PDA

View Full Version : Imam problem



Xesoyamnn
08-11-2005, 16:03
Nachi eto kakav e problema: Vchera kato se pribbirax kam nas i gledam 1 BMW s mn qka zadna bronq....I si vikam "Mi to sega e tamno nikoi nqma da me vidi..." i zex che si zavrqx uia v auspuxa....Qko go natikax....Naprao do topkite....Obache v sledvashtiq moment zapochna da mi stava toplo...Gledam BMW-to zapalilo :(......Tragnah da go vadq ama to nali pritesnenie t'va-onova i dokato go izvadq mi ovqxna ot gazovete ne BMW-to....Ot togava ne moga da go vdigam..

Sportexz
08-11-2005, 16:06
Nachi eto kakav e problema: Vchera kato se pribbirax kam nas i gledam 1 BMW s mn qka zadna bronq....I si vikam "Mi to sega e tamno nikoi nqma da me vidi..." i zex che si zavrqx uia v auspuxa....Qko go natikax....Naprao do topkite....Obache v sledvashtiq moment zapochna da mi stava toplo...Gledam BMW-to zapalilo :(......Tragnah da go vadq ama to nali pritesnenie t'va-onova i dokato go izvadq mi ovqxna ot gazovete ne BMW-to....Ot togava ne moga da go vdigam..
Купи си катализатор за хуя и ще се оправи.

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-11-2005, 16:09
Само ампутация :cry: Иначе и тебе ще изгубим :cry:

gazovia
08-11-2005, 16:11
Като си ръгаш моркова в хралупата, следвашия път само доматчетата ше ти останат :twisted:

08-11-2005, 16:12
Nachi eto kakav e problema: Vchera kato se pribbirax kam nas i gledam 1 BMW s mn qka zadna bronq....I si vikam "Mi to sega e tamno nikoi nqma da me vidi..." i zex che si zavrqx uia v auspuxa....Qko go natikax....Naprao do topkite....Obache v sledvashtiq moment zapochna da mi stava toplo...Gledam BMW-to zapalilo :(......Tragnah da go vadq ama to nali pritesnenie t'va-onova i dokato go izvadq mi ovqxna ot gazovete ne BMW-to....Ot togava ne moga da go vdigam..
Купи си катализатор за хуя и ще се оправи.
Ot koq strana??Ot topkite ili ot uq??

Stabil0
08-11-2005, 16:17
Само ампутация :cry: Иначе и тебе ще изгубим :cry:

хаха тоя пост наистина ме уби....точно на място защото давам 100%, че тоя пич се е**ва

08-11-2005, 16:19
Следващия път си наври ауспиха у дупето и ще станеш с РЕМУС генерация :lol: .

08-11-2005, 16:21
ne we ne se ebavam ako iskate i pic-ove shte vi dam da go vidite....prilicha na gramnal boiler v mangal(shtoto chernilkata ne moje da se izmie)

Po temata: PlS pomognete mi we...Trqa da go natocha do 10 minuti.....She eba....Ako ne mi se ripne sha sa gramna :(

08-11-2005, 16:22
А БМВто поне изкефи ли се :D колко коня качи от тоя шот :twisted: ?

ProstoAz
08-11-2005, 16:22
Точка 11 от правилника!
Благодаря!