PDA

View Full Version : mi problemche -koremche



She-Devil
08-11-2005, 18:14
Vijte xora mai imam problem,ama chak sega go usetix.Pokrai rabotata vyobshte ne mi ostafa vreme da qm i taka se samozabravqm kato che li.Ta kakto i da e sega ot nqkolko dni zabelqzvam che ne qm kakto predi 3 pyti na den i che i poveche,useshtam kak ne me vleche qdeneto i mi se gadi ot nego.A ne sym bremenna,ako za tova si pomislixte i ponqkoga leko me boli koremcheto!Ta kakvo si mislite che mi ima?! :?: :twisted: Leko ubespokoena sim!

Barbarona
08-11-2005, 18:34
Едвали е нещо сериозно, може би не те влече яденето, защото си свикнала в момента да поемаш по по-малко храна, а и в тези горещини е нормално да не ти се яде много.
Все пак се опитай да се храниш достатъчно и най-вече да не се лишаваш от закуската, защото тя е най-важната. А колкото до болките в корема те може да се дължат на много неща. И аз самата имам дни, в които корема ме боли и не ми се яде.:P

NumSkull
08-11-2005, 18:41
Боли те корема защото не ядеш!

TheDarkLady
08-11-2005, 19:03
Vijte xora mai imam problem,ama chak sega go usetix.Pokrai rabotata vyobshte ne mi ostafa vreme da qm i taka se samozabravqm kato che li.Ta kakto i da e sega ot nqkolko dni zabelqzvam che ne qm kakto predi 3 pyti na den i che i poveche,useshtam kak ne me vleche qdeneto i mi se gadi ot nego.A ne sym bremenna,ako za tova si pomislixte i ponqkoga leko me boli koremcheto!Ta kakvo si mislite che mi ima?! :?: :twisted: Leko ubespokoena sim!

NE iskam da te pla6a no az biah taka minaloto liato otslabnah mnogo.Sled tova v y4ili6te edin den iako me probode korema i zapo4nah da draifam.Lekarkata vikna lineika i me prieha po spe6nost s spukana kista na levia iai4nik.Lekariat mi kaza 4e ne mi se e ialo i me e bolial korema ot neia(t.e tia go e pritiskala).

PS macka moje na teb da ne ti e ot tova no ti preporu4vam samo za profilaktika da se vidi6 na yltrazvuk.(pri ginekologa ti)
Pri cistita simtomite po4ti ne se zabeliazvat.
No poviarvai mi az ne obru6tah vnimanie na tova i edva ne ymriah ot infekcia!Sega jiveia 2-ri jivot. :(

NumSkull
08-11-2005, 19:05
Почни да ядеш и няма да имаш проблеми

08-11-2005, 19:34
няма нищо сериозно но ако се притесняваш че пак нямаш апетит пий рибено масло , от него ще ти доиде апетит а също така и укрепва имунната система

BABY_SEXY_GIRL
08-11-2005, 20:37
Това е от натоварването :wink: Ще свикнеш. Също така ако си преживяла нещо неприяно наскоро - и от това може да е :roll: Просто може да не ти остава време. И аз много пъти съм била така, но моля те не пренебрегвай яденето щото ще си навлечеш проблеми :( Яж когато трябва дори и да не ти се яде :?

Sportexz
08-11-2005, 21:06
Vijte xora mai imam problem,ama chak sega go usetix.Pokrai rabotata vyobshte ne mi ostafa vreme da qm i taka se samozabravqm kato che li.Ta kakto i da e sega ot nqkolko dni zabelqzvam che ne qm kakto predi 3 pyti na den i che i poveche,useshtam kak ne me vleche qdeneto i mi se gadi ot nego.A ne sym bremenna,ako za tova si pomislixte i ponqkoga leko me boli koremcheto!Ta kakvo si mislite che mi ima?! :?: :twisted: Leko ubespokoena sim!
Стрес. Вземи си мултивитамини(най-добре Centrum), хапвай повечко плодове и зеленчуци и наблягай на естествените храни. Ако имаш време спортувай, колкото и малко да е.