PDA

View Full Version : Модератор?



Tedi_sheep
08-12-2005, 11:01
Извинявам се за глупавия въпрос, но:Как се става модератор?

mis_marry_jane_13
08-12-2005, 11:08
i az misleh da pitam su6toto :)

chupacabra:)
08-12-2005, 11:13
о ВСЕМОГЪЩИ БОЖЕ ако mis_marry_jane_13 стане модератор, повече няма да стъпя в тоя сайт..

а как се става модератор - с връзки. трябва да се подмазваш обилно на админите. ей така се става.

Headoff
08-12-2005, 11:39
Mi to i az sam mislil da pitam ma mi se struva6e malko tap vapros...Ma se pak mii 4udno i na mene kak se staa moderator. :? :?:

sisiFF
08-12-2005, 11:44
Оооо с подмазване ... окей .... до чух , че един от администраторите обича сладолед ...

http://www.haagen-dazs.com/img_db/pro/pro_sti_101.jpg

BABY_SEXY_GIRL
08-12-2005, 11:57
Да, с връзки се става :wink: ( :lol: )
Кратко, точно & ясно :arrow: като направиш впечатление на Контрол Модератора че ставаш за такъв (за мод) :idea:

aBeP4eTo
08-12-2005, 12:06
хаха с много връзки 8)
Аз мога да ви кажа как от модератор се става "Мега Фен" :wink:

Cyberdyne_101
08-12-2005, 12:12
хаха с много връзки 8)
Аз мога да ви кажа как от модератор се става "Мега Фен" :wink:
Aaa и я го знаем тоз номер :)

Breakaway``
08-12-2005, 12:49
Как се става мод? Ами трябва да знаеш правилата и да ги спазваш, да познаваш форума и разбира се контрол модератора 8)

sisiFF
08-12-2005, 12:58
Е сега и на него ли да се мазня!?И кой е този контрол модератор http://www.peachyforum.com/userdir/Gemini37/Smiley's/cheer.gif

Cyberdyne_101
08-12-2005, 13:06
Тва е администратор Сокол Мирославов, известен като Coki :) Ама не му се мазни да не те усети жена му :) Ще се събираме за форумно погребение :)

machoka
08-12-2005, 17:37
Искам рааааааааанг :lol:

/това 'фен', малко ме обижда.. тъй де, друга религия изповядвам аз.. 8) /

Този въпрос май не подминава никой форум.. :twisted: За какво Ви е да ставате модератори.. няма кяр в тази дейност.. :P Изведнъж ставаш най-лошия в цяла България /дори по-лош от Волен Сидеров, което си е бая множко :lol: /
Въпреки, че като че ли е нужно малко мъжко присъствие из нежната част от 'управата' 8) Тъй де, да внася респект.. :)

пп. Като стана на въпрос, 'контрол модератор' звучи респектиращо :D

Bimper-ska
08-12-2005, 18:34
Кви са тия глупости??? На никой не трябва да се подмазвате. Ако ще ставате за тая работа, сами ще ви предложат админите.

girlpower
08-12-2005, 18:44
Ами според мен не се става модератор със мазнене!А, когато направиш добро впечатление!Абе модераторите може да ти кажат повече как се става!

morsmordre
08-13-2005, 08:50
Не се става :!: Толкова ли не разбрахте, че тези теми ги изтриват или заключват мн бързо :!: :?: Ето какво забелязах аз:::
За да станеш мод трябва да си мн редовен във форума и да направиш добро впечатление на админите.Когато те решат, че им трябва нов мод, най-вероятно обсъждат кой на кого е направил добро впечатление и ви пращат ЛС, с което ви уведомяват, че сте избрани за мод.Ако сте съгласни, ви поставят на "изпитателен срок" и..така :roll:

chupacabra:)
08-13-2005, 16:37
ахххх, палавниците ми.. пак са ме изтрили...?!
вече се обиждат и от факти. сега пак ще ме изтрият. но не ми дреме на гъза :D :wink:

amy lee
08-13-2005, 16:55
ахххх, палавниците ми.. пак са ме изтрили...?!
вече се обиждат и от факти. сега пак ще ме изтрият. но не ми дреме на гъза :D :wink: ем така е, тука не търпят критика :shock:
с мазнене се става мод :)

chupacabra:)
08-13-2005, 17:15
аз имам 1 предложение, вместо раздела да е "Предложения, похвали, критики и въпроси към сайта и екипа ни", да е просто "Предложения и похвали към сайта и екипа ни", ура!

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-13-2005, 17:36
Аз пък предлагам да спрете да мрънколясвате :) Нито тая тема има нужда от това, нито някой ще ви обърне внимание, пък и само настройвате админите срещу себе си :)
Ае мир и хармония :)

chupacabra:)
08-13-2005, 17:39
няма па да млъкна! :lol:

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-13-2005, 17:44
Па ко щеш :) С радиото не споря :)

bulgarche
08-13-2005, 20:11
Що някой от по-висшите същества не направи една такава "Важна тема" и да се спрат тия теми ?!

Ollas
08-14-2005, 11:41
хаха с много връзки 8)
Аз мога да ви кажа как от модератор се става "Мега Фен" :wink:
Aaa и я го знаем тоз номер :)
Добре дошли в клуба :!:

morsmordre
08-14-2005, 15:40
хаха с много връзки 8)
Аз мога да ви кажа как от модератор се става "Мега Фен" :wink:
Aaa и я го знаем тоз номер :)
Добре дошли в клуба :!:

Не се ли отнася същото и за ^I don't know who I am^?

aBeP4eTo
08-14-2005, 15:44
Ами не. Той продължава да бъде модератор. :wink:

morsmordre
08-14-2005, 16:22
Ами не. Той продължава да бъде модератор. :wink:

E, da, ama mu se ka4i metyra dokrai, nali taka :!:

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-14-2005, 16:25
morsmordre тва нещо не го схванах :)

SummeRLove08
08-14-2005, 21:36
Аз пък си мислех, че за да си мод трябва да имаш страаааааашно много мнения.Ама вече не мисля така. :roll:

machoka
08-14-2005, 21:39
Аз пък си мислех, че за да си мод трябва да имаш страаааааашно много мнения.Ама вече не мисля така. :roll:

..аз пък си мисля, че аватара ти е малко голям.. :roll:

Sportexz
08-14-2005, 21:42
Аз пък си мислех, че за да си мод трябва да имаш страаааааашно много мнения.Ама вече не мисля така. :roll:

..аз пък си мисля, че аватара ти е малко голям.. :roll:
Така си е ... 270х250... аре delete or resize

SummeRLove08
08-14-2005, 21:50
Аз пък си мислех, че за да си мод трябва да имаш страаааааашно много мнения.Ама вече не мисля така. :roll:

..аз пък си мисля, че аватара ти е малко голям.. :roll:
Така си е ... 270х250... аре delete or resize
О спокс:wink:Аз също мислех да си го сменям,но вижте,че има потребители на които също са им големи аватарите.:roll:

Sportexz
08-14-2005, 21:52
Аз пък си мислех, че за да си мод трябва да имаш страаааааашно много мнения.Ама вече не мисля така. :roll:

..аз пък си мисля, че аватара ти е малко голям.. :roll:
Така си е ... 270х250... аре delete or resize
О спокс:wink:Аз също мислех да си го сменям,но вижте,че има потребители на които също са им големи аватарите.:roll:
Т'ва е изказване от типа: "И я че краднем нали и другите краднат".

machoka
08-14-2005, 21:58
Дай им пример, като го смениш пръв. Все някой трябва да е по-умния, нали?

SummeRLove08
08-14-2005, 22:56
Ето бе мачок,смених го! :wink:

Momchence
08-14-2005, 23:04
аз имам 1 предложение, вместо раздела да е "Предложения, похвали, критики и въпроси към сайта и екипа ни", да е просто "Предложения и похвали към сайта и екипа ни", ура!
Тфа аз съм го предложил много много отдавна ма никой не слуша :)
Колкото по темата модератор кат погледнеш реално не се става...тряя си някфо тарикатче да се мазниш да си надут и не на последно място трябва да има нужда от модератор а те твърдят винаги че нямат нужда за момента.....и изведнъж хоп! Някой си с ник Ай донт гив а фък станал модератор! Бах маа му как стана тоя фокус :lol:
Аз ако видя тема със заглавие от рода на "набираме модератори" ше черпа целия екип по една бира :lol:

Ollas
08-15-2005, 10:22
Колкото по темата модератор кат погледнеш реално не се става...тряя си някфо тарикатче да се мазниш да си надут
Хм... не мисля, че когато аз станах мод. съм бил такава. Не си ли правиш сметка, че обиждаш някого така.


Аз ако видя тема със заглавие от рода на "набираме модератори" ше черпа целия екип по една бира :lol:
Относно споменатия nick, който е станал мод., не искам да коментирам, но ще кажа, че такива теми е имало преди много, много време.

BABY_SEXY_GIRL
08-15-2005, 19:13
...Някой си с ник Ай донт гив а фък станал модератор!...

Грешка :!: I don't know who I am е :idea: Пък споменатия от теб потребител е момиче :!:

Ekita
08-15-2005, 19:16
Dobre de,ti si moderatorka,obqsni na prostoludiet kak taka se polu4i?
Li4no syob6tenie li ti pratiha?
Glasuva li si?
Ima li zna4enie ot kolko vreme si tuk?
Zaplata polu4ava6 li :D ?
Ei takiva raboti...
Ne 4e se natiskam,naprotiv,hi4 ne mi se zanimava,no mi e interesno!

chupacabra:)
08-15-2005, 19:24
хахахахахахахам заплата :lol:
тряя да е гордост за теб че подбърсваш задниците на админите, пък ти и заплата :lol:
РОБСКИ ТРУД :lol: :lol:

BABY_SEXY_GIRL
08-15-2005, 19:26
Li4no syob6tenie li ti pratiha?
Glasuva li si?
Ima li zna4enie ot kolko vreme si tuk?
Zaplata polu4ava6 li :D ?


Да
?не разбрах този въпрос?
Да
Не

Това е, попринцип нямам право да казвам за тези неща, но ето на - позволих си само с да и не ;)

Ekita
08-15-2005, 19:30
Li4no syob6tenie li ti pratiha?
Glasuva li si?
Ima li zna4enie ot kolko vreme si tuk?
Zaplata polu4ava6 li :D ?


Да
?не разбрах този въпрос?
Да
Не

Това е, попринцип нямам право да казвам за тези неща, но ето на - позволих си само с да и не ;)

Aaa,nqmate pravo,qsno,sorry,4e te prinudih :D
A vyprosa be6e glasuva li sE,no az i pravopisnite gre6ki ve4er na tymno,pred kompiutyra,sme drujki.
Ne davat zaplata,a?Skypernici...

Ekita
08-15-2005, 19:32
хахахахахахахам заплата :lol:
тряя да е гордост за теб че подбърсваш задниците на админите, пък ти и заплата :lol:
РОБСКИ ТРУД :lol: :lol:
:D I kato si pomislq,4e horata se natiskat za tova...

chupacabra:)
08-15-2005, 20:07
хахахахахахахам заплата :lol:
тряя да е гордост за теб че подбърсваш задниците на админите, пък ти и заплата :lol:
РОБСКИ ТРУД :lol: :lol:
:D I kato si pomislq,4e horata se natiskat za tova...
и аз тфа се чудя :lol:

DiEsEl_GiRl4eTo
08-16-2005, 07:00
Ima li zna4enie ot kolko vreme si tuk?
Дa

Брех. И колко е това време? Два дена или пък три...щото като Ай дон'т ноъ ху ай ем стана мод...хмммм абе не беше от толко време тука. Нищо против момчето или пък тебе...ма ми стана любопитно :roll:

Bimper-ska
08-16-2005, 07:58
Айде аз нека да си дам мнението ОКОНЧАТЕЛНО. Ако админите мислят, че не трябва да дават такава информация, нека трият на воля.
Начи преди месец получих това ЛС:
http://img241.imageshack.us/img241/3471/predlojenie6cv.jpg
После се почна процедурата. Доста временце си лафиш с Coki в чата, и после идва изпит. Аз обаче не го взех, за което сега си давам сметка, че не съжалявам. И от там нататък вече почваш да практикуваш.
Аз нито съм се мазнила на Соки, нито нищо, даже ЛС не съм му пращала под какъвто и да е предтекст. И все пак не съм от много отдавна във форума - април не беше толкова далече. Така че, ако ще ви харесат за модератор, просто ще ви харесат. Няма кво да се натискате.

aBeP4eTo
08-16-2005, 08:48
Ами значи и аз бях нещо като Bimpers-ka само, че аз си взех изпита. Всъщност изпит звучи супер серизоно ... по-скоро препитване.
Аз един зимен ден от 2004 получих ЛС от Цоки и си драскахме бях в ICQ за правилника, които трябваше да науча и аз го научих де. Ама мене ако питате е супер трудно да си модератор всмисал трябва да преглътнеш всичките си отношения с потребителите и да не ги делиш, а е трудно след като половината са ти приятели, а другата част не ги харесваш особено.
И все пак не станах модераторка с мазнене за което се радвам :P всъщност ако се бях мазнила още щях да съм... 8)

chupacabra:)
08-16-2005, 08:55
Ами значи и аз бях нещо като Bimpers-ka само, че аз си взех изпита. Всъщност изпит звучи супер серизоно ... по-скоро препитване.
Аз един зимен ден от 2004 получих ЛС от Цоки и си драскахме бях в ICQ за правилника, които трябваше да науча и аз го научих де. Ама мене ако питате е супер трудно да си модератор всмисал трябва да преглътнеш всичките си отношения с потребителите и да не ги делиш, а е трудно след като половината са ти приятели, а другата част не ги харесваш особено.
И все пак не станах модераторка с мазнене за което се радвам :P всъщност ако се бях мазнила още щях да съм... 8)
еми вече не си модератрока! не си се мазнила достатъчно.. ах ти лошо момиче! :lol:

machoka
08-16-2005, 10:15
Извинете, бихте ли ми казали що за изпит 'сте полагали', че не разбрах въпросния има ли нещо свързано с модерирането на този форум? :shock:

aBeP4eTo
08-16-2005, 11:23
Извинете, бихте ли ми казали що за изпит 'сте полагали', че не разбрах въпросния има ли нещо свързано с модерирането на този форум? :shock:

Ами да.
Значи "изпита" е с цел да разберат дали си научил правилника и най-важното дали знаеш как да го прилагаш. Дават ти някак тема и те питат кое трябва да модерираш и такива неща.

morsmordre
08-16-2005, 14:31
Ima li zna4enie ot kolko vreme si tuk?
Дa

Брех. И колко е това време? Два дена или пък три...щото като Ай дон'т ноъ ху ай ем стана мод...хмммм абе не беше от толко време тука. Нищо против момчето или пък тебе...ма ми стана любопитно :roll:

Замалко да го прочета хуйядем :lol: :D


Да
?не разбрах този въпрос?
Да
Не

Това е, попринцип нямам право да казвам за тези неща, но ето на - позволих си само с да и не

И какъв беше смисълът Рени да ви отговаря так?Нали преди две страници написах как точно е :idea: :!:

machoka
08-16-2005, 16:12
Извинете, бихте ли ми казали що за изпит 'сте полагали', че не разбрах въпросния има ли нещо свързано с модерирането на този форум? :shock:

Ами да.
Значи "изпита" е с цел да разберат дали си научил правилника и най-важното дали знаеш как да го прилагаш. Дават ти някак тема и те питат кое трябва да модерираш и такива неща.

:roll: Интересно.. не искам да обсъждам практиката тук, но:

1. Какво значение има дали си го научил правилника, след като винаги може да си седи в един прозорец до темата, която модерираш..

2. Щом е такъв изпита, не виждам как някой може да не го изкара. А и само една тема не е критерий дали ставаш за мод или не.

3. В далеееч по-огромни форуми, модератори се избират спрямо ползата си, спрямо това, с което са допринесли за форума. Те тепърва ще се усъвършенстват като такива. Защото веднага ще издържа този този 'тест' и сега, без да съм прочел още и едно правило и какво.. да не би да ставам за мод? :wink:

Лек ден.

girlpower
08-16-2005, 17:13
1. Какво значение има дали си го научил правилника, след като винаги може да си седи в един прозорец до темата, която модерираш..


Да бе и аз така си казах,представиси ако сричаш колко бързо ще модерираш:))))

DiEsEl_GiRl4eTo
08-17-2005, 06:32
Айде тая тема не се ли изчерпа. Кво се натискат всички за модове. Тва е най-черната работа. Ебати гадното дет е.

BABY_SEXY_GIRL
08-17-2005, 09:05
1. Какво значение има дали си го научил правилника, след като винаги може да си седи в един прозорец до темата, която модерираш.. - НЕ СИ РАЗБРАЛ ПРАВИЛНО, ИМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ МОЖЕШ ДА РАБОТИШ С ПРАВИЛНИКА, А НЕ ДА ГО ЗНАЕШ НАИЗУСТ :wink: АЗ ДАЖЕ ПИТАХ ДАЛИ ТРЯБВА ДА ГО ЗНАМ И ОТГОВОРА БЕШЕ "НЕ", ЗАЩОТО КАКТО ТИ КАЗА - ВИНАГИ МОГА ДА ГО ИМАМ ПОД РЪКА - КАКТО КАЗАХ ВАЖНО Е БОРАВЕНЕТО С ПРАВИЛНИКА, ДА УМЕЕШ ДА СЕ СЪОБРАЗЯВАШ С НЕГО!

2. Щом е такъв изпита, не виждам как някой може да не го изкара. А и само една тема не е критерий дали ставаш за мод или не. - ДЕ ДА ТИ ДАВАХА САМО 1, НА МЕН МИ ДАДОХА 3 КОГАТО МЕ ИЗПИТВАХА, И АКО ОТГОВОРЯ ПРАВИЛНО МИ ДАВАТ 5 ТОЧКИ, НО ПРИ ВСЯКА ТЕМА ИМА ПОНЕ 2-3 НЕЩА ЗА МОДЕРИРАНЕ И АКО ПОЗНАЯ ПОНЕ 1-2 ПАК ИМАМ ШАНСОВЕ ДА СЕ КЛАСИРАМ, МАКАР И НЕ С 5 ТОЧКИ ;)

3. В далеееч по-огромни форуми, модератори се избират спрямо ползата си, спрямо това, с което са допринесли за форума. Те тепърва ще се усъвършенстват като такива. Защото веднага ще издържа този този 'тест' и сега, без да съм прочел още и едно правило и какво.. да не би да ставам за мод? :wink: - I DON'T KNOW WHO I AM КАК МИСЛИШ, ЧЕ БЕШЕ ИЗБРАН, ТОЙ СЪЗДАДЕ КАНАЛА НА ФОРУМА, ПОРАДИ КОЕТО СИ ЗАСЛУЖАВАШЕ ДА Е МОД НА РАЗДЕЛА НА КАНАЛА ТУК ;) А И МАЛКО ЛИ ДОПРИНЕСЕ СЪС ТЕМИТЕ СИ В ЛЮБОВ, ОТДАЛЕЧ СИ ЛИЧЕШЕ, ЧЕ СТАВА ЗА МОД АКО ПИТАШ МЕН. И ОСВЕН ТОВА, МОДЕРАТОРИТЕ ТУК НЕ МИСЛИШ ЛИ ЧЕ СМЕ ДОПРИНЕСЛИ МАЛКО ИЛИ МНОГО ЗА ФОРУМА?

08-17-2005, 10:07
Za da si mod trqbva da si bezpristrasten ima malko takiva hora v foruma VECHE

morsmordre
08-18-2005, 06:31
Въх, аз си мислех, че тази тема вече е заключена :? :roll:
Толкова ли не разбрахте - админите си определят сами как, кога и защо да изберат някой за мод :!:

Конец

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-18-2005, 07:18
Ае не знам дали някой забелязва... ваканционен сезон туй онуй... И администраторите са хора и те искат да почиват :) А тази тема като всяка такава, в която спре да се пише, ще слиза надолу и надолу, и наккрая няма да се вижда :)

АМА ВСЕ ЩЕ СЕ НАМЕРИ НЯКОЙ ДА ИЗЦЕПИ НЕЩО И ПАК ТЕМАТА ЦЪФВА НА ВЪРХА, НАЛИ ??? :)
Тва и аз го направих сега, :lol: ама дано сте ме разбрали кво казвам :)

machoka
08-18-2005, 11:04
Ае не знам дали някой забелязва... ваканционен сезон туй онуй... И администраторите са хора и те искат да почиват :) А тази тема като всяка такава, в която спре да се пише, ще слиза надолу и надолу, и наккрая няма да се вижда :)

АМА ВСЕ ЩЕ СЕ НАМЕРИ НЯКОЙ ДА ИЗЦЕПИ НЕЩО И ПАК ТЕМАТА ЦЪФВА НА ВЪРХА, НАЛИ ??? :)
Тва и аз го направих сега, :lol: ама дано сте ме разбрали кво казвам :)

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=15230

После да не се сърдиш отново :roll: 8)

sisiFF
08-18-2005, 13:29
Това със теста е измислено доста умничко! :roll:

D-Shiznit
08-18-2005, 17:55
Модератор не се става лесно...трябва много да помагаш на хората...да им пишеш постоянно в темите :lol:
Бе не е за всички...ако искаш да си мод трябва да си бахсиму секс-манияка :twisted:

Tedka-Medka
08-18-2005, 21:05
о ВСЕМОГЪЩИ БОЖЕ ако mis_marry_jane_13 стане модератор, повече няма да стъпя в тоя сайт..

а как се става модератор - с връзки. трябва да се подмазваш обилно на админите. ей така се става.

ахаха точно..и аз няма да вляза тука
мойта наборка дава страшни мнения
и такова впечатление ми е напрайла
че няам думи:)

mis_marry_jane_13
08-19-2005, 10:54
о ВСЕМОГЪЩИ БОЖЕ ако mis_marry_jane_13 стане модератор, повече няма да стъпя в тоя сайт..

а как се става модератор - с връзки. трябва да се подмазваш обилно на админите. ей така се става.
ne6to protiv men li ima6?!

chupacabra:)
08-19-2005, 16:54
о ВСЕМОГЪЩИ БОЖЕ ако mis_marry_jane_13 стане модератор, повече няма да стъпя в тоя сайт..

а как се става модератор - с връзки. трябва да се подмазваш обилно на админите. ей така се става.
ne6to protiv men li ima6?!
модераторите трябва да са главно УМНИ.
иначе не, нямам нищо против теб. а и да имам кво!?

ExpressYourSelf
08-19-2005, 17:54
Абе не разбрахте ли?!Госпожицата (mis_marry_jane_13) е операторка в IRC!!! :roll: Недейте я дразнете,че кат ви тупне един g-line...А админите като разберат,знаете ли кво ше стане?!?!?!