PDA

View Full Version : mn qka kaka :{



Be@st
08-10-2005, 16:32
malko ma e sram .. vs16tnost mnogo me e sram oba4e 6e ispluq kam14eto .. abe az s1m na 14 i imam po golqma sestra - na 19 mnou hubavo momi4e .. oba4e tam e rabotata .. nqkolko p1ti se fa6tam da q gledam v g1rdite ... ta 4udq se sali na nqkoy drug se e slu4valo ...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

Be@st
08-10-2005, 16:59
hm malko se otdale4ihte ot temata may .. ta da vi napomnq - normalno li e da gledam na kaka si CICITE ?

08-10-2005, 17:05
споко не се шашкай, това е моментно състояние :D

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-10-2005, 17:05
Добре е модераторке... тогаа ще перефразирам. :D

Виж ся синко, тва че заглеждаш домашните цици мога ти го обясня с хормони. КАКТО НАПИСАХ по-рано, на тая възраст и с фикус ще се съвокупляваш. Сичко ще заглеждаш. Хормон лице, яко тестостерон :) Като поотраснеш и не спреш да гледаш там дет няаш раота вече позволявам да се тревожиш :!: Засега не се терзай повече от необходимото :lol: Аз на 14 бях навитак на брачедка ми, ама не да и гледам гърдите ми напрао да са мятаме на черешата :lol: Ся си се смея на тогавашния акъл :lol: :lol:

08-10-2005, 18:28
Awe kat kaza brat4edka se setih 4e mi se slu4va ne6to mn gadno!!!Zna4i az sam na 14 i razbira se,se zaglejdam po sqkvi momi4eta i kat bqh 7klas ima6e edna Monika ka kaa6e be6e 8 i az q haresvah ne mn ma pak si padah po neq pak i bqh zabelqzal 4e kat se zase4em neide tq me oglejda nekak si stranno i daje edin pat be6e sas priqteli i mana krai mene i kat me podmina malko izvika Danielee(tei sa kaam) i az se obarnah i te se podhilvaha i az se obarnah i po4nah se kefq si vikam malee tq me haresva super...Dotuk si4ko e OK ama na sledva6tiq den me izvika da mi kajela ne6to i az ve4e se kefeh i vika ti se kazva6 Daniel nali az da i tq a az se kazvam Monika zdravei priqtno mi e da se zapoznaem nie sme BRATOV4EDI!!!Ot mai4ina strana...Ok na vseki moje da se slu4i are mina mi...Sled tva brat4ed mi me zapozna sas edin negov priqtel pak na nego sestra mu be6e 8 i si q biva6e i si vikam moi da stane ne6to we...Sled kat poznam brat i :D .I edin den toi se kaa Stefan frienda na brat4ed mi dode do nas i kakto vinagi baba ze da go razpitva ti koi i tn...I az bqh vlqzal se obuq opsle izlizam i tq tva mom4ence ti e BRATOV4ED!!!Ot mai4ina strana mn qsno :cry: ...Za Monika 100% sme brat4edi 6tot samata tq me potarsi za Stefan i Petq neznam tq baba moi da gre6i ma ne mi se vqrva i nai gadnoto e 4e vse ot mai4ina strana!!!Pak te ba6ta mi i maikami 6te se razdelqt ama se pak si mii maika :cry: ...Az sam proklet!!!Are tva be6e ot mene ByE...Gati proklqtieto...

Headoff
08-10-2005, 18:30
Ooopss...Tva za brat4edkite go pisah az ma zabraih se regna :oops: ...Are samo da znaete 4e bqh az i sorry za tapa6tinata mi :oops: ...

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-10-2005, 18:37
Човек ти страдаш от ниско самочувствие бе. Я се стегни :!: Кво момче си е (не каам мъж щото е рано още :))
А ся относно братовчедките...
Ае лице ти откъде си е ? Щото обикновено в малките градове сичко живо е рода :lol: Като в Камено, Горната и Долната маала. Там сичко е рода. Събират са на дискотеката, стане търкал, посиняват са хуу ама на другия ден пак са приятели... рода.. ко да ги прайш :)

Headoff
08-10-2005, 18:52
Az sam si sramejliv :oops: ...Mi az sam si ot Jambol...

Zanski
08-12-2005, 02:29
Vse pak e Gotina nali makar i da ti e sestra si e Jena?!!!!!

Elektra_x
05-29-2006, 20:20
Я земи я из****й и сичко ще се опраи :D

Както каза колежката по горе това е моментно състояние.И брат ми е много готин ама не иска да спи с мен :(

rusalkata_
05-30-2006, 20:48
:smt005 :lol: вие ме разбихте с тази тема!хормоните те тресат-тва е! :wink: добре че брат ми е на 10 и още не е започнал да ме зяпа така.не че не му пречи да ме фрасва... :x

IKisseDAGirL
05-31-2006, 18:33
както някой преди мене каза - хормончета + нормално за тая възраст богато въображение ;-) след време ще ти мине и сам на себе си ще се чудиш :mrgreen:
споко :)

P.S. единствената ти грижа е кака ти да не се усети къде я зяпаш, че както си седиш прехласнат, с два-три шамара бързичко може да те върне на нашта планета O:)

midnight...
05-31-2006, 21:05
бе за вас има ли друго обкръжение освен семейството?!? :shock:

Lord Vader
06-01-2006, 18:26
Напълно норамлно бе, човек...един мой приятел беше снимал кака си с телефона докато се къпе и после беше мастурбирл гледайки снимката й...е, разбирасе това е прекалено, но ти казвам, че има и по тежки случаи... :-D

ProstoAz
06-02-2006, 15:00
Темата вече не е актуална, поглеждайте датите!
Благодаря!