PDA

View Full Version : Moqta tyjna istoriq



niamaznachenie
08-12-2005, 19:13
Vijte hora neznam zakade mi e temata,no q puskam tuka i molq moderatorite da ne q mestqt!
Az sam mom4e na 17 god.No prosto ne sam kato dr tiineijari!Dosega ne sym izlizal s momi4e ,nqmam nikvi priqteli a i sym mn beden.Vsi4ki v daskalo me ebavat 4e sym beden 4e nqmam debeli zlatni ili srebyrni lanci kato tqh.Na roditelskata sre6ta ba6ta mi doide s ladata,a na po-bogatite deca roditelite idvaha sys zapadni koli.Sled tova nikoe momi4e i mom4e ne me iska6e za priqtel i vs mi se podigravaha.
Az postoqnno sym s ba6ta mi da mu pomagam v stroitelstvoto i tuk -tam pripe4elvam nqkoi lev.Za vsi4kite mi 3 god rabota sym sabral blizo 1500 leva.
Me4tata mi e da si imam momi4e s koeto da se obi4ame
i s tezi pari da si kupq kola i da q si se vozime iz bulgaria[sigurno vi zvu4i typo no za mene ne e!].Na6te 4esto se karat za glupavi ne6ta-vse 4e nqma pari i t.n. Vinagi kogato sym s ba6ta mi i rabotim se se6tam kak v tozi moment dr mom4eta sa navun po kafeta,diskoteki,s priqtelkite si -a az se 4udq kakvo da qm!Mislq da po4na da krada no prosto ne sym takav 4ovek a i samo 6te vlo6a polojenieto.Vinagi kogato govorq s momi4e si predstavqm kak tq vijda edin beden grozen i jalak bednqk:((
Mnogo 6te sym blagodaren na tezi koito mi pro4etyt istotiqta[znam 4e stana dylgo]

girlpower
08-12-2005, 19:21
Много е гадно така :( Много съжелявам и ти пожелавам със цялото си сърце,един ден тези мечти да ти се сбъднат!

ProstoAz
08-12-2005, 19:30
Това е ужасно! :?
И все пак радвай се на това, което имаш (дори и да е малко), защото някои и това нямат... :roll:
Виж, това, че си "беден" (по твое мнение), в никакъв случай не знаи, че си по-малко от другите! Според мен, част от отношението на съучениците ти се дължи и на това какво впечатление правиш ти, имам предвид, че ти сам се комплексираш, сам наблягаш на това, сам се определяш като "грозен и беден"...Просто трябва да имаш малко повече самочувствие (колкото и да ти е трудно) и да не им позволяваш да те "мачкат".
Другото, което е - наблегни на ученето, учи сериозно и може и да станеш някой ден адвокат, депутат или пък президент, кой знае? Докато същите тези мамини синчета, които са ти се подигравали, чистят улиците, защото няма вечно да живет от парите на мама и тати, а пък и с тези кафета, дискотеки, момичета и т.н. не им остава мн. време да учат и ги прави малко или много мързеливи за работа.
Жалко е, че толкова от рано трябва да се сбъслкваш с някои трудности на живота, които не всички ги изпитват, но това е...съдба. :?

MaD_CaT*
08-12-2005, 19:31
Тцтц...
направо ме просълзи,човек :cry:
Оф...нз и аз какво да те посъветвам...Наистина трябва да си намериш някое свястно момиче,което да те харесва такъв какъвто си..но за да се запознаеш с такова...трябва по-честичко да излизаш :roll: ...все трябва да имаш някой приятел..с който да си джиткате по центъра....на лов за мацки .. :wink: аре и горе главата :wink: всичко ще се оправи...намери приятел,с който да споделяш :!: :wink: Успех!!!

A_Man_Apart
08-12-2005, 19:33
awe ei pi4 zemi se stegni malko...na nikoi ne mu e lesno v dneshno vreme..ima hora koito jiveqt mn dobre ima i takiva koito jiveqt po zle ot seki drug.Ne si misli che ti si nai neshtastnia chovek na sveta zashtoto ne e taka.Nali si zdrav tva e nai vajnoto ostavi nazad materialnite neshta.Nqmash pari da qdesh subirash pari za kola..Ako iskash momiche deto da te obicha istinski ti nqma da q vpechatlish s kolata ili drygi materialni neshta.Bydi sebe si.I ne zabravqi.. Chovek koito nqma za kakvo da jivee e chovek koito trqbva da se bori za vsichko!Ne gybi nadejda

sweet_girl_sf
08-12-2005, 19:33
това е много тъжно.мисля че е много глупаво да съдиш хората по това колко пари имат,но за съжаление много често е така.сигурна съм че ще намериш някое момиче което няма да го интересува това.

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-12-2005, 19:37
Човек в никакъв случай не си купувай кола ! Знам колко искаш... и аз съм така :) Ся мрънкам за едно Рено, но както и да е. Става дума за тебе.
Най-малкото няма да можеш да я поддържаш. Тва си е бая разход.

kak tq vijda edin beden grozen i jalak bednqk:(( Ако мисли така за теб, значи просто не е за теб. Уважание и обич няма да купиш с пари. Изтъркано е ама е тка мамка му :)
А тия дето се ебават да ти ядат гъза :) Да им ги хакам в дроба и колите и парите.Мнението им за тебе въобще не трябва да те интересува !!! И кво като са по кафета и дискотеки ? Цял ден празни приказки, от едната бузка(на гъза) на другата. Ае да го духат :) Харчат парите на мама и тати, а ти сам ги вадиш. Ето нещо с което да се гордееш :!: Малко ми куца начина на изразяване, ама ко да напрая... :oops: Дано си разбрал кво имам предвид.
Никой няма да те уважава, ако сам не се уважаваш :)

BSB
08-12-2005, 19:46
spx sas vremeto vsi4ko 6te se opravi, no trqbva da ima6 i samo4uvstvie, nedei kato se obijda6 da se samouni6tojava6, a na onezi deto ti se podigravat, ne im obra6tai vnimanie i 6te prestanat!Pojelavam ti da ti se sbadnat me4tite i da ima6 dobro bade6te!Uspeh!

SweetBunny
08-12-2005, 20:07
spx sas vremeto vsi4ko 6te se opravi, no trqbva da ima6 i samo4uvstvie, nedei kato se obijda6 da se samouni6tojava6, a na onezi deto ti se podigravat, ne im obra6tai vnimanie i 6te prestanat!Pojelavam ti da ti se sbadnat me4tite i da ima6 dobro bade6te!Uspeh!
Taka e - ako edno momi4e e svqstno, to nqma da gleda dali ima6 pari ili ne...ne se kopleksirai tolkova pls! Trqbva da si povdigne6 samo4uvstvieto!
Iskam da mi pe6e6 pls na owen_fenka@abv.bg za da si pogovorq malko pove4ko s teb :D

LilYofTh3vaLleY
08-12-2005, 20:12
Tova e ujasno.. :( tezi koito ne iskat da ti bydat priqteli qvno sa mnogo typi 6tom e samo zaradi tova 4e si po-beden ot tqh ne im obry6tai vnimanie takiva priqteli ne ti trqbvat ti si ne6to mnogo pove4e ot tqh a za priqtelkata.. vsi4ko s vremeto si po-dobre da 4aka6 dylgo za nqkoe naistina hubavo momi4e vmesto da trygne6 s pyrvata koqto 6te razbie syrceto i..
Gore glavata!
Vsi4ko 6te se opravi

lady_p
08-12-2005, 20:18
prosto^az^f e mnogo prava! Ti naistiona ima6 mnogo pove4e ot tezi za koito govori6 koiot ti se podigravat i t.n. i naistina ti trqbva malko pove4e samo4ustvie i uvajenie ot sobstvena strana. znam 4e 6te ti e trudno da dobie6 samu4ustvie v tova polojenie (v polojenie nqmam predvit parite a tova koeto ti se slu4va) vsi4ki sa oravi ako se sdobie6 sys samo4ustvie moje6 da napravi6 mnogo . jivota naistina e mnogo nespravedliv i go znam ot li4en opit no ima i hubavi momenti. taka4e ne se pritesnqvai i te 6te doidat . a za momi4eto prosto 4akai, 6te doide i tozi moment, i ako ima6 nujda ot priqtel dori i samo po internet az sym nasre6ta! ako iska6 moje6 da mi drasne6 e-mail! :wink:

lady_p
08-12-2005, 20:20
prodyljenieeee........ ta eto ti i e-maila mi lady_ps@abv.bg ako iska6 da si pogovorim 6te mi byde priqtno

08-12-2005, 20:42
strashno poznata mi e tvoqta istoriq :cry: no vse pak kakto kazaha nqkoi hora-trqa ti samochuvstvie i da se radvash na malkoto koeto imash.tyrsi si priqteli,koito ne te ocenqvat samo po materianloto polojenie,a po haraktera.... mislq che sled vreme
vsichko shte byde na 6!aide uspeh

sisa_pisa
08-12-2005, 20:43
Hey spokoino! :cry: :cry:
Vij choveche ti si na 17 jivota edva zapochva.Ne se otchaivai i nedei da se samounishtojavash taka.Zasshto ti choveka koito ima tolkova krasiva i nejna dusha trqbva da si beden a tvoq sauchenik deto ima posleden model telefon da e bogat?Ne tova e bogatstvoto!!!MAterialnoto bogatstvo e za povurhnostnite hora!Ei az imam chuvstvoto che nie vqrvame v teb poveche otkolkoto ti vqrvash v sebe si!
Vij stqgai se i vqrvai v sebe se i vsichko shte se opravi!Sled vsqka burq izgrqva slunce ne zabravqi!

Sunny_stz
08-12-2005, 21:25
Hey spokoino! :cry: :cry:
Vij choveche ti si na 17 jivota edva zapochva.Ne se otchaivai i nedei da se samounishtojavash taka.Zasshto ti choveka koito ima tolkova krasiva i nejna dusha trqbva da si beden a tvoq sauchenik deto ima posleden model telefon da e bogat?Ne tova e bogatstvoto!!!MAterialnoto bogatstvo e za povurhnostnite hora!Ei az imam chuvstvoto che nie vqrvame v teb poveche otkolkoto ti vqrvash v sebe si!
Vij stqgai se i vqrvai v sebe se i vsichko shte se opravi!Sled vsqka burq izgrqva slunce ne zabravqi!

I az mislq taka!Rano ili kusno lubovta i parite 6te doidat pri teb!!!

Night_Whisper
08-12-2005, 21:25
Hey,4ove4e,naistina ima mn po-ne6tastni hora ot teb na sveta-ami q vzemi za primer sega6noto polojenie na nqkoi-12000(mai bqha) sa evakuirani sled navodnenieto,a o6te kolko mn sa ostanali bez dom.
Prosto ne misli,4e parite opredelqt vsi4ko-znai,4e ima mn momi4eta,koito biha ti oburnali vnimanie vupreki lipsata na pari.Mislq,4e jivota ne e 4ak tolkova nespravedliv,taka 4e kakvoto zaslujava6 nqkoga 6 go polu4i6.A zasega prosto ne otdavai prekaleno golqmo zna4enie na gadnite ne6ta.
I az sum vseki den po kafetata,ama si nqmam gadje,tui 4e.... 8)

Sapphir
08-12-2005, 22:15
slushai me sq moi chovek.. kato si tolkova beden,nqmash nikakvi pari,cql den bachkash i edva si izkarvash hlqba, ot kade po dqvolite pishesh v toq forum mi e mn interesno? edin svruh bednqk ima li pari da ide na internet klub ili pyk pc vyv kushti? ne e li po razumno da si kupish hlqb mesto da izharchish svruh malkoto si pari za club????

aBeP4eTo
08-12-2005, 22:33
Е стига де!
Вие съвсем го депресивахте "ама горкия", "ама милото" не му трябва съжаление,а помощ.
Виж моето момче наистина имаш комплекси, но те разбирам и най-щастливите хора имат комлекси, че са много щастливи. Не им давай повод да ти се подиграват, защото в случая не ти си смешен с това, че нямаш пари, а те с това, че харчат пари които те не са си искарали сами както ти правиш. Това е първото нещо което те прави по-готин от тях. Защо не се погледнеш от друга страна? Виж хубавите неща в себе си и малко ми се струва неловка твоята мечта. Човек с твоето социално положение трябва да мисли за бъдещето си, а не за жени. Жените ще ги има винаги по-добре помисли за образованието си, отделя повече внимание и време на уроците и като завършиш кандидатствай и ако те приемат ще работиш и ще учиш. Определено учението ти дава голяма преспектива в бъдещето може да си намериш и добре платена работа и тогава мисля, че ще е време да си намериш приятелка.
Обаче няма какво да те лъжа в 21век жените искат пари и пари и пари и купища с пари. Парите изместиха любовта която вече е под въпрос дали съществува или не. Сега за да си актуален трябва да си с ланец, оргинални маратонки въобще... И все пак ти се възхищавам, но не се комплексираи, не ги слагаи тези обиди от съучениците толкова присърце. Когато те ти се лигавят ти се усмихни :P покажи им, че ти си 100 пъти по-голям мъж от тях и някой ден на тебе ще ти е 100 пъти по-лесно да се оправиш сам в живота за разлика от тях.

Kill Zone
08-13-2005, 10:05
Дете до дете...всички му разправяте за самучуствие,за гордост да не се предава д ане скланя глава...от къд емислите,че се е комплексирал?Ами колкото и убиждащо да звучи от мърли и нещасници.Защо ли...ами сега някой предполагам ще се направи на самарянин и ще каже "аз не съм такъв" .Да бе...по кафета,дискотеки,училища,к пони,сабирания и други да сте видели някоя момиче или момче да обръща внимание на идивид с неговото описание?Всички ВЕЛИКИ самарянки стоят и обръщат внимание на "пичовете"(за предпочитане келешите)които се имат за много и непрекъснато дрънкат глупости.На всякаде е така даже и в класът му.Я се сетете и вие които сте толквоа благородни и добродушни колко пъти сте се подиграли на подобен човек,колко пъти някой като е пуснал някоя ебавка сте се изхилили,колко такива сте подминали и не сте им убърнали внимание,колко ст еунижили и на колко сет дарили презрителният си поглед.Предполагам,че пак ще се намеря някой да каже "тва не съм го правил/а" е няма такова създание.Та ми е интересно от къде да му доиде самучуствието?А?
Ами пич светът в момента е такъв.Ще те мачкат и ще те унижават просто защото са едни малки кретенчета.Свикнали са,че мама и тате дават и гледат и ох къв кеф.Не се замислят за много неща и затова не им пука.Единственият начин да преодолееш нещо подобно е да се докажеш.Просто намери начин да се докажеш и да покажеш,че не си боклукът за който те мислят.Начин незнам немога да ти кажа,няма да стане и с подмазване.За да те признаят трябва да намериш начин да им покажеш,че си нещо повече от това за което те те мислят и ти го казват.Вярно трудно е да пренебрегнеш непрекъснатите убиди и ебавки,трудни е да погледнеш човек,който досега те е плюл и се е гаврил с тебе...живота не е лесен.А за момичетата...за всеки влак си има пътници.Единствено тов амога да ти кажа.Ако не се бориш по някакв начин ще си останеш на същото ниво и отношението към тебе ще се влушава.Такива хора като тебе служат на другите като стапало за по-нагоре.Научи се ти да изпозлваш тях за стапало а не те тебе.Или намери начин да уцелееш и да покажеш,че незаслужаваш подобен тип отношение или си остани такъв и понасяй всичко.В живато само хишниците уцеляват,тези които изяждат другите...

sladkoto_sise
08-13-2005, 17:00
mi imai po-golqmo samo4ustvie i vsi4ko shte se oprai :)

SneJna_
08-13-2005, 17:58
Дете до дете...всички му разправяте за самучуствие,за гордост да не се предава д ане скланя глава...от къд емислите,че се е комплексирал?Ами колкото и убиждащо да звучи от мърли и нещасници.Защо ли...ами сега някой предполагам ще се направи на самарянин и ще каже "аз не съм такъв" .Да бе...по кафета,дискотеки,училища,к пони,сабирания и други да сте видели някоя момиче или момче да обръща внимание на идивид с неговото описание?Всички ВЕЛИКИ самарянки стоят и обръщат внимание на "пичовете"(за предпочитане келешите)които се имат за много и непрекъснато дрънкат глупости.На всякаде е така даже и в класът му.Я се сетете и вие които сте толквоа благородни и добродушни колко пъти сте се подиграли на подобен човек,колко пъти някой като е пуснал някоя ебавка сте се изхилили,колко такива сте подминали и не сте им убърнали внимание,колко ст еунижили и на колко сет дарили презрителният си поглед.Предполагам,че пак ще се намеря някой да каже "тва не съм го правил/а" е няма такова създание.Та ми е интересно от къде да му доиде самучуствието?А?
Ами пич светът в момента е такъв.Ще те мачкат и ще те унижават просто защото са едни малки кретенчета.Свикнали са,че мама и тате дават и гледат и ох къв кеф.Не се замислят за много неща и затова не им пука.Единственият начин да преодолееш нещо подобно е да се докажеш.Просто намери начин да се докажеш и да покажеш,че не си боклукът за който те мислят.Начин незнам немога да ти кажа,няма да стане и с подмазване.За да те признаят трябва да намериш начин да им покажеш,че си нещо повече от това за което те те мислят и ти го казват.Вярно трудно е да пренебрегнеш непрекъснатите убиди и ебавки,трудни е да погледнеш човек,който досега те е плюл и се е гаврил с тебе...живота не е лесен.А за момичетата...за всеки влак си има пътници.Единствено тов амога да ти кажа.Ако не се бориш по някакв начин ще си останеш на същото ниво и отношението към тебе ще се влушава.Такива хора като тебе служат на другите като стапало за по-нагоре.Научи се ти да изпозлваш тях за стапало а не те тебе.Или намери начин да уцелееш и да покажеш,че незаслужаваш подобен тип отношение или си остани такъв и понасяй всичко.В живато само хишниците уцеляват,тези които изяждат другите...

kolkoto i da e gadno naistina e taka..:(

Napu6en-Buhal
08-13-2005, 18:07
Човек в никакъв случай не си купувай кола ! Знам колко искаш... и аз съм така :) Ся мрънкам за едно Рено, но както и да е. Става дума за тебе.
Най-малкото няма да можеш да я поддържаш. Тва си е бая разход.

kak tq vijda edin beden grozen i jalak bednqk:(( Ако мисли така за теб, значи просто не е за теб. Уважание и обич няма да купиш с пари. Изтъркано е ама е тка мамка му :)
А тия дето се ебават да ти ядат гъза :) Да им ги хакам в дроба и колите и парите.Мнението им за тебе въобще не трябва да те интересува !!! И кво като са по кафета и дискотеки ? Цял ден празни приказки, от едната бузка(на гъза) на другата. Ае да го духат :) Харчат парите на мама и тати, а ти сам ги вадиш. Ето нещо с което да се гордееш :!: Малко ми куца начина на изразяване, ама ко да напрая... :oops: Дано си разбрал кво имам предвид.
Никой няма да те уважава, ако сам не се уважаваш :)
DAm.. opREdELenO sUM SuGLAsEn s GoTVaCha :)
PaRiTE mOJE dA sA VajNO NeshtO nO.... dA NE MIsLISh cHE kaTO naTruPaSH MiLioNi VSichKI sHTE Ti sE KEfqT ? pURvOtO KOeTO e TRqBVA TI maLKO sAMOcHUsTvIe. KOgaTO ViJdASH v SEbE sI edIN sMOtaNQk i DRugITE shTE VIjdAT sUshTotO. Tva cHE Ne sI TuPKaN s KiNtI NE zNAcHI cHE sI pO RaZLIcHEn oT mEn, gOTvaCha iLI koItO i dA e. i TI sI edNO NORMaLNo MOmcHE, i TI ImASH nqKaKvI KaChsETva KOitO trqBVA dA oTKriEsH aKO osHTE NE sI OtkRiLi dA Gi POkaJESh i nA DRugITe. a zA paRiTE NE sE PRiTEsNqvaI, kaKTO sE KAzvA v EdNA pEsEn : dA sUGLasEN sUm sUS tEB cHE bEZ paRI NE sE jiVEe, nO Ne e LI naI doBRE TozI kOItO tOchNO tOVa uMEe... RazBIraSH LI KVO IskaM dA TI kAJa ? NauchI sE dA sI RAVEn s TEa KOitO sA PRed tEb pUK pOSLE aKO SPEcHELISh i NQkoi LEv shTE sI MnoGO PO NaPREd oT TQh. tOVa cHE sI NqmaL RaVEn sTaRt sUS TQh nE zNAcHI cHE nE moJEsH dA GI naSTiGNesH. VSichKO zAViSI sAMO oT TebE kOPeLE ! usPEh :)

KiSs_TeeN
08-14-2005, 19:34
mnogo tajna istoria
nadiavam se da ti se sbudnat me4tite
ama 4ovek gleda vatre6noto a ne van6noto
taka 4e badi sebe si vse niakoga 6te sre6tne6 svoiata liubov
bog e sazdal za vsi4ki liubov viarvai v bude6teto
az biah edna zadrastena minalata godina no sega izvednaj za edin mesec si hvanah 6 gadjeta
stavat 4udesA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

So_Lonely
08-14-2005, 22:02
Еее стига бе!Ебати случая!Мислиш ли че парите имат значение!Един френд е адски беден но въпреки това има много приятели и гаджета шото просто е пич-писнало ми е от такива дето постоянно се оплакват и висят по форумите само за да сдосаждат на другите!Аз те питам кой ти е виновен че нямаш приятели?След като си отговориш на този въпрос се замисли редно ли е да занимаваш другите с тъпотии!

nenuTy
08-15-2005, 08:50
abe gadno gadno...ama samiqt fakt 4e si stignal do internet i si go napisal tva zna4i 4e ima6 tam nqkakvi pari za har4ene.puk i parite ne sa vsi4ko.po-6tastliv li 6te6e da si ako ima6e super mn pari,zapadna kola oba4e izob6to ne se vijda6e s va6te,pra6taha te postoqnno po drugi gradove i izob6to nqma6e istinsko semeistvo.va6te se karat ama tva ne e nai-lo6oto.moite nikoga ne sa si vikali prosto 6toto se vijdat vednuj sedmi4no...pone ima6 ne6to koeto moje6 da nare4e6 semeistvo.
a parite i priqtelite sami 6te si doidat ako gi iska6 dostatu4no silno.misli6 si 4e horata te otbqgvat za6toto si beden- zna4i te ne te zaslujavat,ako ti bqha istinski priqteli nqma6e da te otbluskvat zaradi sustoqnieto ti,6tqha da budat s teb zaradi teb samiqt.6te nameri6 i takiva hora,koito 6te te cenqt.i pone 6te si siguren 4e ne ti4at sled teb zaradi parite ti za6toto tova nikak ne e priqtno

гост от далече
08-16-2005, 10:23
17 годишно момче с 1500 лева в брой не бих го нарекъл бедно. Пич за 1500 лева можеш да си купиш предостатъчно дрехи. Ще имаш и за кафета и за дискотеки и за всичко. Ти 10 000 лева ли чакаш да спестиш, за да кажеш, че не си беден?

мечтател
08-17-2005, 08:34
Kill Zone го каза правилно. те тука всички те съжеляват, колко си бил зле и т.н. сал дет и те са ей такива дет ща съжеляват за пред форума. абе човек. човек има за кво да те упрекне, сигурно просто те е срам да замеш да заговориш някой. ще свикнеш. почни да заговаяш хората занай-обикновени неща. да речем питай съученик за нещо свързано с даскало. преди това обаче знай, че човек може да ти се възхищава - за тва че си изкарваш хляда, че мойш да пестиш и т.н. за всичко онова, което мислиш и знайш че си постигнал. и като заговориш някой го гледай в очите, мисли а тва коет си напраил вече и т.н. да не земеш да си гледаш обувките ида мънкаш нещо на носа си. гледай събеседника си в очите и говори силно и ясно със самочувствие. така ше свикнеш. и като се научиш на тва заговаряй и момичета. и така. останалото го имаш. а квот нямаш шъ дойде. от личен опит го потвърждавам, щот и на мен тка ми са смяха а ся свободно се шегувам с целия клас и като видя момиче, да кажем на спирката, смея да я заговоря без притеснение. горе-долу тва е. успех

Kill Zone
08-17-2005, 09:58
17 годишно момче с 1500 лева в брой не бих го нарекъл бедно. Пич за 1500 лева можеш да си купиш предостатъчно дрехи. Ще имаш и за кафета и за дискотеки и за всичко. Ти 10 000 лева ли чакаш да спестиш, за да кажеш, че не си беден?

прекалено елементарно мислене имаш.Не си повече от 14 години.И какво акто има?Да ги пръсне?Дрехи,дисктоеки,каф та...за 1-2 месеца ги няма ези пари...и после?После накаде?Пак до под кривата круша.Трябва малко повече д амислите върху нещата.Интересно,защо не спомена...ще имаш за ХРАНА,ще имаш за УЧЕБНИЦИ и бла бл абла....дискотеките ли ви градят живота или кафетата...и след това някое 13-16 годишно лайнарче ще седне и ще започне да убеснява,че знае нещо за живота и че няма какво да го уплаши.Повечето от вас немгоат и гъзът да си избършат без мама и тате.Това момче може да има проблеми но поне има мозък и ако седне и малко се понапъне и се поизпоти повечко ще постигне много повече отколкото "дискотеките" и "кафетата" ще постигнат.

R`n`B_Fenka
08-19-2005, 10:02
az sym napylno saglasna s Kill Zone :!:

StefanoS
08-19-2005, 10:11
Това е ужасно! :?
И все пак радвай се на това, което имаш (дори и да е малко), защото някои и това нямат... :roll:
Виж, това, че си "беден" (по твое мнение), в никакъв случай не знаи, че си по-малко от другите! Според мен, част от отношението на съучениците ти се дължи и на това какво впечатление правиш ти, имам предвид, че ти сам се комплексираш, сам наблягаш на това, сам се определяш като "грозен и беден"...Просто трябва да имаш малко повече самочувствие (колкото и да ти е трудно) и да не им позволяваш да те "мачкат".
Другото, което е - наблегни на ученето, учи сериозно и може и да станеш някой ден адвокат, депутат или пък президент, кой знае? Докато същите тези мамини синчета, които са ти се подигравали, чистят улиците, защото няма вечно да живет от парите на мама и тати, а пък и с тези кафета, дискотеки, момичета и т.н. не им остава мн. време да учат и ги прави малко или много мързеливи за работа.
Жалко е, че толкова от рано трябва да се сбъслкваш с някои трудности на живота, които не всички ги изпитват, но това е...съдба. :?
Tva e mnogo gadna situaziq!mnogo otdavna i na men mi se e slu4valo ne6to podobno!no neinoto mislene e malko naivno!malko e kusno da po4ne da si nalqga zadnika s u4ene za da stane-deputat i t.n!ako bqh na tvoe mqsto bih napravil slednoto:
-proveri dali si goden za voenna slujba!
-zapishi se da sluji6
-tam ima6 i stipendiq,nau4avat te na gadnoto v jivota i t.n(predpolagam znae6 kakvo zna4i gadnoto v jivota :( )

StefanoS
08-19-2005, 10:16
kill e apsolutno prav!toi ima mozyk!makar da sum na 14 i tuk mojebi puskam tupi post-ove,imam misleneto na malko po-golqm 4ovek!no ne sum suglasen s 1 kill!ne vsi4ki ne mogat da si izbur6at zadnika bez mama i tate!no si prav 4e 14-16 godi6nite(mojebi i az sum malko takuv)mislqt 4e vsi4ko mogat da postignat bez pomo6t i 4e sa videli vsi4ko v jivota!a tozi pi4 ne e ot tupite i spored men e sposoben da se opravi stiga da si izbie samonatqkva6toto mislene!4ove4e da ne ti puka kakvo mislqt razni tupi p*tki ili 6ibani nasrani bogata64eta!Ti ne jivee6 zzaradi tqh a zaradi sebe si!!!!!!

х
08-19-2005, 11:52
i na6te karat lada, ama tq ve4e ne ba4ka :evil:
az da ne bi da imam pari??? stiga gluposti. kato nqma6 pari, nqma6 priateli ot k1de na k1de??? nai gotinoto momi4e ot klasa e bez edna stotinka, s1s sk1sani i mr1sni drehi, turkinqq groznovata e i jivee v getoto na varna. vsi4ki mnogo q obi4ame i i pomagame s kakvoto mojem :D

meri18
08-21-2005, 19:01
iskrenno sajelqvam za polojenieto ti !nadqvam se da se opravi6 skoro