PDA

View Full Version : Майка ми..:(



Теро Реро
08-13-2005, 19:53
Родителите ми са разведени и аз живея с майка ми.Много я обичам,но не я разбирам-супер краен човек е.Понякога се държи много добре-майка мечта дет се казва:нищо не ми отказва,говорим си за всичко,излизаме заедно,дори понякога ходя на дискотека с нея.А в следващия момент започва да ми крещи без дори да съм виновна,че даже и ме наказва:да не сядам на компа,да не излизам,взема ми телефона,не ми дава пари,а това че има случаи в които просто ей така от нищото спира да ми говори за по седмица -две е друг въпрос.На 17 съм,е кажете ми нормално ли е тепърва да започва да ме наказва?!
И не ми казвайте,че вината е моя,защото като знам какви деца има..аз пред тях съм ангелче-не закъснявам вечер,не пуша,не се напивам..
Дори сега съм наказана :cry:немога да излизам и ми взе мобилния,защото снощи се прибрах 1h по-късно от дискотека отколкото тя ми беше казала.Направо ще откача вече,понякога тъй ми се иска да съм по-голяма и самостоятелна за да не може да ми казва тя какво да правя :twisted:
Sorry ,че ви занимавам с мойте глупости ама просто имах нужда да си споделя с някого :(

chupacabra:)
08-13-2005, 20:10
еми още 1 година и вече тя няма да има думата, изтърпи я. а поне като закъсня, сети ли се да и се обадиш преди това? знаеш, родителите се притесняват много за нас, ти сама казваш, че сте много близки, и когато в един момент тя си представи, че може да ти се случи нещо лошо, тогава се стига до такива "кризи".
казваш, че ваште са разведени, което значи, че цялата отговорност е върху майка ти, предполагам, че не и е лесно да блъска всеки ден, за да се обличаш добре, за да си нахранена. и тва ежедневно "блъскане" в работата може би я изнервя допълнително. когато сте в добри отношения и не сте скарани, не пречи да попиташ съвсем приятелски и без никаква злоба "защо понякога става така, че ми се сърдиш, дори да не съм виновна". казваш, че сте добри приятелки, би трябвало да ти обясни, кое е нещото (защото не може ей така от небето), което я изнервя, и което я кара да се държи по тоз начин.
разпитай я какво по-точно иска от теб и се постарай сама да и докажеш с действията си, че не си малка и и покажи, че може да ти се има доверие. успех

sladka_blondi
08-13-2005, 20:13
Eto ,4e tozi pat e imalo pri4ina da te nakaje,za6toto si se pribrala 1 4as po-kusno ot ugovorenoto vreme.Spored men sedni i pogovori seriozno s neq i i kaji tova,koeto si napisala na nas.Aide uspeh :wink:

08-13-2005, 20:16
emi spored mene o6te malko trqq da q iztarpi6 oba4e i ti i se skarai malko 4e to4no sq te nakazva. e bati i roditelite te sq kat si na 30 godini li 6te te vazpitavat?spored mene ..awe zakasnqvai si az pone sam golqma buntarka i sam mnoo po malka ot tebe no ne darja na okovi :lol:
:evil:

Jenq
08-14-2005, 00:15
Vij sega...mnogo e hubavo tova,che mojesh da badesh osven dashterq na svoqta maika da i badesh i priqtelka...pri uslovie,che vie imate momenti v koito si spodelqte i kuponqsvate zaedno e savsem normalno da se sbluskvate i s po-trudni preriodi kakto tozi v momenta.No kakto ti sama kazvash-zakasnqla si...eto,che e imalo prichina poradi koqto da te nakaje.Drugite sa pravi kato kazvat,che roditelite se pritesnqvat,kogato decata im izlizat kanso vecher i vsashtnost-tova e savsem normalno!Prosto trqbva da uluchish podhodqsht moment,v koito tq ne e v losho nastroenie i ti ne si nakazana i da i kajesh kolko ti e hubavo kogato ste zaedno i se zabavlqvate,no i che ponqkoga ne mojesh da si obqsnish zashto te nakazva i t.n. V kraina smetka i na neq ne i e lesno.Razvodat e mn truden za preodolqvane period v jivota na horata...

sexy_girl14
08-15-2005, 15:09
Eto ,4e tozi pat e imalo pri4ina da te nakaje,za6toto si se pribrala 1 4as po-kusno ot ugovorenoto vreme.Spored men sedni i pogovori seriozno s neq i i kaji tova,koeto si napisala na nas.Aide uspeh :wink:SAGLASNA SAM!USPEH

NeSK
12-26-2006, 15:22
Bez roditelski kontrol \:D/

skate-more
12-27-2006, 09:40
някой родители са адски ограничени.. :smt011
обаче аз не виждам причина да те накаже че си закаснела с 1 час..

reason
12-27-2006, 11:52
някой родители са адски ограничени.. :smt011
обаче аз не виждам причина да те накаже че си закаснела с 1 час..
Е това не е ли причина??Вярно,че е малко глупава ама както казаха по-горе е можела да се обади.

AnGeL^of^HeLL
12-27-2006, 19:25
Ooo tova mi e leko poznata kartinka. Na men puk maika mi dosega nito me e nakzvala ne sum bila ograni4avana, ostavqla me e da pravq kakvoto si iskam doskoro kogato ei tui bez malko 6tqh da buda nakazana ama mi se razmina i prosto use6tam kak ot mesec nasam zapo4va vse pove4e da mi zatqga primkata i daje se opitva i da ma zapla6va s nakazaniq i mislq 4e tova e ot strah 4e prekaleno burzo rasta i skoro nqma da buda malkoto i momi4ence i vse pove4e 6te se otdale4a ot neq i 6te poema v svoq posoka. Mislq 4e tova se e slu4ilo i s tvoqta maika tq prosto ne iska da porastva6 i iska da ostane6 malkoto i detence nad koeto 6te ima kontrol i koeto vinagi 6te q slu6ka i vinagi 6te bude do neq. Moje bi se strahuva 4e edin den kogato poeme6 svoq put v jivota tq 6te ostane sama i prosto ne iska da te puska, zatova i pokazvai 4e moje da raz4ita na teb i da ti ima doverie i ne6tata 6te se opravqt :wink:

JONi_666
12-28-2006, 23:05
awe a moita maika iska da me izhvurli otvku6ti kato 6ibano PSE ti mi se oplakva6 s tva.maika mi e zabraniLa da izLizam,da se vijdaM s priqteLi.
az pyk pravq gLadna sta4ka.ve4e ne suM qL po4ti ot 2 dni.
e kvo 6e Mi se razpravq6 ?!
to tvoito sa dreboliiki.



:smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097