PDA

View Full Version : Нормално ли е? Все пак сънувам



Bimper-ska
08-12-2005, 20:34
Искам да си питам, дали е нормално това, което става с мен. От 4 дена всяка вечер сънувам някакви странни работи, които помня на сутринта. И което е по-странното, нещата, които сънувам, по някакъв начин ми се случват през деня. Вече 4 нощи сънувам разни несвързани неща, а на следващия ден, като се случат нещата, вече знам, какво е значил сънят ми. И всичко се покрива на 100%. Не знам, дали разбрахте - сънувам някакви откъслечни картини - примерно снощи сънувах едно много слабо момиче с идеален пиърс на пъпа - днеска се запознах с въпросното момиче! Направо се изумявам. Преди това сънувах една приятелка, което е бременна, в съня ми като я питах колко още има, тя ми каза "всеки момент ще се роди", а на следващия ден минахме покрай тях и все още нямаше бебе, но като я питах кога ще ражда, тя каза че всеки момент го чакали. И което е по-странното, до сега не съм си спомняла нито един сън! Само като малка 1-2 пъти ми се е случвало. Направо вече ме е страх да заспя.

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-12-2005, 20:38
Ше спечеля ли от тотото ? :)
И на мен ми се е случвало :shock: Сбъркана работа. Тва мозъка е странно място :)

lady_p
08-12-2005, 20:41
da se strahuva6??? ne mislq 4e trqbva, 6tom ne synuva6 nqkakvi lo6i ne6ta za da te e starh 4e 6te se sbydnat ili pone primeriteti ne sa lo6i!!! ami nz kakvo moga da ti kaja naistina mozyka e strannio ne6to!

black_heart
08-12-2005, 20:44
iskam i az taka we......

amy lee
08-12-2005, 20:48
хм... абе да ти кажа случвало ми се е преди няколко години :shock:

GeRyTo
08-12-2005, 21:30
Случвало ми се е два пъти и честно казано мисля, че беше много яко и искам пак. Не виждам теб какво те притесняваа... :?

Soul^Fly^F
08-12-2005, 21:32
Mi stranno e, ama e mnoo got!

chupacabra:)
08-12-2005, 21:36
ако почнеш да сънуваш кофти неща, въобще не е гот.. :?

kurabiika
08-12-2005, 21:39
Да, на всеки са се случвали такива пророчески сънища, много е яко ама не ми се е случвало скоро за жалост!

martuuu6
08-12-2005, 21:49
ДОбре ли сте с главата ;;-))
Ако почне да сънува кофти работи хич няма да е гот.Но на това равнише не намирам основание за страх.

sini4kata
08-12-2005, 22:37
e ti pone trqbva da se radvash che ne si sanuvala nqkakvi gadosti koito na sledvashtiq den se sluchvat kakto beshe pri men...
ami ne e normalno no se sluchva i nqma kakvo da napravish.

Sunny_stz
08-12-2005, 23:04
Ami tova e dosta stranno i pla6e6to,no i takiva ne6ta se slu4vat.Ne se pritesnqvai,6te otminat tezi suni6ta,koito posle se prevru6tat v realnost.:)

HanoMnaH
08-12-2005, 23:05
ММдда и при мене става тъка;))Яко е .Сякаш замомент спира света и се сещаш точно за тоя момент:)Яко:)

Bimper-ska
08-12-2005, 23:53
ММдда и при мене става тъка;))Яко е .Сякаш замомент спира света и се сещаш точно за тоя момент:)Яко:)
ТОЧНО! И ме е страх, щото ако наистина сънувам нещо гадно, после цял ден ще съм на тръни.

Utopia
08-13-2005, 11:05
явно има индиианска жилка у теб :)
само дето .. разгадаването явно ти куца

имаше една програма .. български съновник .. доста добре служи :)

morsmordre
08-13-2005, 11:12
ако почнеш да сънуваш кофти неща, въобще не е гот.. :?

На мен ли ми го казваш...
Виж сега, поради мерки за безопасност няма да ти кажа нищо за това какво става с теб.Така че не се сърди, но по-добре внимавай.Тези неща, които са в съня ти, не бива да се случват!След като си ги спомняш на сутринта, опитвай се да не ги изпълняваш.Разбирам, че се сещаш за тях, чак когато станат, но се напрегни малко..

DeSsi
08-13-2005, 11:48
И на мен ми се е случвало да сънувам такива неща които се сбъдват след това..Ама при мен е малко по-различно..аз сънувах че някой е казал нещо и след ден-два въпросния човек наистина го казва..някфи способности имаме ;)))))

sexy_girl14
08-13-2005, 12:43
iskam i az taka ta da znam kvo 6te ni se slu4i na drugiq den ama nqma :cry:

^FaiNt^F
08-13-2005, 12:55
:? i an men mi se e slu4valo da synuvam takiva ne6ta...i ne im otdavah zna4enie i sled tfa katu se slu4at se 1 sym prejivqla tfa ne6tu :shock: i znam kvo 6e stane v sledva6tiq moment....i sega se slu4va...pomna 4e synuvah kak nai-dobrata mi fr zvyni po telefona rano sutrin i mi kazva 4e 6e zamine izvyn bg....i sutrinta mi zvyni nai-dobrata mi fr i vika 4e zaminava za avstriq sled 3 meseca.... :shock: :shock: awe nekvi takiva synuvam slu4aini sre6ti s nqkoi detu en sym go vijdala nou otdavna i sled den-dva.... :shock: se zasi4ame na neobi4ainu mqstu.... 8) kakto i da e....got e donqkyde ama ako po4nat ne6tata da staat gadni :( :( 6e pieme qko kafe da ne spim...

Atika
08-13-2005, 15:16
Naistina si e strqskashto v parviq moment .. za sebe si ne moga da kaja che vsi4ki se sbadvat .. no dosta chesto mi se sluchva .. a nai loshoto e che se sbadvat i loshite i to sled vreme .. posle se samoobvinqvash i t.n.
Gledai da ne mislish mnogo za tova i da ne se chudish kakvo ti stava v sashtnost.. Ponqkoga ne e na dobre da stavat podobni neshta ..

Murderdoll
08-13-2005, 16:28
суперрр!!!искам и аз така!
ако сънуваш нещо гадно, опитвай се да
го предотвратиш.ако сънуваш нещо готино...
кефи се, че първа си разбрала за тфа:)

Sapphir
08-13-2005, 17:18
ti si nasledniata na vanga e..

SneJna_
08-13-2005, 17:48
6to pyk da ne e got i da gadno kvo..kato ne go sanuva ne ozna4ava 4e nqma da se slu4i..mnogo si e qko daje

DiEsEl_GiRl4eTo
08-13-2005, 17:52
И аз съм сънувала неща. На сутринта не помня. През деня ми се случва нещо и се сещам, че съм го сънувала. Понякога даже и не на същия ден. Ама не намирам нищо страшно в тфа? ТИ все пак не си го спомняш до момента, в който не се случи. Пък и нз. При мене се случва рядко. Много рядко даже. Може скоро да спрат тия сънища. Нз.

DeSsi
08-13-2005, 18:18
при мен още продължават сънищата..рядко сънувам такива неща ама не спират бе :) ама и не искам..яко е така ;)) се едно имам някфа дарба да предсказвам

Bimper-ska
08-13-2005, 18:19
ti si nasledniata na vanga e..
Аааа, нее! То това нещо става в последно време и то само, ако спя повече от 8 часа. Сега, като снощи си легнах в 3 и нещо и станах в 8, разбрах, че това е начинът да се отърва от тия неща. Аз като се замисля от 6-7 години си спя само по 5-6 часа на нощ, може би и затова не си спомнях сънищата, а тая седмца по 9 часа сън и то нормално е...
До DiEsEl_GiRl4eTo - аз още сутринта, като су събудя, си спомням съня. Само че не мога да го свържа с нищо реално. И вече през деня, като стане нещото, тогава си казвам "ааа, значи това е било онова".

sherry
08-13-2005, 18:42
Ot edna strana e qko.
No ot druga-ne e...
Ako sanuva6 ne6to kofti i iska6 da go predotvrati6,a ne uspee6?? :?

bulgarche
08-13-2005, 20:10
Наистина е гадно...аз поне неискам да сънувам такива неща....прекалено филмаджийско е :)
Може да го използваш това си нещо :)

tedo_davis
08-14-2005, 06:37
Ше спечеля ли от тотото ? :)
И на мен ми се е случвало :shock: Сбъркана работа. Тва мозъка е странно място :)
da we v mozaka mi e takava kasha koqto dori toq ot avatara ti nemoje da sgotvi - i na men mi se e slu4valo ... e v petyk ve4erta sanuvah 4e nqkvi pi4ove me zaplashvaha 4e shte qm tupanik - snoshti na kupona ... e po4ti uspqha ama men me nqmashe :twisted:

fallen
08-14-2005, 07:07
Това е абсолютно нормално нещо...Да сънуваш , на сутринта да не помниш какво си сънувал или да си забравил само този съм но друг да помниш... Вика му се Deja vu и на всеки човек му се е сличвало ИЛИ ще му се случи... Мисля че Bimper-ska малко преувеличава... Да те е страх да заспиш... Повярвай ми такива сънища сънувам ако не от повече то от 2 години... вообще не ме е страх от тях...Това е абсолютно нормално както вече казах.

KiSs_TeeN
08-14-2005, 19:23
emi moga samo da ti pojelaia priatni sani6ta :)

nenuTy
08-15-2005, 10:36
tva mu vikat deja-vu...i na men mi se e slu4valo mnogo 4esto...daje za mesta na koito nikoga ne sum bila pak gi sunuvam i posle se okazvat absolutno su6tite...sigurno nqma 4ovek deto da ne mu se e slu4valo