PDA

View Full Version : Moderated by^npocTo^a3^f^:Може ли да забременее от спрема по



08-13-2005, 09:24
Аз такоа малко ме е срам от невежеството си ама няма вече с кой друг да споля останахте ми само вие... значи всичко стана преди около седмица седмица в която не съм спрял да мисля за това аз съм на 15 и се чудя дали може едно момиче да забременее от сперма била на самобръсначката с която се бръсне долу???Моля помогнете ми знам че не беше правилно да лъскам в банята й !!! МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Exilia
08-13-2005, 09:27
Съмнявам се да забременее

08-13-2005, 09:29
ama e wyzmojno taka li ???? :(((((((((((((((((((((((((((((

08-13-2005, 09:38
Четох в едно английско списание за тази статистика:
в/у самобрасначка = 32% шанс да забременее
в/у сапун = 10% шанс да забременее
в/у четка за зъби = (не ме питайте как) 17% шанс да забременее
в/у дамска превръзка = (и т'ва не ме питайте) 85% шанс да забременее
и т.н. - така, че има причина да се притесняваш.

08-13-2005, 09:51
i na men kakwo mi ostawa ottuk natatyk ... ami ako werno zabremenee da kazwam li 4e e ot men ili da si myl4a ... koga shte se razbere !!! ????

08-13-2005, 10:02
Ми, не знам - ако не си белокож, че се разбере от кой е :).

kellybundy
08-13-2005, 10:03
abe ne men ne6o ne mi se vqrva da stabe
se pak zavisi sled kolko vreme q e polzvala i po koi to4no mesta

08-13-2005, 10:17
spored men ima za6to da se pritesnqva6...po dobre kaji na momi4eto kakvo si napravil i q posavetvai da poseti lekar !

08-13-2005, 10:21
DA BEEEEEEEEEEE TI MISLISH LIIII A BASHA IIIII AKO RAZBERE POZNAII KOII E NA SHISHA !!!

08-13-2005, 10:23
abe mom4eeee za kvo togaa prai6 gluposti..da si mislil !!! zaminavai i kaji da ne q polzva ve4e :) i da ide na lekar 6toto posle 6e e po lo6o !!!!

08-13-2005, 10:25
Strah me e ... ne iskam da e taka shte ostawim wsi4ko w rycete na sydbata mersi za mneniqta na wsi4ki mnogo mi pomognahte imah mujda da goworq s nqkoiii

08-13-2005, 10:28
iskam da mi pi6e6 ako ima ne6to,vinagi sum nasre6ta...druj me v te4enie na tova koeto stava s momi4eto.maria_m@mail.bg ;)

sini4kata
08-13-2005, 10:28
a kakvo pa si pravil s neinata samoubrasnachka :shock: mislq che ne moje no drug pat vnimavai kvo praish s chujdite neshta!

08-13-2005, 10:31
mi az takowa ...goworihme si i tq lejeshe ... nie sme samo priqteli ama se ... abe seshtate se otidoh do toaletnata da otlyskam i BAM .... neznam zashto ne go iz4istih i posle syjelih no ... minalo swyrsheno nali .... NALI ???

sladka_blondi
08-13-2005, 13:05
E dobre de,misli6 li 4e tq ne e vidqla,4e na sumoobrasna4kata e imalo sperma???Malko se sumnqvam :) .

Jenq
08-13-2005, 13:10
Abe momche...vsichko e vazmojno da stane!!!Imash si glava na ramenete i sledvashtiq pyt zapochni da q izpolzvash predi da e stanalo tolkova kysno,nai-malkoto koeto trqbva da napravish e da i kajesh za stanaloto i za da se ottarvesh ot samneniqta i kaji da si napravi test za bremennost :lol:

TheDarkLady
08-13-2005, 14:23
TI ME YBI. ti znae6 li kak stava procesa oplojdane :?: Az te suvetvam da vzeme6 nekoi y4ebnik i da pro4ete6.Znae6 li kolko muki im struva na spermatozoidite da oplodiat edna iaicekletka pri polov akt ,a ti mi govori6 ot niakakva si samobrisna4ka.
NE sim si predstaviala 4e ima i tolkova neveji hora.Sorry ama si e taka.
A kvo si pravil s taia samobrusna4ka we :shock: :shock:

sherry
08-13-2005, 14:50
:lol: :lol:
Mislq,4e ne e vazmojno
Parvo,tq taq samobrasna4ka nqma da si q puha vatre vav vlagali6tetto,4e da popadnat spermatozoidi tam i vtoro-mislq,4e tq q e izmila predi da q izpolzva pak i treto,moje da sa bili martvi spermatozoidite ,te ne ocelqvat mnogo vreme v okolnata sreda
Nqma kvo da se pritesnqva6

kurabiika
08-13-2005, 19:01
Първо тая тема е голяма ебафка и второ мноо ясно че не може да забременее от тфа ве!

Bimper-ska
08-14-2005, 08:06
За да ти се успокои болната съвест, що не и купиш един тест за бременност и да мирясаш? Вече казваш, че е минала 1 седмица - значи тестът ще е верен. Аз не мисля, че има голяма възможност да е бременна, ама де да знам - може ти да си карък. Тестът не е толкоз скъп - 7лв мисля беше един хубав тест(хора, ако не е толкоз точно, сори, ама аз тия неща не ги купувам всеки ден).

kaka_lara
08-14-2005, 09:16
E sure check e okolo 3 leva plus minus nqkakwi stotinki, oba4e edno ne mi stana iasno tolkowa lesno li se prawqt deca?!?!?!?! :lol:

Tenebrus
08-14-2005, 14:39
леле каква ебавка е тая тема...честно не знам как някой модератор не я е затрил...
първо как можете да му се вържете на момчето...
второ : самата околна среда е толкова неблагоприятна че след 15 мин сперматозоидите са умрели...така че почти никаква опасност няма...
онзи с процентите не знам от къде ги е вадил...ама май и той се ебава...:)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 3 и 11 от правилника!
Благодаря!

PhoeniX
08-14-2005, 15:24
haha utrepa me kak 6e zabremenee est 4e ne moje mn trudno stava zabremenqvaneto dori po normalen put a ti za nekfa sumobrusna4ka

P.S. spoko
P.P.S. 6to prosto ne izfurli sumobrusna4kata

Exilia
08-14-2005, 16:06
Може да я е измила, а ако не го е направила вероятността да забременее наистина е малка :roll:

TheDarkLady
08-15-2005, 11:49
Girl]Може да я е измила, а ако не го е направила вероятността да забременее наистина е малка :roll:

veroiatnosta e 0,00000000000000000000000001%

МаRi
08-15-2005, 12:35
е тя не си вкарва самобръсна4ката в клитора..пък и наи вероятно използва някакъв крем или наи малкото преди това водата е деиствала..така 4е..няма място за притеснение..

08-15-2005, 13:59
TI ME YBI. ti znae6 li kak stava procesa oplojdane :?: Az te suvetvam da vzeme6 nekoi y4ebnik i da pro4ete6.Znae6 li kolko muki im struva na spermatozoidite da oplodiat edna iaicekletka pri polov akt ,a ti mi govori6 ot niakakva si samobrisna4ka.
NE sim si predstaviala 4e ima i tolkova neveji hora.Sorry ama si e taka.
A kvo si pravil s taia samobrusna4ka we :shock: :shock:

Аве мила като ти знае толкова главата,злащо ти не отвориш някои учебник?Да ти усъваршенствам.Може да се забременее.Явно ти не си много наясно с тези неща..тъи,че ако си още девстена много внимаваи и прочети някое материалче преди да го направиш,защото е ОПАСНО..Дори и да попадне сперма близо до..така де..Онова мястое възможно..Сещаш ли се! :D

konvoec
08-15-2005, 14:02
Абе, хора, каква вероятност ви гони бре, тя тая самобръсначка да не си я е пъхала..... да ме извинявате..
Алеле пич, кво си правил, палавник :lol: :lol: :lol:

TheDarkLady
08-15-2005, 16:53
TI ME YBI. ti znae6 li kak stava procesa oplojdane :?: Az te suvetvam da vzeme6 nekoi y4ebnik i da pro4ete6.Znae6 li kolko muki im struva na spermatozoidite da oplodiat edna iaicekletka pri polov akt ,a ti mi govori6 ot niakakva si samobrisna4ka.
NE sim si predstaviala 4e ima i tolkova neveji hora.Sorry ama si e taka.
A kvo si pravil s taia samobrusna4ka we :shock: :shock:

Аве мила като ти знае толкова главата,злащо ти не отвориш някои учебник?Да ти усъваршенствам.Може да се забременее.Явно ти не си много наясно с тези неща..тъи,че ако си още девстена много внимаваи и прочети някое материалче преди да го направиш,защото е ОПАСНО..Дори и да попадне сперма близо до..така де..Онова мястое възможно..Сещаш ли се! :D

Sled polovia akt(bez prezervativ)spermatozoidite otivat kum obekta(iaicekletkata).V edin ot y4ebnicite po Anatomia i fiziologia na 4ove6koto tialo pi6e."dokato stignat do bekta spermatozoidite minavat(prepluvat) prez takava sreda vse edno niakoi 4ovek da prepluva prez te4en karamel s razmerite na atlanti4eskia okean"
TI MISLI6 LI 4E NIAKOI OT TIAH MOJE DA YJIVEE PREZ CELIA PUT OT VUN6NATA STRANA NA VLAGALI6TETO DO IAICEKLETKATA?

P.P?


HORA ZAPOMNETE EDINSTVENIA NA4IN EDNO MOMI4E DA ZABREMENEE E KOGATO IMA POLOV AKT A NE KOGATO NIAKVI GLUPACI OMAZVAM VSI4KO SUS SPERMA...PFY

A TVOETO MOMI4E DRAGI TOLKOVA LI NE SI PODDYRJA HOGIENATA TAM DOLI TA SE BRUSNE SUS SAMOBRUSNA4KA NACAPANA SUS KAKVO LI NE :?:
ILI TVA E EDNA OT POREDNITE EBAVKI PUSNATI TUK ILI NAISTINA IMA SUPER NEVEJI HORA :twisted:

08-18-2005, 18:07
Половината от изказванията тук са необмислени и много краини. За сравненията които беха изброени дори няма да говоря но.. Първо сперматозоидите наистина живеят доста по малко отколото яйцеклетката но продалжителноста на живота им дори и в неблагоприятни обстоятелства може спокоино да достигне 24 часа. Обаче това дали момичето ще забременее не зависи само от това. Дори и да приемем че са останали сперматозоиди по самобръсначката то те със сигурност са били твърде малко за да проникат без помощ в влагалището на момичето, а аз поне не познавам момиче което ще сложи доброволно самобръсначка в влагалището си. При бръснене обикновенно се използва някакъв крем или овлажнител, тези неща имат антисептично деиствие така че каквато и невъобразима издръжливост да са проявили твоите сперматозоиди, тяхната одисея свършва до тук.Статистиката на тези списания които си чел са по скоро базирани на лишените от ваоражение обяснения на млади момичета как са забременяли. Не че такива неща не се случват но това е по скоро в границите на фантастиката отколкото на практиката. Не се притеснявай толкова много въпреки ча аз на твое място бих се замислил за по приятено занимание от описаното от теб, Ако не друго поне поговори с момичето за това. Ще се справите по добре с предпазване от нежелана бременост ако мислите над проблема заедно. Но на твое място бих премълчал някои подробности специално от този инцидент.

....
08-18-2005, 20:30
:lol: :lol:
Mislq,4e ne e vazmojno
Parvo,tq taq samobrasna4ka nqma da si q puha vatre vav vlagali6tetto,4e da popadnat spermatozoidi tam i vtoro-mislq,4e tq q e izmila predi da q izpolzva pak i treto,moje da sa bili martvi spermatozoidite ,te ne ocelqvat mnogo vreme v okolnata sreda
Nqma kvo da se pritesnqva6
И четвърто, на сперматозоидите им трябва скорст, за да оплодят яйцеклетката. Така че шансът да си сгазил лука според мен е 1/10000000000000000

m_irko
08-19-2005, 10:56
Awe vie nared li ste kak moje da pishete takiva gluposti.Ti ko we gaze v samobrasna4kata li se celi:) heheh prei smetka. 6tqla da zabremenee ot samobrasna4kata. tq taq brasna4ka 6te q vre 6te q vre ama 4ak pak da zabremenee :PPpPpP

08-21-2005, 08:02
Статистиките не лъжат - 35% са доста. Готви се за аборт и евентуално емиграция, бащата няма да ти е фен. На твое място бих отвел момичето в Странджа и там бих заживял с нея като маймуните. Тъй като няма маймуни в Странджа, единствения ти избор би бил да имитираш скромния, но изключително задоволяващ живот на обикновенна горска катерица. Като детето порасне ( предполагам, че ще е момче, защото от такива изродски оплождания непременно се пръква някакъв изрод ), го заведи в зоологическата и там го продай. Чувал съм за хора отгледани от вълци, маймуни и какво ли не, но от катерици до сега не съм, така че ще получиш една предостатъчна сума, за да започнеш живота си отначало.

П.С. - аз това направих, само че при мен беше с превръзка.
П.П.С - имам връзки в Странджа, ще те уредя.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 10 и 11 от правилника!
Благодаря!

LiNkiN4eTo
08-21-2005, 08:51
не е възможно!за да забременне трябва спермата да влезе навътре във влагалището , а тя бръсне само външните полови органи , така че СПОКО!
пък и ти предполагам си я измил след като си направил белята :lol: споко бе човек , нищо й няма :wink:

08-21-2005, 19:38
Kato gledam mnogo ot vas za ni6to ne stavat abe hora vie ne ste li pose6tavali elementarni 4asove po biologiq tova se u4i v 8mi klas. 4ak za testove trygnali da pi6at a i Mari....


е тя не си вкарва самобръсна4ката в клитора..пък и наи вероятно използва някакъв крем или наи малкото преди това водата е деиствала..така 4е..няма място за притеснение..

6te me pro6tava6 ama probvai da si vkara6 samobrysna4ka v klitora dosta 6te ti e trudni4ko o6te pove4e kato neznae6 dori kakvo zna4i!
1vo za da se oplodi dadena qicekletka tq trqbva da e v ovolaciq ako ste 4uvali tazi slojna duma...
2ro za da se oplodi qicekletkata spermatozoidite (koito jiveqt myj 24 i 96 4asa) trqbva da sa vyv vlagali6teto a ne nqkyde si izvynnego te da nqmat vgradeni kompasi ili moje bi 6te si hvanat taxi ot nai blizkiq kosym a?
3to predi da pi6ete typotii i da izkazvate mneniq hvanete se obrazovaite malko predi tova a ne se izlagaite...
I za nakraq moito mom4e 6tom si na 15 godinki sega to4no gi u4i6 teq ne6ta za tova vmesto da lyska6 v 4ujdite bani si otvori u4ebni4eto po biologiq to e dosta obrazovatelno ima i interesni kartinki v nego!!!

08-22-2005, 03:03
ae ne znam koi ko prael ama tos period za pritesneniq sam go minal i znam kakvo e 4uvstvoto pak za tes gluposti ne gi zlu6ai nqa na4in da e zabremenqla, a ako e.. prosto q tra6ni na poda i da sa opraq na4i e kra6nala... ! :x

08-22-2005, 03:10
mnoo xora 4e ma napadnat za tui 4e sam grub v smisal za saveta da q tra6ka6 ama... jenite po nqkoga ne znaqt ko praqt i posle daje na sebe si ne mogat da go obqsnqt abe slojno ne6to sa. pak za pakostite v banqta ... priznavam si JORDAN e otrepka v sravnenie s teb ;)

LanceSackless
08-22-2005, 08:06
pomosht ne i idwa! :cry: ne i idwa ... kakwo da prawq ... ne mojelo da stane ?! e s moq kusmet wze 4e stana i sega ne znam kakwo da prawq ... trqbwa mi we4e stabilen suwet, a ne moje ili ne moje !!! :evil:

kin
08-23-2005, 20:45
хммм....значи е станало така: ти си се изфарлил варху самобрасначката (нямам и идея защо), не си я измил и тя е била отъпкана у сперма. После момичето я е взела, без да обраща внимание, че смермата е повече от обема на самобръсначката и е започнала да си вкарва самобръсначката у оная работа????? хех....малко странно :shock:

VAMPI
08-23-2005, 21:47
а ве от тука половината сте доста дезориентирани (с извинение) а ве хора как я виждате вие таз работа както и да го погледнеш като се бръснеш сес си миеш самобрасначката нормлано е верно че не всеки ден някой толко точен стрелец ти я олива цялата в ... ;) ама е нормално се пак прах микроби тва онова ;) пак и пичката едва ли си е завряла съответното средство за бръснене във ... нали се сештате щото докато я извади може да извади и други неща с нея ;) поне аз така си мислия не знам ама тез сперматозоиди трябва се некви терминатори за да оплодят яицеклеткта щото то и без тва тръдно става забременяването като си .... в нея па камоли ако си и омазал самобрасначката :) нямм кво друго да добавя ама ако толко ти е зор има тестове :)

elf_f
08-23-2005, 23:05
a we hora veroqtnostta e po-malko ot minimalna, no vse pak e vazmojono. spermatozoidite mogat da oceleqt do 24 4asa v neblagopriqtna sreda. tq 100% si e izmila samobrasna4kata. dori da sa ostanali spermatozoidi mejdu noj4etata, trqbva da izplozva nqkva pqna ili krem ili ne6to, koeto bi trqbvalo da gi uni6toji. taka 4e nai-veroqtno ne e bremenna. :)
a kolkoto do tova, 4e mojelo da se zabremenee samo ako sperma popadne vatre vav vlagali6teto :shock: :roll: tva e edna ot nai-golemite gluposti, koito sam 4uvala. ako popadne okolo vlagali6teto sa6to e vazmojno spermatozoidite da se pridvijata sami. ili kato se mie6 da gi raznese6 s raka. ako sa dostata4no "barzi" mogat da dostignat do qicekletkata. primerno ako nqkoi si bie 4ekii v toaletnata, izhvarli se varhu toaletnata 4iniq i ne po4isi mn vnimatelno. skoro sled tva vliza nqkoe momi4e i sqda...dosta nerealisti4en scenarii :) ama to e kato da se zarazi6 sas SPIN ot ne dobre po4istenite m6inki v zabolekarski kabinet. otiva6 da ti slojat plomba i...malko veroqtno, no vse pak vazmojno.

elf_f
08-23-2005, 23:08
pak i tva, 4e ne idva ne e tolkoova qven priznak. moje da i e neredoven. stiga si se panikiosval. mn si se filmiral :D
oba4e ne moga da razbera kak si mogal da se izhvarli6 v/u samobrasna4kata i :shock: basi 4oveka det si :!: sledva6tiq pat se izhvarli naprao varhu moliva i za o4i :roll: ujas

08-23-2005, 23:12
НАПЪЛНО НЕВЪЗМОЖНО!

Дядо ВИ
08-24-2005, 12:39
Аз се чудя как си могъл да и опръскаш самобръсначката, а не дали ще забременее - спермата на сухо и проветриво живее 20мин максимум... Абе деца, всички ли сте идиоти или има и умни хора в тоя форум? Аз се чудя как не си се изпразнил на вибратора и... И още - от къде знаеш, че е нейната самобръсначка - може да е на баща и? :)

Пфу, повръща ми се от необразовани дечурлиги.
И модераторката - не ме модерирай, щото няма смисъл да си пазиш форума чист от умни хора, а по-скоро от оглупели деца!!!

бременната
08-24-2005, 21:30
Аз съм момичето и съм бременна, сега вече ми е ясно от кого и как, то поне от секс да беше :twisted:

viharcho
08-24-2005, 21:35
E dobre de,misli6 li 4e tq ne e vidqla,4e na sumoobrasna4kata e imalo sperma???Malko se sumnqvam :) .

е ти една капчица ще я видиш ли?!
и по темата...бе вие луди ли сте.Ако не е в овулация забравете,хората със какви ли не усилия си правят децата,гледат жената да е в овулация,пият чайчета,тъпчат се с билки,а Вие заради една самобръсначка изкарахте акъла на лапето.
Спокойно пич,лъскай пишлето и да не ти дреме.Ама после поне си чисти ;)

Prismaniac
08-24-2005, 21:45
ХАХАХАХАХХАХАХХАХА Направо ме разбихте.Толкова бисери в една тема не съм виждал,не е истина.Чак и бременната се обажда O_O .Да ми се обади лично спермопръскача да му кажа да продължава да измисля такива вицове ХАХХАХХАХА

Rutsi
08-24-2005, 22:18
E ne vie me hvarlihte ot tuch v alt .Abe mozak ima6 li ti u taq glava be palavniko .Da se izhvarli na samobrasna4kata na priatelka.Ama smeh,smehdo salzi.A tia sas lekara mogat da si.......A ti ot kade 6e zabremenee be pi4 po-skoro ti 6e zabremenee6 otkolkoto tq .I kak uceli samobrasna4kata i e tva ne mi e qsno
6e po4ina

Утрепан от смях
08-24-2005, 22:30
E ne vie me hvarlihte ot tuch v alt .Abe mozak ima6 li ti u taq glava be palavniko .Da se izhvarli na samobrasna4kata na priatelka.Ama smeh,smehdo salzi.A tia sas lekara mogat da si.......A ti ot kade 6e zabremenee be pi4 po-skoro ti 6e zabremenee6 otkolkoto tq .I kak uceli samobrasna4kata i e tva ne mi e qsno
6e po4ina

Хаха,ти мани това,ама то и "бременната" се обади.Да приемем,че тея сперматозоиди твойте верно са терминатори и не ги спира нищо,ама въпросното момиче да не си е ръгало бръсначката до сливиците,бе?И защо,за Бога не си измил бръсначката след като си я офлякал като прасе?И защо,за Бога си си набил чекийте като кретен.Кво си правил не ми е ясно!Говорили сте си с момичето и изведнъж дългът е проговорил,излезнал си и си се излъскал като пагон!Ти нормален ли си? :?:

08-24-2005, 22:37
http://collapse.data.bg/Kamahlitude%20Smilies/5oh.gifПълни глупости !!!

08-25-2005, 00:58
Ami tq da ne sa brusne i po vlagali6teto slu4aino?
By Bai Hui

08-25-2005, 01:00
Ami tq da ne sa brusne i po vlagali6teto slu4aino?
By Bai "мъжки полов орган"
ahahaha napravo se obezkosmqva s MUJKI POLOV ORGAN

08-25-2005, 01:02
Ami tq da ne sa brusne i po vlagali6teto slu4aino?
By Bai "мъжки полов орган"
ahahaha napravo se obezkosmqva s MUJKI POLOV ORGAN

4e toi da ne e rende toq hui

08-25-2005, 01:03
Ami tq da ne sa brusne i po vlagali6teto slu4aino?
By Bai "мъжки полов орган"
ahahaha napravo se obezkosmqva s MUJKI POLOV ORGAN

4e toi da ne e rende toq "мъжки полов орган"
To tva e specialen penis be tip ''BRADAVICa''

08-25-2005, 01:05
Ami tq da ne sa brusne i po vlagali6teto slu4aino?
By Bai "мъжки полов орган"
ahahaha napravo se obezkosmqva s MUJKI POLOV ORGAN

4e toi da ne e rende toq "мъжки полов орган"
To tva e specialen penis be tip ''BRADAVICa''

4e kat e bradavica taq macka da ne zeme da fane bradavici po vlagali6teto

08-25-2005, 01:07
Ami tq da ne sa brusne i po vlagali6teto slu4aino?
By Bai "мъжки полов орган"
ahahaha napravo se obezkosmqva s MUJKI POLOV ORGAN

4e toi da ne e rende toq "мъжки полов орган"
To tva e specialen penis be tip ''BRADAVICa''

4e kat e bradavica taq macka da ne zeme da fane bradavici po vlagali6teto
mi tochno sega edva li q ebat kvi pupki i bradavici ima ... sega si ima GOLEMA 60GODI6NA muka

ProstoAz
08-25-2005, 06:58
Тъй като темата се превърна в чат и не се приема насериозно ще бъде заключена! А и повечето отговори са доста изчерпателни и единодушни!
Благодаря!