PDA

View Full Version : 10-те най подходящи подаръци за другата половинка...



MilanFen
08-12-2005, 10:13
Момчета, пишете кои са за вас най подходящите подаръци които бихте подарили на едно момиче... с което ходите;)
Момичета, пишете кои са за вас най подходящите подаръци които бихте подарили на едно момче... с което ходите:)
:P :P :P

AnaKin!
08-12-2005, 10:18
Ot chasti cvetq kogato trqbva da sa cvetq...Pove4e se stremq kam plushenite igrachki...zashtoto mislq 4e sa mnogo haresvani ot momi4etata...Mislq 4e skapi raboti kato bijuta i t.n. e tapo !Za kvo da pechelish ili da dajrish momi4e do teba samo zarade pari,skapi podaraci i t.n.!Trqbva da si te haresva :)!

MilanFen
08-12-2005, 10:22
Ot chasti cvetq kogato trqbva da sa cvetq...Pove4e se stremq kam plushenite igrachki...zashtoto mislq 4e sa mnogo haresvani ot momi4etata...Mislq 4e skapi raboti kato bijuta i t.n. e tapo !Za kvo da pechelish ili da dajrish momi4e do teba samo zarade pari,skapi podaraci i t.n.!Trqbva da si te haresva :)!
това 10 ли са? просто ако може избройте ги като списък:) и да са подредени по важност:) плз

AnaKin!
08-12-2005, 10:27
Spored tebe struva li si da izbroqvame 10 kato si qma 2,3 originalni koito se haresvat...Drugite shte sa samo primerni...Izvinqvai 4e ne sam napisal ama taka go razbiram az ne ti trqbvat da pravish top 10 na neshtata!stigat ti tezi koito momi4etata nai mnogo obichat ne da si blaskash sq glavata da izmislish kvo da e slevashtoto po nomer v tozi top10!Samo da ti kaja 4e nai nepodhodqshtiq podarak e biju koeto struva mnogo pari...Ne pokazvai nikoga 4e imash[govorq otnositelno]!TAka4e ne mi se sardi ne me kritikuvai kazvam ti moeto mnenie 4e nqma smisal ot 10....

lunichka
08-12-2005, 10:32
Както и в една предишна тема писах МРАЗЯ подаръците. Предпочитам сама да си купувам каквото искам...
Иначе кфо бих подарила, дезодорант може би, шампоан.. на един мой съученик подарих шапка :wink: и цветята вършат работа...

mil4eto_
08-12-2005, 10:34
на мом4е нз мноо 4естно казано кфо бих подарила се пак си зависи от самия 4овек:
1-някфа блузка на марка на която знам 4е се кефи
2-некъф хубав парфюм
3-портмоне или хек4е
:roll:
или нещо което да му напомня по някакъв на4ин за мен и за връзката ни

fallen
08-12-2005, 11:05
Ох боже най-трудното нещо което съм правила е да купувам подарък за един приятел... Не съм го виждала щото сме от различни градове...и имаше на 8 рд и не можете да си представите колко века обикалях...Но накрая намерих *гордо* :D

MilanFen
08-12-2005, 11:11
ок... щом така няма да стане... тогава напишете кфо да купя на приятелката ми ... ей така без повод... плз помоооощ:) аз исках 10 за да мога да си избера... ама щом ви е трудно... ОК:)

BABY_SEXY_GIRL
08-12-2005, 11:15
ок... щом така няма да стане... тогава напишете кфо да купя на приятелката ми ... ей така без повод... плз помоооощ:) аз исках 10 за да мога да си избера... ама щом ви е трудно... ОК:)

Стихче, посветено на нея :idea: :wink: Стига вече с тези купуваници :roll:

girlpower
08-12-2005, 11:16
Moite podaruci za gadveto sa bili pove4eto pone ot magazinite za suveniri!Tam ima mnogo qki ne6tica!AMi mnogo ne6ta bluzki,4asovnik,grivna i t.n

Fir3ou7_G1rL
08-12-2005, 11:28
Moje bi parfium , dreha plu6ka , syvenir , neznam drygo...

08-12-2005, 12:49
до сега мисля че гривна най много ми допада за подарък за нея... дреха няма как да и я поднеса... да и кажа съблечи се и после да я облека?... малко странно:) нз:)
кфо мислите за нов GSM?

MilanFen
08-12-2005, 12:51
до сега мисля че гривна най много ми допада за подарък за нея... дреха няма как да и я поднеса... да и кажа съблечи се и после да я облека?... малко странно:) нз:)
кфо мислите за нов GSM?

Ekita
08-12-2005, 13:54
до сега мисля че гривна най много ми допада за подарък за нея... дреха няма как да и я поднеса... да и кажа съблечи се и после да я облека?... малко странно:) нз:)
кфо мислите за нов GSM?
Hihih,na men ne bi mi stanalo stranno 8) ...,po skoro bi mi haresalo...
A kolkoto do gsm-a,ti kolko pari smqta6 da dade6?Tva si e edna seriozna pokupka i ne znam,ne go priemam kato ne6to,koeto ei taka moje6 da kupi6 na gadjeto si...De da znam,ako az nqmam dostaty4no pari da si go kupq i ti mi izsko4i6 s nego,bih se po4uvstvala dosta typo,po-skoro pritesnena,otkolkoto blagodarna i 6tastliva.

AnaKin!
08-12-2005, 13:55
Pro4eti mi prednite postove kvo sam pisal...I reshi za GSM-ma...Tap podarak...I za kvo vseki trqq da ti kaje po 10?!To vski kato ti predloji po nqkolko 2,3 te sa razli4ni kato gledash pak imash izbor...

ThePainIsReaL
08-12-2005, 14:36
Hihih,na men ne bi mi stanalo stranno 8) ...,po skoro bi mi haresalo...
A kolkoto do gsm-a,ti kolko pari smqta6 da dade6?Tva si e edna seriozna pokupka i ne znam,ne go priemam kato ne6to,koeto ei taka moje6 da kupi6 na gadjeto si...De da znam,ako az nqmam dostaty4no pari da si go kupq i ti mi izsko4i6 s nego,bih se po4uvstvala dosta typo,po-skoro pritesnena,otkolkoto blagodarna i 6tastliva.

:D И аз бих се почувствала притеснена ..
А за подарък без повод,много момичета (почти всичките) се радват на красиви цветя,ако може да не са рози,защото става супер изтъркано :P Иначе мен ми допада идеята и за красиво синджирче,подходящо за начина й на обличане :) И не мисля че трябва да е нещо скъпо,освен ако приятелката ти не е материалистка.

LP_girl_14
08-12-2005, 20:12
:arrow: диск с любима музика
:arrow: хубав парфюм
:arrow: някаква тениска или блуза
:arrow: медальонче със сърчице,което се разделя на две и едната половинка е у единия,а другата у другия
:arrow: за момиче става и цветя с няква готина картичка и няква сладурска плюшена играчка
:arrow: за момиче пак става да й вземеш някакви сребърни обеци,гривна и пръстен
:arrow: някъв готин часовник

sexy_girl14
08-14-2005, 00:48
az bih podarila na mom4e parfium ili suvenir :!:

TSecret
08-14-2005, 10:27
ne6to napraveno ot cvetq.... v hubavite magazini za cvetq pravqt dosta interesni buket4eta ... vzima6 niakvi po drebni cvetq i moje da ti gi naredqt kato topka ili po niakav drug na4in kaji 4e iska6 ne6to po stranno i po originalno... mislia 4e cvetqta biha bili dobar podarak za bez povod pak i moje bi 6toto az obojavam niakoe mom4e da mi podarqva cvetq..... mn e romanti4no.. :lol:

SneJna_
08-14-2005, 11:22
abe da vi kaja ne vsqko momi4e se kefi na stih4e ili na cvetq..de da znam na mene li4no mi e edno prekaleno ligavo..de da znam..nqkaf parfum ama da e hubav..

SneJna_
08-14-2005, 13:34
vaprosa ne opira do men..az predpo4itam da nqmam podarak..predpo4itam na denq da sam s 4oveka koito obi4am a ne da mi podarqva ne6to

Desert Rose...
08-15-2005, 22:04
Brei!Ami tova s podarycite i spored men e typo.V smisyl ne mislq,che sa mn momichetata ,koito shte se zaradvat na nqkoq bluza..Nqkak si e typo,no vij obichki - moje da ne sa neshto osobeno,prosto si spomnqm ,che priqtelqt mi vednyj mi podari obichki i az mn se radvah,bqha mn interesni.Inache po princip na nego mu podarqvam razni stranni neshta kato naprimer kutiq,na koqto sym napisala textovete na vsichki nashi lubimi pesni + razni stih4eta,koito sama sym si mislila ili neshto takova i toi mn se radva.
Edna moq priqtelka pyk si podarqvat s neiniq priqtel kartichki - mn e sladursko.Predi nqkolko dni dori tq mi razkazvashe,che toi i pratil cvetq i tq mn se zaradvala,zashtoto ne ochakvala.
Az syshto sym podarqvala na moq priqtel gsm i toi shteshe da poluchi udar kato razbra :) .Vij gotin podaryk e spored men syshto edna ekskurziika - ei taka za 3-4 dena - sega lqtoto osobeno e perfect.Garantirano,che mn shte q zaradvash,a i ako izberesh nqkoe ne mn skypo mqsto shte ti izlezne po-evtino mai ot 1 gsm:).
Mi nadqvam se da sym ti pomognala s neshto ili nqkoi ot drugite da ti e pomognal i uspeh :).

AnaKin!
08-16-2005, 02:10
Mislq 4e 4RD-to mina ..I mu dadohme idei...

gost
08-16-2005, 19:59
obeca neshtu izbora na podarak vinagi e truden tva s plushenite igrachki weche stana strashno tapo aman ot tez igrachki kajete neshtu originalno podarak edin pat da bade nito neshtu golqmo nishtu neshtu malko

Elitooooo
08-16-2005, 20:29
Emi za mom4e,bih mu podarila
:arrow: grivna
:arrow: niakoe suvenir4e
:arrow: 6al ili pulover
:arrow: hek moje bi
:arrow: niakoe sarce ili krast4e
:arrow: ne6to posveteno na nego,istinsko :wink:

goshozala
07-08-2007, 09:34
pi4 spored men moje6 da zavede6 priqtelkata si na ekskurziq spored men 6te i haresa mn ili v nqkoe hotel4e s basein i edna ve4erq na same i posle no6tno kapane s 6ampansko i taka natatak

yoanica
05-25-2009, 14:31
Момчета, пишете кои са за вас най подходящите подаръци които бихте подарили на едно момиче... с което ходите;)
Момичета, пишете кои са за вас най подходящите подаръци които бихте подарили на едно момче... с което ходите:)
:P :P :P

Пъзел с обща снимка или гравирано сърце и за двамата ! www.podarac.com ;)

laila_94
05-25-2009, 17:18
ЗАщо пишете на латиница ?! :-o

sadsad
05-25-2009, 17:21
Няма ли да е по-интересно, момчетата да пишат на какво биха се зарадвали и момичетата да пишат какво биха искали.

soul1199
05-25-2009, 17:45
за мом4е-рамка с на6а снимка, диск с любима му музика, парфюм,някоя тениска :-o

3oPuTy
05-25-2009, 18:24
Хммм на бивши гаджета съм подарявала:
1. сребърна гривна
2. златен пръстен
3. 25 годишно домашно бутилирано вино,в кутия с изкуствена слама+3 различни пури,всичко това прикрепено едно към друго с хубава червена панделка
4. парфюм
5. нова тапицерия за колата ( :D адски много мразех старата,а и тая направо ми грабна погледа)
6.огромен плакат с наша снимка
7.Пъзел от 500 части,който представляваше снимка на цялата ни компания
8.Разни сувенири от местата,на които съм ходила по време на връзките ми (пример:чаши за кафе от "Дома на хумора и сатирата",една дървена глупост от Етъра,с която го будех сутрин :D,разни морски сувенири ...)
9.Пет диско топки (четири средни и една огромна за неговата стая)
10.Хммм себе си в еротично бельо :-)


Миии за тия подаръци се сетих в момента :)

mnluda
05-25-2009, 19:20
аз ще кажа какво най харесвам да получавам
1. тексн, песен аве нещо създадено от него и само за мен
2. дрешки
3. гривнички (кожени може и сребърни но най-много ме радват онези силиконовите)
4. плюшени играчки
5. сувенири и всякакви дреги дрънкулки
мразя цветя не обичам да получавам но все пак ако ми подарят много се радвам :)