PDA

View Full Version : Срамежливи момчета???Много лошо.... :((



DeSiTo0o
08-12-2005, 12:04
Ей,момчета не искам да засегна по-срамежливите от вас.Просто много ме дразни,когато някое момче е толкова готино и свестно и си хареса някое момиче,а пък го е срам даже да я заговори!Какво е това бе момчета?!Ами вас ако ви е срам да заговорите някое момиче,което ви кефи...тогава как бихте й предложили след време?Все пак сте момчета....не трябва да се срамувате да заговорите някое момиче!
:!: Ако може нека по-отворените момчета да дадат некви съвети на по-срамежливите,моля вии! :) Кажете им,че не трябва да се срамуват толкова!

fallen
08-12-2005, 12:20
Е аз не съм момче ама само да кажа някоко думи към момчетата който са по срамежливички :wink: ... представете си-харесвате момиче но ви е срам да си признаете , нея също я е срам и не може да ви разкрие чувствата си.. и така докато момичето/момчето не хареса някой/я друг/а ... От какво се страхувате? Че момичето ще ви отреже... Шансовете това да стане са точно толкова колкото и да приеме...За това по-смело!!^^

DeSiTo0o
08-12-2005, 12:29
Е аз не съм момче ама само да кажа някоко думи към момчетата който са по срамежливички :wink: ... представете си-харесвате момиче но ви е срам да си признаете , нея също я е срам и не може да ви разкрие чувствата си.. и така докато момичето/момчето не хареса някой/я друг/а ... От какво се страхувате? Че момичето ще ви отреже... Шансовете това да стане са точно толкова колкото и да приеме...За това по-смело!!^^

Ами нали и аз това искам да кажа!Просто нищо няма да се получи ако са толкова срамежливи,някой от тях!:)

AnaKin!
08-12-2005, 12:47
Kakvo ima tolkoz trudno da zagovorish momi4e ?!Da se stegne malko ni6tu ne gubi ot tova!Sigurno parviq pat sha mu e trugno ama se svikva i stava po lesnu po natatak...Ok sramejliv e mi ako nqkoi momi44e go zagovori...ole male sha si glatne ezika .....golqm sram...Otpuskash se i davash da stava kvoto shte kato e zagovorish...Ot opit glava ne boli...

Ekita
08-12-2005, 12:49
Naposledyk vsqka vtora tema v toz forum e:"Pomognete mi,sram me e da q zagovorq"...Napravo da go hvane6 i da go... :twisted: Ami nie ne hapem!!!E,ponqkoga hapem,no 100% 6te vi haresa... :roll:

AnaKin!
08-12-2005, 12:51
w0w az ne sam sramejliv iskam da vidq kak shte mi haresa...

Po temata da s otpusne mom4eto i vsi4ki sha e nared...

Live_IN_Loud
08-12-2005, 13:29
Опита идва с времето...Нищо не става така лесно от първия път :) Това мога да кажа като съвет-все някога човек се отпуска и прави първата крачка..то си идва от вътре :wink: И аз бях доста срамежлив преди около 2 години..но по стечение на обстоятелствата,малко по малко се постига някакъв опит :!: Не трябва да се насилват нещата обаче..така нищо няма да стане,без вътрешното убеждение,че трябва да се направи нещо!
Забележка към момичетата и авторката на темата :arrow: вие пък не мислете,че винаги момчето трябва да направи всичко,можете и вие да помогнете малко и да ударите едно рамо..с нещо леко и безобидно,вие ще прецените какво :wink: (А ти като толкова много си си харесала някое срамежливо момче,покажи му го...дай му някаква идея :!: Накарай го да добие увереност като му покажеш,че 'не хапеш' и нямаш нищо против ако излезете някъде 1-2 пъти :) )

DeSiTo0o
08-12-2005, 13:51
Опита идва с времето...Нищо не става така лесно от първия път :) Това мога да кажа като съвет-все някога човек се отпуска и прави първата крачка..то си идва от вътре :wink: И аз бях доста срамежлив преди около 2 години..но по стечение на обстоятелствата,малко по малко се постига някакъв опит :!: Не трябва да се насилват нещата обаче..така нищо няма да стане,без вътрешното убеждение,че трябва да се направи нещо!
Забележка към момичетата и авторката на темата :arrow: вие пък не мислете,че винаги момчето трябва да направи всичко,можете и вие да помогнете малко и да ударите едно рамо..с нещо леко и безобидно,вие ще прецените какво :wink: (А ти като толкова много си си харесала някое срамежливо момче,покажи му го...дай му някаква идея :!: Накарай го да добие увереност като му покажеш,че 'не хапеш' и нямаш нищо против ако излезете някъде 1-2 пъти :) )

В момента не си харесвам никое срамежливо момче.Но преди си харесвах,той беше казал на едно момиче,че и той ме харесва,но го е страх да ми предложи,защото не знае дали ще приема на предложението му...Мислиш ли,че не му го показвах?!Всеки ден бях с него в една компания,закачах го,не допусках да мълчи,а да се включва във всеки разговор и не само това...Толкова явно си флиртувах с него,че просто и един малоумен ще се сети,че го харесвам!Но него просто си го беше страх да не му откажа и не ми предложи :cry: ,и нищо не стана.Накрая се отказах от него и си харесах друго момче.Такава ми е идеята,че просто някой момчета толкова са срамежливи и не смеят да признаят чувствата си...как тогава искат да си намерят гадже?Ще чакат момичето да им предложи ли? :roll: Виж,Live_IN_Loud, не се заяждам с теб,просто казвам това,което мисля. :)Просто искам момчетата да не се срамуват да признаят чувствата си. :wink:

___Kaka Eli___
08-12-2005, 13:56
Аууу майчицее :shock: много ме нервят такива типове :x няколко пъти сам сватосвала двойки,щот пича е срамежливко :oops: но после се оправят :D

Live_IN_Loud
08-12-2005, 14:05
DeSiTo0o не си мисля че се заяждаш :wink: Такова нещо като 'предлагам,предложи ми' и т.н,според мен вече няма.Всичко трябва да стане на момента и то най-вероятно без думи,досещаш се какво имам предвид :wink: Много хубаво си направила,че си се занимавала с него,но представи си,че му е трябвало още съвсем малко увереност за да направи нещо,а ти си се отказала :) От срамежливост доста често ние момчетата (поне така си мисля) не се сещаме...не опира до умствени възможности :wink: Така в 8 клас си пропуснах една възможност..и аз я харесвах много и за жалост много по-късно разбрах,че тя всъщност се е опитвала да ми каже,но уви-наистина твърде късно :)
DeSiTo0o и още веднъж..не говоря 'да му предложиш ти',колкото и да ти се струва неправилно(поне може би така си мислиш..) можеш ти да го поканиш да излезете :) Ако наистина изпитваш нещо де,ако прецениш,че не си струва-недей! Просто на него ще му стане много по-лесно :) Говоря от опит и аз съм бил в същото положение :!: На срещата пък можеш пък да го 'насилиш' малко :D Хвани го за ръка и не го пускай..примерно :wink: Ако знаеш това как действа на момчета които се притесняват..охооо...ще не ще -ще се отпусне...пък ако и ти не си поплюваш много..работите ще станат :wink:
Но само ако прецениш,че си заслужава да не си толкова горда,въпреки че това не е гордост и ако човек иска-може да го направи :) (да действа пръв ако другия не разбира все още за какво става дума)
Успех за напред :wink:

martuuu6
08-12-2005, 14:30
Първите 20тина пъти наистина е трудно.След това ще свикнеш и ще почнеш да го правиш автоматично.Няма от какво да се страхуваш,ще разбереш,че момичетата не са нещо особено.Жените са много по срамежливи и комплексни от мъжете.Кой седи пред огледалото вкъщи 1 час и се оглежда,гримира,реши - само и само да се хареса на момчетата.Замислете се...

С времето ще придобиете смелост решителност , увереност и спокойствие при заговарянето на ново момиче.Успех на всички :-)

Live_IN_Loud
08-12-2005, 14:33
Първите 20тина пъти наистина е трудно.След това ще свикнеш и ще почнеш да го правиш автоматично.Няма от какво да се страхуваш,ще разбереш,че момичетата не са нещо особено.Жените са много по срамежливи и комплексни от мъжете.Кой седи пред огледалото вкъщи 1 час и се оглежда,гримира,реши - само и само да се хареса на момчетата.Замислете се...

С времето ще придобиете смелост решителност , увереност и спокойствие при заговарянето на ново момиче.Успех на всички :-)

Абсолютно правилно :) Това е цялата философия и съвет за всички все още срамежливи момчета :wink:

GaDina`
08-12-2005, 14:35
а ве братлета да не ви пука от нищо ве...казвайте квото си чувствате и тва е....50/50 са шансовете така че..;) ама вий си знайте де..

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-12-2005, 14:38
срамежливи и комплексни от мъжете.
Сао да те поправя малко :) Терминът е "комплексирани"
Комплексни е друго :) Ше ги изкараш по-сложни от нас, а те не са :)

AnaKin!
08-12-2005, 15:25
E ot foruma ne sme sramejlivi zimaite nas :))!Bazik ve...Mi malko posmosht i ot vasha strana shte e dobra za tqhnoto razvitie...otitaide da pomognete i vie ako i tova ne stane prosto mom4eto shte se opravi nqkoi slan4ev den...V koi shte razbere kolko e zagubilo i kolko e izostanal :) .....

0ff T0p1c;Pozdrav4e s Paul Van Dyk - Zurdo Ost [60min]...

martuuu6
08-12-2005, 19:11
Да ви раскажа една история,която ми се случи на скоро.Няма да крия - все пак не всеки е перфектен и от време на време на човека му се очертават дни ,в които просто незнае какво иска.Така бях и аз преди година.Едно супер умно и привлекателно момиче ме харесваше,показваше ми го по какви ли не начини.Искаше да се срещнем..правише ми комплименти и какво ли не.Аз незнаех какво исках и в същотото време и отказвах всичко.Накрая момичето си е помислило - "я го виж тоя срамежливко,тва не е мъж за мен.Закво ми е няква ревля,която я е страх да поеме предизвикателството заедно с мен.Не ми трябват такива мъже..щом го е срам да си намери девойче първокласничка."

Сега немога да кажа,че съжелявам,защото вече осъзнах грешката си за много кратко време.

П.П - "Истинският мъж не се чуди дали го харесва дадена жена. Той се пита дали тя е достойна за него"
-една умна мисъл от ... "незнает афтор" .. :D

fallen
08-13-2005, 08:24
Ami nie ne hapem!!!E,ponqkoga hapem,no 100% 6te vi haresa... :roll:

Аз съм съгласна с товa^_-

Kill Zone
08-13-2005, 09:21
Ей,момчета не искам да засегна по-срамежливите от вас.Просто много ме дразни,когато някое момче е толкова готино и свестно и си хареса някое момиче,а пък го е срам даже да я заговори!Какво е това бе момчета?!Ами вас ако ви е срам да заговорите някое момиче,което ви кефи...тогава как бихте й предложили след време?Все пак сте момчета....не трябва да се срамувате да заговорите някое момиче!
:!: Ако може нека по-отворените момчета да дадат некви съвети на по-срамежливите,моля вии! :) Кажете им,че не трябва да се срамуват толкова!


ОФ:Сега да видиме отворковците какво ще кажат...леле хора разбивате в тоя форум чесно ви казвам понякгоа немога да си убесня що се хиля толквоа а не плача...:ОФ

santRi
08-13-2005, 10:54
emi poslednite mom4eta na koito popadam naistina sa mnogo sramejlivi. :) dobre 4e ima vse o6te po iniciativni momi4eta ina4ee ne mi se misli

SneJna_
08-13-2005, 11:10
E ot foruma ne sme sramejlivi zimaite nas :))!Bazik ve...Mi malko posmosht i ot vasha strana shte e dobra za tqhnoto razvitie...otitaide da pomognete i vie ako i tova ne stane prosto mom4eto shte se opravi nqkoi slan4ev den...V koi shte razbere kolko e zagubilo i kolko e izostanal :) .....

0ff T0p1c;Pozdrav4e s Paul Van Dyk - Zurdo Ost [60min]...

to4no taka 6te..kvo vi pre4i kato go haresvate mom4eto i kato vijdate 4e toi vi haresva ama go e sram..ami napravete parvata kra4ka be kvo tolko ne moga da si obqsnq..kakvo iskate nqkav super nahalen deto da ne vi ostavq namira i da vi idva sas zau4enite lafove "kvo stava beibi" ili pyk "Kote ima6 li da mi dade6 ogyn4e" ili pyk "kakvi krasivi o4i ima6 napravo potavam v tqh" ili "o6te kogato te vidqh razbrah 4e si jenata na moq jivot" 4estno kazano si predpo4itam sramejlivite vapreki 4e e nai-dobre da e ne6to sredno ama takiva deto da e sredno polojenieto ima malko :)

Hebo
08-13-2005, 23:02
към по срамежливите: хора.. опитайте с алкохол.. и аз бях така.. и той ми помогна да си стъпя на краката.. и после след време сами и без него ще се справяте.. защото като сте пияни изобщо не ви пука ;) ама гледайте да си носите много давки, че да не вуните на алкохол ;)

Windrider
08-14-2005, 01:12
Ми аз по принцип съм от по-срамежливите. Но не щеш ли напоследък харесах едно момиче наистина много. Дотолкова, че да от срамежливостта ми не остана почти нищо. Но почвам да се опасявам да не и досадя с това моето внимание... :?: Много зле :lol:

nekaduren
08-14-2005, 02:30
haha az sum mn sramejliv oba4e kato me e sram i se ligavia i pravia gluposti taka 4e da ne si li4i.. i az neznam prosto sum si go izgradil kato zashtiten refleks :P shtoto predi mn sduhvah :P a sega samo govoria gluposti i se ligavia i kato kaja na niakoi 4e sum sramejliv ili mi se smee ili ne mi viarva :?

DeSiTo0o
08-14-2005, 09:32
към по срамежливите: хора.. опитайте с алкохол.. и аз бях така.. и той ми помогна да си стъпя на краката.. и после след време сами и без него ще се справяте.. защото като сте пияни изобщо не ви пука ;) ама гледайте да си носите много давки, че да не вуните на алкохол ;)

Не съм съгласна!Вярно е,че като се напиеш не ти пука за нищо ама все пак ако вземат да се пристрастят към алкохола...после трудно ще го откажат!Според мен трябва да си им дойде отвътре да разберат,че така нищо няма да постигнат и докато се срамуват ще пропуснат много...

AnaKin!
08-14-2005, 12:23
Не съм съгласна!
I az ne sam saglasen s alkohola to ako mom4eto ne se prestrashi kakvo si e,a pod vliqnie na alkohahol nqma smisal...Posle pak takav sramejliv...



lafove "kvo stava beibi" ili pyk "Kote ima6 li da mi dade6 ogyn4e" ili pyk "kakvi krasivi o4i ima6 napravo potavam v tqh" ili "o6te kogato te vidqh razbrah 4e si jenata na moq jivot" 4estno kazano si predpo4itam sramejlivite

Hehehe az da ne sam takav...Az sam si normalen...Smisal ponqkoga me e sram ama sq ne e tuka mqstoto da govorq...

SneJna_
08-14-2005, 12:27
e da ama ne vqrvam na nqkoe momi4e da mu e priqtno da mu prikazva taka nqkaf selqnin det se prai na golemiq pi4..s dve dumi "moga da imam sqka macka"
ei takiva naprao ne gi traq za tva e po-dobre sramejlivo 6toto ako iska6 ne6to da stane s nego vinagi moje6 da naprai6 parvata kra4ka..a ako ne iska to si mal4i i ti si jivee6 a ne e nqkaf palen dosadnik

Azlan
08-14-2005, 13:54
DeSiTo0o явно и ти си некаде м/у 90-та година... няма да мога да ти обясня... тоест няма да ме разбереш... всеки човек си е с различен характер и нрави... явно ти не си запозната с това създание... мъжете.Тези срамежливите са м/у 13-15 год. ясно и ти си на толкова... и си мислиш ,че сички мъже са срамежливи...ОК. няма да ти обяснявам защото пак ще ми предложиш правилника на форим-а в твоята безобидна защита.. have a nice day

MaCeTo_
08-14-2005, 17:14
спокойно бе...ние не сме толкова страшни :lol: :lol: :lol:

Forbidden1
08-14-2005, 19:54
Aбе най лесно е да кажеш -"давай спокойно отиваш заговаряш и готово". Не става така. Аз за първия ми път така брутално се изложих че напрваво още ми държи! и по тая причина няма да ви разбправям историята :wink: Иначе имам тази идея- след 1най-късно 2рия път сичко е ОК! важно е 1вия път. и е важно да успеете или поне да ви откажат спокойно вежливо без сцени и обиди! Затова искам да се обърна към момичетата - СУПЕР внимателни да бъдете към срамежливите момчета щото незнаете каква душевна битка е да заговориш момиче което харесваш и да го правиш за първи път и накрая джофрата да те отреже групо пред всички за показ и т.н... те така се пръкват серийните убици. :wink:
За първия път ако не успееш да се пресрташиш пробвай с разни други методи.. някои пииват 1-2 бири/водки/нафти :P и ОК! трети пък просто много са хлътнали и не могат да издържат без да са се запознали с момичето, на някои приятелите им се оказват общти и ги запознават и т.н. други пък правят разни сценариики и т.н. това е ! А, важно е и да видиш че момичето и то дава някакви знаци че има интереси към теб(чести "скрити" погледчета и т.н.)
АЙЗ! 8)

DeSiTo0o
08-14-2005, 20:30
DeSiTo0o явно и ти си некаде м/у 90-та година... няма да мога да ти обясня... тоест няма да ме разбереш... всеки човек си е с различен характер и нрави... явно ти не си запозната с това създание... мъжете.Тези срамежливите са м/у 13-15 год. ясно и ти си на толкова... и си мислиш ,че сички мъже са срамежливи...ОК. няма да ти обяснявам защото пак ще ми предложиш правилника на форим-а в твоята безобидна защита.. have a nice day

Аз не съм казала,че всички момчета са срамежливи.Помолих по-отворените да дадат някакъв съвет на по-срамежливите.Просто ми е гадно като виждам,че някое момче е толкова готино и свестно и в същото време е толкова срамежливо....Гадно е така...

Hebo
08-14-2005, 22:21
DeSiTo0o явно и ти си некаде м/у 90-та година... няма да мога да ти обясня... тоест няма да ме разбереш... всеки човек си е с различен характер и нрави... явно ти не си запозната с това създание... мъжете.Тези срамежливите са м/у 13-15 год. ясно и ти си на толкова... и си мислиш ,че сички мъже са срамежливи...ОК. няма да ти обяснявам защото пак ще ми предложиш правилника на форим-а в твоята безобидна защита.. have a nice day

съгласен.. аз скоро излязох от тази граница 13-15 и вече каточели не съм ама изобщо не съм срамежлив.. каквото си искам да кажа.. казвам го директно.. даже едно от последните момичета който умайвах ми каза точно това.. че всичко казвам директно без да умотавам..

ПП: колкото до алкохола :)споко не се пристрастява толкоз лесно като няма компания.. даже аз не съм пил от 2 месеца ;) издънеш ли се 1ж повече не ти се пие (на обществени места) но без алкохола неможе все пак.. ако поканиш приятелката си на романтична вечеря .. свещи.. малко музика (Kenny G.) да е зима.. да запалиш камината.. това онова.. и какво ще пиете? да няма да пиете минерална вода я? шампанското и виното и те са алкохол ;)

Stefan4o
08-14-2005, 22:58
predi kato beh malak kato me zagovori nekoi momi4e v dun zemq se zakopavax sega ne e taka no ponqkoga pak se za4ervqvam i si znam 4e pove4eto momi4eta obi4at malko sramejlivete mom4eta ... naprimer az kato si govorq s nekoi momi4e koeto haresvam i znam 4e i to me haresva i kato mu kaja ne6to milo .. i kato se i iza4ervat buzlite ide mi da q izqm :)))

Mikohito
08-14-2005, 23:49
Това да си срамежлив е нормално явление но все пак смятам че това си е до едно време.И аз бях срамежлив преди но се поотпуснах вече и нещата се промениха.На срамежливите ще кажа това което вече казаха момичетата че няма нищо страшно в това да заговориш някое момиче а относно хапането мога да потвърдя че наистина има вероятноста да им хареса.:P

Lidi_midi
08-15-2005, 11:18
hm nz az li4no mislq 4e mom4etata ne trqbva da se sramuwat da zagoworqt nqkoe momi4e bilo koeto hareswat ili nqkoe drugo za6toto moje da si izpusnat kasmeta taka na men daje mi se slu4i mom4eto koeto hareswah ni6to ne naprawi naloji se az da go kanq da izlizame i dr daje se sramuwa da me celune i nai-nakraq mi kaza 4e iska da badem samo priqteli az ne moga da se primirq s tova i moje bi 6te go pokanq da izlesem pak sme6no e 4e momi4etata kanqt na sre6a nali?

Sramejlivkoto
08-15-2005, 18:16
DA sramejliv sym i kakvo? da hodq da se hvyrlqm po vsqko uvle4enie s dumite "are ma ja idva6 li s meni"
ne go zaslujavate momi4eta.... ima izklu4eniq no te samo potvyrjavat praviloto :oops: :oops: :oops:

Desert Rose...
08-15-2005, 19:21
Hah,ami moq priqtel e mnogo sramejliv i edin den si kazah:"Oh,shte pravq,kakvoto mi se shte,pyk posle shte mu mislq" i s mnogo usiliq nakraq si kazah kakvo mi e na dushata ili po-skoro go izmynkah i taka g-d se poluchiha neshtata.Prosto sramejlivcite sa si takiva - chak sled vreme se promenqt,kogato vidqt smisyl i se preshtashat.

boneface
08-15-2005, 20:13
За съжаление съм съгласен със срамежливкото 2 поста по-нагоре. Когато видиш момиче, което наистина ти харесва тогава ще направиш всичко необходимо за да го спечелиш, ако наистина го харесваш. Но за разни кратки увлечения от днес за утре, защо да се хаби човек, когато и момичето не му харесва чак толкова и знае, че след 1-2 седмици и вече ще са на здравей-здрасти.

lina15
08-15-2005, 20:18
emi tva sa mom4etata

от другата тема
08-15-2005, 21:58
Ххахаха гадно , ми не знам и аз съм писал нещо в другата тема за заговарянето .Ми кво да ти кажа срам ме е някак си от една страна не искам да се изложа а от друга просто като видя някое красиво момиче което ми харесва и просто забравям ума и дума :) и за това ме е срам щото сигорно ще ме помисли за някав лузър, а аз какво да направя като толкова ми е харесала че съм зи заплел езика.

DeSiTo0o
08-16-2005, 08:24
Ххахаха гадно , ми не знам и аз съм писал нещо в другата тема за заговарянето .Ми кво да ти кажа срам ме е някак си от една страна не искам да се изложа а от друга просто като видя някое красиво момиче което ми харесва и просто забравям ума и дума :) и за това ме е срам щото сигорно ще ме помисли за някав лузър, а аз какво да направя като толкова ми е харесала че съм зи заплел езика.

Ти не трябва да се срамуваш толкова много. :roll: Просто като искаш да я заговориш казваш това,което искаш.Hяма какво да загубиш!То първите 20-тина пъти ще ти е малко трудно де ама като свикнеш и няма да имаш никакви проблеми. :wink:

Tenebrus
08-16-2005, 10:25
бе то да ви кажа и аз не съм от срамежливите, въпреки че не си правя труда въобще да ги заговарям (грозен съм и не си правя труда да чуя поредното "не"), но на тези които се притесняват : просто знайте че те не хапят, а ако вземат да ви ухапят...хапете ги и вие (не да им оставяте смучки де :) )
мисля че точен съвет какво да кажеш е невъзможно да се измисли, тъй като много зависи с какво момиче си тръгнал да говориш...
така че според мен...просто и спемпло : "Здрасти, как си?" и нищо повече...не е нужно да се правиш на интересен, ако и без това си си интересен...дето се вика бъди себе си :)

konvoec
08-16-2005, 10:40
Преди, когато ми пукаше бях прекалено срамежлив а заедно с това може да се каже глупав. Сега, когато не ми пука нямам никъф срам, не ме интересува нищо, а момичета не заговарям освен по чата да минава времето...

denkata
08-16-2005, 13:25
E az ne sum sramejliv v tova otno6enie no si priznavam 4e predi bqh i to mnogo.No sus vremeto vsi4ko se promenq i sega ve4e ne sum!S priqtelite koito se dvijja nqma sramejlivi taka 4e nemoga da im pomogna :twisted:

08-18-2005, 09:06
Аз съм на 15 години и не съм срамежлив-когато харесвам едно момиче говоря с нея (почти) свободно и след няколко дни,най-много седмица след като съм усетил чувствата си,й казвам.Колкото и срамежлив да си знай,че тайната любов е много по-мъчителна от отказа,а и ако приеме...няма нищо по-хубаво.

Ruff Ryder
08-18-2005, 10:44
Така си е :!: :!: :!:
Добрите момченца са си срамежливички
а отворените са женкари :D

bilka
08-19-2005, 09:59
Така си е :!: :!: :!:
Добрите момченца са си срамежливички
а отворените са женкари :D
Точно!!!

santRi
08-19-2005, 10:30
срамежливи и комплексни от мъжете.
Сао да те поправя малко :) Терминът е "комплексирани"
Комплексни е друго :) Ше ги изкараш по-сложни от нас, а те не са :)
e kak pyk da ne sme.Psihologi4eski i fizi4eski si e dokazano 4e jenite sa po slojno ustroeni ot myjete.Tva i s prosto oko se vijda. Se pak na nas nishtu ne ni visi ili styr4i si4ko si e vatre :)

StefanoS
08-19-2005, 10:59
Ей,момчета не искам да засегна по-срамежливите от вас.Просто много ме дразни,когато някое момче е толкова готино и свестно и си хареса някое момиче,а пък го е срам даже да я заговори!Какво е това бе момчета?!Ами вас ако ви е срам да заговорите някое момиче,което ви кефи...тогава как бихте й предложили след време?Все пак сте момчета....не трябва да се срамувате да заговорите някое момиче!
:!: Ако може нека по-отворените момчета да дадат некви съвети на по-срамежливите,моля вии! :) Кажете им,че не трябва да се срамуват толкова!
Koi ima6 v predid?poprincip ne e mnogo slojno da q zagovori6!!a sled tova ako i 2 imat 4uvstva to si stava!ama opredeleno ne zagovarqite momi4e sus dumite:"Ooooo kakvi dulgi kraka" ili "kak umaino ti smurdqt 4orapite"-izudnka!!!

drif7aaa
04-24-2010, 19:47
az sam mom4e utre trqbva da pitam edno momi4e da li xaresva edin priqte zahtoto nego go e sram da i predloji da stanat gadjeta

zapalenata
04-25-2010, 08:19
аз не разбирам първо момчето ли трябва да направи крачката и да се запознае с момиче или момиче трябва да опита?

Nakadah
04-25-2010, 08:34
Ей,момчета не искам да засегна по-срамежливите от вас.Просто много ме дразни,когато някое момче е толкова готино и свестно и си хареса някое момиче,а пък го е срам даже да я заговори!Какво е това бе момчета?!Ами вас ако ви е срам да заговорите някое момиче,което ви кефи...тогава как бихте й предложили след време?Все пак сте момчета....не трябва да се срамувате да заговорите някое момиче!
:!: Ако може нека по-отворените момчета да дадат некви съвети на по-срамежливите,моля вии! :) Кажете им,че не трябва да се срамуват толкова!

що бе? ти не можеш да отидеш и да го заговориш ли?

:lol: :lol: :lol:

silky92
04-25-2010, 08:41
Тая темичка малко само е стара ,цели 5 години. :D

britzy
04-25-2010, 08:53
Тая темичка малко само е стара ,цели 5 години. :D
ахм-сигурно тоя ,който не може да заговаря има дете и семейство :razz: :razz: :razz: :razz:

silky92
04-25-2010, 08:58
Тая темичка малко само е стара ,цели 5 години. :D
ахм-сигурно тоя ,който не може да заговаря има дете и семейство :razz: :razz: :razz: :razz:

Нищо чудно :D :D

awerw
04-25-2010, 09:41
аз пък винаги оставям момичето първо не си давам зор :D иначе ако се напъна само за няколко часа ми е готова работата ( да не си помислите друго :D )

LoveLetter
04-25-2010, 10:33
За к'во пък, ако не съм срамежлив, трябва да съм женкар. :) Аз не се притеснявам да заговарям и не схващам какво му е трудното. Даже и момчето да харесва определеното момиче. Аз съм на принципа "нищо не губя". :wink:

ScarletBite
04-25-2010, 10:42
аз пък винаги оставям момичето първо не си давам зор :D иначе ако се напъна само за няколко часа ми е готова работата ( да не си помислите друго :D )
Вярваш ли си?
Що не си намериш друго място да си избиваш комплексите, а? :lol:

Punisherrr
04-25-2010, 10:43
2005

Въпроса сигурно е отпаднал :-D