ne ti se razby4ka 4algarskiq mozak , tokuvish si poumnqla :lol:

stasi_girl
08-18-2005, 08:17
sasi li kva be6e .. a! stasi_girl .. zapushi si nejnite ushi4ki 4e da ne ti stane ne6tu ... nali metala bil vreden :lol:
to trebva ve4e sa ti gnoqsali ushite ot teq 4algiiski bozi det gi slushash de ...
tei 4e mai nema ima nujda .. ama za vseki slu4ei , nedai si dqvole , da 4ue6 tozi taka nare4en vreden metal , da byde6 podgotveni da ne ti se razby4ka 4algarskiq mozak , tokuvish si poumnqla :lol:

ti da be si vra4ka be??? 6to mislish 4e slusham 4alga??? i kvo te interesuva????slusham tova koeto mi haresva!!! :evil:

The-WishmasteR
08-18-2005, 09:21
problema e 4e pove4eto ot naselenieto
na BG izprostqva drasti4no;]
da ti kaja to si izprostqva i bez 4alga ama aide :-)

FlowerinesS
08-19-2005, 18:30
не знам дали е вреден .
много общо не трябва да се говори.На всеки му действа различно , някои не могат да живеят без него , други не могат да го траят ...на мен ми сейства леко подтискащо..случам метъл когато нещо съм разстроена ... :roll:

techCandy
08-19-2005, 22:01
Леле кви тъпи изказвания видях. Ама тука е бъкано с
некви малоумници бе! Ай дано не ми изтрият мнението заради тва изкаване. Модератори, ако счетете за нужно да корeгирате, бъдете така добри и само ме цензурирайте, щото тряя да кажа нещо важно. Мноол сте зле! Не всички разбира се. Това че някои от вас плитки чалгарски мозъци, не разбира стила, не означава че е тъп. Някога заслужвалили сте се в поне един текст на Бодъм примерно, не щото сигурно огледалните ви мозъци и две думи на български не могат да вържат, да не говорим за английски. И бухала кви гениални ги беше наговорил. Бухи, като не чаткаш от нещо що не си траеш по-дбре, и аз не разбирам американската чалгия, и за мене тва е елементарна музика, ама казвам ли ти го? Като не разбирате от нещо, що не млъкнете подяволите?!?

Swinkenhoffer
08-19-2005, 22:34
добре го каза.
но как искаш да се заслушат в Децата? на Лайхо дори и аз не му разбирам какво пее понякога. хубаво, ще търся текстовете, но се съмнявам някой чалга фен да го направи.
друг е въпросът, че ако им увираха малко мозъците щяха да вникнат във виртуозните (определено смея да ги нарека така. нищо, че са сравнително млада група) изпълнения на Alexi и Janne, ама нейсе ...
имат един уникален лайв в Париж китарa vs. кийборд соло. едно от най-добрите неща, които съм слушала някога.
пък и не само музиката. самото майсторство в изпълнението. на това му се вика класа, а тя липсва в по-голямата част от музиката, която слушат разбирачите, ама ... :?

amy lee
08-20-2005, 15:09
sasi li kva be6e .. a! stasi_girl .. zapushi si nejnite ushi4ki 4e da ne ti stane ne6tu ... nali metala bil vreden :lol:
to trebva ve4e sa ti gnoqsali ushite ot teq 4algiiski bozi det gi slushash de ...
tei 4e mai nema ima nujda .. ama za vseki slu4ei , nedai si dqvole , da 4ue6 tozi taka nare4en vreden metal , da byde6 podgotveni da ne ti se razby4ka 4algarskiq mozak , tokuvish si poumnqla :lol:

ti da be si vra4ka be??? 6to mislish 4e slusham 4alga??? i kvo te interesuva????slusham tova koeto mi haresva!!! :evil:ае нали ти каза, че слушаш чалга ма, кфо се прайш сега?

Napu6en-Buhal
08-20-2005, 17:16
aFe... naEtE LI KVo ? shTo NE gO DUhatE vSIchKI ? :evil: MetaliTE sI ZnaqT ChE metULA e veLIk, dRugITe sI ZNaqT cHE e mizEriq, koLKOtO I dA PIsHETE NeshTAtA nqMA dA sE PromEnqT, taQ tEMA kRaI NQMa dEEiBA gLUposTA Mu :evil:

iana_lp
08-20-2005, 17:18
awe sq 4e ti var6i6 tapotii pone spored men ( da se napiva6 i da pu6u6 treva) izob6to ama izob6to ne se dalji na metala i moga da ti dam primer sys sebe si za6toto az slu6am QKO METAL ama nito pu6a nito piq ...sq 4e moga da var6a mnogo 6turotii si e verno ama tva si e za6toto sym si takava po priroda a ne za6toto slu6am metal!:)

wetti
08-20-2005, 17:19
Метъла е жестока (в хубавия смисъл на думата) музика. :lol: При мен всичко си е наред.На всеки му действа различно.Примерно една моя приятелка щеше да си пререже вените докъто го слушаше...

amy lee
08-20-2005, 17:30
aFe... naEtE LI KVo ? shTo NE gO DUhatE vSIchKI ? :evil: MetaliTE sI ZnaqT ChE metULA e veLIk, dRugITe sI ZNaqT cHE e mizEriq, koLKOtO I dA PIsHETE NeshTAtA nqMA dA sE PromEnqT, taQ tEMA kRaI NQMa dEEiBA gLUposTA Mu :evil:така ли? аз пък познавам д(р)искари и рапъри които признават метъла за добра музика :evil: така че... НЕ си прав
само това, че те уважавам и малко ме кефиш те спасява от сички думички които мога да кажа

Sapphir
08-20-2005, 19:38
metala e sux..

amy lee
08-20-2005, 19:55
metala e sux..ДОБРЕ, разбрахме ти мнението по въпроса
айде... кфо повтаряш едно и също като развален грамофон

Swinkenhoffer
08-20-2005, 20:02
metala e sux..ДОБРЕ, разбрахме ти мнението по въпроса
айде... кфо повтаряш едно и също като развален грамофон

нЕма смисъл, amy :?
тц, тц, тц ... :roll:

The-WishmasteR
08-20-2005, 20:21
metala e sux..ДОБРЕ, разбрахме ти мнението по въпроса
айде... кфо повтаряш едно и също като развален грамофон
abe nie avatarite li 6te si kradem s teb a ? :-)

Sapphir
08-20-2005, 20:23
chovek nemoi si izkaje mnenieto bez da go opliuete .. mi she kazvam kolkoto puti trqa che ne mi haresva metala..

The-WishmasteR
08-20-2005, 20:31
chovek nemoi si izkaje mnenieto bez da go opliuete .. mi she kazvam kolkoto puti trqa che ne mi haresva metala..
a koi po dqvolite vyob6te te pita?Tova da e tema kakvo mislite za metala ? ili haresvate li metala ili ne ?

amy lee
08-21-2005, 00:46
metala e sux..ДОБРЕ, разбрахме ти мнението по въпроса
айде... кфо повтаряш едно и също като развален грамофон
abe nie avatarite li 6te si kradem s teb a ? :-)сори, ама като си го сложих моя и не видях, че ти си с такъв :oops: утре ше го сменя, обещавам :)
Sapphir и един път е достатъчно, не е нужно да казваш едно и също 1000 пъти :evil:

The-WishmasteR
08-21-2005, 10:48
metala e sux..ДОБРЕ, разбрахме ти мнението по въпроса
айде... кфо повтаряш едно и също като развален грамофон
abe nie avatarite li 6te si kradem s teb a ? :-)сори, ама като си го сложих моя и не видях, че ти си с такъв :oops: утре ше го сменя, обещавам :)
Sapphir и един път е достатъчно, не е нужно да казваш едно и също 1000 пъти :evil:
spoko be ne se urkai kat te kefi si go ostavi .. .:-)

Swinkenhoffer
08-22-2005, 15:59
бе не ви ли писна да спорите за едно и също, деба??? :evil:

Crow4e
08-23-2005, 20:59
Az puk ne moga da razbera edno,zashto vie chalgar4eta i fashion4eta mislite metalite za nqkvi absolutni izrodi?!A zamislqli li ste se 4e obiknovenno taka nare4enite metali imat opredeleno doooosta pove4e intelect ot vas,4algar4eta.
Zashto ne vzemete da si zaredite nqkoq pesen,posle da i izvadite texta,poneje nadali shte mojete da go prevedete s gladi4kiq si mozak pomolete nqkoi po nadaren s mozak da vi go prevede,i shte zabelejite predpolagam kolko po golqm smisal ima v nego,ot kolkoto v nqkoq pesen na Azis primerno... :evil:
Ako ne zabelejite smisala,zna4i ste prosto mnoooooooooogo zle,po zle i ot kolkoto sum vi mislila.

VAMPI
08-23-2005, 21:01
а ве не знам дали е вреден мен лично хич не ми харесва (с малки изключения :) )

korn___
08-24-2005, 06:06
spored men tova e super tupa muzika!!!
4udia se nqkoi kak moje da ia slusha otvratitelna E! :wink:

ама толкова ... айде нема да ги обиждам хора ... нема !тая музика е каде каде по смислена от сички други стилове !и наистина вреди !аз сега я спирам .... понеже вече... за наи малкото нещо мога да убия човек... :? за тва че някои ме е настъпил в автобуса примерно ....особено как в много скоро време ще имам въпросните пари ... за пислет и 1 немска палка дет само с 1 удар чупи сека човешка кост ...хора осъзнаите че .... сека музика е за различна възраст ... кат станете по голями ще спрете да слушате метал :D

Napu6en_Buhal
08-24-2005, 17:16
бе не ви ли писна да спорите за едно и също, деба??? :evil:
edInsTEvNoTO SvqsTNo MNeNIe nA pORa :roll: