PDA

View Full Version : Как да вляза пак в тоя канал??????? :(



08-11-2005, 11:39
здравейте всички!:) Вчера си инсталирах Craziscript и си влезнах в един канал в мирката,но ме баннаха без причина! :evil: Има ли начин отново да си влизам в канала и закво са ме баннали след като нищо не съм направила?На вас случвало ли ви се е и после как може да се влиза в тоя канал? :(

DaVId b3CkHAm
08-11-2005, 11:42
za #teenproblem.net li gowori6 ili po princip v nekoi kanal?? qvno sme nowi s IRC

08-11-2005, 11:45
ne,po princip v edin drug..#teenproblem si ba4ka na 6! :)

08-11-2005, 12:06
Амии и аз съм с някъв скрипт дет ме join-ва автоматично и след няколко секунди ме баннва,защото е invite only...Нещо такова :PpP А пък при теб може да е всичко!Някой може ей така за кеф да си баннва ама нз.Може,всичко може! :)

DaVId b3CkHAm
08-11-2005, 12:06
mi ban dokato ne te unbannat ne stawa; no ima drug na4in ako ima6 nerealno ip i ako ima6 nqkfo drugo tam smenq6 gi i e na 6

08-11-2005, 12:09
Амии и аз съм с някъв скрипт дет ме join-ва автоматично и след няколко секунди ме баннва,защото е invite only...Нещо такова :PpP А пък при теб може да е всичко!Някой може ей така за кеф да си баннва ама нз.Може,всичко може! :)
Тва бях аз.

pushi
08-11-2005, 12:10
neshto mi se vidi che ste mnogo zle.... 8)

ProstoAz
08-11-2005, 13:03
Хахаха, invite only, значи, че е само за поканени, за това не можеш да влезнеш. Според мен, просто някой е направил Take Over и за това е така, ама те пък толко ли са тъпи да не могат да го оправят...значи може и нарочно да са си го направили само за поканени, което значи, че НЕ можеш да влезеш при всички положения, докато не го оправят! :wink:

Pe666o
08-12-2005, 20:13
здравейте всички!:) Вчера си инсталирах Craziscript и си влезнах в един канал в мирката,но ме баннаха без причина! :evil: Има ли начин отново да си влизам в канала и закво са ме баннали след като нищо не съм направила?На вас случвало ли ви се е и после как може да се влиза в тоя канал? :(

ami na Crazyscript ne znam sq koi e kanala na ajoin..NO...ako e #hi..v momenta e Forbidden..taka 4e nqma kak da vleze6...moje i da e #maini..ako crazychild(toq koito pravi script-a) e napravil kanal #maini na ajion ..i ako si slu6aino ot varna i host-a ti zavar6va na mnet..(ili ne6to takova) nqma da moje6 da vleze6 v kanala..za6toto takiva host-ove sa slojeni v akick list-a na kanala (postoqnen ban)..;]..taka 4e.. :D