PDA

View Full Version : Alkoholizam...



08-11-2005, 16:19
Po princip piq...ne e sistemno, no sam stigal i do 1 shishe djin dnevno..no puk mrazq cigarite...problem li e 1ta butilka djin(vodka moje :D ) i nai loshoto e che mi se oslajda...na 16 godini sam i sym momiche

Little_Black_Dress*again
08-11-2005, 16:28
Едно шише джин дневно? :shock: Мисля,че определено прекаляваш.Хубаво е,че не пушиш,защото цигарите наистина са много вредни,но и алкохола никак не е полезен. :o Опитай се да не пиеш толкова,защото може да стигнеш и до алкохолизъм,ако продължаваш така.А ако го правиш само,за да се правиш на много голяма и готина,а не,защото наистина ти се услажда,най-добре се откажи,защото така само вредиш на здравето си.Ако пък действително толкова ти се услажда пий по малко,по една чашка например,а не цяло шише. :idea:

sladka_blondi
08-11-2005, 16:34
Mnogo qsno 4e e problem.Pii umereno,za6toto sled vreme 6te stane6 alkoholi4ka i to mlada.

gazovia
08-11-2005, 16:36
Еее нормално е. То в днешно време момичетата пият поече от момчетата :shock: :shock:

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-11-2005, 16:51
Замезваш ли ? :)

Sportexz
08-11-2005, 16:53
Po princip piq...ne e sistemno, no sam stigal i do 1 shishe djin dnevno..no puk mrazq cigarite...problem li e 1ta butilka djin(vodka moje :D ) i nai loshoto e che mi se oslajda...na 16 godini sam i sym momiche
Ако джинчето е с тоник нема проблеми. :lol:

Chiana
08-11-2005, 17:12
Ако носиш на алкохол да не ти пука :) и аз си падам леко алкохоличка така че споко :roll:

GreenLadyM
08-11-2005, 17:44
1 butilka :?: :roll: Ne e li malko mnojko :?: Spored men e problem i to golqm!Ako na 16 piesh po 1 butilka na 30 kakvo shte pravish????!!!!

hateface
08-11-2005, 19:18
DESTROY ALCOHOL!

XXX FOREVER!

elf_f
08-24-2005, 04:57
ahahahahahahahahaha lel tva se edno az sam go pisala ahahahahahhahahah ludnica 4ovek vse edno slu6am sebe si. samo deto ne moga da izpiq podobno koli4estvo.ama vaob6te max 200 i sam pod masata ahhaahah :lol: hi4 ne nosq na alokohol :lol: mi da ti kaja mai imame problemi s alkohola :lol: :P ponamali tempoto.az se posprqh malko, po-rqdko piq. imah edin period.... :oops: :lol: ne e za razpravqne

An`Ji_l4
08-25-2005, 20:25
EDNO 6I6E JIN DNEVNO!LELE...
NAMALI AKLOHOLA..ZA TVOE DOBRO E 6TE E

Bimper-ska
08-25-2005, 23:27
Да, проблем е. Не за мен, за твоето здраве :!: Момиче, на 16 си! Я си представи, ако продължаваш така, как ще изглеждаш на 26? А на 36? Дали ако продължаваш в същия дух ще стигнеш 46? По-добре си намери нещо по-полезно, което да ти доставя удоволствие - примерно секс :lol: :lol: :lol: Не, не, базикам се. Просто се ограничи в пиенето. По една чаша на ден вече ще е нормално. Мисли за себе си - нали не искаш на 26 всички да те мислят за пропаднала пияница, която така пие, че е пияна все и даже не знае с кой си ляга и с кой става. Щото ако продължиш да пиеш такива сериозни количества, ще ти се ще все повече. Бахмааму, аз по 1 литър вода на ден не изпивам. :shock:

Sunny_stz
08-28-2005, 00:47
Abe hora mnogo vnimavaite s toq alkohol 6toto kvo li ne stava ve4e...
Az li4no poznavam mom4e ,koeto maika mu e alkoholi4ka i kvi li gluposti ne prai taq jeni4ka i go iznervq i mom4eto napravo e v 4udo!!Ujas da ne govorq prosto!Az prosto nemoga da ponasqm alkohol,gadno mi e da piq!!!Ako piq 6te e samo malko i mnogo rqdko!Tva 1 djin na den leleeeeeeee!!!

SuPeR_Pi4
08-28-2005, 17:24
Спирай, че те чака цироза скоро време със същото темпо!

korn___
08-28-2005, 19:33
съвет... ако ще го караш така ... земи си карзил от най блиската аптека и пии по 2 хапа сутрин и 2 вечер поне да си предпазиш поне малко черния дроб от алкохола че цирозата .... не е весело нещо :P ми се умира от него ... и пробаи да го спреш алкохола докато е време то и на мен ми се ослажда ама се контролирам се пак :D

МаRi
08-28-2005, 20:35
хубаво е да намали6 алкохола..все пак си моми4е а и тои води до доста проблеми в един по късен период..пиянството не е хубаво не6то! :twisted: :wink:

09-01-2005, 13:03
as ne go pravq seki den mi primerno vednuj v sedmicata i samo ako sym na kupon. Ama inache na sedmica 1 golqma butilka djin savoy ne mi myrda...s tonik e strahotno :idea: :oops:

Eleonora
09-01-2005, 13:09
I si momi4e...emi po dobre spri,zamesti go s voda ili ne6to drugo,za cigarite dobre,ama aide ne se provaliai s pia4kata :!: :wink:

09-01-2005, 13:21
ot vodata mi priloshava :lol: no za moq radost veche 3 sedmici ne sym opitvala koncentrat...nqmam i namerenie...alkohola e sladuk, no zarbitelen...sq karam samo na birica

Eleonora
09-01-2005, 13:26
ot vodata mi priloshava :lol: no za moq radost veche 3 sedmici ne sym opitvala koncentrat...nqmam i namerenie...alkohola e sladuk, no zarbitelen...sq karam samo na biricaБрьво,ь тькь По Добре БИРА :D и е полезна тя до известна степен де :wink:

lina15
09-04-2005, 11:57
eee az piq i po pove4e,nqma ni6to stra6no

zeleni_o4i
10-04-2005, 10:43
po butilka na den? :shock: e bravo, kak moje taka, mlado momiche :?: :roll: to vseki e imal period na leko alkoholizirane ama tva e mnogo. molq te ne pravi pove4e taka shtoto moje celiq jivot da si provalish. pomisli za posledicite...

Dadan Karambolo
10-04-2005, 12:06
Po princip piq...ne e sistemno, no sam stigal i do 1 shishe djin dnevno..no puk mrazq cigarite...problem li e 1ta butilka djin(vodka moje :D ) i nai loshoto e che mi se oslajda...na 16 godini sam i sym momiche

Много ясно,че не е проблем.Откога търся такава да правим по 2 шишета джин двамата и да ни се услажда :D Пиши ми !

zeleni_o4i
10-04-2005, 12:36
Po princip piq...ne e sistemno, no sam stigal i do 1 shishe djin dnevno..no puk mrazq cigarite...problem li e 1ta butilka djin(vodka moje :D ) i nai loshoto e che mi se oslajda...na 16 godini sam i sym momiche

Много ясно,че не е проблем.Откога търся такава да правим по 2 шишета джин двамата и да ни се услажда :D Пиши ми !

golqm kupon shte si spretnie :roll:

rosskata
10-06-2005, 10:38
Ми и аз съм така, всяка седмица минимум 2-3- пъти пия, мога и сама да си изпоркам бутилка джин... Но тези неща не са шега работа и затова гледам да се сдържам малко, защото ако ми дадеш- всеки ден ще пич по толкова. Всичко е до самоконтрол. Миналото лято като бачках, бях почти нонстоп пияна- не си причинявай нещо такова, контролирай се! Имам един колега, който е на 20 и вече има проблеми с черния дроб... Сега ни се струва майтап, но след 10-20 години става лошо- тогава си приличава кой как живее :?

Sa3ana3a
10-06-2005, 11:12
Po princip piq...ne e sistemno, no sam stigal i do 1 shishe djin dnevno..no puk mrazq cigarite...problem li e 1ta butilka djin(vodka moje :D ) i nai loshoto e che mi se oslajda...na 16 godini sam i sym momiche

Много ясно,че не е проблем.Откога търся такава да правим по 2 шишета джин двамата и да ни се услажда :D Пиши ми !

golqm kupon shte si spretnie :roll:
:lol: хи-хи представям си ги :lol: :lol: :lol:

Finley
10-06-2005, 18:49
Ми и аз съм така, всяка седмица минимум 2-3- пъти пия, мога и сама да си изпоркам бутилка джин... Но тези неща не са шега работа и затова гледам да се сдържам малко, защото ако ми дадеш- всеки ден ще пич по толкова. Всичко е до самоконтрол. Миналото лято като бачках, бях почти нонстоп пияна- не си причинявай нещо такова, контролирай се! Имам един колега, който е на 20 и вече има проблеми с черния дроб... Сега ни се струва майтап, но след 10-20 години става лошо- тогава си приличава кой как живее :?
Чак тогава ще се озъзнае, но вече ще е късно.А то пиене като цигарите почваш да пиеш да се правиш на газар, но ти харесва и ти става навик.
Т'ва една бутилка е нечовешко за момиче.

WannaBe
10-06-2005, 18:59
Ми и аз съм така, всяка седмица минимум 2-3- пъти пия, мога и сама да си изпоркам бутилка джин... Но тези неща не са шега работа и затова гледам да се сдържам малко, защото ако ми дадеш- всеки ден ще пич по толкова. Всичко е до самоконтрол. Миналото лято като бачках, бях почти нонстоп пияна- не си причинявай нещо такова, контролирай се! Имам един колега, който е на 20 и вече има проблеми с черния дроб... Сега ни се струва майтап, но след 10-20 години става лошо- тогава си приличава кой как живее :?
А то пиене като цигарите почваш да пиеш да се правиш на газар, но ти харесва и ти става навик.
Ето поредния изказал се неподготвено...

vra4ka
10-06-2005, 20:36
Стига ве хора пробвайте,но плс не се пристрастявайте!
Всички опияти са гадна работа :!: